19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
cell:krásně si to užijte pěkně po babsku :-D
Profilova fotka
ahojky, kdepak jste vsechny novomazelky? :-) jak klape manzelky zivot a taky jste na tuhle otazku uz alergicky :-) me se nic doma nezmenilo jen si nalezite s muzickem uzivame osloveni manzel manzelka :-) hrozne se mi to libi
Profilova fotka
Ahojky.Tak víkend v Soběsukách byl super!A to masíčko!Mňam!Tenhle víkend sme měli oslavu,protože malýmu byly dva roky.Takže jsme začali přemýšlet,že budeme muset přemístit pokojík jinam,protože se tam ty hračky ani náhodou nemůžou vejít.A to má cimřičku 6x3 m.další novinka u nás-šílela jsem,že jsem asi zase těhotná.Možné by to bylo.Opozdilo se mi to zatím o 4 dny,ale test byl dnes negativní,tak jsem se trochu uklidnila.Jinak manžílkovi pomalu,ale jistě začíná hokejová sezóna,tak už se těším.A už jsem začala nakupovat na Vánoce.Rozhodla jsem se totiž,že tentokrát budou u nás Vánoce opravdu svátky klidu a míru. :-D ale stejně nebudou,protože tchánovi zase budeme pracně vymýšlet ještě 24.12.dopoledne. :-S a taky naši se už od sebe odstěhovali,takže se mi do ML vůbec nechce jezdit,protože nevím kam.Když pojedu k jednomu,druhému to bude líto.A klobouk dolů před prckem,jestli zvládne v pátek přijet k dědovi,v sobotu k babičce a v neděli domů... :-(
ahoj novomanželky :-) hládím se z první služby, kde lezu po zdi a modlím se, aby se nic nestalo. Do rána určitě nedožiju (nebo určitě ne se zdravou myslí), takže jen musím napsat, že nová práce líbánkám nesvědčí - chodím domů ztahaná jak pes a muže po večerech oblažuju odbornými dotazy :-( . Ale je zlatý, trpělivý, snad mu to vydrží. Fíha Ádo Vánoce, to je pro mě v nedohlednu, těším se na pečení cukroví (které jím stejně potom sama a kynu :-( )
Profilova fotka
tak nam uz fotbalova sezona zacala takze zijem mezi treninky a zapasy :-) a vanoce? ty letos budou taky jine jelikoz svete div se budem poprve sami doma jen ve dvou a uzijem si pak to litani po pribuznych, jedny rodice, druhy rodice, morava babicky a pak se z toho zblasznime, uz jsme i premyslely ze by jsme misto toho zdrhli nekam za slunickem ale asi to neklapne .... a tehu bych si moc moc prala bohuzel zatim nic :-(
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme zavalený výběrem bytu/domečku, stále to řešíme, jsme na začátku a připadá mi, že to je stále v nedohlednu. vánoce neřeším, momentálně se těším na dnešní večer na manžela, byl delší dobu na služebce a potom zase chodil pozdě z práce, pořád zadumaný v pracovních povinnostech, že dneska snad bude první den po x dních, co budeme jen tak vegetit a spořádaně "nic nedělat" :-D Adélko:tak dej vědět, kdyby ta novinka byla potvrzená a test vyšel pro změnu pozitivně ;-) cell: jak dopadla služba? člověče, to musí být adrenalin, jak to tak čtu ;-) Adélka, hypo:hlásím, že nám kriketová sezona pomalu končí...ale letost toho manžel teda moc nenahrál. ted jde po delší době v sobotu, už se nemůže dočkat
Profilova fotka
dobry ranko konecne vikend pred nami, uz jsem myslela ze se ho nedoziju, manzilka mam uz vcerejska na chate tak za nim dneska frcim, uz se tesim :-) a v sobotu hura na fotbal :-)
Profilova fotka
ahojky holky, tady je nejak pusto prazdano....... povidejte neco :-) se dnes nejak nudiiiiim
ahoj hypo, já už jsem zase ve službě, tak si můžem povídat ;-) :-D
Profilova fotka
a ja pro zmenu byla uz doma :-) zrovna hledam nejakou dovcu aspon na tyden k mori, mam uz jen 5 dni dovolene a potrebuju nekam vypadnou, nemate tip? :-)
Profilova fotka
ahoj holky, my lítáme kolem koupi baráčku, je to na dlouhou trať, obzvlášť tady v UK. hypo: my nakonec nikam nejedeme, nějak se to zkomplikovalo, ale hned bych jela někam na nějaký řecký ostrov..na Krétu bych se ráda vrátila. byla jsi tam? cell: jak je ve službě? nějaké příjmy?
Krétu doporučuju, byla jsem 2x a bylo krásně. Ale nejlepší moře jsem zažila stejně letos v Izraeli x-) Klaari -domeček upřímně závidím, taky bych si přála, abych se mohla vrtat v zahradě a taky bychom si pořídili ještě jednoho velkého hafana-rhodeský ridgeback je náš sen :-) . Jinak služba "super", na příjmu do dvou do rána a od sedmi už zase makám a strašně mi to myslí. Snad mě oběd trochu vzpruží ... anebo definitivně uspí :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
v recku jsem jeste nebyla taky bych tam rada pokusim se pohledat neco tim smerem, ale jak znam vytizeneho manzela tak se nakonec nepojede nikam museli jy jsme to stihnou ted do konce zari protoze 27.9. jdem na svatbu a pak nam zacinaji tanecni :-)
hypo: mám kamaráda (kdysi ex :-D ) v cestovce - myslím blue style, tak kdybys chtěla nějaký šikovný last, mohla bych se Ti poptat ;-)
Profilova fotka
fakt tak to by bylo super :-) na blue style jsem uz koukala..... napisu do IP
Profilova fotka
cell: mě větší oběd zaručeně uspává, tak pozor :-D no právě my taky chceme velkého psíčka, tak proto ten barák, neboť tady Ti v novostavbách (bytech) nedovolí mít psa, i když seš majitel, společné prostory (např. zahrada, chodba obstarává firma a ta si to nepřeje! a to je prostě tady normální) mě to děsně sejří, pardon, jsem si ulevila :-N Rhodésky rhidgeback je krásný,v čr hodně oblíbený, tady tolik vidět nejsou. My byhcom rádi flata (jakoby zlatý retriever ale tmavě hnědý) a nebo čuvače. hypo:na Krétě jsem byla jen jednou, z moře jsem byla nadšená, lidi byli moc milí a já prostě to jejich jídlo miluju, takže jen doporučuju.
Jee, Klariku, flata muzu jen doporucit, jsou to nejbajecnejsi psi na svete!!! Neuveritelne mily a oddany pes, my mame rocni cernou fenecku a neumim si zivot bez ni predstavit. je to bajecna "nahrada" za miminko:-)
Profilova fotka
veronika.benova: jé, může Tě trochu vyzpovídat co se týká péče o srst u takového pejska? Mám zkušenosti se setry (gordony), vím, jak líná zlatý retriever, ale flata nikdo v našem okolí nemá, abych se ho zeptala na takové ty běžné věci. Flati mi přijdou stejně tak hodní a přátelští jako většina retirevrů, plus tihle mi přijdou trochu divočejší, trochu blíž zase k setrům. Jak moc pouštějí chlupy? O česání mi nejde, jsem zvyklá česat boloňáčka, ale spíš mi jde o to, jak usychají, když zmoknou, jestli z nich nekape nebo se otřepou a jsou za chvíli suší...to víš, tady v UK pořád cedí, tak musíme taky promyslet tohle....moc děkuju za odpověď :-D
Profilova fotka
Ahoj holky.My s baráčkem začneme přesně za rok.musíme čekat,protože vysněnej pozemek čeká na zasíťování.Zatím koukáme pro projektech.myslela jsem,že to bude brnkačka,vybrat si barák,ale ono houby.Nechci barák do patra(kvůli dětem) a tam se výber zajímavých domů pod 4 mil.rapidně snižuje :-| na dovolenou určitě nepojedeme,protože na jaře něco rozjiždíme a do toho ten barák.Takže když budu mít štěstí,vezme mě manžílek na Václavák :-D A s pejskama.Žádného mít u baráčku nebudeme.Oba sice chceme velkého psa,ale já prostě neumím žít s představou,že mám psa v boudě.(v létě to jde,ale v zimě nic moc.Když přijdu z prace,budu vybqlovat nákup,vařit,obstarávat malýho a na psa zbyde v lepším případě hodina.V létě je to jiný,protože jsou lidi víc venku a pes není tolik sám.No a do novostavby je opravdu hloupost pořizovat si velkýho psa.Tak si asi pořídíme toho dinosaura na batrky jak prodávají ve Sparkysu :-D
Klariku, no asi te nepotesim, ale s tema chlupama, to je celkem mazec:-( Ale ne nic neobvyklyho, kdo ma psa, tak je na to zvyklej, ale my mame cerny chlupy ve vane i na zachode:-) Ted je to lepsi, ale koncem jara, nic moc, pomuze, kdyz se kazdej den vycesava. Nas pes je strasnej vodomil, koupe se nonstop, ale schne celkem rychle, oklepe se a po par minutach na slunicku je suchá. Co ale dela dost binec, tak to, ze kdyz pije vodu, tak si samozrejme tlamu neotre ani neokape, tak je vsude mokra podlaha a kdyz to pak roztlapka, tak je u nas jak ve chlive. Nase fenka je strasne poslusna a celkem i klidna, ted v roce venku radi a doma lezi a spi a neotravuje, teda pokud se nechce mazlit:) BYla jsem ted v Anglii a vsimla jsem si, ze tam jsou flati celkem oblibeni, potkala jsem jich tam vic, nez u nas. Spousta lidi, co znam si radsi poridila zlataka, kvuli tem chlupum, linaji asi stejne, ale zlaty chlupy tolik nejsou videt:) Ale ja bych nemenila, kdyz ho milujes, neni co resit:-)
Jé, to je nadšenců do psíků :-) . My máme labradorku a přesně tak-život bez ní už si nedovedeme předsavit. Sdílí s námi panelákový byt a je spokojená - retrívři jsou společenští psi, co potřebují člověka. A přes den, když jsme v práci, je na zahradě s jiným retrívrem a společně věrně hlídají jeho paničku, milou straší dámu, co nám pronajímá garáž. Spokojení jsou všichni :-D
Profilova fotka
cell:výborné řešení ;-) veronika.benova:děkuju moc za odpověď :-) Já vím, jakou mají srts setři, tak jsem si myslela, že to bude u flatů s pouštění chlupů podobné. No je to jiné, gordoni chlupy pouští minimálně, ale to nás zřejmě neodradí ;-) Jinak s pitím vody to je stejné u všech větších plemen, snad všechny co znám jsou lehce nebo více bryndaví :-D Tady na jihu UK je nejvíc kólií, westíků, labradorů, zlaťáků a taky jack russelů. A skoro všichni jsou kastrovaní.
MY ted musime vyresit velmi zasadni problem. Doted jsme studovali, takze jsme na tom s casem byli celkem dobre, a kdyz jsme nebyli doma, tak jsme odvezli pejsku k rodicum (tchyne je v domacnosti)). Manzel od pondeli nastupuje, ja nejspis za tyden a vubec nevim, jak to udelame s psikem. Neni zvykla byt sama doma, nechavali jsme ji tam vzdycky max dve hodky:-( Cell- to mate skvely reseni, ale my na vesnici, kam jsme se nedavno prestehovali,temer nikoho nezname, kdo by nam psa pohlidal:(( Ach jo. NAvic je ted nemocna. Rocni pes se zanetem delohy po prvnim harani, HRUUZA
Profilova fotka
veronika.benova: to je problém, to znám. Je dobré, kdybys ještě mohla než nastoupíš do práce fenečku trochu naučit být osamotě. já vím, zní to blbě, ale nám se doma osvědčilo klasické postupné prodlužování doby, kdy je pejsek doma sám. Nejdřív dvě hodiny, pak tři, čtyři, pět a on by si měl postupně navyknout na to, kdy budeš přicházet domů.....samozřejěm ideální řešení je to, jaké má doma cell, ale na takhle fajn lidi nenarazíš na každém rohu,že...my to taky budeme řešit, bude to docela zapeklité, jelikož žádní manželovy přátelé nemají psy, nikdo je nějak extra nemusí, takže proto asi budeme mít dva psy, aby jim bylo přes den veseleji....chuděrka vaše fenečka, s tím zánětem. tak, ať je co nejdřív zdravá a zase usměvavá :-)
Profilova fotka
ahojky, tak konecne tyden za nami.... teda to byl ale vikend, v utery se mi podarilo zabouchnout dvere od bytu samozrejme klice v ruce byli od auta a ne od bytu, pak jsem si popletla hodinu kdy jsem mela byt u kadernika takze mi volala kde jsem ze tam mam uz sedet :-) no a aby toho nebylo malo tak manzela vcera chytli policajti ze prekrocil rychlost a vzali mu dva body, zrovna on si na to dava takovy pozor protoze potrebuje auto k zamestnani.... a vecer mi volal ze mu na dalnici rupla pneumatika ve 110 km rychlosti tak jsem byla malem vdova =-) snad vikend prezijem a tyden je za nami
Profilova fotka
hypo:co tu čtu?! ještě že měl manžel takové štěstí a nic se mu na dalnici nestalo. Zabouchnuté dveře moc dobře znám, naštěstí jsme v Praze mívali vždycky jedny u kamarádky co bydlí nedaleko. Přeju pěkný a hodně klidný víkend, žádnou pohromu ani nepříjemnost ;-)
ahoj novomanželky :-) . Tak mám první volný víkend v září a jsme oba trochu nastydlí, tak lenošíme, poleháváme, čtu si půl na půl detektivku a bichli vnitřního lékařství, baštíme dobrůtky a vlastně to ani není špatný :-) . Uklidila jsem byt-prokoukl :-D , jen sílu na delším procházky s hafem nemám, venku není nic moc :-S . Jak se vede Vám všem??
Profilova fotka
ahoj cell :-) jsem v Praze, vyřizuju tu od minulého týdne různé doklady, ještě musím jet do Brna a pak posvištím zase zpět do UK. To jste měli teda vydařený víkend ;-) Já byla na jihu, u babi, moc si to užila s pejskama a taky viděla další novorozeně: sestřenka má klučíka. zítra budu obíhat knihovny, všude možně jsem si něco rezervovala a tak to musím posbírat než odjedu. Jinak si na venčícíh procházkách užívám bezvětří :-D
Profilova fotka
ahojky, tak jak jde manzelstvi? u nas porad libanky i kdyz ted bojuju se spatnymi zdravotnimi vysledky krve.... snazime se o mimi ale bohuzel nam to moje zdravi nejak nedoprava, tak snad bude lip za tyden zaciname chodit do tanecnich tak se celkem tesim :-)
já ani nevím, co to líbánky jsou. Mám 8 služeb za měsíc, manžel 5+služby na sanitě, doma se víceméně míjíme nebo spíme :-( . Už nechodím ani sportovat, vlastně nějak vůbec nežiju :-.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?