19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Ahojte pani, i ja uz mam vse za sebou (i se svatebni cestou, ktera byla naprosto dokonala!!!) Strasne rychle to uteklo:-(
Profilova fotka
ahojky veru :-) tak my mame za sebou taky svatebku a byla super az na pocasi .... byli jsme na slovensku a cely tyden prselo a prselo, potoky se vylily, vesnice zatopily, slovensky raj byl uzavren (tak jsme byli ubytovani) proste po nas potopa :-) jinak slovensky raj doporucuji az ho zase postavi a opravi zebriky na chozeni :-)
Je, tak to je smula:-( My jsme na krete meli cely tyden jasno a sileny horko. A bac, prijedeme a horko je itady:)
Profilova fotka
veronika.benova: můžu se zeptat, kde a v jakém hotelu jste na Krétě byli? My o ní taky uvažujeme, ale nevíme kam, aby jsme vybrali dobře
Měli jsme to taky tak - byli jsme v Izraeli, 40C ve stínu .... taky díky tomu jsme zdejší třicítky snášeli poměrně v pohodě :-) mám za sebou včera první pracovní den a jsem ráda, že je víkend, abych se mohla vzpamatovat. Škoda jen, že prší ... :-(
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem si už hodila do alba nějaké fotky ale z úřadu ještě nemám tak jen jak nás fotil strejda ale už nemám závoj a vlasy už nejsou taky nic moc
Profilova fotka
cell: a jaké máš první dojmy z prvního dne? jinak tady prší skoro celý den úplný provazy, takže už mám téměř přelouskanou knížku od A.Christie :-D
Profilova fotka
Cell:Tak nenapínej-jak bylo v práci? bubli"Máš vzkazík v albíčku. klariku:Já jsem úplně ujetá-pořád se musím na ty tvoje šaty dívat! ;-) Pavel už si dělal srandu,že začneme chodit teda alespoň na plesy-abych si je mohla pořídit,ale jedna svatba že stačila :-D
ahoj holky, zážitků je plno, jsem ze všeho vykulená, momentálně sedím na lékařáku, jsem tu sama na celé oddělení amodlím se, aby se něco nestalo. Ještě hodinku a půl, tak snad ... jinak mi tu všichni moc pomáhají, jsou príma :-)
Profilova fotka
Adélka: jé, děkuju :-D jo na plesy jsem si říkala, že je taky budu nosit, ale tady v UK jsou ty plesy trochu jinak:většinou v létě a byla jsem zatím na jednom a teda nic moc ženské tam oblečené nebyli...tak uvidím, sppíš je vezmu do opery cell:tak jakpak jsi "doklepala" tu šichtu? :-D to je super, že máš dobrý kolektiv, to je vždy základ ;-)
vitkova: BYli jsme v hotelu Kavros beach, Kavros, nedaleko Georgiopoulis, na jih od CHanie. A bylo to tam super:)
Profilova fotka
fiha koukala jsem na hotel kavros a vypada moooc pekne :-) hned bych nekam jela, ale mam uz jak po predsvatebni ceste (egypt) i po svetebni ceste (slovensko)...... v praci des, hlavne v tech vedrech ted a to jdu jeste dneska na spinning a rovnou poprve v zivote snad to udycham a uslapu :-)
Článek se načítá
hypo: držím palce. Já byla na spinningu jen jednou a je to fakt rasovina. Moc mě to nechytlo, chce to fyzičku ...
Profilova fotka
nestras, fyzicku nemam a jsem nesportovec .... tak zitra popisu jak jsem po 10 min odpadla ..... na kole jsem jezdila pravidelne pred 5 lety pak uz jsem kolo nevidela
já jsem asi čtvrthodinku šlapala jko oni, ale pak začaly docházet síly, tak jsem zbytek prostě jen šlapala po svým a vůbec jsem se nenechala vytočit tím jejich "jedééém do kopcééé". Pak mě instruktorka pochválila, že jsem vydržela šlapat aspoň takto celou hodinu, ale ta rána po tom jsou krušná :-D
Profilova fotka
vyborny, zacinam se potit uz ted :-) tam asi zkolabuju..... no nic, kdyz se zitra neozvu nedosla jsem ani do prace ;-) snad to zvladnu aspon doslapat do konce ale moc bych na to nespolehala
jasně, není cílem se zhuntovat na další týden :-D držím palce ;-)
Profilova fotka
hypo:copak to slyším? chystáš se na spin? to je moje oblíbená činnost? já jsem takový závisláček x-) a jdeš s někým nebo sama? a na koho jdeš? dostala jsi nějaký tip na isntruktora na začátečníky? přesně jak ppíše cell, jed si podle svého, ti, co tam sedí mají naježděno spoustu hodin, takže nemůžeše jet jako oni. já tu v uk trochu trpím, ti jejich instruktoři to dost šulí, je tady teda jeden, to je fakt borec, ale trochu si to plete s armádou, takže když si chci jet podle svého (což je úplně normální), tak on začne vyřvávat, jak mám jet jinak, jenže na ty jeho hodiny chodí skoro jen chlapi, takže podle toho ty hodiny vypadají, že... :-N
Profilova fotka
hypo: hlavně si od instruktora nechej nastavit kolo a řekni, že jsi poprvé. Když je kolo blbě nastavené, je to spíš ke škodě, než k užitku a požitku x-) :-D ...a to bych nebyla já, kdybych vám nepověděla žhavé meteorologické novinyk od nás: 16C a prší :-D
Profilova fotka
tak hlasim ze jsem se doplazila do prace takze jsem prezila :-) byl to celkem dooooost zahul ale na konci jsem na sebe byla hrda ze jsem vydrzela i kdyz ne jejich tempem instruktorka nam nastavila kolo vse vyvetlila porad se usmivala a pak zacal horor :-) ba ne, jela jsem si po svim a na konci jsem byla i pochvalena byla jsem tam s holcinou tady s beremka a pak jsme sli na vinko aby jsme se z toho vzpamatovali :-)
Profilova fotka
hypo:supér! seš dobrá! uvidíš, že příště se Ti pojede líp a pak zase líp a zase líp :-D
Profilova fotka
Ahoj holky.Tak si představte,že budu posílat prstýnky na reklamaci.Za těch pár dní jsou pěkně poškrábané a nějak začínají černat :-(
Profilova fotka
Adélka:cože? černat? to mě mrzí, tak to je asi nějak blbě potáhli :-( a jaký je jinak novomanželský život? ;-)
Ádo, to je mi líto, tak snad po opravě vydrží ... až do konce života :-) Jinak musím říct, že pracovní život líbánkám nesvědčí :-(
Profilova fotka
cell:to je nemilé :-( já jsem se ted dozvěděla, že manžel pofrčí v listopadu do Chile :-( tak do té doby snad budu mít ofic.job, nebo nevím. A máte aspon tak nějak podobně služby, nebo se doma spíš střídáte?
klariku: wow do Chile, zááávidíííím. My jsme směle naplánovali na příští rok dovolenou v Jižní Americe, pravděpodobně na dlouhou dobu poslední velkou cestu a pak vysadíme a budeme čekat, kdy se podaří :-) . Služby máme tak, že ve všední den se střídáme kvůli psovi, ale víkendové sladíme v září dohromady a pes bude u známé paní na zahradě, protože mát zabité dva víkendy v měsíci už by bylo fakt příliš ... už tak se stejně nevidíme a když už se doma sejdeme, tak spíme :-( Jinak jdu dneska poprvé zksuit cvičení na trampolínách, tak mi držte palce, zítra poreferuju, ale myslím, že by to mohla být docela legrace :-D
Profilova fotka
Ahojky.V pondělí budu posílat prstýnky na reklamaci,tak mi držte palce.Jinak zítra odjíždíme na víkend k Nepomuku-dostali jsme od bratrance svatební dar ;-) už se strašně těším.Hlavně proto,že je toho teď nějak moc.Samé stresy a problémy v okolí.Tak už aby jsme byli pryč.A co plánujete vy na víkend?
Profilova fotka
ahojky, ja budu mit asi dost nudny vikend plny uklizeni a vareni zednikum tatovi na baraku :-( manzilek odfrci za fotbalem a ja budu slamena vdova.... ale za to jsem dneska opet objednala vikend ve via ironia ve vysokem myte ale az na prosinec takze zatim si o tom muzu jen nechat zdat
Profilova fotka
cell: jaké bylo cvíčo na trampolínách? Jižní Amerika? to zní krásně,pro mě teda jakákoliv dovča :-D Manžel zjistil, že nemá už moc dnů dovči, takže nikam nepofrčíme a budeme ty volné dny šetřit na vánoce. Adélko:si to krásně užijte, tam je prý moc hezky...držím palec s tou rekalmací, atto vyjde! hypo: hm, to nepotěší :-( ale ten víkend v tom vysokém mýtě zní dobře! no prosinec je za chvíli...apson mi to tu přijde, jaká je zima... my v pátek frčíme za mnaželovými rodiči, budu trávit rozkošných 6 hodin v autě (tam a dalších 6 v neděli nazpět), jelikož bydlí úplně na severu a my na jihu...víkend u nich je ok, jsou moc fajn, ale raději bych něco aktivnějšího...
já jedu zítra na Slovensko :-) . Máme tm sraz s kruhem, manžel nakonec se mnou nejede, prý si udělá free víkend se psem a uklidí garáž :-D , bude to dámská jízda, neb naši kluci to vzdali, původně se mi ani moc nechtělo, ale teď se těším. Jen budu zítra řídit asi tak 5 hodin hned po práci :-| . Jinak cvičení na trampolínách bylo úúžasný, dynamický, fakt zabíračka. +jsme ještě cvičily na břicho, příští středu jdeme rozhodně zase :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?