19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Tak já podvazek mít nebudu.My vůbec nedržíme tradice, prostě nic novýho, půjčenýho a tak mít nebudeme. Sice ze všech stran slyšim, že bych to měla mít, ale my už jsme prostě takový. I šaty jsem si vybírala s přítelem, protože chci aby se mu líbily. Mamky sice trochu zuří, ale maj smůlu.
terry, tak yjsem ukázala svatební šaty příteli, záleželo mi, aby se mu taky líbily. A dobře jsem udělala-první, ze kterých jsem byla unešená, on vůbec ne (pravda, byly rošku extravagantní, černobílé ;-) ), nakonec jsme se shodli na těchto a já jsem moc ráda. Samozřejmě se chci líbit hlavně jemu. Podvazek asi mít budu, dostanu ho od kamarádek a zbytek nevím, mám nějakou fázi stagnace, nezařizujeme nic, i když to oznámení by to už asi chtělo :-|
Tak my už jsme je minulý týden rozeslali, takže zas o něco méně straostí. :-D
Profilova fotka
terrad:naprosto s tebou souhlasím, proč držet nějaké tradice, když to není přesně to ončo, co byste vy dvy chtěli. V mojí rodině je pár věčných "strážců" takových tradic, takže moje fialové šaty a to, že nebudu mít punčochy, nebude výslužka a atd. nemůžou rozdýchat....kdybych šaty už měla vybrané, tak bych je příteli asi stejně neukázala, jelikož je to typ chlapa, který má rád děsně strohou jednoduchost a to, co já budu mít tak úplně jedoduché nebude, ale na mě se mu to líbit tbude :-D ....s tím mám zkušenosti, když jdeme někde po nákupech, tak jeho komentáře (negativní) nad tím, co se mi líbí jsou odmítavé,ale pak když to vidí na mě, tak je nadšený :-)
Profilova fotka
tak Pavel moje šaty neviděl a ani neuvidí.Vzhledem k tomu,že mu skoro všechny připadají stejný a mě zná jen v džínách,jsem si jistá,že se mu líbit budou.navíc máme stejnej vkus,tak snad jsem se trefila.podvazek mám,ale ne kvůli nějakým tradicím,ale proto,že se mi prostě líbí.kytku házet nebudu a to,aby mě můj přítel,který má něco málo přes 60kilo přenášel přes práh rezolutně odmítám.Sice mě unese,ale nechci si ho strhnout.A trnout od rána strachy,že mě třeba nezvedne,nebo spadneme,to nechci.Akorát do botičky se vybírat bude-penízky se vždycky hodí ;-)
No naše rodina šílí, odmítli jsme naší neteř za družičku. Tím jsem asi nejvíc namíchla tchýni, ale bohužel je to 5 letej spratek nevychovanej, kterej by nám to ještě zkazil a já bych celou dobu trnula hrůzou. Mám ji fakt ráda, ale nevychovaná je a běda když není po jejim.Zítra se chystáme sehnat košili, oblek, kravatu a kameramana, navíc se jdem konečně domluvit na jídle, výzdobě a celym průběhu vůbec. Jsem zvědavá na kolik to předběžně spočítá.
Profilova fotka
Já jsem si koupila sešit,kde mám seznam hostů,zasedací pořádek,pořadí aut a seznamy věcí,které je potřeba zařídit,odškrtávám,co už máme a kolik to stálo.Taky bych chtěla mít představu,na kolik nás to vyšlo.
To si taky dělám, jenže zítra nám spočítá hostinu a tu si bohužel spočítat nemůžu, zaléží na cenách, na kterých se zítra domluvíme. Jinak mě ty sumy pomalu děsí, myslím, že budem rádi, když se se vším vejdem do 100 000.
Profilova fotka
To každopádně.Člověk si pořád říká-jen tisíc,jen dva...a ono to pěkně naskakuje. Holky moje,držte mi palce.Dneska jsem mluvila s Prahou.14.4. se mám dostavit do nemocnice na Vinohradech kvůli operaci kyčle.Strašně doufám,že doktor bude normální chlap a bude se s ním dát domluvit,že bych na operaci nastoupila až na podzim...Ale moc tomu nevěřím.Vždycky,když se na něco moc těším,něco mi to pokaždé překazí... :-(
Profilova fotka
adélko:tak držím moc palce, znám to, když se na něco moc upneš a moc si to přeješ, většinou to podfučí mezi prsty. Tak tfuj tfuj, 14. je za chvíli. Já jsem dneska byla u doktora a bohužel botky, které jsem si na svatbu koupila mít nemůžu, kvůli dlouhodobé léčbě mých zlobivých palců u nohou...myslela jsem, že to bude do července ok, ale nebude, takže jdu zítra vybírat další :-(
Holky vy mě děsíte...............! le držim palce, ať vše vyjde. ;-)
Profilova fotka
Už aby to bylo....já snad neznám nikoho,komu by šlo zařizování svatby bez problémů...celkem už se těším až bude 18.7.večer :-)
Článek se načítá
Spíš 19.7.08!!!!! Tak jsme včera sehnali oblek, ne že by to bylo něco extra, ale sedí mu úplně perfektně, takže jsme ho vzali. Trošku mě zklamalo :-| , že si dnes nelze koupit v obchodě košili a zárověň si jí zkusit. Kdyby můj přítel neměl 190 cm a věděla jsem, že do léta nezmění jeho postava tvar, tak jí vezmem, ale i když teprve začíná sezona, už má ruce a hrudník, jak robokop :-D . Takže hledáme dál !!!!!! Včera mi můj přítel oznámil, že do týdne uvidim, jestli se prý budu vdávat nebo jestli mu půjdu na pohřeb, prý ho ty ceny, který nám řikali na hradě vyděsily, takže až nám přijde vyúčtování, možná to prý nepřežije. :-D :-D :-D Doufám, že je to u vás taky takový..............
adélko,na Vinohradech?? Tak to Tě bude možná uspávat můj drahý :-) jinak my jsme ve fázi stagnace, nic nezařizujeme, nějak není ani čas, ani nálada :-(
Profilova fotka
cell:Fakt?To bych ti schválně dala vědět kdy půjdu ;-) jinak s tou svatební náladou jsem taky nějak na bodě mrazu.začínám mít na všechno spoustu času a všechny věci mi přijdou stejný.Na druhou stranu bych už byla celkem ráda,kdybysme koupili oblek...
jojo dej vědět, kdybys chtěla, možná by se dalo zařídit, aby Tě uspával zrovna on ... a neboj, uspává fakt skvěle :-D my oblek máme, ale nemáme košili, kravatu, boty .... pro mě boty a FURT JEŠTĚ NEMÁME TO OZNÁMENÍ :-(
Profilova fotka
Doufám,že se s Prof.B....m bude dát mluvit a ,,povolí" mi operaci až po svatbě. Snad bude normální :-N určitě se ozvu. O oznámení mi ani nemluv.vybrané je,fotky v nedohlednu a text:,,Víš,že já tomu nerozumím.Dej návrhy,já to odsouhlasím"...příští sobotu se chystáme na kukačku do Německa.Na obleky pro ty moje kluky ;-) a kdyby si nevybrali-ten malej má smůlu-tomu vybírám já :-D -koupím sai alespoň nový kecky...
držím palce! nám dohodil kamarád grafika, onehdá jsme se doma fotili, myslela jsem, že na zkoušku, ale asi nebude víc času, tak vyberem jednu odsud. Jedeme teď na víkend k našim, tak budeme vymýšlet v autobuse text, snad nás něco aspoň trochu ucházejícího napadne :-) S koupí obleků, kecek a všeho ať dobře dopadne! Hezký víkend!!
Profilova fotka
Taky přeji hezký víkend.Dám vědět,kdybysme náhodou,,pokročili" ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky!nebudete tomu věřit,ale vybrali jsme si prstýnky :-) fakt jsem to nečekala!Máme vybráno od retofy model 16G-myslím že z kolekce emotion. Jsou širší,nemají moc kamínků(měli jsme z toho strach),prostě úžasnej kompromis.. :-)
Tak to gratuluju!!!! My máme taky "Retofáky" a jsou úžasný, kdykoliv si jdu uklidit další věc na svatbu, obléknu si ho a kocham se a kocham. Jinak už máme vypočítanou hostinu, udělali nám vcelku hezkou cenu, takže 16 000 za jídlo a 16 000 odhad za alkohol a nealko. Hlavně, že se vejdem do 40 000. Dokonce budem mít i takový věci, jako rajčátka plněný kuřecím salátem a vejce s krabem a pak už¨hlavně klasiku.
tak my jsme dneska objednali taky prsteny, jsem z nich fakt unešená http://www.snubniprsteny-lr.cz/detail... a hlavně MÁME OZNÁMENÍ!!! Svěděk nám dohodil grafika a ten nám během dneška udělal opravdu moc hezké, tak jsem nadšená, že se za jeden den udělalo to, na co se měsíc chystáme. Ještě se kompletizuje, pak ho hodím do alba :-)
Profilova fotka
ahojky, tak se taky pripojuji k terminu....... 19.7.2008 v zamku Ctenice (praha kbely) v zahrade v altanu tak snad vyjde pocasi a zarizeny nemame skoro nic :-) na prstynky se chystame pristi tyden, svatebni saty mam objednane pres ebay (tak jsem zvedava co dorazi) a hostina se vyrizuje u brachy, ma totiz restauraci :-) a tim zatim koncime
Profilova fotka
hypo:Vítej mezi námi!Dej určitě vědět,jak dopadly šatičky... Jinak pokrok!Mám fotografku-Stenislava Petele.Docela zážitek sehnat kvalitního fotografa :-| Taky je domluvené menu na sv.oběd.Předkrm bude zvěřinová paštika a bagetkou a brusinkovou omáčkou,pak tradiční polévka s domácíma nudlema a pak špíz ze třech druhů masa(panenka,svíčková,keřecí)s hranolkama a rosti a k tomu každému tři omáčníky(houbová,švestková a...výpadek :-) ) cell:Prstýnky jsou nádherný! Tenhle víken bysme měli jet vybírat obleky pro ty moje dva chlapy-když do toho nic nevleze... Prostě tenhle víkend byl celkem úspěšnej!
Dívala jsem se na prstýnky, jsou super, všem moc chválim. My jsme si vybrali tyhle- model 9F v bílém zlatě, prostě jsem se do nich hned zamilovala a to jsem chtěla původně celý s kamenama. http://www.retofy.cz/index.php?p=emotion Jinak vítam hypo. Taky už dorazil vlizelín na výzdobu aut, tak to začnu dávat dohromady. :-D
Profilova fotka
tak na saty jsem samozrejme zvedava nejvic :-) prstynky nam budou delat na zakazku podle obrazky ale podle obrazku ktery je snad v kazdem zlatnictvi :-) byli zlato, 6 mm siroky z proukem ryhou v jedne tretine a kaminkama pro nevestu, hlevne zdrsneny povrch at se hned neosoupou :-) ted vyrabim svatebni oznameni a do toho si odskakuju na svatebni noviny :-)
Profilova fotka
vítám tě hypo :-) tak mi máme oznámení, prstýnky musí v retofy předělat na jinou velikost a začínám řešit výzdobu auta...už taky máme pidi košíčky na výslužky, které si hosté ze svatby odnesou a taky zase sháním boty, koupila jsem si úžasné, ale na svatební :-) na boty jsem trochu maniak :-) byla jsem na zkoušce šatů, začínají se už rýsovat. Psychicky se připravuju na pochůzku/maraton po přítelově obleku..(příští týden).asi to bude chtít potom nějaké občerstevní nebo kafčo...a taky jsem si koupila skvělý make-up a pudr, kterým budu nalíčená na svatbu. Jsem z toho naprosto unešená, vůbec se nelesknu, make-up je tak přirozený a příjemý :-D
Profilova fotka
ja svatebni boty mam, tedy lepe receno loni jsem si koupila bile boty tak je pouziju :-) pritel ma svuj skoronovy oblek a jak se sam vyjadril novy na svatbu nepotrebuje (asi ho desi predstava obihani obchodu) tak jsem rezignovala..... oblek mu nastestii perfektne sedi tak uz jen doladit kosili a kravatu, boty si koupil pred mesicem do tanecnich tak je uzije i na svatbe :-) aspon nekde usetrime :-) musim sehnat fotografa, a taky nekoho kdo me ucese a nalici, sama se moc nemaluju takze bych dopadne jistojiste desive :-)
Profilova fotka
já boty taky měla, ale musím si pořídit jiné se zavřenou špičkou kvůli nemocným palcům :-(což mě teda dost štve. Jinak jsem se chtěla zeptat, holky, plánujete nějaká nějaké hry? My je sami moc nemusíme, ale včera najednou přítel přišel s tím, že by to asi něco chtělo, když se tam většina hostů znát nebude, tak hry by mohly lidi tak nějak rozproudit? co si myslíte?já sama jsem spíš netýmový a nekolektivní hráč co se týká společenských her,spíš individualista, takže podle sebe asi hodnotit nemůžu....
ahoj hypo, vítej, tak tedy zámek Ctěnice ;-) já právě dořešuju s grafikem oznámení, naštěstí je samostatný a chápavý a moc se mi to líbí. Jinak nestíhám, za 3 týdny mám státnici a ještě jsem se nezačala pořádně učit, na svatbu nestíhám, boty nemáme ani jeden, aaaach jo

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?