19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
V pátek máme mít tu rozlučku se svobodou.Ale abych vám pravdu řekla,vůbec nikam se mi nechce.Nějak se mi teď ten život komplikuje a zjišťuju,že si tu svatbu asi neužiju tak,jak bych si přála. Co ještě zařizujete?Nebo už máte všechno?
neboj Ádo, všechno dobře dopadne. Já tomu teda taky moc nevěřím, ale doufám :-D . U nás má v pátek rozlučku se svobodou Tom, tak ať se pořádně rozloučí :-D :-D a vy taky ;-)
Profilova fotka
Adélko: hm, ale věř, ono to nějak dopadne, takže to dopadne dobře. Já jsem dneska plná optimismu (přiletěli jsme do prahy), ale včera jsem byla na spláchnutí...nějak to na mě dolehlo a hlavou mi šly jen samé nepříjemnosti, které jsem při zařizování svatby musela zkousávat a dneska to zase vidím jinak...ono je otázka jak dlouho mi to vydrží,že? :-D :-( Holky, taky doufám, že ta svatba bude hladce probíhat, ale některé věci prostě neovliním....Zítra mám rozmazlovací den:jdu na líčení a na poslední zkoušku šatů, potom pro rám na zasedací pořádek. Teď jdu vyrábět jemnovky na stůl. Přítel tu vedle mě chrupe, nějak ho ta cesta znavila.
ahoj Klari, počasí nic moc, co? Tak užje nějaký seriózní výhled? Hlavně ať neprší. Co hudba? Já jsem dnes "znovu"objevila hudbu z Pána prstenů a úplně jsem se zamiovala. Asi to nějak nakombinujeme s těma Floydama, co chce Tom a bude :-) Já jdu zítra zaplatit chlebíčky, dort a minizákusky, jdeme se podívat do Gorlice a doladit tamní židle a vůbec jak to tam bude a pak se uvidí. V neděli pečeme se svědkyní koláčky. Jinak jsem se taky dneska namíchla s jednou kamrádkou, neb mi plakala do mailu, že nemá šaty, nestihne nehty a co já s tím??? Ví to přes půl roku, já mám starostí nad hlavu a budu se zatěžovat jejíma. Slibovala, jak mi s čímkoli pomůže a když jsem jí chtěla pověřit zdobením aut, tak řekla, že přijedou až na obřad (což nechci, bude v tom strašlivý bordel, jestli si každý pojede, jak se mu zachce) a když jsem se jí ptala, jestli by nám přišla v neděli pomoct s koláčkama, tak nemá čas :-| . No co, už jsem v klidu, však my to se svědkyní zvládnem samy, musím koupit nějaké povzbuzovadlo :-D
Profilova fotka
cell:hudba stále nic, nějak nebyl čas a snad to do konce tohoto týdnu vyřešíme. Jinak ohledně kamarádky:člověk prostě jen žasne, co z druhého vyleze,že? A kdo svatbu neměl na hrbu sám, fakt netuší, co je všehcno potřeba zařídit....S autama jsem taky x-krát čachrovala, v podstatě ze stejného důvodu.Buď nad věcí, ono fak nemá cenu se tím naštvávat (taky jsme z toho byla pár dní na nepdrnutá) já řeším (průběžně, podle toho, jak mě to pohltí) ten náš zapeklitý zasedací pořádek, jelikžo dva hodně blízcí příbuzní z přítelovy strany odmítají sedět spolu...je to lehké psycho, jelikož to ani jeden jednoznačně nevyjádřil, ale tak nějak na přítele tlačí a lehce "manipulují". V té restauraci jsou zlatí,ale prostě jinak postavit stoly nemohou (technicky to nejde, nevešli bychom se pak). tak si někdy říkám, že pro ten jejich spor si už nevidí na nos... ......a koláčky určitě se svedkyní uděláte takové, že jí třeba i bude mrzet, že vám snima nepomohla,aby se taky pochlubila :-D však koláčky od nevěsty, ty půjdou už jen kvůli otmu na dračku :-D Adélko:co oblek? byli jste se někde podívat?
Profilova fotka
ahojky, tak holky uz se hroutim taky......... ale z jednoho jedineho duvodu pro zbytek jsem uz jaksi flegmous :-( bohuzel mam vazne nemocnou mamu (demence - neboli pro zjednoduseni Alzheimer) celou dobu jsem byla v klidu ze to nejak dopadne ale ted jsem vyrizena, jeji stav se natolik zhorsil ze rozhodne neprecka v klidu svatebni obrad natoz obed, nedokaze chvilku stat nebo sedet, nevi co se deje, netusi ze se vdavam, maji ji na starosti cela radina pres svatbu ale ja si myslim ze se tim cela svatba skazi, snazim se na to nemyslet ale nejde to mam desnou krizi a svatba bude urcite des :-( vsichni me uklidnujou a tak se snazim na to nemyslet ale jak se to blizi tak panikarim
hypo: to je mi moc líto, lidi s Alzeheimerem jsem viděla spoustu, jak to tak vypadá, budu se od srpna i o pár z nich starat, takže s Tebou hlubuce soucítím. A je opravdu nutné, aby tam byla? Já vím, že je to máma, ale ona asi stejně nepochopí, o co jde a aby ses celý den stresovala, co vyvede, aby se neztratila a tak .. no nevím
Profilova fotka
tak timhle jsem si uz prosala, byla jsem tak na dne ze jsem rekla ze tam nepujde, to samozrejme neproslo pres rodinu, ktery se zaprisahli ze o ni nebudu vedet ze se o to postaraji :-( ja ti porad nevim, uklidnila me teta a babicka ze budou porad s ni a pripadne hned po obede odjedou na barak sice si myslim ze si tim svatbu zkazi a neuzijou ale tvrdi ze nemam myslet na ne ale na sebe ze si to mam hlavne uzij ja ze je to muj den mama samozrejme vubec nebude vedet ze se vdavam co se kolem ni deje atd
Profilova fotka
hypo: tak to je neprijemne...to ti opravdu nezavidim. Preji at to vsechno dobre dopadne a nemas svuj den zakzenej. To ja mam zase hruzu z toho, co vyvede zenichova rodina....Jeho bracha nas nazval fasistama, jeho mama rika, ze jsme nevychovani , tata zase, ze kdyz je budem komandovat, tak se zabali a pojedou domu a segra chce mit na svatbe beefetra, coz jsme zavrhli, protoze sice platime tvrdej chlast, ale bude tam jen to nejobycejnejsi a ne jedna vlaska skoro za 400...Hm, je to ale sranda no.
a vy jí máte doma?
Profilova fotka
jojo zatim je doma, jeji nemoc se konkretne jmenuje Pickova choroba, coz ma stejne priznaky jako Alzeheimer je ji teprve 54 let a ma to jiz 4 roky, za ty 4 roky se to rychlosti blesku zhorsilo .... mozek ji uz nefunguje jak ma a teprve ted minuly tyden jsme zjistili ze ma i spatnou koordinaci zadny stacionar ktery nam byl doporucen nas zatim nechce vzit tak uvidime casem, asi to bude uz na ustav :-(
Profilova fotka
hypo: tak to je jeste docela mlada, zvlaste na takovou nemoc. Tak jak rikam, budu drzet palecky at to vyjde.
Článek se načítá
Profilova fotka
no to je taky prej jediny rozdil mezi pickovou a alzehemeirem, jak nam to vysvetlili doktori to ze nemoc napada v mladsim veku ale priznaky demence stejne..... pry to napada jinou cas mozku tak je nemoc rychleji a zakernejsi ale asi uz dost ne? meli by jsme probirat hezci veci :-)
Profilova fotka
v ramci moznosti si proste vsechny ten svuj den uzijem, kazda jinak a myslim nebo spis doufam, ze kazda aspon trosku dle svych predstav. ;-)
Profilova fotka
urco, nenechame si to skazit :-) prave mi volal kamos co dorazi na svatbu z anglie tak z nej mam radost a hned je den hezci :-) jsem rada ze tam uvidim lidi ktery jsem dlouho nevidela
hypo: to je mi moc líto Já mám taky dneska úspěšný den - zaplatili jsme dort, minidezerty a chlebíčky, byli jsme se podívat v Gorlici, mají tam na půjčení stůl i bezva židle, koupili jsme sklenice na šampaňské ... a dneska mám narozeniny :-)
Profilova fotka
Hypo-sice se řeklo,že už dost,ale opravdu mě vaše situace moc mrzí. Cell:Všechno nej nej nej!nebudu přát to co už jsi dnes slyšela určitě nejmíň stokrát.tak Ti přeju,aby se Ti splnilo to,co si přeješ ty ;-) Jinak-holky,moc se omlouvám,že jsem posledná dobou měla jen samé negativistické příspěvky,ale to co se kolem mě děje mě docela rozhazuje.naši se rozvádějí.za nic moc okolností.Nevíc táta je o 18 let starší než mamka a v ML nikoho nemá.Pořád doma pavlovi brečím.Nechtěli mi to před svatbou říkat,ale člověk není slepej,takže stejně museli.prostě nějak na svatbu není nálada.na druhou stranu-alespoň jsem občas donucená přemýšlet nad něčím jiným.Jinak-oblek jsme sháněli-nesehnali.Kašlu na to-maximálně se sáhne na úspory a zajde se k panu Blažkovi :-D hudbu na obřad nemáme-řešíme.na nástup je rozhodnuto Gonna fly now,jen z ní chceme vytáhnout slova.Zatím se jen podařilo je na minimum stáhnout.
Profilova fotka
ahojky, tak ja ma nsad uz vsechno, hostina bude u brachy v restauraci takze jsem si celou vyzdobu sama nakoupila vymyslela, provoznimu nakreslila obrazky a ted je to uz na nich :-) dort zarizuje brachova pritulka tak snad dopadne dobre, pro cukrovi a kolacky jede pritel v patek vecer aby se neroztali (jeste vyresit kam je pres noc narvem do chladu), kytky na stul nam doveze pani kvetinarka primo do restaurace v sobotu dopoledne, kytky pro nevestu maminky svedkyni myrty venecky kytku na auto vyzvedne zenich rano v sobotu, zasedaci poradek je vymyslen, jmenovky jsou pripraveny, prstynky a saty zenicha i nevesty jsou doma jen se hodi do cistirny to snad zvladnu v pondeli..... hudba je nahrana, moc jsem si s tim hlavu nelamala, ve finale hudbu stejne nikdo nevnima a me by to zbytecne rozrusovalo a rvala bych jak zelva :-) dneska jdeme schanet obleceni pro svedkyn ta jedina zaspala a nema co na sebe :-) tak snad jsem na nic nezapomela, jen detail dopravit sem cele moravske pribuzenstvo a ubytovat je u rodicu na baraku ktery tata rychlosi blesku dostavuje :-)
ahoj holky, vidím stejný termínek, tak se přidávám, nejsem teda z Prahy, ale J Morava. Už mi to taky začíná docházet, že se to šíííleně rychle blíží ]-( . A co se situace v rodině týče, ani u nás to není nejklidnější a pohodové. Přítelův táta je na tom dost špatně, máma nemluví o ničem jiném ..... bylo by fajn, kdybychom mohli řešit svatební starosti, chtěla bych, aby mě v tom podporovali a brali mě jako "nevěstu", místo toho ale stále stejná písnička ohledně zdravotního stavu. Samozřejmě mi není jedno, jak na tom tatínek je, zvrtlo se to docela náhle, ale svůj den bych si ráda užila, přítel taky, ale okolí si spíš myslí, že svatba je chyba !! :-S Takže já si bohužel spíš přeji, at už je to za námi a ať to táta ještě "chvíli vydrží". Tak vám všem přeji, at se Váš velký den vydaří, nám to snad taky klapne !!
Profilova fotka
janulkahr:Já mám taky někdy pocit,že snad jedinej,kdo se momentálně na svatbu těší jsem já. No holky-pěkně se nám to začíná s..t co?Teda většině.Ale musíme to zvládnout.Takový energie nás to stálo...
Zase bude líp :-) . Já mám taková období, kdy mě všechno štve a nejradši bych to všechno zrušila .. a pak zase taková, kdy se něco podaří a mám radost. Dneska jsem si vyzvedla krásné jmenovky od holčiny tady z BRMS, jsem z nich nadšená a sháním dva ubrusy na naše obřadní místo. Musí být pískové, rozhodně ne bílé. Ale už se jedna paní-známá z autobusu :-D nabídla, že něco má, tak se půjdu podívat. Hlavně vydržet s nervama!!!
Profilova fotka
holky, ja se dneska rano probudila silene unavena, ale tak nejak uplne psychicky v pohode :o) Uz mi jsou ukradeni pritelovi rodice. Co se tyce svatby, jsem opravdu v pohode a nevim cim to je, ale super pocit. Vsechno zarizene- dneska mi uz jen tatka vyzvedl moje saticky z cistirny, pry visi doma :o) Vybouchl nam dort, ale nasi hned zaridili jiny. Ja se vlastne zacla na tu svatbu neuveritelne tesit a proste jsem se rozhodla ze mi ji nic a nikdo nezkazi - lide ani pocasi. Nikdy neni tak spatne aby nemohlo byt hur. Tak sup do toho a holky- usmev na tvar :-D je to nas den. Preji Vam vsem, at se zitra probudite s tim stejnym pocitem jako ja dneska a ja doufam, ze me ten pocit vydrzi az do svatby :-D
Profilova fotka
ahoj holky, měla jsem výpadek, ale dočetla jsem vás :-) od té doby co jsme přijeli máme dost perno hypo:moc budu držet palce, aby to rodina s mamkou zvládla a bylo to v rámci možností. Nám zase přijede 32 angličanů, pořád nám ted někdo z nich volá a ptají se na detaily, příjezdy, dopravu atd. no ještě že to s nima vyřizuje přítel :-D jinak, dost mě to tady držíte, že nešílím z toho všeho...jak už jste psaly, hlavně vydržet s nervama :-) přítelovi jsem prý všechno nepřeložila, co jsem jak domluvila, takže ted nedělám nic jiného než vysvětluju a vysvětluju a už jsem fakt unavená...ale pořád se na svatbu děsně těším a říkám se, že v den svatby nechám všechno na jiných, že už jsem se vynasnažila dost :-D
Profilova fotka
pekne ranko...... taky bych se chtela tesit ale porad mi vyriv hlave hruza veci :-( ale ja se k tomu dopracuju.... ted resim kam schovat saty az je vyzvednu z cistirny aby je pritel nevidel a nezmackaly se musim je asi schovat ke svedkyni a ta ma psat tak zase chlupy :-( u rodicu by mi s tim mohla neco udelat mama tak taky zavrhuju, ja si je snad privezu do prace a necham je v kanclu :-) taky pocasi se bojim, mame obrad venku a kdyz bude prset tak nas narvou dovnitr kde se mi nelibi a kde se vejde max 30 osob a nas bude cca 80 osob takze by se tam nedostala ani polovina :-( no nic ono to snad vsechno nejak dopadne v pondeli mam rande s fotografem, v kavarne : poznavaci znameni modra ksiltovka modry batoh a v ruce noviny tak snad ho neprehlednu :-D
Profilova fotka
hypo:tak počasí mě taky lehce děsí, altán je otevřený, takže nás nemají ani kam přemístit :-D ale budu moc doufat a ono to nějak bude. k těm šatům:nedají Ti je v takovém neprůhledném fusaku? včera když jsme byli na zkoušce přítelových šatů, tak v té půjčovně si zrovna nějaká nevěst odnášela svatební šatky v naprosto neprůhledném obalu...tak kdyby se přítel vydržel nepodívat, podle mě nic neuvidí. Dneska jdem zaplatit do restaurace jídlo, potom jdu shánět boty, jelikož jsem zjistila, že ty, co jsem si s takovou slávou koupila mě děsně dřou, a leze mi z toho moje úzká nožka...zjistila jsme to při zkoušce šatů, když jsem v nich cca 25min stála. Nevíte, kde bych nějaké stříbrné na podpoatku našla? mám na to dnešek, zítra odpo.
Profilova fotka
ja mam saty koupene z ebay a blb jsem si nekoupila fusak, ale dobrej napad uz vim kde ho vyskemram a priteli zakazu nakukovat :-) stejne je budu muset povesit nekam od stropu jelikoz maji dlouhou vlecku tak aby se to nepomackalo :-) vcera jsem taky litala po botech protoze ty moje nejsou zrovna pohodlne a nic jsem nesehnala, na tribrne jsem se teda nedivala ale urcite neco meli, jen ne tak slavnostni byla jsem ve sterboholich ve feshion arene tak muzes tam, maji tam bot celkem dost
holky zksute Deichmanna, mají tam poměrně velký výběr a ceny více než slušné :-) já jdu dneska na zkoušku šatů, jsem moooc zvědavá ;-)
Profilova fotka
hypo: ty jo, kdybych to vedela driv, obaly na saty mam dva. Ale je fakt, ze mi je nasi dali do cistirny a do obaluje pak uz nedavali, dali je do takoveho toho pruhledneho igelitu a vlecka visi volne dolu, aby nebyla zmuchlana, takze to chce opravdu nejake misto, kam pritel nemuze. Ja mam v tomhle vyhodu,ze za prve saty mam doma u nasich v Usti, spat s pritelem budem v patek nekde jinde a za druhe pritel saty videl, ne na me, ale videl je. Nejak nejsem na to, ze by je zenich nemel videt vubec. Chtela jsem mit jistotu, ze se mu budou libit. :-p
Profilova fotka
jj a na ty boty zkuste toho Deichmanna, maji tam ted i vyprodej, takze botky se daji pekne sehnat i za 250 korunek...
Profilova fotka
Tak holky.Včera jsem mluvila s tetou a oznámila mi,že na svatbu nepřijdou.Je to tátovo ségra.Jeho druhá sestra nemůže,protože bude hlídat maličkou a třetí teta se ukáže tak na hodinu.Takže s třaťkovi strany tam nebude nikdo.Přišlo mi to docela líto.Brečela jsem babičce do telefonu,že tu svatbu snad zruším,že je vše proti nám.Ale pak jsem si řekla,že je to opravdu jen naše svatba a budou tam super kamarádi,tak ať nám všichni vlezou na záda.Jinak s hudbou.Necháme si její.Nemáme už ani jeden společnej volnej den aby jsme ji vybrali.nemohla jsem kvůli hudbě ani usínat.Tak ji necháme nA nich.Stejně ji asi nebudu vnímat ;-) a jak se mi večer nikam nechce-pěkně se opiju do němoty-myslím,že na to mám právo :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?