2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
No to, že to bude bez té komedie okolo. Že se nebude zvát celé příbuzenstvo, nebudou koláčky, výslužky atp. Nevím, třeba jí křivdím, ale opravdu se toho bojím. No jestli s námi přestane mluvit, asi nebudu úplně nerada. :-D
Profilova fotka
No vidíš tak se nic špatného stát nemůže:)
A holky z čeho kromě tchýně máte ještě obavy??? :-D :-D Já se třeba cítím špatně kvůli tomu, že nezveme mé příbuzné ze strany mojí matky...dlouho jsme přemýšĺeli nad tím, jestli vůbec pozvat ji... ale s těmi příbuznými nemáme špatné vztahy, jenže už by to bylo moc lidí a navíc ženich už nemá moc příbuzných, tak by tam byla v podstatě skoro jenom moje rodina... No potom další obava z toho, že nebudu mít v čem se vdát:D čas letí, já mám doma pořád šaty na prodej a nové si nemůžu koupit...a v půjčovně u nás už mají všechny pěkné šaty zamluvené (no moc jich tam nemají)...a tak už to bude na tohle datum asi všude....
Ahojky, byla jsme tyden s prckem v nemocnici mel strevni chripku, ale uz je vse v poradku.Koukam jak zhave tady planujete.No mi uz se tak ydosivaji vecicky na svatbicku.Kdybyst echtely dam vam email na pani ktera vam podle fotky usije zavoj aji kravatu muzickovi a pompadurku a podvazek.STaci rict a ja vam pslu emailik:-) je moc sikovnaaa. ja nebudu davat fotky do albicek dortu protoze nechci platit za zadne extra dorty .Proste znama nam upece dortiky a ty budou normalni jen treba s nejakyma kytickam a atak a jeden vyjde maximalne na dveste dveste padesat korunek coz je krasna cena.Akorat svatebni si necham udelat dvou patrovej:-). tedkom spise resim kdo mi upece cukrovi a kolacky:-D nikdo z rodiny odnas to delat nebud enato nebud eabsolutne cas a hlavne tchyn e atak pak knam na svatbu dojedou, takze je nebudu predem otravovat tim. To cukrovi stejne necham udelat jen na vysluzky k pozvankam.na stoly na svatbu necham upect akorat tchyni jeji vyborne vetrnicky :-D a zadne cukrovi tam bud etycinek arasidu a vseho mozneo plno a dorty a rolad ytakze cukrovim uz se nebudu zatezovat .Co ja vim ze svateb se pak vyhazuji jen cukrovi tak zytecne platit .
Profilova fotka
no haasinko já se začínám bát uplně všeho, že nebudu mít šaty, boty, že onemocní farář:), že ženich přijde pozdě, že se nepovedou fotky, no zkrátka mám hlavu jen plnou strachů co se nepovede:) jo a že se roztečou dorty:) toho se také bojím:) ale myslím, že to je přehnané a všechno snad dobře dopadne:)
Profilova fotka
Ahoooj holky :-) :-) :-) Ja se zase dneska motam jako zfetovana :-S Vcera mi zmenili prasky na ty moje zada a zase to blbe snasim... takze si uz ani nepamatuju, co ze jsem to cetla na minule strance :-N
Profilova fotka
Ladi, jak znam nasi rodinu a kamarady, tak by je asi hrablo, kdyby jsme prisli, ze jsme se uz vzali... :-D Stejne by jsme potom minimalne oslave neunikli :-D Kazdopadne nam pak musis napsat jake byly reakce - hrozne me to zajima ;-)
Profilova fotka
Haasinko, a ty prodavas jake saticky? Ty, co jsi psala, ze sis nechala sit podle Deusta (jestli se nemylim...) :-N
Profilova fotka
Holky, satky mam nastesti vybrane jen jedny... i kdyz kdo vi, co me do srpna prelitne pres nos :-D Jeee, pardon za muj monolog, ale ja si normalne nic nepamatuju :-N :-D :-D
ahojky, koukam hannelle ze se dneska nebudes nudit, cela takova vesela z prasku ;))) nam tvuj monolog neva :)to ti teda vasi prckove dali zabrat :)) ja si taky neumim predstavit jak by nasi reagovali, ale urcite by byli smutni,...a mne by mrzelo, ze me nevidi se vdavat :) no ja mam taky nekdy pochyby, hlavne si rikam, at vyjdou fotky:)))
Profilova fotka
No, je fakt, ze sem nejaka vysmata x-) Deni, fotecky se nam vsem urcite povedou, pak budeme koukat na nase svatebni alba ;-)
no to bude mazec :) fakt jsem zvedava jak vse dopadne :) no ale to zase bude trvat nez je sem vlozim s mojim tempem :))) budu se snazit byt co nejrychlejsi :)))
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to na tom Deni budeme podobne - ja taky neeez se do neceho prinutim... Ale vsak kdo si pocka ten se docka, ne? :-D
no to jo snad tu nasi svatbu nepropasneme :)
Profilova fotka
jezisi, nestras :-D Roman chodi vsude minimalne o hodinu az dve pozde, fakt je to s nim nekdy o nervy! Ale tohle snad neee :-D
he he he :)
No tak já krom tchýně, mám obavy, jestli jsem si vybrala ty správné šaty, jestli se mi ženich "neožere" noc před svatbou, protože to už u nás bude svědek se svědkyní, taky aby ona to ustála bez ztráty věnečku, protože se svědkovi túúúze moc líbí. :-D :-D A hlavně aby se to podařilo utajit ještě týden po svatbě. :-x Dohodli jsme se, že asi na svatební cestu nikam nepojedeme a 9.8. uděláme větší grillovačku pro známé a kamarády s tím, že je to oslava narozenin. Přítel je má 4.8. a já 24.8. no a tam jim to chceme říct. Jen to ještě vymyslet s rodiči. Chjo! :-N V pátek jsem byla u nové kadeřnice se nechat přistřihnout. :-) Byla jsem fakt moc spokojená, tak jsem se jí zeptala, jestli by mě neučesala na svatbu. Jen mě zarazilo, že zkouška je až týden před svatbou. :-S Chtěla bych raději dříve, tak budu doufat, že to dobře dopadne. :-N
Jo a jak jsem psala, že švagrovka jdou v náš den na svatbu bratránkovi, tak v sobotu přijeli, no a když o tom začala mluvit, tak jsem se jí zeptala, kde to mají, no a prý v kapli ve Smiřicích, takže UFF!!! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, hannele jsme na tom pořád obdobně, já ted chodím na masáže k novém fyzioterapeutovi a totálně se zděsil z mých zad i z léčby kterou na mě praktikoval můj předchozí lékař...no dneska mě bude zase lámat auuuu. holky já se rozhodla nechat si prodloužit vlasy...:) nemáte s tím některá zkušenosti? chci dlouhé a drdol jako mají modelky od pronovias a z mých by to nešlo:) jakpa se mají hannele štěnátka? deni nechceš se zbavit toho závoje co jsi objednávala z ebay? sháním dlouhý jednovrstvý aby se dal pošít krajkou co budu mít na šatech?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Ladi, tak to bude pro vsechny VEELKYY prekvapko :-D Nechces to nejak nahrat na skrytou kameru? Nektere ty obliceje budou asi zajimave :-N A uces me bude moje kadernice zkouset taky az nekdy v cervenci... takze v poho, urcite se povede ;-) Eimee, taky asi budu muset zmenit doktora, protoze na me porad zkousi jen same prasky, po kterych jsem jako zfetovana, ale ucinek nikde... :-S A stenatka se maji az moc k svetu, ne jsou to zlaticka nadherny... tento tyden si je ale uz budou odvazet, tak mi po nich pristi tyden bude urcite strasne smutno ;-( Ale mit vsech osm naporad doma, tak bych asi zesedivela :-N :-D
ahoj holky :) tak vas tu vitam po vikendu :) konecne jsme byli zkouset marka oblek , dam sem fotky, ale asi az vecer :) a nejdrive tam byl nejaky prodavac a daval nam uplne spatny veci, ja jsem rekla, co chceme a on vzdy prinesl neco spatnyho a mark si uz asi myslel, ze se nebude zenit a pak jsem konecne dostala co jsem chtela a mark byl nadseny :) takze ve stredu jdeme jeste jednou a uz se vse zamluvi :) je holky ty vase zada, ja mela taky problem, ale ted uz je to ok :) tak at to je brzo lepsi, jeste mate 3.5 mesice do svatby (skoro jeste vic) tak se koukejte uzdravit ;) jo a eimee, zavoj zatim neprisel, ale budu ho prodavat! ma prijit asi tak za tyden :) hannelle, stenatka uz brzy poputujou do sveta ze??? holky v sobotu tak snezilo a je tu zase kosa :( uz jenom 3 tydny v praci a pak hura do nove :) jo a Ladi, ja jsem fakt zvedava, jak s tim dopadnete)s utajovanim :)) ;)))
No tak mi všechny držte palce, aby se to podařilo utajit. :-) Ta kamera by byl dobrý nápad, budu doufat, že ji do té doby nedoveze teta příbuzným na Slovensko, jak to má v plánu. Jen doufám, že se to povede. |-|
Profilova fotka
Ahoj Deni :-) A jaky oblek to nakonec vyhral??
Profilova fotka
Deni to jsem na oblek zvědavá, my se na něj chystáme příští víkend. Ladi určitě na tebe budeme myslet:) už bude klídeček pro nás týden po svatbě:)
neboj ladi, uricte to vyjde, kdyz uz jste to udrzeli tak dlouho, tak se to ted uz snad neprovali :))) jo nakonec to asi bude cerny s bilou kosili (a vesticka trosku do cremova) a vinova kravata :)myslim ze jsem mela podobnou kombinaci v albu deni.p 1 :)
Profilova fotka
Ty jo, deni, tak prvne me to znelo trosku jako mis mas barev, ale kdyz jsem jukla k tobe do alba, tak je to moc pekna kombinace! ;-) Zenich bude fesak ;-) :-)
no ono to vypada, mark si taky myslel, ze bude vypadat jako strasak, ale pak to fakt vypadalo hoodne elegantni a mne se to moc libilo :)))) akorat ten oblek bude vypadat jinak, jinak strizeny, ale kombinace stejna :)))
Ahoj holky:-) To jste toho tady zase napsali... hannelle:ty také, ale ještě ty Nalonky:-) ty jsou tedy ještě krásnější, ale obojí jsou děsně přiléhavé :-D no uvidíme, třeba si jedny nakonec budu muset vzít:-) protže jiné zatím nesháním... Jak jste probírali tu kadeřnici - tak jsme si právě říkala, kdy je asi tak vhodné jít na zkoušku? Přeci jen bych šla raději dřív, kdyby se mi to nelíbilo, tak budu mít ještě čas změnit kadeřnici.... také nevím, zda závoj ano, či ne... vzali byste závoj k rozpuštěným, nebo polorozpuštěným vlasům??? drdol určitě nebude:-)
Profilova fotka
také jsem si vzala číslo že si kadeřnici už musím zamluvit.
no to ja uz kadernici mam akorat ze jak ted budu mit ten dlouhy zavoj tak musime udelat uces, co bude drzet :) jo eimee mne se ty drdoly od pronoviasu strasne taky libi :))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?