2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
deni.p šatky se ještě nešijí, zatím sháníme látky a krajky:) ale šít bych je chtěla až příští rok - ted bych je neoblékla - musím do nich shodit bude v nich vidět vše:( tak zatím promýšlím jak zhubnout:).... oznámení jsem našla na http://www.svatebni-oznameni.cz/05set... líbí se mi že dělají celé sety, je hezké to růžové se stužkou, tak to bych chtěla ve zlato bílé nebo zlatosmetanové:) Tak to se nedivím, že máš organizátory, ze zahraničí by to šlo asi hodně špatně. Já mám svatbu ve městě kde jsem jen o víkendech a je to dost komplikované.
Ahoj holky. eimee:to jsem nevedela, ze si musis sehnat svoji latku?tak to mas asi co delat, aby jsi nasla to co se ti libi a aby vse ladilo k sobe (materialy)!budes mit bily saty? ja jsem pro tradici a chci najit nejaky hezky bily:) ;-) take chci ne ani tak zhubnout ale abych mela vice vytvarovanou postavu do sat i kdy zjsem jeste zadne nevybrala :) no jeste mame porad rok, ze :)))) take jsem koukala na tu web site s pranickama a je to asi nejhezci co jsem nasla. to ruzovy se mi taky moc libilo a pak jeste par jinych :)potrebuji ale oteviraci abych mohla na obe stranky psat (jedna stranka cesky a druha anglicky).
Profilova fotka
No to já právě také chci otevírací:) a snoubenec je z anglie nebo čech?
snoubenec je z anglie:)musime sehnat nejakyho dobryho prekladatele, ale zatim jsem jeste s nicim nezacala!nastesti vetsina lidi umi anglicky akorat ne rodice a asi 2 rodiny, ale zbytek je ok :) takze obrad bude muset byt v cr a prekladany. sice Mark (snoubenec) umi zaklady, a muzu ho naucit co ma rict :)))) hi hi hi (mozna i neco pridat:) ale pro lidi to bude muset byt prekladany!Byli jsme na svatbe - francouzko / spanelske (snoubenka z venezuely a bylo to ve francii ) a bylo to ok :)tak uvdime!
Profilova fotka
Ahojte, můžu se k vám přidat? V sobotu mě můj skoromanžel požádal o ruku a toto datum se nám moc líbí... :-) Nebude se některá z vás vdávat v Náchodě??
Profilova fotka
Ahoj marrei tak tě tu vítám :-D . Je dobře, že sis vybrala toto datum je opravdu hezké tak hlavně ať se vydaří počasí a snad vše proběhne OK. pa Sem 8-)
Profilova fotka
také vítám:)jak Vám všem jdou přípravy?
Profilova fotka
No, musím se s váma poradit, protože jsem mírně v šoku. Volala jsem si preventivně do svatebního salonu, kdy bude nejlepší začít si vybírat šaty, když mám svatbu 2.8.08. A oni mi řekli, že hned!!! Že už mají rezervace na září 2008!!! A to mi prosím řekli ve 2 salonech, ve třetím prý stačí po novým roce... To jsem myslela, že mám tak do února čas... Jak jste na tom vy, už vybíráte?
Profilova fotka
no tak to je vtipné mě řekli v říjnu jak je ještě šíleně brzy:) tak to nechápu:(no každopádně to chce začít je obcházet a vyhlížet:)
Profilova fotka
Čauky holky já jsem byla v Belleze a tam mi řekli, že je ještě příliš brzy což mě teda úplně vyhovuje nerada plaším. Kolekci na 2008 už teda mají, ale ještě jí nepůjčují řekli ať se zastavím tak v lednu nebo únoru 2008. V jedné půjčovně mi dokonce řekli ať přijdu v březnu 2008, že výběr šatů a konkurence je opravdu velká a alespoň ty šaty uvidím ve stavu v jakém by měli být ve svatební den tak nevím, ale asi půjdu opravdu v tom únoru a když nebude z čeho vybírat zajedu si do Prahy, ale myslím, že tady u nás v Teplicích je ta Belleza opravdu dobrá a něco hezkého určitě vyberu 8-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se už pomalu smířila, že už se mi nepodaří zhubnout do výběru šatů :-( ;-) My teď 19.11. jedeme do Náchoda zamluvit na pevno to datum, a až to bude, tak holt začnu objíždět salony... Aspoň tu Bellu, je největší v Brně a řekli mi, že už mají kolekci 2008. Se zbytkem asi počkám po novým roce. To jsou šoky.... A já myslela, že budu plašit, když půjdu na výběr šatů v únoru :-N
Profilova fotka
No o tom hubnutí mi povídej marrei, já jsem zoufalá, mám tak dvakrát do roka období kdy přiberu třeba i 4kila a neovlivním to a to se mi stalo zrovna ted, takže sotva obléknu své kalhoty a mám zkoušet svatební šaty :-D už aby mi zase přišel ten opačný stav a já se mohla krmit a být každý den o kilo lehčí:) envím co mám s organismem ale hrozně mě to zvlášt ted vytáčí. . . ach jo... :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Děvčátka moje, sotva jsem vás trochu poznala, už vás musím opustit... :-| 2.8.08 je už zamluvenej jedinej termín na svatbu na zámku v Náchodě... Tak jsem tam volala, paní mi vůbec nedoporučila, mít obřad na zámku v plné sezoně, protože se holt musíme podřídit návštěvníkům, a taky by hrozilo, že mi po 40ti minutách obřadu budou návštěvníci šlapat na paty a ani mi nedovolí se tam vyfotit... Po dlouhatánským domlouvání jsme se teda domluvily na datu 28.6.08 :) Já to prostě něchci mít jindéééééé!!! Tak moc moc moc štěstíčka přeju!
Profilova fotka
Tak to se s tebou loučím, ale jen v této diskuzi:) a také přeji přeji spoustu štěstíčka 28.6.2008:) také krásné ty osmičky jsou pěkné:) snad mi to také vyjde. Ikdyž na kostel moc nával není a na hostinu to mám zatím rezervované, nikdo to tam ještě nechtěl ten datum:( tak pápá
Profilova fotka
Tak já se s toubou taky loučím přeji hodně štěstí a nebou určitě to za to stojí, neboť svatba prostě patří na zámek. Měj se hezky pa Sem ;-)
Profilova fotka
Zůstává tu ještě vůbec někdo????
Já jo .. :-D Termín už máme napevno zamluven od srpna. ;-)
Profilova fotka
Tak to je super že jsem tu nezůstala sama :-D koukala sjem na tvé albíčko a vypadá, že už máš hodně nakoupeno a připraveno:) já mám zatím jen perly na krk a do uší, blok na organizování:) a vyhlídlé šaty, vše mám zatím jen tady a v hlavě:) jak by vše mělo být. Máme zamluvený kostel i hostinu tak snad vše vyjde a nikdo nám to nevyfoukne, než se tam dostaneme abychom to domluvili vše!
Ahojky. tak my jsme chtěli 8.8.2008, ale jelikož jsme si vybrali místo obřadu Zámek Lysice a tam se neoddává v pátek, tak jsme to přesunuli na 2.8.2008 :-) Zamluvené to ještě nemáme, protože se termíny dají zamluvit až od 3.12. tak nám držte palečky. Už bych fakt chtěla mít klidnou dušičku a pustit se do dalšího zařizování, což bez pevnýho termínu nemůžu. :-(
ahoj holky, chvili jsem tu nebyla a koukam ze nas je vic a vic - vitam :)ja mam zatim zarizeny jenom misto( obrad + hostina (zamek zbiroh) ale jinak nic jinyho!jeste jsem nezkousela zadny saty,...mam nejake predstavy,ale jak to bude vypadat ve skutecnosti,tak to nevim :) chystam se po novym roce, doufam, ze budou mit velky vyber! :)
eimee ... zařízeno něco mám, ale k ničemu mi to nebude. Nakupovala jsem dopředu, abych pak neměla najednou moc velké výdaje. No a nakonec jsme se dohodli na tajné svatbě ve čtyřech. ;-) Takže dekorace co mám použiju na dekoraci bytečku. ;-) V první polovině ledna jdu na matriku vyplnit formulář o uzavření manželství a doufám, že mi to vyplní i bez přítomnosti miláčka. Budu mít s sebou jeho OP a rodný list tak snad jo. :-) No a také šaty, na ty mi přijede svědkyně a pomůže mi s výběrem. :-)
Profilova fotka
Kdo má stejné datum jako my :-)))))?
Profilova fotka
tak asi nikdo
Ahojte, tak koukam, ze jsem jedna z mnoha...mno uvidime, jeste nemame zamluven termin, ale doufam, ze to vyjde ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se taky k Vam pripojuji,na 2.8.2008.Ale uz to tady nejak nema stavu ]-(
no vypada to tu dost mrtvy :) ale to je asi stav pred vanocema, kdy se asi vetsina lidi soustredi na vanoce, nekdo ma zkousky,...no uvidime, po novym roce:) ja ted taky tak nejak svatbu neresim ;)
Ahojky, tak já se zase "odstěhovávám" jinam :-( . Termín 2.8.2008 neklapl ani na zámku a bohužel ani nevyhovuje kvůli hostům (kolegům ze zaměstnání). Stěhuji se (snad už naposled) do 9.8. 2008 ( jestli to tady vůbec někde je. :-| Pa a hodně štěstí s přípravama a tak.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás už to také vypadalo, že se budeme stěhovat, ale nakonec zůstáváme. Navzdory všemu:) U přítele v rodině totiž čekají týden před termínem mimi, tak jsme přemýšleli o změně termínu, aby byli na svatbě všichni, ale rozhodli jsme se že to stejně neovlivníme a je to naše svatba a my tam budeme:)))jinak ted moc nestíhám chodit na diskuze, mám fofr v práci a ty vánoce:) ted sháním drahouškovi hory jako dárek ale ty hotely mi nějak nechtějí vyjít vštříc s datumem:(no tak uvidím:) a jak jdou přípravy??, Loučím se s trexx25:(
No ja doufam, ze se nam nic nezmeni, po vanocich bych uz chtela vybrat oznameni a udelat je, aby si mohli lidi zamluvit lety, dovoleny,...kamaradi uz i tak vedi jaky datum to mame, ale mozna jsem na nekoho zapomnela, tak to budeme muset rozeslat oficialne :) a co vy holky? uz mate vybrany oznameni?kdy je budete rozesilat?
Profilova fotka
deni.p já bych měla ale nechtějí mi ho nikde udělat ve zlaté barvě tak nevím:(asi budu muset najít náhradní ale přijde mi že je většina hrozných kýčů a přezdobených. my chceme nějaké jednoduché bez hrdliček atd.:) takže nevím kde shánět. nejhorší je si vybrat něco co nejde a pak už se vše zdá horši...ošklivější...kýčovější atd:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?