19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
tak pytel mam zajisten ale je nejakej desne uzkej snad se v nem saty nepomackaji...... zitra mam rozlucku a asi to vidim na pekny zatup panacku :-D v nedeli vezu nasi hudbu na misti cinu aby jsem zjistila ze funguje a nebyla pak prekvapena, oni to v tom altanu pousteji z nejakeho prapodivneho pristroje tak co kdyby nahodou nakonec nefungovala :-) ale jinak si myslim ze ji vnimat nebudu tak at tam pusteji co chteji :-)
Ádo, já vím, že to mrzí, ale přesně jak píšeš, je to vaše svatba. Nám to minulý týden zrušili tři lidi, začali to odhlašovat přesně den po tom, co jsem vrestauarci nahlásili počet jídel a zasedací pořádek :-| . Takže to budeme o víkendu předělávat a já se děsím, že to někdo zruší těsně před, protože to fakt nevím, jak to potom udělat. Skorochoť má rozlučku dneska, tak teď pilně vyspává, aby byl večer svěží :-D
Profilova fotka
nam to zrusili zatim dva lidi z rodiny ale hlavu si s tim moc nedelam, jidla jsem zrusila zasedaci poradek predelala a dej se vule bozi :-) hlavne at dorazi kamaradi vecer to uz bude poradna parbicka :-D
já se na ten večer taky těším, víc než na ten oficiální oběd. Bude skvělé růžové vínko, budu se muset hlídat, páč já jak chytnu slinu, tak to špatně dopadá :-D :-D
Profilova fotka
já se tay těším spíš na večer.Ale můžu vám říct,že někdy přemýšlím nad tím,že jsme se měli sebrat,vzít se a pak to ohlásit.Jenže zase rodiče by to asi dost mrzelo.Hlavně ty moje.Jsem jediná dcera.Docela se těším až bude po všem.Až si trochu orazíme.Fakt
Ádo, takové pocity jsou asi normální. Mně včera ranil dost tchán (který mmch neví nic, než jen kdy a kde to bude), že si myslí, že jsme to celé měli udělat jinak, že to bude stát moc peněz ... zařizujeme a platíme si to celé sami, tak proč to proboha komentuje??? No nic, to bych se musela moc rozčilovat :-( :-( :-( . Pečeme dnes se svědkyní a kamarádkou koláčky, tak nám držte palečky!!! V pátek jsem si byla vyzkoušet svatební šaty a jsem z nich fakt vydřená, Jsou nádherný!!! Nic se upravovat nemusí, půjčili mi k nim jemnou bižu a pompadůrku (tu asi nevyužiju) klariku: tak jak s předpovědí? ;-) Koukala jsem na e-počasí a ve čtvrtek má být 26 a snad by pršet nemělo, ale při pohledu z okna (u ná leje jako z konve) jsem teda hodně na rozpacích a bojím bojím :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se nam to blizi...Je par dni do svatby, pritel ma nohu v sadre, ja mam horecky pres 38,5, sestrenice odjela do Francie, prababicka nemuze dorazit, pred par dny malem umrela, ted se to s ni trosku lepsi. A k tomu vsemu nam hlasi docela spatny pocasi. Mate neco v planu s focenim pri totalni prutrzi mracen, ja mam dlouhotanskou vlecku i zavoj, foceni mame v zahrade u zamku, neumim si predstavit co se bude dit pri hroznem pocasi.
pipii: nestraš, já vůbec nevím, kde bychom se fotili, kdyby venku lilo :-( :-(
Profilova fotka
Jak to tak holky pozoruju,nám se všem teď tak nedaří,že ta svatba a pak i manželství prostě musí být perfektní! ;-)
Ahoj holky, pridavam se k tematu, chodim sem uz dyl, ale vzycky jsem jen cetla prispevky. Svatba za tyden a stiha nas jedn pohroma za druhou. MAm zanet mocaku, beru ATB, osypala jsem se na obliceji, 5lidi pozvanych na hostinu nam nebere telefon, nevime, jestli prijdou.A dnes jsme zmenili jmisto vecerni party, protoze jak tak vypada, pocasi nebude nic moc a my jsme meli mit zahradni grilovacku. Zitra musim vsem hostum napsat. Puvodni misto zrusit, coz je od nas asi nefer, ale ja uz par dni nespim hruzou, ze bude spatny pocasi.A nas kamarad fotograf bude po obrade spechat, pac odjizdi na dovolenou. Mame se fotit v zamecke zahrade, takze jestli bude lit, tak blby.:-( :-(
Profilova fotka
veronika:No-taky moc pěkný.Já jsem dnes nečekaně vybrala hudbu.Zítra jedu za matrikářkou,tak počítám s tím,že při mém štěstí neberou formát mp3 :-D
Profilova fotka
tak my s pritelem mame salmonelu, pritel jeste k tomu sadru na noze..nevim co mam delat :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky vrátila jsem se z tý dovolený tak ani nevím co se tady děje nového???Tedka už to bude jenom honička tak se mějte zatím zdravím a ať to zvládáte!!
Profilova fotka
ahojky, teda to jsou veci co tady ctu ....... sami nemoce a straseni destem ja mela o vikendu rozlucku se svobodou a byla tak uzasna ze se na svatbu zacinam tesim :-) pravda v nedeli me trochu rozhodila navsteva rodicu kdy se mama odmita oblect slusny saty asi prijde v teplakach :-( ale snad to rodina zvladne a nejak ji presvedci..... byla jsem odevzdat hudbu a svete div se ono to hraje tak parada :-) a zrovna tam byla svatba a nevesta s tatinkem prijeli v kocare ! no kocar spis kocarek a jednim konickem ktery jde krokem ale jelikoz mam dlouhou vlecku tak dnes jdu volat na kocar jestli mi to vyjde jsem spokojena) dokonce jsem se domluvila ze pri prutrzi mracen nas oddaji v jedne velke mistnosti a ne v te male obradni sini kam by se nevesl a polovina svatebnich hostu..... ale stale doufam ze v sobotu v poledne bude proste bez deste :-)
Profilova fotka
Holky tak my mozna budeme rusit svatbu..nevim co mam delat, ale porad mam horecky kolem 39 a pritel taky, navic uz tyden jsem temer nic nesnedla.Nevim jak to mame vse udelat, vse mame objednane, zamluvene.... ;-(
Profilova fotka
porad mas jeste 6 dnu, ja bych to nerusila, mozna si to tak neuzijete ale proc to hned rusit? vydrz!! nevim pro kolik to mate lidi a kolik jste do toho vrazili penez ale rusit mi to zatim prijde zbytecny
Ahoj, pipii ja bych taky zatim nic nerusila. 6 dni je celkem dlouha doba. Lezte, poproste ostatni, at vam pomuzou a zbyly veci zaridi, ja osobne bych si do caje kapala grapefruitovy kapky, jsou skvely antibakterialni, ale v lekarnach maji jenom slaby alkoholovy roztok :-(. Vecerni party se da zrusit vzdycky, kamaradi to pochopi a muzete to oslavit jindy, ale na jiny termin obradu se asi dlouho ceka, ne?
Profilova fotka
my nemame vecerni party :-N ..Mame grilovacku se vsema lidma co budou i u obedu. Jsme kazdy odjinud, tak mi kamaradi takovou dalku nepojedou. Lidi mame 45. Uvidim jak mi bude, uz beru leky, tak se to snad zlepsi :-) Hold jsme se s pritelem dali dohromady patek 13,tak se to ted s nami tahne.
Profilova fotka
prekazky jsou od toho aby se zdolavaly :-) za par let se tomu zasmejete jak jste meli svatbu na hacku se zdravotnich problemu ale jak vas nic neodradilo :-D
Profilova fotka
ahoj holky, nestíhám sem chodit, ale myslím na vás! dost se toho s prominutím s..., nemám dort, dopravu a helium (všehcno bylo předtím objednané a ted to je jinak), takže zařizuju nanovo jak divá. držme se, ono to nějka dopadne :-D :-D :-D
ahojky holčiny, hlavně žádná urychlená rozhodnutí. Já jsem dnes byla na barvě, dostala jsem na ksichtík cosi, po čem budu mít ksichtík jak miminko (v tuto chvíli se blížím kamsi k desítce :-D ), koupila jsem si úžasný smetanový krajkový tanga a punčošky, skorochoti ponožky do obleku, takže už mi chybí jen nějaká rajcovní košilka ;-) . Včera jsme vytvořili dvě grupy - pečící komando ve složení 3 děvčat za včerejší odpoledne napeklo cca 800 koláčků, jsou famózní, chodím na ně pořád, druhý mužská grupa vybrala, namíchala hudbu (budu nastupovat na hudbu z Pána prstenů, do těch prostor se to myslím skvěle hodí) a dojela na Vyšehrad vyzkoušet aparaturu, všechno je, jak má být :-) . Večer se obě grupy sešly nad hrncem guláše a lahví Jelzina bylo nám náramně dobře :-) :-) :-) Držím palce vám všem (a sobě taky) do finiše!!!
Profilova fotka
ahojky, vcera jsem mela rande s fotografem.....mno je spis takovej nenapadnej a neprubojnej, vse mi odkyval nahrnula jsem na nej me predstavy a plno ukazek postahovanych z netu tak uvidim co se zrealizuje :-) ted kdyz mam potvrzenyho i konika s kocarkem tak to musi stat za to :-)
Profilova fotka
tak se zdravi pomalinku zlepsuje.. ted uz jen to pocasi :-D ....zvlast u tebe hypo s kocarem, ja ted shabim nekde v Praze bily destnik:-D
Profilova fotka
predpoved je zatim polojasno misty dest :-) desnik schanim taky, sem tam kapka mi nevadi nepreziju jen prutrz mracen :-) pipii - jsem rada ze zdravi je lepsi, v patek budes uz jako rybicka :-)
Profilova fotka
ahojky všem :-) tak mám pro vás zprávy od svého metorologa:v pátek má být okolo 20C, lehcou foukat vítr, bez sluníčka bude trošinku zimča, ale odpo má to sluníčko svítit. Ptala jsem se ho, díval se na nějké special mapky z práce a prý mi zítra ještě řekne, zda nebude pršet dopo..jinak nám přijíždějí do prahy už hosté, přítel jim organizuje program a já dělám takové ty serepetičky (byla jsem dneska por helium, pro šaty, kytku na dort musím odvést cukrářce už dneska) pipii:super, že se uzdravuješ, to je důežitější než to počásko cell:Moc držím na zítra palec, krásně si to užijte!jak se cítíš? hypo: taky nemám neprůhledný povlak na šaty, přehodila jsme přes ně prostěradlo, aby přítel náhodou nenaběhl do místnosti a nezkoukl ho Adélko: co Ty? máte oblek?
Profilova fotka
muj pritel me uz videl v satech v salonu :-N :-N :-N ...
Profilova fotka
klariku ...to je predpoved na 18.7?nebo na 19.7?
Profilova fotka
klariku - jeste zjisti pocasko na sobotu :-) a pres saty jsem radeji taky prehodila prosteradlo pod tim je igelit pytel je moc uzky tak ho zavrhuji a taky je kratkej zmackala by se mi vlecka..... a jeste jsem je soupla na balkon tam pritel nechodi a muzou tam vyset cely vyveseny, jsou za sklem tak na ne neprsi :-)
ahoj holky, tak naposledy asi :-) já jsem se dívala na předpověď na čt1 a zítra má lít celý den. Jinak je mi divně, něco jako před zkouškama. Mám nehty, šaty doma, za chvilku dovezou květiny .... a hotovo. Držte nám palce!!! Díky za podporu a za všechno
Profilova fotka
holky ja jsem strasne nervozni, dneska se mi strasne zlepsila ta nemoc. Zitra jdu na nehty a koupit si nejaky ten destnicek. Urco budou nejaky ty prehanky, uz ted se smeji kdyz si predstavim jak tahnu vlecku a dlouhy zavoj po zemi:-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?