19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
klariku: tak se snaž, Tvoje cukrářka je moje spása :-D . Čekám na reference ;-)
Profilova fotka
taky mi bylo doporuceno kvetinarstvi LA, tak to skusim i tam mimochodem jak je to s kytkama na stul, oni je privezou nebo se pro musi den napred? neuvadne to? :-)
hypo: od holek tady jsem slyšela, že oni je dovezou ten den jednak domů svatební a pak do restauarce. U nác bude mít paní fičák, neb bude ještě zdobit oddávající místo, je veliký a břečťan bude vysoko :-)
Profilova fotka
tak mam dnes suchuzku s floristkou, pan Jebavou :-) v praze Krci...... po telefonu nadsena mila asympaticka tak uvidim co udela s moji predstavou, a rozvoz je na misto zdarma :-) potrebuju jen hodit kytky do bohnic kde bude oslava, kytku pro me maminky a svedkyni vyzvedne zenich az pojede ke me, ma to po ceste :-)
Profilova fotka
hypo:ta doprava kytek zdarma me teda nadchla...výzdobu mi má dělat kamarádka, ale ještě nemám nikoho na mou kytku, tak kdyžtak tě podle tvých referencí poprosím o kontakt :-) cell:cukrářka v Kunraticích nedopadla podle mých představ, paní je moc milá, ale trochu "mluvka" naslibovala hory doly, nic prý není problém ale když došlo na "lámání chleba" jen mě z mých představ zrazovala a kritizovala to, no dost mě naštavla,a co vám budu povídat, já tohle nesnáším...nalaákat na sledké řečičiky a pak mi nabízela jen takové,podle mého názoru, kýčové srdce, podpovy atd....jelikož je ta cukrárna vedle té naší restaurace, fakt jsem se snažila se nějak domluvi, tak jsem aspon chtěla,ale nešlo to.....už i převoz byl problém....nechtěla jsem a, aby s s dorty manipulovala víc než je nutno (vyrábá je jindy, pak by je podle ní převezli do cukrárky a až pak do restaurace...ale to je zybtečné) chtěla zkrátka prodat, co má....já to chápu, ale nemám ráda, když se ze mě někdo dělá blba....jen pro dokreslení situace: s mamčou jsme na ní čekali přes hodinu v její cukrárně....přestože jsme měly domluvenou schůzku. Tak jsem Tě asi nepotešila?že? No já jsem z toho byla dost přešlá, už jsem si rýsovala, jak je to úža, že je to tak blízko....
Profilova fotka
Ano také máme termín 19.7.2008 a já mám skoro vše šaty, závoj máme i místo, svatební oznámení! Ale má drahá polovička si musí ještě pořídit oblek, botičky a chybí nám prstýnky ty ještě musíme vybrat!
Profilova fotka
ahoj bublimko :-) vítej mezi nás.
Profilova fotka
bublimka:Ahojky.jsem na tom skoro stejně.U nás je ovšem oblek v nedohlednu,protože můj drahý má na všechno dost času.Jen u oznámení mu došlo,že už je skoro pozdě-kdyby byla reklamace nebo tak Holky,zátra ráno na mě myslete.Jdeme zamluvit prstýnky a oznámení-tak ať už nám to konečně vyjde...
Profilova fotka
adelka:ok, a jaké prstýnky?ty retofy?
ahoj bumli, vítej Ádo, držím palce!! Klari-já jsem vynašla krrásné dorty na wéwéwédortydomucézet-jsem nadšená z těch ovocných. Mailovala jsme si s majitelkou a domluvily jsme se, že mám zajít přímo do výrobny v Jeremnkové (Podolí-super, skoro denně tudy jezdím) a tam můžu ochutnat a domluvit si svoje představy ... tak jsem zvědavá, pak poreferuju
Profilova fotka
cell:tak to je super, já už zase dostala nějaké tipy na ty mé vysněné "cupcakes",tak pak poreferuju. jinak všem přeju moc pěknou sobotu. Přítel dneska hraje kriket, takže mám takový pěstící a gruntovací den ;-)
Profilova fotka
milacekadelka: Ahoj to sjou celý chlapy já ho musím také postrkovat kdy už si půjde koupit ten oblek a že by jsme taky měli jít omrknout prstýnky a něco dělat ono je to sice ještě asi 2,5 měsíce ale to uteče jako voda!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Všem děkuji za uvítání! :-)
Profilova fotka
bublimka:přesně tak, ten čas letí jako voda a mně ta svatba přijde fakt už za chviličku, na to,kolik věcí musím ještě zařídit...
Profilova fotka
Tak děvčata příští týden mi dojdou šatičky už se moc těším! Doufám, že budou dobře ušité a že už s nimi nebudu muset nic dělat! Budu víc v klidu až je budu mít u sebe!
bublimka: už se těšíme na foto ;-) já nezařizuju nic, jsem ve státnicovém presu a vlastně nemám na nic ani pomyšlení, občas nakouknu sem a to je asi tak všecho. Ono to všechno nějak dopadne .... :-)
Profilova fotka
Tak holky úspěch!Objednané oznámení a zaplacená záloha na tyto prstýnky (moon.cz/katalog/633/produkt-9192).Jen mám přidané dva kamínky a Pavel ho má trochu rozšířenej.n ečekanej víkend :-D bublimka:Pavel taky měl pořád dost času.Až minulý týden pochopil,že na prstýnky se musí počítat měsíc a pro jistotu počítat s komplikací nebo reklamací.držím palce,ať s tím svým taky pohneš co nejdřív.
Profilova fotka
ahojky, tak me chybi uz jen objednat svatebni dort a zajit na prstynky........ nejak nejsme schopni najit volny den, jelikoz maji ve zlatnictvi jen do 17.30 :-( jinak kytky dopadly fajn, pani mila, kytky vaze u sebe doma ve vilce kosek od IKEMu domluvili jsme se uplne na vsem, mela sposty fotek aja donesla svi obrazky tak jsme tonejak dali dohromady :-) ten rozvoz je opravdu zdrama ale ai ho ani nevyuzijem protoze den predem si kytky na svatebni stul vyzvedneme a odvezeme i s kolacky a minidezertiky sami a kytku pro me vyzvedne pritel az pojede rano k nam :-) mo to po ceste
Profilova fotka
hypo:děkuju za info o květinářce. Mohla by jsi mi na ní dát kontakt? Mám ještě jeden tip od své švadleny, , ale dobrých tipů není nikdy dost :-) Děkuju moc. My nemáme dorty, koláčky nakonec ano (cukrárna v Modřanech, 1kg za 290kč), čekáme na předělání přítelova prstýnku, sháním dopravce pro přepravu 22 svatebčanů z Viničího altánu na hostinu v Kunraticích, taky nám chybí fialové ubrousky, na ty nemůžu nikde natrefit...budete si holky dělat sami jemnovky ke stolům?pokud tam budete dávat nějakou mašličku/stuhu, jak jí budete přichycovat? chci lepidlem, ale abych to zase moc neopatlala...nemáte s tím zkušenosti? cell:hodně štěstí na státnice! já taky ted něco dodělávám, tak s tebou plně sympatizuju :-D
Profilova fotka
milacekadelka: No děkuji chtěla bych ho k tomu dotlačit během tohot týdne nejpozději příští týden, ale máme fakt problém s časem je dlouho v práci dělá na střechám a ve zlatnictvích mají do 17:00 ale bude muset si ten čas udělat! Nic jiného mu nezbyde! ;-)
Profilova fotka
klarik - poslu kontakt do IP fialove ubrousky jsem videla v IKEA na cernym moste, schnela jsem oranzove a nemeli fialove ano ale byla to ta tmava fialova........ jmenovky si delam ale bez maslicek, jeste jsem videl aze to nekdo dirkoval a protahoval stuzkou ;-)
Profilova fotka
hypo:děkuju za ten kontekt.Jmenovky asi zkusím vyrobit bez toho lepidla, jen nadírkuju otvory na protažení...právě, fialový většinou mají tmavý a mě se zdají dost smutný...uvidím co kde najdu
Profilova fotka
Klariku"koukni na mojeparty.cz je tam něco jako svatební party nebo tak a mají to tam rozdělený i na svatby podle barev a je tam toho spousta.Navíc můžu doporučit.Objednávala jsem už několikrát a pokaždé naprostá spokojenost.
Profilova fotka
bublimka"S časem jsme na tom taky bídně.Já někde něco objevím,pokud to jde,najdu něco podobného na netu,dám ke schválení...ty prstýnky nám zabraly cca půl hodiny.často mejí zlatnictví otevřeno i soboty,ale jestli je u vás stejně jako u nás sobota výhodným praconím dnem,přeji pevné nervy 8-( ;-)
Profilova fotka
adelka:děkuju moc, vypadají moc pěkně, jdu je objednat :-D
Profilova fotka
To jsem ráda,že jsi vybrala.Já tam taky objednávala ubrousky.A jsou úplně stejné jako na obrázku
Profilova fotka
adelka:nakonec jsem tam koupila i to těžítko na balonky...snad bude taky pěkné :-D A Adélko, kolik jsi těch ubrousků vzala? My máme na oběd 59lidí a potom přijde dalších 17 na odpolední party...vzala jsem jich 10 balení po 20 kusech. Myslíš, že to bude stačit?
Profilova fotka
Bude neboj.to máš skoro 2,5ubrousku na osobu :-D já jich brala stejný počet..Budeme mít taky cca 60-70 lidí.Pro jistotu mám koupeno ještě 5 balení čistě bílých.nemusíš je ani vyndavat A KDYBY NĚCO,MÁŠ REZERVU.Ale bude to stačit,neboj. ještě další info.Objednávala jsem bižu z harman art-je uveden zde v katalogu firem.Něco na krk k oblečení co budu mít na převlečení(to k šatům je moc robusní třeba k tričku),čelenku do vlasů atd.Také naprostá spokojenost.ještě mi paní napsala,že pokud něco bude malé nebo velké,bez problémů přizpůsobí.To jen,kdyby jste něco sháněly.
Profilova fotka
Adelka:ty jsi úžasný informátor :-D Je stejně super, jak si můžeme takhle předávat info :-D Třeba moje mamča žasne, kolik inspirací tady člověk nalezne, internet je prostě k nedocenění ;-)
Profilova fotka
jo jo.Hodně to usnadňuje zařizování.navíc si člověk nepřipadá jako blbec,když něco neví :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?