2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Ahojky tak s ekvám pridávám.Mela jsem mit svatbu 6.9 , ale nas sal n ahostinu je obsazenej kvuli Karmase co s eunas na vesnci slavi a tak sme zrusily jak svatbu na zamku tak termin a zmnenily sme to na kostel a na 2.SRpna ktereho sme chtely uz davno, protoze je to den po mejch narozeninach:-) alezamek nam to neumoznoval takze nakonec budeme mit vse co sm esi praly pokud se do te doby neco neprihodi :-) .
ahoj holky, vitam te :) drzim pesti at vse vyjde Hannelle, koukala jsem na fotecky prcku a rostou jako z vody :) psici opravdu nadherni a ty z predchoziho vrhu taky :) kdypak si je novy paneckove vezmou??? a co noveho???
Profilova fotka
Vitam novou nevestu! :-) Gratuluji ke krasnemu datumu. ;-) hannelle, chvalim stenatka. Jsou roztomile. Kolik uz maji? Za chvili se budou stehovat do novych domovu, ze? deni, mas moc pekny zavoj. x-) x-) x-)
nazdarek tuli, uz jsem te tu dlouho nevidela :( co novyho? na zavoj cekam, jeste neprisel :(
Profilova fotka
ahojky deni x-) , ja si nejak nevsimla, ze tady ta diskuze nejak ozila. :-N Vetsinou chodim na srpen, ale az po praci. Uz mame ty sklenicky, jsou v albicku. Dnes jsem si hrala a fotila. ;-) Nove je taky to, ze uz mam 25. ;-) Holka na vdavani. :-D Objednala jsem si ubrousky, na netu se mi libi ta zelena vic nez ty co mam doma. Jsem zvedava na skutecnou barvicku. :-)
2.8. bude krááááásně, bude svítit slunko, bude modrý nebe bez mráčků ;-) ;-) ;-) Mohly byste mi prosím poradit: budeme mít přespolní hosty a zajistíme ubytování v hotelu. Platíme toto ubytování my, nebo každý sám za sebe??? Nechci nikoho urazit, ale zase 5 pokojů=7,5tis :-S
Profilova fotka
mihule, my mame taky hosty z jinych mest a ubytovani jim platime my. Mame zamluvene ctyri dvouluzkove pokoje. 7,5tis. je sila. My je ubytujeme v peknem milem penzionku, kde jeden dvouluzkovy pokoj stoji 550,-=2200,-. ;-) A je to tam fakt hezke.
Profilova fotka
Ahoj holky, zase me z tech nasich prcku chytly zada, takze od vcerejska jenom lezim a popijim Martini... bohuzel ani to mi moc nepomaha :-D Ti mali dablici meli ted 5 tydnu, ale vazi uz snad 5 kilo... Ahoj nova nevesto! At ti ty pripravy pekne vyjdou ;-) Tuli, ty sklenicky jsou od te firmy ze Slovenska? Taky jsme o nich premysleli, jsou fakt nedherne! Ubytovani budeme platit asi "jen" rodine, pro zbytek bude zajisteny odvoz a pokud bude jeste nekdo chtit prenocovat primo v miste hostiny, tak uz na sve naklady... tim se nikdo neurazi :-)
Profilova fotka
hannelle, jojo, sklenicky jsou ze Slovenska. Trvalo pres mesic nez dorazily. A co jinak noveho ve vasich pripravach, marode? :-)
ahoj holky, tak nbejdrive posilam Gratulace k narozkam (tuli :))) kdyz uz jsi tak stara a je ti 25:))) mne bude 26 v dubnu :))) pak tuli, to jsou teda dablici, takhle te ponicit a taky vitam novou nevestu :) my platime ubytovani jenom nejblizsi rodine (rodicum a brachum segram s rodinama) ale zbytgek plati sam, nebot zveme asi 100 lidi a vse je to prespolni nebot je to asi 300km odkud bydlim,...takze hotel potreba pro vsechny! nasla jsem par v praze a pak jeste najdu neco levnejsiho v okoli, takze vybiram od 2** do 5* zalezi kdo co chce, ale platit si to budou samy, jen jim to doporucim a poslu v oznamenima :)tuli sklenky super :))) holky leti ten cas, za chvili to budou jenom 4 mesice :)))
Profilova fotka
deni, diky za praniclo. x-) Snad se tady zase brzo potkame. ;-)
Profilova fotka
Ahoj, ja se taky pridavam..ja si du teprve skoušet šaty,hadam to všechno postíhame :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli také gratuluji k 25. copak je u vás nového? u mě bohužel nic zajímavého':(
Profilova fotka
tuli ty máš narozky!!!?? tak vše nej!!!
no jo, tuli uz je stara paka vid :))) ne neberte me vazne, musim te trosku pozlobit ;-) no ja ted tak nejak nemam cas, takze nic moc novyho u me taky :( premyslela jsem o korunce, zkousela jsem jednu hezkou v salonu jak jsem byla v cr, tak ji asi od nich koupim,...asi 300Kc a nasla jsem perly na netu, tak je taky asi koupim i kdyz bych je chtela videt na krku,...no neva :)vitej steanly :) kde to mate?
Profilova fotka
Ahojky, opet narocny tyden :-S Co u vas? Jak zvladate? Me porad boli ty moje zada - zitra jdu znovu k doktorovi, tak jsem zvedava, jak dopadnu :-( Tuli, dodatecne ale preci vse NEJ k Tvym narozeninam ;-)
ty prckove te ale trapi, co :))) snad budes brzy ok...porad cekam na zavoj a porad neprisel :( holky dostala jsem novou praci, takze snad v pondeli muzu dat vypoved,...takze mam fakt radost (no ja vim, neni to svatebni, ale fakt mam dobrou naladu :))
Profilova fotka
Ahoj - přidávám se k vám:-) 2.8.2008 bude náš velký den:-)za 14 dní jedem na matriku si to zařídit a vyřídit:-) Jináč, tohle datum jsem vybrala já, přítel souhlasil:-) a tohle datum ne pro to, že tak krásně vypadá, ale je den před naším 3letým výročím - tak aby se to přítelovi dobře pamatovalo :-D
Profilova fotka
holky gratulantky, jste vtipne. Rozesmaly me vase prispevky. :-D Ale vsem dekujiiii! x-) Jinak mame hotove vyvazky. Mamca se bavila. A objednane ty ubrousky. Pak jsou na ceste z eBay guest booky a alba. Tot vse ... A zitra mam volno. Jupiii! :-) Vitam novou nevestinku. :-) Mas krasne datum. ;-)
Profilova fotka
no Tuli ty taky nevíš kde by ....... :-) i já vítám novou nevěstu a datum máš teda opravdu náááádherný skoro tak pěkný jako my s Luckou :-D
Profilova fotka
tak tady snad všichni spí :-D :-D :-D
Profilova fotka
jeee, ahoj, Katy! Co Ty tady? :-D :-D
Profilova fotka
to koukáš vid x-)
Profilova fotka
to teda koukam. :-D :-D
ahoj holky, ja jsem ted mela hodne prace,...takze nebyl moc cas psat. tuli ty jsi se nejak rozjela :))) ja tohle vse jeste musim objednat! taky uz zacit zamlouvat ty kolacky k oznamenim do cr,...toho je tolika,..pomoct! uz jenom skoro 4 mesice!!!
Profilova fotka
me desi to me odpocivatko v albicku, za chvilinku fakt jen 4 mesice!!! =-) =-)
Přesně za 127 dní, je to tak? Nějak nám to začalo utíkat ... :-)
Profilova fotka
To pak pobezi rychle jako voda :-S Porad si rikam brezen brezen, ale to uz budou fakt jen ctyri mesice ]-(
Profilova fotka
ladenko, to nezni dobre. Ale uz se na ten den tesim. Jen bych chtela mit vsechno zarizene a jen se tesit. ;-) Jak jdou pripravy?
No a já kromě šatů nemám nic! Ještě, že máme svatbu jen se svědky a tak to nemusím nějak extra hrotit. No ale kadeřnici už bych asi měla sakriš. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?