2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
je tak s tim ti fakt neporadim ;) tak to fakt musi byt hezky kdyz to mas na louce, my to mame v kapli kdyby nahodou slunicko zlobilo :)))
Profilova fotka
dobré ránko máte někdo něco nového? začínám zjištovat že potřebuju internet domů a to jsem ho pořád nechtěla...v práci nestíhám nic zařizovat a doma to nejde:( a bez netu také ne:(tento týden objednám oznámení spolu s kartičkama a koupím obálky:) už chci mít něco doma...dneska prší a je škaredo:(
Profilova fotka
Ahoj - jj, včera jsem si koupila skvělou propisku ke knize hosstů - kterou jsem jeětě nesehnala - ale ta taky bude:-) Oznámení se nám už vyrábí, teď o víkendu budem zajišťovat hospodu..no a to je tak z těch důležitých věcí vše...si teda alespoň myslim, pak už jsou jen takově maličkosti...A začínám mít děsnou hrůzu z toho, že se nevejdu do šatů:-), nebo, že mi naopak budou volný...
Profilova fotka
Miney myslíš že není ještě pozdě hledat hospodu? Já se děsím že to všechno nestihnu......včera jsem zjistila že dobrý fotograf je zamluvený nejméně půl roku dobpředu no to je fičák :-D =-)
Profilova fotka
no, ve městě určitě - ale na vsnici sotva:....
nazdarek holky, doufam, ze jeste neco sezenes,...kolik budete mit lidi??? my jsme tenkrat nemohli nic najit jen proto ze budeme mit 100 lidi na svatbe, ale s min lidma by to bylo ok :))) no fotografove ty jsou rozebrani hnedka ;)))
Profilova fotka
deni.p : seženu, my už to máme ovolaný, a hlavně, tam, co se buem brát, se každý s každym zná - prostě na vsnici je to úplně o něčem jiným, i paní na matrice se divila, že si jdeme hlásit termín skoro 4 měsíce dopředu...Tak ať se rozhodneš měsíc před tim, tak víš, že to stejně bde tak, jak ty si představuješ...snad jsem to npasala srozumitelně - jo, a dohromady nás bude kolem 20 - víc nee...
no ja vim, na vesnici to je takovy vic rodinny ;))))
Profilova fotka
Vitam novou nevetinku! :-) deni, my na sebe tady uz vubec nemame stesti. Budu doufat, ze se zase potkame. ;-)
ahojky, uz jsem tady ale ty uz tu opet nebudes vid :)) mozna te chytnu na srpnu :))) :-D
Profilova fotka
deni, chytla jsi me. x-) x-) x-) Jsem rada, ale ted jdu na pilates. Kdyztak pak vecer. ;-)
tak pa pa uzij si to :) ja tu asi vecer nebudu, mam narozky, tak jdeme do Piano baru na vecu .... :) pa pa
Článek se načítá
Profilova fotka
deni, ze srdicka preji vsechno nejlepsi k narozeninam!!! Hodne lasky, spokojenosti, uspechu, radosti, ... a svatbu Tvych snu! :-) Uzij si ten vecer. ;-)
Profilova fotka
deni: tak vše nej nej:-)
holky moc moc dekuji :) vcera to bylo super :) a dneska uz jsem stara paka :)))
Profilova fotka
Deni dodatečně také vše nej a at se svatbička vydaří! já měla včera velkou kontrolu z vedení:) takže sjem nemohla na net....ted jsem objednala kadeřnici která mě bude česat a musím také zjistit to prodlužování vlasů, at má z čeho česat:)ú
no jo, ty vlastne prodluzujes vid? kde? v praze???
Profilova fotka
no asi v plzni pokud do toho půjdu:)
jo jo, to jsem zvedava :) jak ti to dlouho vydrzi?
Profilova fotka
no prý to vydrží i rok ale vůbec nic o tom nevím musím se jít poptat ke kadeřnici a vše s ní probrat nechci vypadat jak umělotina |-|
hm to jo no :)ale oni asi vedi co delaji, ze? kolik pocitas, ze te to bude stat?a to to pak jenom ostrihas?
Profilova fotka
:-| holky můžu se zeptat kolik dáváte za fotografa?Ten můj si řekla za foto obřadu a po obřadu 6 tisíc.je to včetně zhotovených fotografií....Kurnik ale i tak se mi to dá celkem dost 8-(
my tak nejak skoro cely den a 15 tis :(
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-S :-S 15 tis to je mazeeeec.....no asi na tu svatbu padne dost prachů sakra :-D :-D
Profilova fotka
nevesta2009: my máme za fotografa a kameramana 10.000, ale hodně záleží na tom jaký počet fotek vám zhotový
Profilova fotka
Holky já ještě vůbec nevím kolik to bude stát. fotografa máme známého přítele tatího, tak nevím a kamera asi 2000 je to takový starší pán, no v ln se nic jiného sehnat nedá a stejně jsem více na fotky:)
holky uz jsem pry na spatne strane 25 - takze mi je ted 26 :))) mody copak porad delas? uz mate rozhodnuto, kde bude obrad, kde hostina,....? no ted jsem si uvedomila, my jeste nemame kamerama :((( kurna :(
Profilova fotka
:-| kameramana taky nemám........A ještě nevím 100% jestli bude svatba 2.8. nebo 9.8....kurnik na hospodě to vázne ]-(
je tak vy jeste nemate jisty datum,...ach jo, snad se ta hospoda brzo rozhoupe :))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?