2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky, u nas zatim vedou prstynky Retofy 16/A z bileho zlata. :-) Uz jsme je i zkouseli. Jsou super. V Brne na veletrhu bysme si je objednali s tou slevou. Jeste se kouknu, jestli nenajdu neco jineho, ale asi je to jasne. x-)
Profilova fotka
mody pořídili jsme kravatku a výzdobu na stoly...bylo toho tam tolik a my měli jen 3hodky na to všechno projít takže se toho moc nestihlo...:(
ja bych se taky tak jela podivat na nejaky veletrh :)) nasla jsem jeden v londyne, ale asi to je na nic, kdyz je to na anglicky svatby i kdyz mozna bych nasla prstynky a i botky,...tak o tom pouvazuju :) kolik jste platily vstup? tady to bude velikansky,...je to nejvetsi v anglii, takze mozna jeste popremyslim :)))
Profilova fotka
Deni, tak tam bych (byt tebou) urco zasla, protoze ty nase veletrhy budou asi jen slaby odvar :-S
no a nebo maji jenom super reklamu, ale tam je to straaaasne velikansky, my tam byli na home show a fakt super ,...uplne plny, tolika veci do bytu,...!!! tak to mozna zkusim, tak jdu napsat kamosce, at ji do toho se mnou navliknu ;)))
Profilova fotka
Budes takova nase vyslankyne ;-) Okoukni nejake vychytavecky, at pak tady v cr muzeme vsechny zaperlit :-D
he he he,...no ted jsem to psala markovi jestli chce jit a ja nepocitala ze bude chtit jit tak se mezitim zeptala kamosky a on rekl, ze by rad sel,...to mi teda zmenil plany :) tak ja nevim,...chtela jsem kouknout po botech, zavoj, korunky, nahrdelnik,...protoze fakt nevim, co jeste chci ale zase potrebujeme prstynky a nebo obleky pro marka a treba tam budou mit dobre nabidky na svatebni cestu (Bora Bora :))) he hehe
Profilova fotka
Ahoj všem, přidávám se k tomuto datu.PLánujeme, ale ještě nic nemáme doma.Na veletrh do Brna i do Ostravy se chystám.Tak snad mě tam něco zaujme i cenou.
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám k nevěstám 2.8.2008. Spíš ještě jen tak sonduju a v sobotu mám první zkoušku šatů.
Profilova fotka
ahojky holky! Kde budete mit obrad? :-)
Profilova fotka
Budeme mít obřad v kostele v Klášterci nad Orlicí. Jsem z Prahy, ale tam jsem trávila velkou část dětství a ten kostelík je fakt unikátní....nemusela bych já osobně v kostele, ale můj budoucí manžel si to přeje, takže tak.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj my budeme mít svatbu v Hradci nad Moravicí, bydlíme ted s přítelem sice v Brně, ale oba jsme ze severní moravy.Budeme to mít v kostelíčku, na zámku už bylo plno.
ahojky novy nevestinky :) tak vas vitam, je nas vic a vic ;)))) to jsem zvedava, co vyberete :) mne trvalo asi 3 mesice se rozhodnout nad satama ;)
Profilova fotka
Také vítám nové nevěsty :) já zase třičtvrtě roku přesně věděla jaké a pak to během hodiny změnila :)
he he he :) tak to je dobry :) hlavne ze je uz je mame eimee,...teda jestli ja to jeste nezmenim, nebot je jdu zkouset jeste jednou a asi jeste vyzkousim i jiny ;)))))
Profilova fotka
tak to také chci jet ale doufám, že názor nezměním :-D
Profilova fotka
holky, i ja se chystam jet jeste jednou vyzkouset saticky. A stale mam cervika, jestli nevyzkouste jeste jiny ... :-D To je tim, ze planujeme vse tak dopredu a pak zmyslime ... ;-) Ale me to baviii!!!
no jen vyzkousej :) ja budu taky, je to jenom jednou, tak si to musime poradne uzit :) jak rikate mame hodne casu a proto menime nazory :))))jsem zvedava s cim nakonec skoncime :)
Profilova fotka
tak to ja taky. Ja se po te svatbe budu nudit ... Co budu resit ... ;-)
jakto ze jsi dneska na netu pres den??? :)
Profilova fotka
deni, jsem nemocna. Mam nejakou chripku, virozu. :-( Chvili spim a chvili jsem na notebooku, ktery mam v postylce. Jsem pod perinou. :-) Zatim mam porad teploty, takze mi je mi na nic. ;-(
je tak to se brzy uzdrav,...jsem si rikala, ze vetsinou se zucastnujes vecernich debat :))) 8-) ja jsem taky byla nemocna minuly tyden a prechodila jsem to (vim ze bych nemela, ale hledam novou praci a nemuzu byt nemocna)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no asi zitra booknu listky ;) aspon pro inspiraci :) zadna zmena, mamka mi zaplatila ty krajkovy, takze to je snad uz definitivni :) no porad mam 5 mesicu na zmenu:))) ja budu rozesilat oznamka pristi tyden, nebo hned jak je dostanu, ale to jen kvuli tomu ze nebydlim v cr ;)))
Profilova fotka
Dobré ráno:) Oznámení budu posílat tak dva měsíce před. Většina lidí to stejně už ví a počítá s tím a myslím, že ostatním to takhle bude stačit. Strašně se těším na sobotní zkoušku šatů, ale bojím se, že realita bude jiná... :-.
Profilova fotka
saruna ...také jsem se bála a měla jsem proč, nějak mi neseděli velikosti potřebovala bych něco mezi nima...ale zhubnout nebo přibrat se dá vždycky :-D a kam jedeš zkoušet?
Profilova fotka
Na Vinohradskou 79 - Potěšení....je to však první výběr, takže toho obejdu jistě víc.
Profilova fotka
ahojky saruna, je pravda, ze jsme se taky trochu obavala. Mela jsme stesti na super slecny a pani, ktere me velmi ochotne oblekaly do satu. Pripadala jsem si fakt jako princezna. Je potreba toho vyzkouset vic ... Ke konci uz jsem na satech od pohledu poznala, jestli mi sednou nebo ne. :-) Uzij si to! x-)
Profilova fotka
To je pravda. Také jsem chtěla do 79 potěšení ale zatím jsem byla jen v andělském...ale ještě musím někam vyrazit...budeš dělat albíčko saruna?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?