19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Ahojte, Cell drzim palce! Ja si taky jedu zitra pro saty. destnik se mi kupovat nechce - nesmi prset!!!!! Pipiii a gratuluji ke zlepseni zdravotniho stavu, je to super. Ja uz jsem taky v pohode, mocak neboli, vyrazka z obliceje mizi a nove misto na vecerni party je domluvene.
Profilova fotka
Ahojky.Omlouvám se,že jsem se neozývala,ale nějak nezvládám.Byla jsem tak šikovná,ža jsem sehnala hudbu na obřad.Jenže jsem tak zavirovala počítač,že prostě odpadl.A hudba v něm.Tak tu teď dva dny do noci bydlel kamarád a napravoval.Když se podařilo cd vypálit-nehrálo ve věži jen v dvdčku.Tak dnes jsem jela na zámek a tam mi to zkusili-zlatíčka.Mám nehtíky-a nervy-Práce před sebou jak na kostele a časovou tíseň.Všem Vám moc držím palečky! Hypo-Oblek máme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
ahojky holky, moc vás všechny zdravím, u mě mega nervozita...zítra okolo 6hod ráno nám to vypukne. jdu se najíst, jsem na padnutí :-D Adélko:super, že máte oblek!!!! :-D
moje milé dnešní nevěsty, přeji Vám, aby byl dnešní den ten nej nej jen pro vás, aby vyšlo všechno tak, jak jste si vysnily a jestli spadne pár kapek, je to jenom štěstí :-) . A pak užívejte krásný nový stav, já už jsem malou chviličku vdaná a je to NÁÁÁÁDHERNÝÝÝ. Moc se těším na všechny vaše fotečky, jak to tady potom probereme. Myslím na Vás všechny!!! Vlaďka
Profilova fotka
ahojík nevěsty a paní tak co jak jste si užili svůj den byla to nádhera pro mě ale byla jsem fest nervózní!!!
Profilova fotka
Ahojky.Tak hlásím průběh dne.byla jsem úplně ze všech nejklidnější.Od rána.Svědkyně s kaMARÁDKOU BY MĚ NEJRADĚJI OBLÍKALY UŽ V DEVĚT :-D Dopadlo to na mě až v kapli.To jsem se ani nemohla podepsat.Navíc jsem měla docela strach,že pavel bude chtít napínat a hodí chvíli ticha.Naštěstí se ho ptali prvního.A oddávající skoro nestačil dokončit otázku a už křičel ANO! :-D jo-a perla před svatbou.Nejdřív si matrikářka myslela,že si beru svědka a nechtěla to pochopit.A pak nás nechtěli oddat,protože P0avel má na občance ještě fotku kde má dlouhý promelírovaný vlasy.Taky mi přes ty jeho klouby nešel navlíct prstýnek,ale nakonec se zadařilo.A při takové chvilce ticha naše zlatíčko pěkně nahlas prohlásiolo"DEME!!!! :-D oběd byl úžasnej,celá oslava taky.Pít jsme skončili včera po 18h.Jo-a moje nervy s oblekem-nakonec to dopadlo tak,že jsem ladila nejen se ženichem,ale bez domlouvání k nám zapadli i oba svědci.Fakt super.Fotografka byla výborná-ani jsem si před ní nepřipadala jako blbec.Už jsem zvědavá na fotečky-budou koncem týdne.Prostě svatba se povedla.jen ten můj manžel pořád poslouchal od tchána,že je to hajzl,kterej mu ukradl dceru :-D Hudba při obřadu byla super(hudba pro fontánu,Balada pro Adélku,Deváté srdce,Instrumentálka Hej Jude,Imagine-Finálovka All for love a Arabela)-matrikářka mě prosila,jestli bych jí hudbu nemohla nechat.Jedno oko nezůstalo suchý.Dokonce i kamarádi.A svědkovi půjčovala fotografka Kapesník.Prostě přišli lidi,kteří nás mají rádi a bylo to na celkové atmosféře znát.
Profilova fotka
Ahojky holciny, tak jdu napsat me zazitky.Dopoledne se zacalo sjizdet strasne moc hostu a vsichni krome me byli neskutecne nervozni, na obrad jsme vyjizdeli se spozdenim takze jsme po dalnici nasadili docela rychly tempo. Moje auto jakozto nevesty jelo posledni a na dalnici nam ulitla umela kvetina z auta nekam do pole, cela kolona cca 15aut si nevsimli ze chybi nevesta a jeli dal. My jsme zapomneli zabocit na dobris, kdyz jsme si toho vsimli, tak jsme se vratili a jeli jsme po dalnici audinou 210, mylsela jsem ze se zblaznim, vsechny stuzky se nam z okna urvaly a vlaly za nama. Obrad jsme nastesti stihli, fotograf nas nevyfotil jak si davame polibek alespon to maji kamaradi.. Potom uz cely den byl uzasny, hostina, dort, raut no vsechno. Vecer prisel cas i na karaoke. Svatebni noc zadna nebyla, manzilek to hold strasne prehnal, ale vynahradime si to na svatebni ceste..vlozila jsem zatim par fotecek do albicka, jen od kamarada, zbytek bude do tydne. A i to pocasi vyslo!
Profilova fotka
ahoj holčiny, jen prolítávám, jsme stále v čr, máme tu ještě hosty, tak se jim věnujeme. Jen jsem vám chtěla dát v rychlosti vědět, že všechno probíhalo moc fajn, ráno hektické, obřad akorát dojemný a moc hezký a odpolední zábava bujará a moc příjemná. Napíšu víc, odlítáme zpět do UK v sobotu, tak potom se ozvu :-D PS Všem novamonželkám a jejím drahým grtauluju, těším se až si přečtu ty vaše zážitky :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, nervozní jsem taky byla, ale všechno dopadlo v pořádku :))) teda až na mého otce, který mi běžel pro kytku do auta kde jsem si jí zapoměla a utrhnul si podrážku u boty :))) takže když mě vedl byl jako Jofre :))) a na hostině nám nepřipravili dvě místa, protože jsem samozřejmě nepočítala sebe a Jirku :))) jinak bez trapasů ?)) chi chi
Profilova fotka
ahoj děvčata tak jdu napsat své zážitky mám chvíli čas: tak od rána jsem byla trochu nervózní ale nejhorší to bylo když přišel Kája s kytkou a znova se mě ptal jestli si ho teda vezmu to byl mazec srdce mi pěkně bušilo pak jeho maminka začala brečet tak jsem se rozbrečela taky ještě před obřadem! obřad byl krásnej byla sranda když Kája bral jeho prstýnek ale potom ho teda položil a navlýkl mi můj! višichni byli dojatí a všem se to moc líbilo a počasí taky vyšlo takže všechno bezva!!!! Byl to nádhrnej den! I večer!!! :-D :-D
Profilova fotka
Tak holky.Fotky budu mít v pátek.Jestli to stihnu,hned je sem dám.Jinak v neděli.A co vy? Kdepa máme Hypo?
ahoj holky,jen prolétám, dneska jsme se vrátili ze svatební cesty, rychle vybalujeme, zítra mě čeká promoce. Fotky ze svatby jsou tady : http://www.lukasapetra.com/svatby/vla... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
cell: fotecky mas krasny.....jen koukam ze jich mas tak milionkrat vic nez ja. My jsme si byli take vyzvednout fotecky, jen nas mrzi ze mame vyvolane fotecky, ktere se nam moc nelibi, pritom na cdcku jsou mnohem hezci.Takze tohle musime jeste doladit.
Profilova fotka
ahojky, tak i ja se hlasim, svatbu jsme zvladli paradne i kdyz dva dny pred svatbou mi nabourali auto nevesty a reznik si spletl datum svatby tak nebylo maso na svatbu :-) a podobne komplikace ....... odpoledne dam fotecky mimochodem na svatebni ceste jsme byli na sloensku a cely tyden prselo a bylo asi 15 C, povoden, vylite potoky slovensky raj uzavren :-) byla jsem rada ze jsme se uz vratili domu
Profilova fotka
ahoj holky, tak se hlásím už z UK...měla jsem čas a dala fotky na facebook, nemusím upravovat velikosti a jde mi to rychleji, časem si ale tady taky doplním album. tady můžete mrknout, je to zatím neupravené, od fotografa budou později http://www.facebook.com/album.php?aid... dívala jsem se do albumů, všechny jste vypadaly nádherně :-D asi se shodneme, že to strašně rychle uteklo,co? já byla dopoledne jako ve snách a odpoledne to tak rychle uteklo, že najednou byl večer a na mě padla tak strašná únava ;-) na manžela teda rozhodně ne, takže bylo dlouho do noci veselo :-D :-D
Profilova fotka
Všechny jste měly nádherné šaty,ale před Tebou klariku smekám!Tím,jak jsou prostě jiné-byť barevně,jsou prostě dokonalé!
Profilova fotka
tak jsem skoukla snad vsechna alba a fotecky a musim rict ze jsme byly vsechny nevesty uzasne :-) a ano bohuzel to rychle uteklo..... porad jsem se bala deste nervozity ze budu brecet at adt a nakonec se nic z toho nekonalo, nervozitu jsem prekonala panakama a slivovice, brecet jsem nezacala spis jsem se porad smala a pocasi se taky povedlo :-) u nas nakonec brecel snad jen tchan :-D
Profilova fotka
Adélko: děkuju :-) cítila jsme se v nich fakt moc dobře :-) hypo: nervozitu jsem měla jen lehkou, přítel, teda dneska už manžel :-) jí měl ale mnohem větší. v restauraci to z něj spadlo a už jsme si jen a jen užívali :-D Byla jsem spíš na nervy dny předtím než v samotný den.
Profilova fotka
u nas byl nervoznejsi taky manzel :-) dokonce tak ze si pry obrad vubec nepamatuje ..... taky to na nem bylo videt, porad sebou sil a pri obradu se dival do zeme :-D chvilkama to vypadalo ze jsem ho k tomu oltari donutila nasilim :-) dneska dodam jeste nejake fotky, porad na ne ziram a moc se mi libi :-) tak svatba je za nami, a co ted holky planujete deticky v nejblizsi dobe? :-)
Profilova fotka
hypo:já plánuju práci, práci a zase práci :-D děti mě moc zatím neberou...tak uvidíme.a co vy? kdy plánujete dětičky? Teď jsem si na Tě hypo vzpomněla, akorát baštím nějaké pilule se sušenýma brusinkama, jak se změní počasí (chladno a vítr a já se pohybuju venku), tak ty ledviny cítím...
Profilova fotka
No-my další dětičky neplánujeme.jedno nám zatím bohatě stačí :-D ,momentálně je v plánu skříň a donutitmanžela na nějaký fajn last minute ;-)
Profilova fotka
jen pekne basti, ja ted bastim pilule s kyselinou listovou :-) abych byla pripravena na mimco :-) my se teda uz jako snazime tak bych ho chtela co nejdriv, uvidim jak rychly budem :-) jinak dovcu planujem az na leden nekam za teplem ted uz neni cas i kdyz chut by byla :-)
Profilova fotka
tak taky pěkně bašti :-) a pak nám povíš, jaké že ta kyselina měla účinyk :-D my na dovču pojedeme možná v září, ale bude záležet na tom, jak rychle se přestěhujeme do nového. To je jaksi ve hvězdách.
listovka se bere pro prevenci vrozených vad u plodu, mělo by to být 400 ug denně tuším,trochu pozor na to, preparátů v lékárně je mraky různé kvality já v pátek nastupuju poprvé (teda poprvé jako doktorka) do práce, dali m smlouvu na rok, takže s mimi musíme bohužel ještě počkat :-(
Profilova fotka
cell:Bohužel?No-není to tak dávno,co jsi se málem hroutila,že možná budeš bez práce. :-D ,no,ale vzhledem k tomu,že právě teď mimčo v plánu nemáš,pravděpodobnost,že bude se zvyšuje-počítáš s tím ;-) :-D jinak holky.Nevím jakej to má účinek,ale vím,že se v lekárně prodává něco jako baby plan(asi od centrumu?),tam by mělo být všechno co tělo pro přípravu na mimčo potřebuje.Třeba je to jen reklama,ale když se vitaminy berou v přiměřeném množství,určitě vám neublíží ;-)
to právě není tak úplně pravda. Je prokázáno, že vitamín A je teratogenní (proto je v přípravkách pro těhotné jen provitamin), A existuje několik studií, které užívání těchto vitaminových preparátů poměrně zpochybňují. Je to složitá otázka, ale každý rozumný porodník tyto přípravky nedoporučí (pokud tedy není ovlivně nějakým způsobem farmaceutickou firmou, což se bohužel děje). Vitamíny jsou potřeba, ale všechny je možné dostat v pestré stravě. Já tedy - kromě zmíněné listovky - nic užívat nebudu, zvýším už tak vysokou konzumaci ovoce a zeleniny a mléčných výrobků :-)
Profilova fotka
presne tak, na trhu je plno preparatu a doplnku ktery by se "mely" uzivat od ruznych spolecnosti, nejdulezitejsi je listovka tak zobu hlavne ji na zbytek kaslu, ale nejakou pripravickujsem si dala uz jen pro to ze jsem jedla 13 let antiko a moje telo se ted pere a snazi se nahodit rytmus bez antika :-)
Profilova fotka
holky, ono je to otázka jak kdo čemu věří (tím neříkám, že některé přípravky nejsou kvalitní, ale v mém okolí mám těhuli a ta si kupuje takové nesmysly, ale věří tomu a je spokojená). Nejsem ani moc tak "chytlavá" na preparáty z lékáren (různé pilule na všechno možné), tam fakt nic neutrácím (kromě těch sušených brusinek) ale co mě dokáže fakt zblbnout jsou krémy na ksichtík. Ty reklamy mi přijdou teda mnohem víc propracovanější než ty farmaceutické a fakt se někdy přistuhnu jak mě to "lapí" hypo: tak já taky děsně dlouho zobu antikoncepci a už mě to fakt štve, ale tak se bojím otěhotnět, že je to pro mě jediná cesta (ničemu jinému moc nevěřím, i když vím, že je to pro tělo záhul,ale nedá mi to)
Profilova fotka
ahojky taik jsem dala do albicka nove fotecky:) ...skoda ze se jich sem vejde pouze 50 ;-)
pipiiii: nááádhera!!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?