2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Miney mala je krasnaaaa a druzicka taky.-) muj chlapecek bude mit v dobe svatby 19 mesicu :-) a oblek jest enemame :-) hamba mi , al enetusim jak povyroste takze to necham na posledni chvili.
Profilova fotka
Holky, botky urcite dodam, jen mit u sebe fotak... Pravaen.- tu knihu hostu ted holky objevily v Tescu, ale to by ti asi lip popsala Eimee, uz ji ma doma... Jinak jsem se na ne taky divala na Ebay, ale tezko rict jak pak budou ve skutecnosti vypadat :-)
Profilova fotka
dobré ránko, copa dneska nového? deni co oblek? my asi vyrazíme o víkend...
dobre ranko :) no oblek opet nic protoze mark musel neco dokoncit v praci, takze jsme to nestihli a vypada ze pujdeme az zitra,...:( jo taky mark vcera sedl na jeho stranu hostu a udelal zatim predbezny pocet a i s myma hostama je to 144,....ja bych ho musela prerazit :)takze dneska musim napsat na zamek a zeptat se na maximum lidi - mne se zda ze rikali 120, takze mark rikal, ze pak nejakylidi nepozve !!!!
Profilova fotka
ty deni. to je počet...to si nedokážu představit:)
no ja myslela ze tak max 110, ale nakonec to i tak vyjde tak na 110 nebo 120 max protoze se nevejdou do kaple :) ty nejhlavnejsi lidi tam budou a zbytek se kdyztak holt bude muset pretridit ;)))
Profilova fotka
no vždyt jo:) to máte tolika příbuzenstva?
z moji rodiny 30 lidi (mamka je ze sedmi deti :) a to prijedou jenom 3 rodiny a mark je ze 6 deti a to nezve zadny tety a strejdy jako ja ;)ted jsem dostala email od koordinatorky a musime se vejit do 120 lidi:)
Profilova fotka
holky objednávám pozvánky ke stolu a děkovné kartičky...máte nějaké pěkné texty? které se dají použít? chci dělat dva typy pozvánek jedny pozvánku ke svatebnímu stolu a pak pro přátelé třeba na 18 hod. a nevím co psát....poradte:)
no my pozvanky ke stolu nemeli, my udelali 2 ruzna svatebni oznameni, jedny pro vsechnylidi co zveme a dalsi jenom na vesnici kteri neprichazeji!!!! ted tu zkousim dat dohromady rozpocet,...co jeste potrebujeme, nemame,.. :( tedj sem si vzpomnela na prstynky :(
Profilova fotka
no také se k tomu chystám asi sedneme o víkend a dáme všecko dohromady...to bude sumička:) kdepa dneska všici jste?
Profilova fotka
Ahoj holky:-) tak už mám další 2 věci - šatičky na převlečení a svatební knihu:-) Šatičky jsou už na cestě, a knížku mám doma, a začínám vyplňovat:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
miney, jakou mas svatebni knihu? Ja mam Nase svatba a zapisovani trochu flakam. :-D
Profilova fotka
holky, musim se pochlubit. ;-) Prave mi PPL privezlo svatebni pradylko Leilieve - je uplne boziiii a krasne mi sedi. x-) Mam fakt radost. To co mam v albicku. Jeste pro jistotu jsem si objednala Sielei, taky podprdu a tanga, taky super, sedi mi. Na svatbu vyhrava Leilieve, a pak vynosim oboje. ;-)
Profilova fotka
tuliberko: mám taky Naší svatku - je to moooc pěkný - ještě si koupin normál sv. album takový to papírový - z toho si uděláme knihu hostů:-) Můžu se jen zeptat, za kolik jsi jí kupovala (Naše svatba)?
Profilova fotka
miney, ja ji mam od jedne nevesty odkud za 100,- + postovne. ;-) A Ty ji mas odkud?
ja si zadne svatebni pradelko kpovat nebudu saty mam korzetove ty prsa udrzi :-) a jedine si koupim akorat kalhotyk nejake hezke pod saty jinak nebudu delat zadnou silenost stoho.A co mam kamosky tak vim ze svatebni noc chlap usnul a spal a nevesta tak yunavou:-) a kor my s ditetem:-D
Profilova fotka
mě ji dnes dala jedna kamarádka, a byl u ní lístek s cenou (zapomětlivka) 79,-Kč - no, a dostalo mě, když jsem tu dnes prolízala bazárek, ajedna "nevěstinka" jí tam nabízí za 500,- To mi přijde jako vrchol drzosti...
Profilova fotka
Já si krátila volnou chvíli před chvilkou výběrem musim na obřad - a zatim vede Nečekej od Kamelie a taky Láska na 100 let od Lucky Vondráčkový - při tý mi běhal mráz po zádech:-)
Profilova fotka
miney, za 500,-!!!??? To je nechutne ... ]-( Kolik pisnicek na obrad vybirate? :-)
Profilova fotka
Tuli: jj, je, hned jsem jí taky napsala, a hned se ptala, kde se to album dá koupit za tak krááásný prašule - samo, že ze mě nic nedostane (za1 - sama nevim, kde to kamarádka kupovala a za2. nesnášim tohle se obohacování na jiných) Na obřad - nevim, ale alespoň 3 - já vlastně tak nějak už mám vybráno:-) tyhle, co jsem sem psala, a ještě jednu - ale tu si nechám pro sebe - to je taková moje srdeční záležitost:-) a hlavně, nechci riskovat "výsměch" :-D ;-)
Profilova fotka
tuli krásné prádélko, prohlížela jsem si ho v jednom obchodě a byla z něj nadšená...pošleš odkaz odkud sis ho kupovala? je pohádkové! ten svět je opravdu malý, nakonec budeme mít i stejné spodní prádlo:) pod šaty chci také jen takovouhle podprsenku a tanga a punčošky a na večer nějakou parádní košilku:)
ahoj holky :) tak si predstavte co se mi vcera stalo,...asi v 10.30 jsme byli evakuovany z prace, protoze venku delaji neco na silnici a unikl plyn takze jsme museli vsichni jit, prace nam platila cafe ,....a pak ve 2 hod meli krizovy meeting a poslali nas dom :) takze jsem mela super den, proto jsem tu nebyla :) satky co mam od te holciny koupene, rikala, ze podprsenku nemela, ze jak byla stahla v korzetu, tak nevim,...uvidim, jak mamka dneska dopadne v Belle, ma tam volat a zeptat se na tu zalohu co s nim a kdybych si mohla za to vybrat zbozi tak si asi koupim par podprsenek taky,celenku,... :) jo ted jsem bidovala na ebay na perlovy nahrdelnik, tak ho snad vyhraju, jeste 10 min,...pak vam ho sem dam :)))
Profilova fotka
už jsem zvědavá deni. jak jsi dopadla?:) já prádlo mít asi budu. no. hannelle copa botky už máš foták?
tak jsem je vyhrala, musim je jit zaplatit :)))
Profilova fotka
Holky, jsem normálně nartvici - a chce se mi brečet - mělli jsme vybraný penzionek na svat. obídek a pak svat. veselí, a když jsem jim psala e-mail - zda pořádají svatby, tak jojojo - zařídíme a tak, no a dnes mi přišel e-mail, že nedělají obědy protože nemají kuchyň - holky děs běs...takže čučím na netu a dodatečně něco hledám...Ach jo...proč to prostě nemůže být podle mých představa a jít to jak po másle ;-( :-|
je tak to je mi lito, ...nekterych lidi jednani me uplne vytaci :((( ale hledej, jeste mas cas a urcite najdes neco co se ti bude libit jeste vic ;)
Profilova fotka
no, právě že nee - my to chtěli tak, aby místo oběda bylo stejný jako místo zábavy - no, a pak v místě, kde se budem brát přichází v úvahu jen místo, kde se Vojta už jednou ženil...no, a to já nechi...Buď přistoupim na to, že si jídlo zajistíme sami (buď tak, že si někam zajdem na obídek jen my, rodiče + svědci) a pak se přesuneme do toho penzionku, kde nám už zajístí ubyt. i hudbu - a nebo na to, že hostina +ostaní bude na čertovce (místo, kde měl hositnu se svou první ženou) - co myslíte?
no jestli ti osobne nevadi, ze se tam uz zenil, tak to udelejte tam a nebo holt budes muset mit kompromis :) ja osobne bych asi nechtela to same misto kde on se uz bral, ale zase na druhe strane, jste ted spolu a kdyby nechtel, tak tam s tebou nebude,....a co na to rikal on? jemu by nevadilo to same misto kde se uz zenil??? ja bych ale taky preferovala jak misto obeda tak i oslavy - to same !!!at se nemusite presouvat,...
Profilova fotka
no, jemu to problém nedělá, ale já nechci - i místo focení jsem si vybrala podle sebe - sice klášterní okolí je opravdu krááásný - ale nakonec jsem to vymyslela jináč:-) No, už jsem mu říkala, že tam, kde jsme to chtěli to nejspíš nebude, takže asi budu muset slevit já, a uděláme to na čertovce :-S :-| i když, mě se do toho nechce...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?