2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
jak to já chci také dlouhý závoj a věřím že pod tím vydrží všechny účesy:)doufám, jen si musím pořídit dlouhé vlasy :-D
hasinko, já také budu mít polorozpuštěné vlasy a budu mít závoj :-) jen bych vám poradila, abyste si závoj kupovali až podle toho, jestli se vám bude hodit k šatům. Já si ho nechala ušít, protože jsem vždycky chtěla dloooouhatánský, a teď ho budu prodávat, protože mám šaty s vlečkou a dlouhý závoj u nich úplně zaniká. A tak nakonec budu mít závoj po zadek, ten k mým šatům vypadal lépe. ;-) Mě nezbývá než kadeřnici důvěřovat, že spáchá něco hezkého. Vyhradila si na mě na sobotu 26.7. celé dopoledne, abychom mohly zkoušet a zkoušet. :-) A ve svatební den jsem objednaná od 10:00 hodin, a obřad máme ve 13 hodin.
Profilova fotka
Teda a pak kde se deni a eimee toulají, když je u nás v srpnu 2008 nepotkáme ;-)
Temp, už se nám srpen blíží čím dál tím víc, a tak se rozprcháváme do "svých" termínků. :-)
Profilova fotka
Mno tak já zůstanu v srpnu 2008, protože srpen 15. diskuze není a hlavně moc tohle datum nevěst nemá..
no jo mas nezvykle datum temp ;) ja hlavne na srpnu nestiham, kdyz tam chvilku nekouknes tak uz jste 3 stranky pryc a se pak nechci opakovat, nebot jste to uz mozna probraly ale obcas tam jeste koukam co se kde deje, to zase jo:))) no ja mam ten muj zavoj taky delanej uplne presne k satum,...ale jak rika eimmee, je to uplne obyc zavoj posity stejnou krajkou jako satky :))) plorozpustene vlasy jsou nadhera, ale ja mam jemne a nic mi nedrzi krome drdolu,... :(
Profilova fotka
deni.p - ;-)
he hehe ted jsem byla rychle na srpnu, mam minutku volna :) ale stihla jsem precist jenom 1 stranku :-p
Profilova fotka
deni.p - to jo mi frčíme ;-)
to jo vy se nezastavite ale ja musim trosku pracovat a jeste zarizuju letenky a delam si seznam co je potreba udelat, planuju dovcu,.. :)
Profilova fotka
deni. to zní pěkné obyč závoj...je nádhrený! temp. já srpen nestíhám, je tam moc rychlé tempo a já mám ted šílené stavy v práci, navíc jsem porád nemocná a měla jsem ted svatbo mrtvé období takže jsem neměla co dopisovat a měla jsem depresi co už toho všecky máte:)
Profilova fotka
eimee - :-| tak to mě mrzí, tak se někdy ukaž ;-)
Článek se načítá
no tak nejak eimee :) jsem na tom podobne v praci kdyz ted odchazim a apk to bude jeste horsi az dostanu novou, to nebudu asi mocc ze zacatku na net vubec :(((nez se rozkoukam ;-) ne ten zavoj bude super ale ze je bez vysivky, jsem to asi spatne napsala :-D
ladenka: no právě nekupovat závoj předčasně...ach jo, já ale asi začnu pomalu šílet z těch šatů, začínám z toho být dost nešťastná:-( představa, že budu měsíc před svatbou třeba shánět šaty:-( deni.p: jeje, ještě, že mluvíš o dovče, málem bychom ji zapomněli doplatit :-D
Profilova fotka
deni. nechápu ten co máš ke svým šatům je bez výšivky, nebo ten z ebay je bez výšivky?
je to jsem to cely pomotala, ten co jsem objednala z ebay je bez vysivky (ten nakonec musim asi prodat) a ten co budu mit ma vysivku v druhem albu :))) hasi tak to ji radsi doplat nebo nikam nepojedete :)))
Profilova fotka
aha tak jsem si to myslela dobře...no já chci koupit uplně obyč a nechat ho pošít tou krajkou z šatů...snad nějaká bude:)
neboj urcite nejakou krajku najdes ;) kdy ti ma prijit??? no kdyztak budes mit aspon zavoj, to bude zajimavy :)))to by se asi budouci manzel divil - kdyby jsi prisla jenom v dlouhananskym zavoji :) to ja nastesti uz satky mam :) a zvoj taky :)
Profilova fotka
Eimee, chude, ty porad nemas satky? A uz se ti aspon rysujou? ;-) Deni, ten zavoj s krajkou je uuuzasnej!! Akorat k mym satkum se zadny nehodil, tak budu mit holou kebunu :-D
hanelle :-D ja puvodne taky chtela holou ''kebunu'' ale nakonec mam asi ten nejdelsi zavoj :)))no ale pockej, eimmee pak bude vypadat jak prava princezna, vid eimee a my budeme jenom tise zavidet :))) (myslim to v dobrem slova smyslu :)) jak zada holky? dneska jsem mela jit do posilky ale jdu misto toho potkat kamosku a konecne se zbavit dalsiho svatebniho oznameni :) jupi :)
Profilova fotka
Zada boli jak prase... Dneska rano, jak jsem prisla do prace, tak jsem si vzala prasek, ale byla to veeelka chyba... normalne jsem se zacala motat, blekotat, oci se mi zacaly mlzit - no hotovo, proste zase uplne mimo... x-) x-) ale aspon me na chvilu nebolily zada :-D :-D
Profilova fotka
Holky mazu domu, musim jeste prepsat jednu seminarku, tak at to odsypa... Zatimky paaa ;-)
pa pa ja uz letim taky dom teda na horkou cokoladu a pak se taky musim ucit :(fuj tajbl :( ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky - tak se hlásíme z návratu z chalupy:-) tak máme oficiálně stanovený datum - 2.8.2008 a obřad v 11hodin:-) stihli jsme si ještě vybrat prstýnky, ty budou za 14 dní, mám vybraný šatičky - jsem se ani v tom zrcadle nemohla poznat - škoda jen, že jsem doma nechal foťák, abych to mohla zdokumentovat, ale je to tak asi lepší, protože by mě to svádělo to ukázat Vojťulovi, a já chci, aby mě viděl až při obřadě:-) V týdnu si objednám ke kadeřnici a manikérce, a vlastně i ke kosmetičce - je to všechno v jednom baráčku:-) Jůůůů - já už se tak těěěěššššííííím:-) utíká to, že:-)
Profilova fotka
Hannelle šatky se rýsují tak že v květnu by mi měla jedna paní z prodejny látek přivést látku z itálie a pak se budou šatky šít, ale mám z toho opravdu nervy!!!! záda no deni. takhle to mám s celým tělem - potřebuje zpevnit, ale já nemám čas ani sílu něco dělat, když už jsem aktivně začala, zablokovala jsem si záda:) no ta záda včera jsem se holky dozvěděla že mám nějakou extrémní svalovou přecitlivělost a že mi nejspíš nefungujou játra či tak něco, tak musím na testy atd...takže příčina zad asi nemusí být ejn ve sportu:) a nicnedělání:) dneska se jedu kouknout po botech a do tesca po guesst booku:) tak doufám, že pořídím... jakou písen si necháte zahrát jako první ?
Profilova fotka
]-( =-) =-) úúúúúú holky šílím....svatbu jsme plánovali až na květen příští rok ale vzhledem k okolnostem jako je stavba baráku atp. přemýšlím že to uděláme 2.8.2008. Dost stresuju protože nevím jestli to všechno stihnu zařídit....tedy hostina a obřad vím kde by byly, termíny volné na to jsou, jen mě děsí abych si vybrala šaty.BOjím se že už to bude přebrané a já jsem taková vybíravka vybíravá....Jsem z Ostravy tak kdybych na to skočila příští týden tak bych snad mohla něco pěkného ještě vybrat hmm co myslíte...........? :-S :-S
Profilova fotka
Ahojky vítám novou nevěstu, no já také ještě nemám šatky, v nejhorším si je necháš ušít jako já:) stihnout se dá všechno:) také ještě spoustu věcí nemám...
Já se trochu začínám děsit prstýnků. Už je duben, a někde to trvá i dva měsíce, než je doručí. A bojím se, že ve zlatnictví si nevyberu. Protože ty co se mi líbí, tak se tam pohybují okolo 18 tis. a to nejsem padlá na hlavu. :-p
Profilova fotka
Ladí ty jsi mi dala my máme prstýnky za 18tis po slevě, původně stály 25000, ale moc se nám líbily tak jsme si je objednali a čekáme 3 měsíc, tak pospěš:) máme od retofy a jsou krásné
vitam novou nevestinku a eimmee ani me nestras, my jeste taky nebyli na prstynky, vime co chceme, ale kde je sezeneme to nevim :) tady je ulice jenom cela luxusnich prstynky, privesku, zasnubnich a snubnich veci,...takze tam asi vyrazime, mark mi tam koupil muj zasnubni prtynek, tak uvidime :) no ja jsem koukala na prstynky co by se mi libilo a bylo to 50 tis tak asi z toho sejdu :) he hehe no holky ty saty budou ok :) ja musim zrusit moji zalohu, takze jestli ji neprodam tak ztratim 2900Kc :( no co nadelam :) eimee snad budes mit zadicka brzo ok ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?