2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
no ja jsem na tom podobne - cokoliv jim se uchytne na mem obleceni :)))
Profilova fotka
:)
Profilova fotka
no v plzni je mají i v obchodě jsou fakt pěkné už ji máme doma a za 600Kč což jsem fakt valila oči!
Profilova fotka
Eimee, nemyslelas ted ty plastove ubrusy nebo uchytky, ze ne? :-D
Profilova fotka
jojo myslela už jsou nakoupené a čekají doma:)hihihihi:) na mysli jsem měla kravatku:) také bychom mohli pořídit nějaké potahy na židle a bryndáky pro všechny svatebčany:)
he hehe, to fakt vyznelo, ze maji ubrusy za 600 :) to by byly nejaky luxusni plastove ;)))
Profilova fotka
eimee: jasně...ale hlavně je slaď do barvy svatby! A jídlo a pití bude taky jen v těch barvách aby ladili i ty největší pobryndaní čuňata!!!! :-D
Profilova fotka
Deni, vsak kdyz uz na svatbu tak jedine luxusni :-D
Profilova fotka
jak vypadá luxusní plastovej ubrus? :-D
chuderka eimee, si z ni akorat utahujeme, ale my to myslime v dobrym, ze holky :) ted koukam na datum, skoro uz duben,...to je hruza!
ja se vlastne ale asi vdavam posledni ze ve 2 hod???
Profilova fotka
no já se tady také celkem bavím:) aspon nějaká sranda takhle půl hodiny před oběděm:) no svíčková by mohla jako flek ladit do svatebních barev:)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D to jo...horší je to se špenátem!
Profilova fotka
Holky, uplne me z toho smichu boli bricho :-D No nic, na chvili mizim... paaa a bacha na plastove ubrusy :-D :-D
Profilova fotka
jojo myslím, že budu mít dneska noční můru o plastových ubrusech pořád se mi zdají takové kraviny! špenát no to by bylo! spíš se bojím omastku z masa večer atd! no neovlivním to tak na to musím zapomenout! deni asi budeš poslední my máme obřad ve 12hod vzpomeneme si na tebe:) to máš dopoledne spoustu času na přípravy:)
tak vy uz mate obed jo? to ja jeste 2 hodky do obedu,...tu asi umru :(
Profilova fotka
já si oběd můžu udělat, kdy chci!
Profilova fotka
já také můžu mít oběd kdy chci) ale dneska jdeme už ve 12hod tak se těším.
no to ja taky ale tady je teprve 10.49 a u nas lidi chodi vetsinou na obed mezi 12-2 odpoledne :)
Profilova fotka
jasně! ty tam máš o hodinu méně! no zase si později snídala ne? ;-)
no to je taky pravda, ale to mymu zaludku nevysvetlis, ma porad hladek ;(
Profilova fotka
to já mám pořád i kdybych jedla pořád
Ahoj, mám taky svatební den 2.8.2008. Přípravy v plném proudu, chybí jen fotograf z plzenska ... Máte nějakýtip?
Profilova fotka
Ahojky mihule...tip bohužel:(
nazdarek, konecne tu mame po ranu slunicko ;) no tak fotografa ti bohuzel taky neporadim ;(
Profilova fotka
tady je dneska škaredo ted jsem strávila dvě hodiny u doktora a nakonec jsem tam nevydržela čekat a zabalila to..ach jo moje zááádíčka...budu chromá nevěsta:)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co se vam na dnesen zdalo? Doufam, ze ne nocni mury o plastovych ubrusech... :-D Eimee, to jsme na tom uplne stejne - s tema zadama. Me uz boli dva tydny v kuse, u doktora jsem byla, dostala injekci do zad - aauuu - a prasky, ale nic nepomaha :-S Mam to asi z tech nasich prcku
no me taky bolely zada asi pred 2 tydnama, konecne jsem dostala navstveu u doktora asi na pristi tyden a uz me to preslo, ale i tak tam zajdu - physiotherapist :) hannelle, jak rostou prckove???
Profilova fotka
no já se chystám zítra k nějakém chiropraktikovi nebo tak něco dělá protože už mě to štve dneska se motám jak opilá:( přidej hannelle novější foto drobečků už povyrostli co? no mě se naštěstí nečekaně nic nezdálo:) to se mi nestává:)
Profilova fotka
Pckove rostou jak z vody! Uz jsou to pekni dravci a myslim nam brzy zlikviduji barak x-) Zkuste se mrknout na nase stranky, tam jsou prubezne fotecky od jejich narozeni (snad to nekdo hned nesmaze..) http://www.immen.estranky.cz/fotoalbu...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?