2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Ladenko, tak to ti odpada spouusta starosti... ale je fakt, ze kadernici asi poresit budes muset ;-)
Profilova fotka
ladenko, tak to uz si ji domluv, at na Tebe nezbyde nejaka slaba. ;-) Jinak mas opravdu o dost starosti min. Ale prstynky, oznameni, ... Te neminou. ;-)
no tuli to tvoje odpocivatko je takovy bubak, vzdycky kdyz kouknu k tobe do alba tak se zhrozim,...taky bych chtela aby vse bylo hotovy a ted uz si jenom uzivat nase posledni mesice svobody,...i kdyz to asi zadna velka zmena pro nas nebude, ze??? vsichni bydlite s nastavajicima manzilkama???
Já vím, příští týden za ní dojdu a uvidím. Už musím!!! Oznámení a prstýnky máme v plánu koncem dubna, v květnu. Teď nás plně zaměstnává rekonstrukce bytu.
Profilova fotka
deni, my spolu bydlime. Taky si myslim, ze to nebude zadna zmena. :-) Jen to prijmeni ...
Profilova fotka
Deni, asi jedina zmena bude fakt to jmeno a zvyknout si na to :-D Jinak spolu bydlime skoro od zacatku naseho vztahu, takze to problem nebude
Profilova fotka
ja uz si to jmeno nekdy trenuju. Kdyz jsem sama doma nebo se tak cvicne podepisuji v praci, kdyz nikdo nekouka. :-D :-D Taky? Nebo jsem na tom tak jen ja? :-D
he he he, tuli se tu smeju, ale ja se uz taky docela tesim, ale jeste netrenuju :) jake budete mit prijmeni? to bude zvlastni vse menit,...teprve pred rokem jsem si udelala pas a konecne mam hezkou fotku a budu to muset vymenit, ach jo :((( mark se me vcera ptal, jestli si chci nechat sve prijmeni ve prostred,...ale ja jsem rekla ze vezmu jeho,....bylo by to moc dlouhe Denisa Pohlova-Francis ?
jdu na obidek, tak zatim pa a po obede na videnou :)
Profilova fotka
Dobrou chut Deni! Tuli :-D Tak to bych mozna mela taky zacit trenovat... Ja budu mit dobre inicialy H. H. - vlastne budu mit prvni dve pismena jmena i prijmeni stejna -> Hana Havlikova -> proste HA HA :-D :-D
Tak to já už potají trénuju. Jednou přišel přítel a v bloku viděl ty mé podpisy a říká: "Jé můj podpis, ty se ho učíš falšovat?" a já říkám: "To není tvůj podpis, to bude můj podpis." Tak se začal hrozně smát. :-D
he he he to je dobry :) teda vlastne ha ha ha :))) holky prisla mi smlouva, tak jdu dat vypoved a jsem strasne nervozni , ale uz se moc tesim :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Deni, preju pevne nervy ;-) A co budes menit za praci?
tak jsem dneska dala vypoved :)) a jsem rada, aspon si muzu uzit vikend,...no i kdyz musim kurna studovat :( pokracuju v uctu a auditu, ale v city a za vic penizku :)))
Profilova fotka
Tak my spolu taky bydlíme skoro od začátku vztahu - máme krásnou 16měsíční holčičku ...No, a s tim, jestli už je něco zařízený - už se mi "vytváří" návrhy oznámení - prstýnky ještě nespěchají, šaty(koukala jsem na netu pro inspiraci - strávila jsem u toho skoro 3 hodiny - tak jsem to vypla) si vyberu až na místě...Kadeřnice - nooo - nevim - třeba si to jen sama splácnu :-D stačí drdol - trošku ulíznout, nastrkat sponky a hotovo nééééééé?!?!? :-D :-p :-D
Profilova fotka
Ahojte holčiny, dlouho jsem nezavítala, tak vás všechny zdravím :-) My spolu bydlíme asi tři roky, teda ten můj tvrdí, že je tady na návštěvě, ale jenom když se mu to hodí :-D Jinak všechno je tak nějak posehnaný a stačí jen objednat. V pátek přišla oznámka, ale chyby které jsem tam chtěla opravit, tam zůstaly, i když ostatní o nich neví a ani si jich nevšimnou, tak mě to nemusí tankovat. :-D Ale zjistili jsme jednu zásadní věc - neuvedli jsme na pozvánkách, kde se bude párty konat, tak to teď řešíme. A přitom to před tiskem vidělo asi šest lidí a nikdo si toho nevšiml. To je úlet co :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jste tu nebyly - to jste tak upenlive planovaly? :-D My si minuly tyden docela "pohli" - mame uz oblek, ja si konecne koupila botky a sehnala jsem super vizazistku, ktera me dokazala po nekolika pokusech od jinych vizazistek nadherne nalicit... Jinak ted budeme davat dohromady oznameni, nastesti uz mame vybrany tip, tak jen dat dohromady text... Pokusime se nezapomenout na to misto :-D Mody, a jaky mas novy saticky? Hod nam je do albicka, at ti je muzeme okouknout ;-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Waaauuuu - tak ty posledni jsou uuzasnee!! Jsi v nich sexy kocka :-o Fakt! ;-)
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... mě se líbí tyhle:-)
Profilova fotka
a ještě tyhle ty jsou úúúúžasný http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
mody, a mezi kteryma se rozhodujes. Mas jich v albicku vic ...
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, vsechny jsou krasne. Me se libis v tech prvnich, fotka c. 37, tam jsi v nich cela. Teda Ty mas zasobu satu. ;-) A ve kterych se citis Ty nejlip?
Profilova fotka
mody: a nakolik tě vyšly?
Profilova fotka
Nazdárek, je tu někdo :-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mody zase mas vyhodu, ze mas jeste ctyri mesice na rozmysleni :-D A to se ti myslim vytribi samo, parkrat je na sebe hodis a uvidis... ale u me zatim vedou ty posledni, jsou proste jiny extravagantni a to se mi moc libi ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?