2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, prave jsem ti chtela psat, jake mas krasny saticky pro druzi :))) odkud je mas a nakolik te vysli??? no ja vim,...fakt jsem jak ty :) no mam zalohu v cr, musim dat asi inzerat a zkusit ji previst,...co myslite? no a ty prvni saty mam porad doma, nejak nemam cas a jsem taky trosku lina :) he hehe no to bude takovy prekvapeni i pro nas co si vezmes,...pak sem koukneme na albicko a uvidme, ktery nakonec vyhraly ;))))
Aaahoj holky, dlouho jsem tu nebyla...Jak probíhají přípravy??? Já musím přiznat, že jsem na svatbu na nějakou dobu pomalu zapomněla.. |-| Ale že se nám to už lbíží co??? Ode dneška 4 měsíce :-D
no dneska mame holky vyroci jak uz rekla hassinka ;) hassy mam opet nove satky :) ale to uz jsou finalni :) uz pri prodala ty svoje???
deni.p: koukala jsem do albíčka:D jsme na zabití s těma šatama :-D
no to jsme :))) kdyby byly jedny tak je to pohoda, ale takovy vyber :))) ale mody je asi nejvetsi expertka :) 3 satky :)))
To je dobrý, já mám jen dvoje:D ale zato asi pro mě nepoužitelné...pořád na ně ale chodím koukat, jak jsou krásný:-( Jenže už teAď jsme nějak nakynula asi bych se do nich nevlezla :-D My už máme dokonce oznámení:-) Ale zato jsem nebyla schopná najít cukrářku a květinářku...
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky mody! To me mrzi, ze jsi z nekolika veci zklamana ... :-( A jaktoze jste tam nesli driv, to omrknout? :-(
Profilova fotka
Jinak saticky na druzicky nemaji chybu, jsou nadherne!!! x-) My pujcujeme saty pro druzicky jedny za 750,-. Odkud je mas koupene?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Já mám taky šatičky na družičku z Ebay a jsou perfektní..jsou taky z USA, možná i od stejného prodejce:-) A stály jenom 750Kč:-)
Profilova fotka
holky, tak to jste superne nakoupily. Tak nase holky si saty zase vyzkousely. Maji doma fotky a od ledna se tesi az si j oblecou zase. :-)
Škoda, že šaty na nevěstu nejsou tak levné:D
Profilova fotka
haassinko, a jake mas saty Ty? :-)
Koukám, že slečna v tomhle svatebním albu má úplně stejné šaty jako já =-) :-) Jsou teda nádherný... divím se, že je nikdo nechce :-D Holky, nechcete nikdo šatičky?? ach jo, já se asi nakonec budu vdávat v kalhotách nebo nevím :-D http://www.beremese.cz/_gallery/60545...
Profilova fotka
haassinko, ty prodavas saticky? A jake teda budes mit?
Snažím se:-) Právě, že zatím vůbec nevím:-( Pokoušíme se otěhotnět, takže nějaké volné... doufám, že je potom narychlo seženu...i když nevíme, zda se do svatby povede, ale snad ano:-) a v těch přiléhavých bych vypadala hloupě, jestli bych se do nich vůbec vešla:-)
Profilova fotka
aha, tak to mic drzim palecky. Uz tomu rozumim. Jsou nadherne, nekdo je urcite koupi. ;-)
tuliberka: doufám, že brzy:-) jinak si asi jiné nebudu moct pořídit :-D ]-( Joo to je tak, když se svatba plánuje moc dopředu :-D
Já mám šatky vybrané už od ledna a pořád koukám na fotky, a přemýšlím, jestli jsem udělala dobře. Ale cítila jsem se v nich krásně a i svědkyně z nich byla nadšená, tak budu doufat, že jo. Ale pořád ve mě tak hloubá, jestli jsem neměla vzít jiné. :-S Asi už magořím. :-N V pátek jdu ke kadeřnici, tak bych se s ní rovnou zkusila domluvit na svatbu. :-) A ještě jedna dobrá zpráva na konec, včera mi miláček oznámil, že tchýně musí na tři týdny na rehabilitace do špitálu, takže i když se nám nepodaří do začátku května dokončit rekonstrukci bytu, tak budeme sami i tak. :-D
ahoj holky ;) je mody tak to je skoda, ze se ti to tam moc nelibi:( ja jsem si to misto presne nevybrala protoze mi to pripadalo spis jako les nez park a hlavne ani ty blizky zahrady kolem nejsou moc hezky, ale je tam krasna ta terasa,...ale my tam byly v rijnu, takze jsem si rikala, ze leto bude asi hezci, az bude vse zeleny,....no snad se ti tam bude nakonec libit :) taky jsem koukala na saty na druzicky a nasla jsem krasny kolem Kc 600 :) takze je musim koupit :))) ladenka neboj, urcite sis vybrala ty prave :)
Profilova fotka
Jé ahoj holky tady se to také rozjelo nějak nemám čas sem chodit. nějak v práci přišli na to že nejsem tak efektivní jak bych měla být:) no nedivím se:) já šatičky stále nemám, také prstýnky co měli dorazit tak se min. o 14 dní spozdí, včera volali z Retofy že se jim někde ve světě ztratily tak uvidíme kdy a jaké dorazí:) deni už přišel závoj? už objednáváte oznámení? já je chtěla objednávat i s kartičkama na zasedací pořádek a vším všudy ale ještě nemáme komplet seznam hostů tak čekám....už víte přesně kdo k vám přijde? a co botky nem§žu nikde sehnat boty holky poradte...všude mají kýče:(
Profilova fotka
deni ten tvůj závoj je pohádkový!
eimee, já vím seznam hostů naprosto přesně - já, ženich, svědek, svědkyně, ženichův kolega (dobrý kamarád) s přítelkyní. :-D :-D Jinak kdybyste měla některá zájem o třívrstvý bílý závoj, s nejdelší vrstvou 220 cm dlouhou, tak vám ho klidně můžu prodat, mě se nehodí. :-)
Profilova fotka
Ladí třívrstvý ne:( bohužel:( no to ti začínám závidět, nějak postupem času začínám litovat že děláme velkou svatbu, serou mě všichni mí příbuzní:) a zase je blbé to zrušil protože přítel má velkou rodinu a všcihni jsou pozváni. tak bud ráda čím méně lidí tím méně komplikací:)....jé musím už přestat šířit ty své negace:) už nemáme ani 4měsíce do svatby už jsem se smířila s novým jménem a těším se na něj:) deni jakpa se budeš jmenovat?
Já jsem nakonec také docela ráda, i když mě to ze začátku trošičku mrzelo. Nemám žádný stres, vlastně jeden jo. Nedávno přijela přítelova sestra, že jde 2.8.2008 na svatbu bratránkovi od manžela. V příteli tak zatrnulo, že se i zapomněl zeptat na tak důležitou věc, jako kde tu svatbu mají. Kdyby náhodou tam co my, tak by to byl docela průšvih, protože by nás třeba při focení tutově viděli. :-N Já si beru přítelovo příjmení, mě se líbí. A k mému jménu docela i hezky zní.
Profilova fotka
No to máte pěkné, já bych nevydržela něco tajit, určitě bych se prokecla! Mě se přítele jméno také líbí k němu ke jménům pro děti co máme vybrané, ale ke mě si budu muset zvykat pořád k tomu příjmení vidím jeho mamku nebo segru a najednou i já:)
Jo, tak to, že se tak jmenuje tchýně, je jediné co se mi na tom jméně nelíbí. Švagrová je provdaná, takže se jmenuje jinak. Já se jen bojím, aby se neprokecl přítele svědek. To je takovej pošuk. A budeme s ním muset vymyslet, jak propašuje svůj oblek k nám do bytu, aby to jeho máti neviděla. To by bylo jak dát to do novin. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?