2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak já se přidávám k datu 2.8.2008 - tak doufám že budeme mít hezké počasí a že nám to vyjde.:-)
Profilova fotka
mody: jůůůůůůůůůůůů - tak to je krásný:-) kéž by se mi takhle taky poštěstilo - a nemusela jsem si je za tyhle prachy jen půjčovat...a kde jsi na to přišla?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody: tak to jo...mě jen mrzí to, že to jsou stránky celé v AJ a to já neumim - jináč bych to asi taky riskla - a to jsou nový šaty?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj mpetro! Vitej mezi nevestami s timto uzasnym datem :-D Jinak na svatbu jedine slunicko! ;-) Kdepak to mate? Kdy&co&jak&.. :-D Jsme hrozne zvedave :-D
Profilova fotka
mody: tak to je krásný - a za tu cenu - tady normálně namíru šaty pod 30000 nekoupíš (co jsem alespoň slyšela - netvrdím to) mpetra: taky tě zdravím a hannelle má pravdu - povídej - zvědavost je ukrutná :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mpetra, taky Te vitam. Stejne otazky jako hannelle. :-D Jsme zvedavky. U nas nic moc noveho. Akorat uz mame vyvazky, mamca vyrobila. ;-)
Profilova fotka
mody, super, ze mate vybranou svatebni cestu. x-) My se o ni dnes taky bavili, resili jsme kdy si budeme brat volno v praci. Holky, a kdy se chystate na svatebni cestu? :-)
ahoj holky, vitam novou nevestinku ;) krasny datum:))) mody tak jsem koukala do albicka a porad bych se priklonila podle fotek k tem prvnim satkum z ebay,...kdyz zaberes ten korzet tak si myslim, ze ti nejvice sedi ;) ale mas jese 4 mesice jak rikaly holky,...jsem zvedava s cim skoncis :))) no jinak zatim svatebni cestu nemame vybranou, protoze jsem v patek dala vypoved v praci a mam novou, takze nevim, jak to bude se svatebni cestou a taky vikend po nasi svatbe se vdava bratranek v polsku, pak dalsi vikend letime opet do cr kamoska ma 30 narozky,...takze fakt nevim :)))asi mozna az v zari ale libi se nam Maledivy nebo Carribean :)
Profilova fotka
Svat. cesta: tak my nikam nepojedem ani nepoletíme - možná si jen uděláme pěkný víkend bez malý...A abych řekla pravdu, taak mě to ani nějak neláká...
Článek se načítá
Já bych na svatební cestu ráda, ale nevíme jestli zbydou penízky. Teď komplet rekonstruujeme byt, pak svatba... Uvidíme, možná dopadne nějaký last minute do Chorvatska.
Profilova fotka
ahojky...my zatim taky nic neplánujem...ale chtělo by to vypadnout...jen my dva!!! Možná to bude spíš taky jen nějaký výlet po vlasti. Svatba nás dost finančně vyčerpá! :-N
nazdarek holky,...no my jsme na tom podobne, protoze budu mit novou praci, tak asi nebudu mit moc dovci, takze mozna jenom tyden ma maledivy ale jinak nic dlouhyho :((( a to jeste asi az v zari az budu mit dovcu kdyz si budu brat tyden v srpnu :( jinak jsem vcera koupila satky - Maggie Sottero i se zavojem a tou spodnici,...fakt semi libily - jsou cely krajkovy, bily, dlouhy,....takze jsem fakt rada a jsou to originaly a vysly mi skoro jako pujceni v cr ;)))
Deni, chvíli jsem přemýšlela, jestli si ze mě neděláš srandu? "JEN" týden na Maledivy. :-D Tam já se asi v životě napodívám. :-x
he he he :) my jsme chteli jet puvodne na 3-6 mesicu cestovani, ale ja jsem ted dostala novou praci a protoze si na svatbu do cr musim vzit tyden volna na zarizovani papiru kdyz je mark anglan takze by mi nikdo hnedka 2 tydny nedal, takze si udelame jenom kratkou dovolenou :) Ale podivas, jestli se ti tam libi, za par roku se to v cr vyrovna a budete cestovat vic :)))
Profilova fotka
my bychom radi nekam vyrazili. Pockame na nejake lasty. ;-) Treba Kanary bych brala ... x-) Jinak vcera dorazily ubrousky, maji super barvicku, presne takovou jsem potrebovala. :-) Takze dalsi detail vyreseny. ;-)
je mas je v albicku??? :) no presne, pockejte na neco last minute a bude to trosku levnejsi :) tak uz mam moje satky v albicku :)
Profilova fotka
wow, deni! Ty uz mas druhe albicko! Ja koukam! :-) Ty mas nove saticky? x-) Jakto? Sis koupila? Ubrousky vyfotim a dam do albicka, ale jsou jen zelene, takze toho moc videt nebude. :-D
he he he, ja skoro nic noveho nezaridila krome toho ze jsem koupila satky a ty uz fakt beru na svatbu, maji i hned zavoj z te same krajky :))) no aspon mas opet neco noveho,...ja jsem tak nejak v mrtvem bodu :(((
Profilova fotka
deni, eBay? Kolik staly? Jsou krasne!!! Slusi Ti. Ty mas v albickach same krasne saty! Zavoj je uzasny, takovy sis prala, vid? ;-)
no nakonec jsem za ne dala £500 protoze to jsou originaly od Maggie sottero ale originaly novy stoji od £1500do £1700tady u nas ;) v cr by me pujceni vyslo na £420 + jeste koupit zavoj a tenhle je presne ten podle mych predstav :) na fotakch vypadam hrozne ale satky jsou fakt krasny, cely krajkovy se svarovskyma kaminkama, fakt nadhera! ta holcina je mela na sobe, ale mne to neva, aspon jsem si je mohla zkusit a fakt jsem nadsena:) uz je mam doma :) mark nevi, ze je mam, tak je musela segra dat k sobe :)) rekla jsem markoj ze jedu pro zavoj a pak pritahla takovy beliky balik (ale mark uz chrupal :)) jo na ebay :)
Profilova fotka
aha, Ty to mas primo od te na fotkach! :-) Vypadaji nadherne. Dobre si to vyresila. Super. A pak si je nechas? Marka jsi dobre oblafla. ;-)
no jeste uvidim,...mozna necham mozna prodam,..uvidim po svatbe :) no tak tak :) dneska jdeme na balet (mam prekvapko pro marka, on to nevi) - kubansky contemporary ballet, tak se uz moc tesim :) takze v 5 letim dom, pekne se ohaknout a v 5.45 musime nejpozdeji vyjet ;)))
Profilova fotka
deni, tak si to uzijte! Budete mit krasny vecer. Ja jdu za chvili na pilates.
Profilova fotka
Juu, Deni ted jsem koukala na tebe v novych satickach :-o Jsou uuuzasny!!! A ten zavoj je nadhernej!! Presne jaky sis prala ;-) Fakt super! Ale ze to my zenske vzdycky umime na ty chlapi pekne usit? :-D Ja mam taky praxi, kdyz jedu domu z nakupu s kamaradkou - no nemuzu prece vsechno priznat, ne? :-N
Profilova fotka
Jee, holky, tak to vam preju krasny vecer! Ja jdu tak max domu za stenatkama :-D
hanelle ;-) to jo to my vime jak na chlapi, ze ;) diky za komplimenty protoze tyhle satky si uz fakt beru, uz je mam doma, akorat nevim, jak je povezu do cr ;) he hehe kdyz mark si mysli, ze si je pujcuji doma :) a to jsem za ne jsete vcera vymazla £500 he he he se bude divit az mi budou chybet penizky :))) ze tak drahy zavoj :))) fakt jsem spokojena s mym nakupem no jen si uzivej stenatek, brzy uz je nebudes mit a bude se ti styskat :) jeste 10 min a letim, snad ten balet bude ok :)
Profilova fotka
deni.p: ty šaty jsou opravdu krááásný...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?