2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
mody, taky preji stastnou cestu! :-) Vitam nove nevestinky s krasnym datumem! :-)
Profilova fotka
Ahoj nevesty!! Snad jste to uz nevzdaly :-D Dlouho tu nikdo nebyl, tak bychom to tu zase mohly zase trochu obnovit... Ahoj nove nevesty! Konecne nas je zase o neco vic ;-)
Profilova fotka
ahojky nevím jestli se muzu pridat kdyz mame datum už 1.8. ale snad ano
Profilova fotka
ahojky copinko jasně že můžeš:) je tu ted trošku mrtvo...holky co máte nového? my jen objednané kartičky které chtěl přítel...vymyslel si moto a já ho nechftěla na oznámení tak jsme udělali z fotky a toho motta kartičky a budeme je přidávat do obálky s oznámením ale je to tajné:) takže pssst:)
Profilova fotka
Ahoj copinko, jasan pojd mezi nas ;-) My jsme naposledy pohli po dlouhe dobe s pripravama na svatebnim veletrhu, co byl v Brne... Vybrali jsme oznameni, mam vytipovane jedny botky (ale jeste uvidim, jestli nenajdu lepsi), nasi druzicce jsme pokoupili vsemozne ozdoby do vlasu, vybrali jsme asi tri tipy prstynku, koupilla jsem si podvazek... no na nas docela dost (straaasne dlouho nam trva nez se do neceho vrtnem) :-)
Profilova fotka
no tak ja jsem vcera zaplatila zalohu na saty a hlavne jsem si zamluvila super kadernici ted jen abych mela nejake vlasy :-) :-)
Profilova fotka
Kadernici a saty uz nastesti mam.... Vlastne dalsi posun - minuly tyden jsem byla konecne u prvni vizazistky, ale nevim nevim... Tento tyden me ceka vizazista, pry je uzasnej, ale ja moc chlapum v liceni neverim... ale uvidim... no a jeste chci urcite vyzkouset alespon jednu vizazistku....
Profilova fotka
Ahoj! Já myslela, že to tu umřelo! Že jsme teď všichni na SRPNU 2008...ale jak vidím, možná to zas rozhýbeme!!!!
Profilova fotka
no tak s licenim mam fakt problem netusim kde ho vzit ale asi to nakonec zvladne kamaradka je dealerkou Mary Kay tak by to mohla zvladnout ;-) nevíte nahodou jestli se da nekde udelat na internetu oznámení s fotkama které dodáme předem děkuji
Profilova fotka
Saru, urcite rozhybeme!! ;-) Copinko, myslim ze to by nemel byt problem, zkus se pozeptat u tech nejznamejsich firem jako je Japos, Amin atd... Ty ti to urcite udelaji podle prani... My jsme vybrali primo z katalogu, takze to bylo jednoduche
U nás se od ledna nic nezměnilo. Máme zamluvený termín (teď už i s vyplněnou žádostí na matrice), zamluvenou fotografku, a šaty i se zálohou. Také jsem si na kole štěstí vytočila vypůjčení závoje zdarma. To se hodí, ušetřím 590,--. Teď se chystám objednat z internetu miláčkovi kravatu, narazila jsem na jednu pěknou a levnou, ale není k ní kapesníček. Neznáte nějakou stránku, kde by byly levné kravaty i s kapesníčky?
Profilova fotka
jo ladenko to nevím ale my máme kravatu od http://www.vlastaprelouc.cz/cs/katalo... a je moc pěkná, asi to někdo smaže ale dají se sehnat i v obchodech a mají přímo svatební košile kravaty vestičky všechno....my asi koupíme oblek s vestičkou, přítel do těch svatebních vestiček nechce...tak bude černá...
Článek se načítá
Profilova fotka
my jsme koupili oblek a já chci taky světlou vestičku...ale do budoucna by ji neužil, tak ji půjčíme i s tou francouzskou kravatou...říkali kolem 600,- to je v poho.
Profilova fotka
tak my budeme oblek půjčovat a ještě jsme se nerozhodly mezi červenou a nebo světle zelenou vestičkou a kravatou
Profilova fotka
my máme vše bílo zlaté a s košilí pořád nevím zda bílou nebo smetanovou...:(
Profilova fotka
Ladenko, tak to ti bohuzel taky neporadim... My jdeme tento tyden konecne vybirat oblek - bud koupime (coz pochybuji) nebo si nechame usit anebo ho pujcime... Do patku mam zarezervovanou jednu vesticku s takovym tim francouzskym satkem v jednom salonu, takze do te doby to snad vsechno obhlidnem...
Profilova fotka
Eimee, smetanovou ;-) Kdyz uz tak uz! :-D
Profilova fotka
eimee: jelikož to máme laděné do stejných barev:) oblek má tmavý...ale tmavě hnědý...k tomu jde krásně vestička v slonové kosti - smetanová...přesně odstím mých šatů a kravata bud k tomu stejná nebo zlatá...košile bude asi světlejší...ne úplně sněhově bílá, to by nebylo hezké...ale světlejší než smetanová...aly to nesplynulo s vestou.
ahoj nevestinky, my meli jit na oblek o vikendu (jenom ho pujcujeme,) ale opet nam to nejak nevyslo :((( jiank mark bude mit taky smetanovou kosili, protoze moje saty jsou smetanovy, tak at mi pekne ladi :) musela jsem mu rict, ze saty nejsou bile,...to je jediny, co vi o mych satech :)))
Profilova fotka
tak jo půjdeme do smetanovky ukecaly jste mě:) to bude nááádhera...jen doufám, že se všechno vyvede, nikdo se nepopere, nic se nizničí:) tam kde máme hostinu mají damaškové ubrusy a pokud se polejí vínem budeme je platit to by byla pálka!
Profilova fotka
jojo...Zdeny taky ví barvu...souvisí to s celým laděním svatby...ale o tom jak budu vypadat nemá ani tucha :-)
no snad to vse klapne :) to samy u nas, nesmi se nic na tom zamku znicit nebo je pak znicim ja (ty hosty :))) ale my nechceme aby lidi byli moc opili, ja stejnak nepiju, takze chci spis abychom se bavili nez se opijeli ;))) no eimee, jdi do smetanova (satky budou taky ne???) jo na ebay maji ty co jsi chtela Nacar za £500
Profilova fotka
Je fakt, ze barvu jsem taky musela kecnout... podle toho budeme vybirat kosily boty oblek atd... Eimee, tak to radeji udelejte svatbu bez vina... anebo na ty ubrusy dejte takove ty umelohmotne pruhledne ubrusy :-D :-D Nee, to byl vtip, asi jsem snidala vtipnou kasi :-D
Profilova fotka
no pěkné deni.p když já bych se asi bála objednat je bez zkušky...:( šatky budu mít bílé ale to snad nevadí že ženich bude smetanový a já bílá no ikdyž? nevím .... :( já tomu pití nezasbráním:) půlka rodiny jsou pivaři a půlka ujíždí na víně takžže bohužel se obávám...no asi se bude podávat jen víno bílé:)
jezisi, kdyz si predstavim takovou krasnou decoraci a pak ty plastovy ubrusy ;))))) no ja vim, ja bych je taky beze zkousky nekoupila za takovy penizky, ale vypadaji krasne :) jsem si hned na tebe vzpomnela :)
Profilova fotka
hennelle, deni :) to jo plastové ubrusy a ty kovové uchytky to by byla nádhera no babičky by byly spokojené nemuseli by peskovat dědy:)
ja si to uplne zive predstavuji a ted se tu smeju :))) hlavne nezapomen udelat fotky :) a na kazdym stole muzete nechat uterku a vzdy to jenom rychle pretrete na mokro a bude cisto :)))
Profilova fotka
No to neee :-D :-D Taky jsem si to ted zive predstavila a smeju se jak blazen :-D :-D Nejvic ty kovove uchytky, ty si Eimee pamatuju jeste od sve babicky :-D
Profilova fotka
:) teda teda! eimee: jasně plastové ubrusy jedině v kombinaci s kovovými úchytkami:) Ten odkaz na vestičky je supr! Jen bych to ráda viděla v reálu....oni mají jen on line obchod, že jo?
Profilova fotka
no my co chodíme k našemu faráři tak je má také a vždycky si s nimi hraju:) no mylsím že stejně zešílím všechno načančané a pak přijde 5ti letý bratránek a bude vše v háji, do toho budeme mít Fábia to je bišonek a pak spoustu lidí jako já kteří se při jídle pravidelně "pokydají" takže já budu asi celý den s brindákem:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?