2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
u nas je opravdu paradni cyklostezka, je dlouha, lesikem, kolem reky, ... Letos ji maji zase prodlouzit. ;-) Ja taky nebydlim u ni, takze sjedeme pobliz autem a pak vyrazime na bruslich.
jo jo, tak to musi byt super ;)dneska krasne sviti slunicko a tak se mi fakt nic nechce delat a chci jit ven,...akorat vecer zase uceni muceni :(
Profilova fotka
U nás je takový pěkný brušlařský okruh a máme ho kousek od domova což je super...ale letos chci vyzkoušet novou stezku tak už se těším tady zase mrzne dneska brrr:(
Profilova fotka
u nas je dnes mlha ... My jdeme na nakupy, koukneme se po oblecich, botech, ... takovy pruzkum. ;-)
Ahojky , tak budeme muset taky vyjit někam na nakup obeku :-| NA PŘITELE OBLEK V TĚCH ČASOPISECH NENI ON MA široke ramena a tam měly jednu velikost stejnou na cele tělo to on nemá hihi ma široke ramena a pak se zužuje. Tak uvažujeme že zajedeme na nakup obeku do Polska. No jinak si už přišti měsíc jdeme vybírát taky prsteny. a ikdyž sme chtěly svatební oznámení, tak ty svatební oznámení udělame asi jen pro babičky. Jinak to už stejně každej ví:-D ale ještě uvidíme. Pujdeme přišti tyden zamluvit fotografku . je to už docela pozdě a datum bud emit moc lidi tak snad ještě bude volná.
Profilova fotka
no prstýnky nám mají dorazit každým dnem, doufám, že se opět nezpozdí:(
no tak tento vikend nic neudelame,protoze ja se musim ucit a Mark jede do Svycarska za kamosem, takze se opet nepohneme :) akorat dneska jdu vyzvednout ty karticky na potvrzeni pro lidi jestli prijdou na svatbu :)
Profilova fotka
my se možná pohneme to úterý...už kdyby byl oblek obutí prádlo a pak budu trošku klidnější, no a nejklidnější budu až bude látka:)
no jo ty jeste porad nemas saticky,...ty nastesti mam a uz se tesim, az si je budu moc zase obliknout ;))) musim zacit se solarkem asi pristi tyden ;)
Profilova fotka
já začala chodit jednou týdně minulý týden:) a nějak mají nové trubky tak jsem barevná:) zítra jdu zase jupííí
jak ze jsi barevna? jako ze to dobre opaluje? aby jsi pak nevypadala jako duha :) chodis na to turbo? kolik stoji minuta?
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Děvčataaaa tak hospoda i obřad zajištěn na 9.8.08 :-D Dneska valím na šaty juchůůůůůůůů...zmocňuje se mě svatební amok hahahahaha :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
deni chodím asi na turbo a ani nevím kolik minuta stéjí platím flexipasama tak nevím:( ale opaluje dobře a u nás v lounech je takésuper tak to to jistí těsně před svatbou. chci pracovat a být v plzni do středy a pak se připravovat v ln
jo jo, ja chci taky to turbo, tak tam o viekndu zajdu, dneksa ne, je strasna kosa :( a pry se daji taky koupit nejaky pmimuty v celku treba 300 minut a to pak vyjde o hooodne levneji, akorat musim zjistit do kdy se musi vypotrebovat!
Profilova fotka
jo tak o tom nic nevím...:(
Profilova fotka
Dobré odpoledne:-) tak to vypadá, že hostinu budeme mít venku.-) na "calupě" na zahradě:-) tím máme vyřešení i místo focení:-) sice s tim bude trošku větší práce, ale stojí to za to - a vyjde to levněji:-) S tim solárkem, taky plánuju alespoň 5x před svatbou tam zajít, abych měla do léta základ - no, a pak to jistí slunko:-)
Profilova fotka
holky, tak jsme dnes prosli obchody ve Zline kvuli obleku a botam ... Nemame nic. Zenich stale nahy a bosy. 8-( Zitra jedeme do Brna, tak snad budeme uspesnejsi.
Profilova fotka
Ahoooj holky moje!!! Hurraaa, bakalarska prace dokoncena, odevzdana a ulozena 8-) Ted uz "jen" to uceni 8-( Deni, dodatecne VSECHNO NEJLEPSI K TVYM NAROZENINKAM!!! At ti vyjde vse, co si prejes, nejen v osobnom ale i pracovnim zivote! A taky at te tvuj chlap nikdy nezlobi :-N Tuli, jak jste dopadli v Brne s oblekama?
Profilova fotka
Holky, jeste k tomu solarku... Byla jsem predevcirem na nastriku, dosla sem domu a furt nic, zadna barvicka... Tak jsem tam hned druhy den volala, ze jsem uplne stejne bila a co to jako ma byt?? Moc se mi omlouvali, ze meli utahlou strikaci pistoli, takze me strikali vzduchem :-D No to se muze stat jen me ]-( Druhej nastrik uz nastesti vysel a byl samo zadarmo... Pak jsem jeste skakla na solarko na par minut podporit barvu a jak se skoro nechytam, tak meli asi dva tydny nove trubice, takze mam docervena ruce a boky... taky zvlastni kombinace :-D :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
hannelle, tak to mas super zazitky!! :-D Oblek mame z Brna z Blazka. Jsem rada, konecne nejaky posun. x-) Jeste boty, kosile. Veticku a takovy ten uzel misto kravaty pujcime, pak by to stejne nevyuzil. ;-) Jeste se mi milacek zamiloval do manzetovych knoflicku, tak mu nejake koupime. ;-)
Profilova fotka
tuli také budeme shánět manžetové knoflíčky:) já si pořídila v sobotu prádélko pod šaty jupí, ikdyž trošku dražší než jsem plánovala:(
je ted jsem sem dala prispevek a on se neulozil , takze znova ;( hanelle, ty jsi expert,...fakt sjem se tu musela smat, kdyz si te predstavim, jak cekas na barvicku a ono nic a oni te strikali jenom vzduchem,....a pak se jeste chuderko pripalis na solarku :) fakt mazec :) jo taky diky za pranicko k narozkam, ....no snad vse vyjde a taky chlapi nebudou nikdy zlobit ;))) mody: tak to gratuluji, ze uz mate misto,...mcely jsou nadherny a urcite to za ty penizky stoji, kdyz to bude podle predstav :) tuli/ eimee, tak koukam, ze dalsi ulovky na svatbu :)
Profilova fotka
jo k hannelle to je pěkné:) ale člověk je fakt občas k smíchu já třeba šla minulý týden na solárko, svlékla se namazala krémem a lezu do něj a nic....no nechtěla sjem se znovu oblékat na ten krém tak jsem vzala telefon a volám na recepci že to ensvítí:) no nastavili mi to do jiného solárka:) a to se mi stalo 2x za sebou:) ještě že už jsem našla řešení - telefon...no fakt sranda... jo deni jsem ráda aspon něco už mám!
he he he, ja jdu do solarka dneska, jdu se zeptat kolik co stoji a kouknu co se mi nejvic vyplati :) jo a jeste musim koupit ten krem na opalovani do solarka, holky pouzivate ho? (no hanelle vlastne pouziva jenom vzduch :))))
Profilova fotka
:) no já používám ted mám od Oranjito a chystám se na jeden profi, ale to až mi dojde tuten. BUdu se po tamtom více opalovat a to musím do svatby stihnout takže kvalitní krém to jistí:)
no ja jsem taky slysela, ze to chce pouzivat ten specialni, tak uvidim,...tady je maji ale strasne drahy, ale co nadelam ;(
eimee to pradlo nadhera !!!!!!!!! neco takoveho by se mi taky libilo :)
Profilova fotka
jojo...prádýlko jsem ještě neřešila.....musím se také poohlídnout. pod šatama však budu mít jen kalhotky :-D a punčochy...ale do půlnočních už budu muset komplet!
saru ;-) no ja budu mit asi komplet pod saty a populnocni nemam, budu cely den ve svatebnich :)))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?