2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
tak to nech jako posledni variantku a zkus jeste patrat trosku vic :) treba jeste neco najdes,...vim co myslis, taky bych nebyla uplne nadsena z toho nmista kde se uz zenil,...ale holt jak rikas mozna budes muset slevit a nakonec si to stejne uzijes, to asi jen ted, ze o tom premyslis :)
Profilova fotka
no, uvidíme - našla jsem asi 2 ještě, ale je to věší zajížďka - a neni tam ubyt pro všechny...tenhle byl super, je to 10 minut chůze od místa, kam tam jezdíme na chalupu(je to rodinný domek 2x 3+1 - no, a tak by mhli pít všichni a pak jít domů pěšo - a takhle ...ach jo, mě je z toho normálně zle..kdybych věděla co s tim bude za nervy, tak na to prdim, vzali by jsme se jen se svědkama, a pak si udělali grilovačku...
Profilova fotka
eimee, pradylko mam toto: Leilieve: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/... a http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/... Sielei: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/... a http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/... A uz vis vsechno. Posla jsem net a je to tady nejlevnejsi. :-) miney, ja bych si vybrala jine misto ... :-| Meli byste zbytecne navic starosti. ;-)
Ahojkyyyy miney ja bych si osoben vybrala jien misto co prome a partnera bdu epoprve . nesla bych na to misto uz i z duvodu zeby mi to vadilo osobne .ber to z lepsi stranky kdyz si zajedes vetsi kus tak si aspon svatebni auta vic ezatroubi:-D tuiberka to jsou hrozne ceny za to spodni rpadlo to byhc vzivote nedala to vyuzijes jednou a jindy ne. a vim i od kamosek ze podprsenky do satu jsou zbytecne.-) teda pokud mas v celku pokud dvoudilne tak nevim, ale pod korzet se podprsenky nidky nedavaly.Ja mela i korzet k riflim a jako podprsenku sem pod nim nikdy nemela:-D prijd emi to divne a jak vidim nektere nevesty i stem apodprsenkama s gelovejma raminkama tak mi je do smichu to vypada desne .
Profilova fotka
pravaenergit, ja vim, ze to pradylko pak vyuziji i na bezne noseni. Ceny mi nejak zavratne neprijdou, zcela normalni. Davala jsem sem odkaz pro eimee. ;-)
Profilova fotka
holky, me mamka vcera prinesla ze zahrady kytku tulipanu, jeste poupatka. Nadherne mi nakvetly. Byla by to super svatebni kytice. :-)
Profilova fotka
tulipány jsou krásné no....jaké budete mít kytky?
ahoj holky, tak jaky byl vikend? to je dobry tuli, mark vcera taky koupil kytici tulipanu,...ja je totiz miluju a kdybych nemela svatbu v srpnu, tak budu mit urcite tulipany na svatbu :))) dostala jsem rozpocet na kytky,...s necim jsem spokojena s necim ne,...ale jinak ok :) kolik vas bude stat vase kytka? dali mi cenu 2500Kc coz mi pripada prijatelene, je to ta co mam v albicku akorat tam budou do bila pericka a perlicky :) ta cervena v albicku :) pro maminky 300Kc (asi 3 ruze a zelen),....
jo ted jsem si jeste vzpomnela, mamka volala do belly a rekli, ze si za tu cenu muzu vybrat jine zbozi, takze az budu v cr tak budu nakupovat asi pradlo a mozna taky nakonec teda koupim korunku tam a mozna nejaky nahrdelnik at tam ty penize utratim, lepsi nez propadnout, doufam, ze budou mit nejaky hezky pradlo :)))
Profilova fotka
tuli děkuju za odkazy
jake budes mit kytky eimee ?uz mas vybranou kytici?
Deni, mě ta cena za tu červenou kytici naopak přijde přemrštěná, nevím ... :-| Já budu mít kombinaci orchidejí a asi růží. Uvidím, až se domluvím s květinářkou.
Článek se načítá
a kolik budes platit?
Přesnou cenu ještě nevím, mělo by to být okolo 1500 Kč plus cca 150 Kč za korsáž.
Profilova fotka
deni já právě vůbec nevím. líbí se mi ta co mám v albu měla ji Romana Vítová ale pořád nevím co to je za kytičky a tím že pracuju v plzni nedostanu se do toho úžasného květinářství u nás. ale mám hrozné štěstí umí s kytičkama opravdu zázraky, tak bude krásná at už bude z čehokoliv:)
no ja si asi necham udelat jeste jednu cenovou nabidku od nekoho jineho, ale je to tezke, kdyz tam nejsem, tak to pak vetsinou musim vzit co nabizeji :( ach jo, jdu hledat kvetinarstvi u berouna :)
Profilova fotka
no přijde mi to také extrémně drahé deni.... mě přítel kupuje kytice to je třeba metr velká obří kytka a většinou kolem 800 ale 2500 to je husté! ale to květinářství naše je opravdu uchvatné a není drahé!
a kde je eimee? neznate nejake blizko berouna / rokycany???
Profilova fotka
je to v lounech to je hodka od berouna ale fakt zázraky...pošlu ti fotky pár kytí jo?
Evi, deni, ... já právě chápu, že kytka, která stojí normálně těch 800,-- tak tím, že řekneš, že je svatební, tak se to vyšplhá na 1.500,--, ale pro mě je 2.500,-- za kytici hodně, to bych nedala. :-x Ale taky vím, že tady holky v rozpočtech psaly i vyšší sumy na kytice, a to už mi přišlo vůbec šílený. ;-)
Profilova fotka
holky sehnala jsem krásné= oblálky na oznámení...tři barvy a nevím kterou:(
a ty si delas oznameni sama jo? tak jestli to jde tak ji dolad do barvy svatby :)
Profilova fotka
to jo ale jsou všechny tři do zlata tak asi budu mít 3 typy obálek...nene oznámení si nechávám dělat, ale obálky si koupím zvlášt hrozně se mi líbí.
aha, tak to jo :) kolik stoji jedna obalka? to ja jsem dostala obalky s oznamenim, obyc bily!
Profilova fotka
hm to já nechci. stojí asi 15kč ale hlavně ten obchod zavírají tak musím rozhodovat rychle
jo tak to je v poho za 15kc,...tak sup sup, rozhoduj ;)))
Profilova fotka
zítra je skočím koupit. jsou boží.
Profilova fotka
:-| :-| holky změna data, hlásím se k vám.....kurnik to je fičák, zjistila jsem že fotografa sehnat není úplně lehké...teda dobrého fotografa 4 měsíce dobředu grrrrr....stejně tak začnu stresovat se šatama za chvíli....Mazec.Každopádně obřad budu mít venku....jak to vidíte, bude pěkně? 8-) :-D 8-) 2.8. snad jo ne? :-) Myslíte že to všechno zmáknu?Oznamko, šaty....atp.
nazdarek, jo pocasi bude 100% hezky :))) no kdyz na to ted skocis tak jo :)hlavne misto na svatbu a oslavu, oznameni urcite stihas a satu maji urcite taky jeste spoustu ;) tak hodne stesti :) kde to mate?a uz vis kolik lidi,... ?
Profilova fotka
Joooo 100% :-) ?tež si myslím. Budeme to mít v Bělé u Opavy na takové louce ...hodím tady fotku až se k tomu dostanu.A oslava bude u kamaráda v hospě na vysočině ( jojo je to dál ale budeme mít celý penzion, oslavička venku a tak) Akorát ještě řeším venkovní výzdobu nevím jestli si na to vzít agenturu ( zřejmě jo ).Nemáte někdo zkušenost?Jde mi o koberec, slavobránu a tak...... :-D :-N :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?