2.4.2011

tak kdo se prida? :-D
to se nikdo jinej nevdava 2. dubna? :-N =-) :-D
Profilova fotka
@esisak já se vdávám o den dřív :-p :-D
@smudlinka10 na aprila? :-D tak to je taky husty :-D ja se vdavam na moje tricatiny a zenichovy triatricatiny :-p :-D
Profilova fotka
@esisak jj na apríla, hodně lidí to stále bere jako žert :-N
@smudlinka10 tak to je ale dobry ne? :-D u nas zase nikdo nevi, ze pojede na svatbu 8-) ten den mame oba dva narozky, tak to proste spojime :-D
Profilova fotka
@esisak to se mi zdá jako super nápad :-D
@smudlinka10 no nevim =-) :-N :-D :-D :-D mam nervy jak svina :-D :-D jak to vischni vezmou...... :-.
Profilova fotka
@esisak to já mám nervouše a to o svatbě všichni vědí :-D
jenze ja nespim |-| proste desny :-D sem zveadava, jak to preziju. dneska chceme jit na matriku, zamluvit datum, chceme nekdy odpoledne, tak uvidime ;-)
Profilova fotka
No drahý jde dnes kvůli RL, jestli stačí kopie :-S :-N Nejsi sama kdo nespí, ještě mě čeká dohnat škola, protože jsem měla úraz tak jsem nestíhala. Jen co uzavřu pololetí, tak to začne :-N
tak RL si muze nechat udelat novej ;-)
sem koukala, ze se hodne mladoucka ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
@esisak omlouvám se, taťka dovezl už nějaké věci na pečení tak jsem to ukládala :-) Jjj tento rok mi bude teprve 20 ale s přítelem budu v únoru 5 let a máme toho hodně za sebou, tak už není co rozmýšlet :-) Jinak vím, že RL může mít nový ale papíry máme vyplnit nejpozději tento měsíc a už by to asi ani nestihl :-(
@smudlinka10 no ja tedka volala na matriku, datum mi zamluvili telefonicky a mesic pred svatbou se mame stait s OP, RL a az tam budem vyplnovat papiry ;-)
Profilova fotka
@esisak no nám matrikářka řekla, že se máme stavit v lednu, je to i kvůli sálu atd... jejda já už se začínám tak šíleně těšit :-D
a ja tak strasne nervovat :-D
Profilova fotka
klííd, spolu to dáme :-D příští týden jedeme na ochutnávku mini zákusků a pak je ještě musíme objednat, doma budeme péct linecké, rolády a nějaké řezy, plus teda koláčky :-N
a my nepeceme nic 8-) maximalne reknu kamosce, co ma cukrarnu o nejakej dort a kolacky, ale vysluzky proste nebudou :-D
Profilova fotka
no my výslužky budeme dělat takové "chudé" jen roláda, koláčky, trošku lineckého a mini zákusek
tak to staci :-D
Profilova fotka
taky si myslím, jinak budeme mít i jen koláčky do papírového košíčku pro ty co na svatbu nejdou ale máme s nima víc kontaktu - třídní, sousedi atd
tak me smazali album...... 8-( koncim s beremese.cz mej se a preju hodne stesti
Profilova fotka
@esisak co? =-) proč? :-o
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Tak holky, už to máme za týden, co máte a co ještě nemáte?? Já mám pocit, že nemám nic.
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?