2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
hanelle: co je to za rasu? hned bych si jednoho vzala x-) No nechybí jim v podstatě nic, jsou pěkné...ale úplně jiné:D korzet se docela povedl, ale ta sukně vypadá naprosto jinak...spíš jako dělaná podle jednoho typu šatů z Romantici.... ale já teď stejně sháním jiné šaty, raději:-) Ty máš tedy na 100% vybraná ta Deusta?
Profilova fotka
haasinko, to jsou mali labradorci ;-) Deusta jsou proste muj styl, podle svedkyne me pry presne vystihuji :-D , takze jdu stopro do nich, uz je mam i zaplacene. Tak zkuste tu sukni jeste nejak predelat, vsak cas jeste mame :-N
hannelle, ty satky ti fakt slusi (ale i ty ostatni ;) mas je bile nebo krem??? ja chtel puvodne bile a nakonec asi skoncim s kremovyma ;) malo kdo muze mit takovehle satky, ale tybudes kocka, ....fakt se tesim, az nas budouci manzilci poprve uvidi v satkach :) ja markoj nerikam ani slovo, jak vypadaji, abybyl prekvapeny :) doma me vyzvedat nebude nebot to je daleko od domu a mark se bude asi pripravovat v praze v hotelu a ja jeste nevim kde, takze me poprve uvidi az v kapli az me povede tatka,....a co vy? vyzvedava vas manzel doma nebo vas uvidi az v kostele / obradni sini?
hanelle: opravdu ti moc sluší!!! Ale tak ty jsi krásná ve všech, tvůj chlap má štěstí :-D deni.p: jeeeeeee, tak to můj nastávající ví o všem, protže já nedokážu něco dlouho tajit :-D navíc vím, že on nikdy nebude hotový z toho, jak vypadám....svatební šaty rozlišuje stejně jen podle barvy :-D :-D :-D
hanelle: a ti labradorci jsou čistokrvní? naši po takovém pořád toužili...protože jejich nádherný pejsek - pyrenejský horský pes...se jim ztratil:-( tak říkají, že by si pořídili labradorka
no ja mam taky problemy s tajenim, ale saty fakt musim,...ani botky nevi, jaky budu mit, nebo nahrdelnik,...proste nic, je to jeno prekvapeni,....o kytce akorat vi ;) he hehe on uz se moc tesi a rika, ze urcite budu vypadat krasne,...to mark je zase dost vybiravy na veci,...tak snad se mu budu libit, ale mame podobny styl, tak snad jo a rekne ANO :) he he he
deni.p: no musím říct, že se docela děsím toho ANO:D on je nastávající sice opravdový chlap a žádné vyřizování mu nedělá problémy...ale když má nervy, tak by to s ním mohlo švihnout:D jako když jsme byli jednou na krvy, tak málem omdlel:D ale určitě se budeš líbit! obdivuju, jak to většina slečen umí utajit.... mmm a jaký bude mít přítel oblek? a taková bílá vestička by určitě vynikla :-D
he he he, snad ten obrad prezije, aby vam tam manzilek neomdlel :))) no mark bude mit nejaky oblek jako mam v albicku - sedivy nebo do cerna, ale s vestickou a asi vinovou kravatu :) aby se hodil ke zbytku svatby vinovo bilo ruzova ;)
deni.p: no jemu bude slušet všechno x-) :-D :-D :-D
he he he, diky, no uvidime, ale on si nastesti vzdy vybere neco, co se mi libi :) tatka a jeho svedek budou mit uplne to same :) mark je chce mit taky pekne do barvy jako ja moje druzicky :) he hehem, takze musime brzo rict tatkoj at prileti na zkousku:)))
deni.p: tak to já mého budoucího mužíčka musím usměrňovat :-D jinak tedy nevím, co by si oblékl.... ne že by neměl vkus, ale... jee tak to budete mít svatbu fakt stylovou!!!!
he he he, tak ho nech at te prekvapi :) no uvidime, jak to vse dopadne, ale ja mam rada ( a mark taky) kdyz vse ladi,..no asi jako vsichni :)))
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem dnes byla v Potešení a opravdu drahota! Dát za půjčení 15.000 je fakt moc....ale jedny mi tam padly tak, že bych si je nejradši hned odnesla.
Profilova fotka
jdu nějak sfouknout to album 8-)
saruna: do takových salonu bych raději nelezla, protže bych se do těch šatů zamilovala tak, že bych ty peníze za to dala :-D proč raději nezkusíš firmu Romantica??? mají veliký výběr a i za nové šaty dáš méně než 15.000.... a půjčovné u nás v TU stojí max. 6.000Kč za ty nej šaty:-)
Profilova fotka
Zkusím se podívat kde to v Praze je...děkuju. =-)
Profilova fotka
Deni, tak to moc dekujuuu, uplne se cervenam :-N Vsak pockej, jak z tebe Markovi spadne celist, az te uvidi :-D Haasinko, vsechna stenatka jsou cistokrevni labradori s papirama, pokud chces, poslu ti do IP nase webovy stranky, mame tam i fotecky z minuleho roku... tak se muzete mrknout ;-) Jinak mazel ze me taky porad taha, jake ze budu satky, uces atd... ale rikam mu, at si pocka, ze me taky uvidi az na obrade... Jen se bojim, aby to s nim neseklo :-N
Profilova fotka
To si piš! Se všema TO SEKNE, AŽ NÁS UVIDĚJ, JEŠTĚ ABY NE!:) :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
jo jo, urcite se jim budeme libi ( no teda porad doufam :)))
hanelle: pošleš mi prosím odkaz na ty vaše stránky?:-) ach jo, proč já prostě nedokážu něco zatajovat :-S :-D
Profilova fotka
jsem unavená jak kotě...doboru nevěstinky!!! zítra naschle!
Profilova fotka
Haassinko, poslala jsem ti ten nas odkaz ;-)
Profilova fotka
Holky, ja taky satky tajim pred svou polovickou. Nevidel ani fotky. ;-) Bude prekvapeni az v den D! x-)
Profilova fotka
No jasně...to by přineslo smůlu...kdyby nás viděli v šatech před svatbou!!!
Profilova fotka
to jsem ani nevedela. Ja spis chci prekvapit. ;-)
Profilova fotka
no vidíš! To je taková lidová pověra.
Profilova fotka
tak mam dva duvody. ;-) Taky je Tva polovicka tak zvedava? :-D :-D
Profilova fotka
NO NAŠTĚSTÍ MOC NE...ŽIJE ZATÍM NĚČÍM ÚPLNĚ JINÝM ...TAKŽE TO MÁM O TO JEDNODUŠÍ:)
muj pritel je taky zvedavej, ale vi, ze to nesmi vedet, tak se zase az tak nepta,...ale nekdy si dela jenom srandu a zkousi ze me neco dostat,...zatim nevi ani barvu satu :) nebo jestli maji raminka nebo jenom ty co mame,... :) a to se dozvi az v den D :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?