2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
deni, i u nas je to tak. Porad se snazi vyzvidat. Fotky mam v nasem pc a kdyby chtel, tak tam klidne muze nakouknout ..., ale respektuje zakaz. Myslim si, ze i on chce byt prekvapeny. Ale nekdy je to svanda, jak to ze me lame. ;-)
no to samy u nas,...ja je mam taky v pocitaci a mam tam nazev toho souboru : zakaz vstupu pro Marka ;) he hehe
Profilova fotka
já je mám taky v PC pod nazvem svatební...ale původně v tomto souboru byly fotky z máminy svatby, takže ho to ani nenapadne!
Profilova fotka
Holky já bych také chtěla zvědavce, mého drahého to všechno taaak moc zajímá že mi na všechno řekne, to vybereš ty ty máš vkus, já stejně nevím jak to má vypadat...tak mi vše odkýve a konec zájmu:( ale šaty také neviděl a neuvidí! jediné o čem ví je oznámení a dorty:) takže neví skoro nic:( :-D
Profilova fotka
ahoj, taky máme svatbu 2.8. a právě jsem se svojí drahou polovičkou absolvovala rozhovor na téma oznámení atd...docela to prošlo dobře...dokonce řikal, že je toho dost a tak by na tom měla začít dělat...(budeme si je vyrábět samy) ...tak super...Jinak dneska taky vyzvídal, ale nic nebude...taky to respektuje...řekla jsem jenom barvy, které chci na svatbě mít, aby se toho držel ...:)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, no jo, to je pravda, dlouho tu nikdo nebyl... Ahoj zimofko - vybrali jste supe datum :-D Klobouk dolu pred tvym chlapem - asi jediny si uvedomuje, ze zas taaak moc casu nemame. Mimochodem budes mit super druzicky - takovy dabelsky :-D Mody, ty zlatavy srdicka mas doma? Kde jsi na ne narazila? Neco takoveho by se nam totiz taky hodilo..
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Super, tak to bys byla moc hodna ;-)
Profilova fotka
vitej zimofko! :-) Podle fotky z albicka to vypada na obrad venku ... Jo? x-) mody, Ty budes davat na stoly ty pytlicky i krabicky s darecky? Vybrala sis moc pekne vecicky. x-) Ja porad nevim, jestli cokoladky, pytlicky nebo krabicky jako darecky pro hosty ... ]-(
Profilova fotka
hanelle: ahoj, já bych ho zas tak nechválila...nevím jestli na mě dojde před miliony jiných důležitých věcí, znáte to .... družičky jsou fakt super...doufám,že mi je bratránek pujčí...:) tuliberka: no ráda bych venku, doufám,že počasí bude přijatelné...ve vnitř mi budou omdlévat svatebčané :)))) ;-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj...dlouho jsme tu nebyly...pravda. Pořád kecáme na Srpen/august 2008. Tak to je fajn, že se to tu trochu rozjelo...u mě zatím nic nového. Tento týden půjdem na prstýnky a definitivně se rozhodnu pro šaty...už je na čase!!!!
Profilova fotka
saru také musím už ty šaty dořešit....na látku musím počkat 14 dní jestli něco přijde nebo ne ale asi zavolám do andělského jestli je ještě vůbec mají volné abych věděla jak moc blbě na tom jsem :-N
Profilova fotka
Mody, obrad mame na Janove hrade u Lednice a hostinu zase kousek od Brna v jednom novym hotylku, takze budeme pekne cestovat :-D :-D Jinak tohle je holky snad jedina dizkuse, kterou zvladam cist, mrkla jsem do "srpna" a myslim ze bez sance :-D A to uz je co rict, ze uz ani na beremese nenajdu cas :-S :-D
Profilova fotka
Eimee, v klidu, satky jsou asi to jedine, co se mi podarilo za posledni dobu vybrat. Jinak za posledni mesic jsme se vubec ale vuuubec s nicim nepohli... :-S
tak jsem zrovna zjistila že jsem těhotná tak nevím zda svatbu uspíšit, postunout nebo nechat tak jak je :-)
ahoj holky, vitam nove nevestinky a Jani848 hned gratuluji ;) no to ti to akorat vyjde skoro na svatbu :) jinak ja taky zadne moc pokroky,...asi spis az v breznu, kdy jedu do cr, ....uz se moc tesim :) budu zkouset uces, tak udelam fotky, jestli to bude vypadat ok :)))no saru, tak to jsem zvedava, ktere vyberes a eimee ty s tou latkou mas taky trapeni, ze ;) radsi si zavolej do andelskyho at vis, ze je jeste kdyztak maji :)
jane: gratuluji!!!!! a závidím :-D my začneme "až" za 2 měsíce... tak já byla dneska v salonu pro botičky, ale byly mi malé:-( potřebuju minimálně 40ky chjo:-( ale byly krááááásné
je to ja botky taky jeste nemam, ja mam zase problem najit botky protoze nejlepsi cislo na me je 36,5 :)a mam jeste uzkou nohu, takze potrebuju asi pasek kolem kotniku, abych je nekde neztratila :)))
v téhle velikosti to snad nebude problém,malých střevíčků mají hodně:-) já mám objednané takové: http://www.beremese.cz/_gallery/40273... ale s trošku širším podpatkem:-)
je tak ty jsou fakt svatebni :) hezky vyber :) take chci s uzavrenou spickou a na pasek ;) uz mas satky???
deni: nene nemám...spíš potřebuji prodat ty co mám doma:-( kdybych věděla, že se domluvíme na miminku, tak bych si ty upnuté šaty nekupovala!!! ]-( :-N až jestli je udám, tak začnu "dělat" na jiných, volnějších:-)
no to je skoda, ze jeste ne, protoze jsou fakt krasny :)
a stihnes ty jiny? jak to dlouho trvalo je udelat???
no to právě nevím:-( do měsíce nejpozději bych je potřebovala objednat....jenže do toho prostě jít nemůžu, když mám 2 šaty doma:-( doufám, že je do té doby ještě prodám:-)i když je mi to líto, ty nalonky jsou úžasný, ale už teď bych je sotva oblékla, nějak kynu, aniž bych byla těhotná :-D
he he he:) no ja jsem zacla chodit do posilky, at nejsem oplacana jako na fotkach kdyz jsem zkousela saty! vzdycky kdyz mame pred zkouskama, tak strasne jim!!!! potrebuju vse zpevnit :) no tak to mas co delat? a co treba ebay? tam by jsi je neprodala?
a jo!!!! to mě nenapadlo...i když tam chtějí poplatky:-(
aha, ak to jsem nevedela :( zalezi asi kolik by jsi zaplatila a za kolik je prodala :) tak ja uz jdu koukat chvilku na telku, tak se zatim mej :)
tak papa:-) já také mizím, spinkat:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?