2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
jé jani gratuluji:) tak koukám že snad tady někdo je? dnes volám do andělského deni snad je ještě budou mít na 2. volnéé....holky mě ta práce tak nebaví:(
Profilova fotka
Jee, Jani tak to je super novinka - i kdyz to ti to skoro vychazi na termin svatby co??
ahoj holky :) eimee, tak to musis dat hned vedet, jak jsi dopadla :) snad nebudes muset hledat novy satky co ti padnou, v tamtech Nalon jsi jak princezna ;)jste holky v praci? mne se opet nechce pracovat :))))za tyden letim do cr (nebo tyden a pul ) uz se strasne tesim a kdyz tady vzdy vidim ty cukrovi, ....tak se tam asi poradne nacpu:)))
Profilova fotka
jé ahojky deni no jo v čechách se jí hrozně :) ještě že na sladkém neujíždím:) no Nalon mají ještě volné ale musím ještě 14dnů počkat na ten jeden obchod jestli nedostanou tu látku tak se strachy už klepu...pořád chci víc šité...
nazdarek:)no ja zase miluju sladky,to je takovy muj problem:)))takze se uz tesim na indiany, trubicky,...mnam!!! mam to ted takovou vzacnost, nebot tady to nemam :( tak to je super s tim Nalon, aspon budes mit neco v zaloze, ale jak rikas, jeste 14 dni a snad jim prijde ta krajka/ latka, protoze bude urcite hezky mit sve saty a nebat se co se snima stane,...:) drzim pesti ;)
Profilova fotka
děkuju)dneska jsem neododlala a po obědě si koupila výborný koláček:)mnam mnam
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jééé holky...tak koukám, že ste se nám rozjely nejen ve svatebním šílenství, ale i v mateřství!!!:)
Profilova fotka
mody, jakou mas korunku. Ja uz mam doma taky jednu, ale jeste si koupim jednu, a pak u kadernice vyberu, ktera bude lepsi. saru, jake materstvi ... ?
Profilova fotka
jeee, aha, ted jsem si docetla predchozi prispevky ... :-N jana848, gratuluji!!!
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, tak jsme na tom stejne. Musim taky vyzkouset vic. ;-) Nase druzicky budou mit venecky.
Článek se načítá
ahoj holky az ted jsem se dostala na net ;) mody uz se moc tesim,sice jenom delsi vikend, ale lepsi nez nic :) Mody ty si to uzij na dovce:) ty jedes i s barrym nebo chces koupit oblek jenom podle rozmeru??? tak hodne stesti:) az pojedu v cr, tak si vyzkousim v salonu znova saty a rozhodnu se co k nim vubec chci - zavoj, korunku a pak asi taky zacnu patrat a kupovat malickosti :) to samy bizuterie, jeste jsem nic hezkeho nevidela :(
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no tak to je super napad :) tak to by snad melo byt ok :) oni rikaji, ze to tam je super na nakupy :) jeste nebudes mit misto na barryho oblek ;))) kdy letis?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
je ty se mas, urcite se uz moc tesis za teplickem :)))nejvic chci videt ten amarilli a ten Kosicka nebo Machova, ted si nejsem jista ktery z tech dvou :)
Profilova fotka
tady si to pořád někdo někam lítá!!! :-D
no to teda, ja tak letim do prace a z prace tedka zrovna, ale v breznu uz letim do cr, tak se taky tesim, maly odpocinek (no i kdyz vlastne hodne litani)
Profilova fotka
nojá myslím že ještě půl roku nezažijeme odpočinek, je to hrozně unavující pořád něco zařizovat ale taaaak zábavné!
Profilova fotka
holky, vy si tady fakt litate. :-D Doufam, ze poletime nekam alespon za pul roku ..., ze by na svatebni cestu. x-) x-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Turecko ted leti. :-D :-D Stava se hodne oblibene, dost nasich kamaradu tam planuje jet. My jeste nevime, kam pojedeme. Nejspis vybereme nejaky last minute. Ale zemi ... chtelo by to neco lepsiho, at to stoji za to. ;-)
Profilova fotka
holky vy jste všechny zrušily svatby nebo kdepa jste?tady je taaak mrtvo:(
Profilova fotka
Ahojky, tak se hlásím do klubu 2.8.2008, původně jsme chtěli datum 14.6.2008, protože jsme chtěli svatbu v červnu a když jsme řekli, že by to mohlo být toho 14.6., tak rodiče od přítele řekli, že v tomto termínu se taky brali a tak nám to přišlo zajímavý... bohužel v hotelu, bylo obsazeno, tak nám domluvili termín 2.8.2008 :-) ... tak snad toto datum bude taky šťastné ;-)
ahoj holky ;) vitam novou nevestinu v tomto krasnym datu :) no zatim se snad jeste porad vdavam ;) he he he, akorat jsem ted docela v praci busy :( dneska jsem dala do albicka fotku nasich oznamek ;) jinak asi nic novyho nemam, zacinam pokoukavat po dekoracich na stoly a do salu a do kaple a taky po ucesech :)
Profilova fotka
a jaký chceš účes?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
štastnou cestu mody:)
Profilova fotka
čauky! taky 02.08.08! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?