19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
jedu k našim veselit se s Těmi jižními :-D holky musím se pochlubit, upekla jsem várku svatebních koláčků, z jedné várky jich je asi 55, ale musím je dělat menší, neb strašně naskočily, ale vypadají mňamózně :-)
Profilova fotka
no tak to je dobře, to je vlastně Tvůj poslední předposlendí za svobodna,co? jé!ty jsi teda šikulína! a vyfotíš nám je?
no jo, už je to tak :-) už jsou vyfocené, momentík
Profilova fotka
Asi budu mít v účesu živou kyti.Ale na zkoušce jsme daly ty na skřipečku a taky vypadají vážně dobře.Takže když se mi tam živý nebudou líbit,prostě dáme skřipečky. A s rozlučkou.Pavlovo kamarádi se už strašně těší,něco vymýšlejí-tuším,ale raději se napídím :-) a já jí teda budu mít taky(i když jsem ani nechtěla,přijde mi to zbytečný)přece nebudu sedět doma ne ;-) kamarádky tam budou jen 3-4.ty co mám opravdu ráda.A využiju toho a sejdu se s někým,koho jsem strašně dlouho neviděla a za jiných okolností by mi to neprošlo-teda-teď asi taky ne,ale u mě jde o kávu a u Pavla min.o striptérku,takže co ;-) Aby jste si nemyslely-nejde u mě o nic špatnýho,jen je ten človíček na pavlovo seznamu zakázaných lidí.A holky asi něco vymýšlí,ale snad budou mít rozum.striptéra jsem jim rezolutně zatrhla.nevím,ale připadala bych si tak nějak trapně.Moc na to nejsem. ještě pořád nemáme 100%vybranou hudbu na obřad :-(
Aduš, my taky hudbu nemáme. Tom má v neděli scůzku se svýmn svědkem, který zároveň bude všechno ozvučovat a budou vybírat. Už máme první rozpory, já chtěla do Gorlice klasiku, protože si myslím, že se to do těch prostor hodí, a oni chtějí Floydy, tak uvidíme, co vyberou. Jinak v albu jsou fotečky botek a koláčků (které už prakticky nejsou :-D )
Profilova fotka
cell:no supéér.Koláčky vypadají úžasně, já bych se jich určitě přecpala jak divá...to znám :-D a ty botky jsou taky zajímavý, buď máš moc pěknou nožku nebo ti jí dělají nějak extrovně pěknou :-D :-D Adelko:no tak u hudbě mi nemluv, já už z toho rostu, jelikož tomu svému pořád říkám, tak co, jaká? a on to pořád mění...tuhle jsem si měla vybrat z možností, pak je zase změnil...já to vidím tak, že on o víkendu teď odfrčí pryč, já zasednu, projedu youtube a bude :-D
Profilova fotka
koukám, že hudba je docela zajímavé předsvatební téma, co holky? My se u toho zhádali jak koně...no já právě nechtěla tu klasiku a přítel naopak že musí být. jelikož je velkým obdivovatelem toho skladatele (Wagner), tak asi holt budeme mít toho...
klariku: díky. Oni ty moje botky kdo ví jaký exkluzivní nejsou (no bodejť za tu cenu), ale mě se právě na noze hrozně líbí, ten pásek kolem kotníku je prímovní :-) Klari a prozraď aspoň nějaké tipy, já bych si to přehrála, já těm chlapům moc nevěřím, ba přímo se toho jejich výběru lehce obávám :-S
Profilova fotka
cell: koukni na webovky viničního altánu, jak je tam ten nástup nevěsty, tak to je od Wágnera, prostě klasika, počkej, já to sem hodím
Profilova fotka
cell:no takové mám taky ráda:nestojí moc a na nožce vypadají luxusně ;-)
Profilova fotka
http://www.vinicni-altan.cz/800/svatb... dole na stránce je příchod ženicha a nevěsty, tak ťo je ončo
Profilova fotka
a tahle se mi líbí na první tanec, ploužit se zvládnu,rytmus to taky má, ale přítel by raději něco jiného... http://www.youtube.com/watch?v=qsTk2x...
Článek se načítá
klari: to je nádhera, co to je??? a nemáš to delší???
Profilova fotka
cell:další "klasické" tipy Ti sem hodím večer, až ten můj přijde z práce, já si to nepamatuju
to budeš moc hodná, díky!!!
Profilova fotka
cell:no to je ten Wagner, mě tu vyhrává celou dobu, už 4 roky, co jsme spolu :-) věř mi, kdyby jsi byla na 6ti hodinové opeře tohoto skaldatelského mozku, tak nebudeš takový fanda :-D :-D :-D :-D počkej, zkusím to někde najít v přítelových CD, má toho staršně moc, nevím kde to má, když se nezadaří teď, určo večír, až přijde domů, tak pošlu
jo mmch, jak vidí Tvůj skorochoť počasí? ;-)
Profilova fotka
cell:člověče, on odmítá předpovídat na takhle dlouho, to je prý neseriózní! mě baví, ten můj meteorolog teda!! prý mi to poví s jistotou den předem!
Profilova fotka
cell:tak to nemůžu najít,pošlu teda večír.
Profilova fotka
My budeme mít na první tanec 100% tohle :http://www.youtube.com/watch?v=qsTk2xp0nvY ani jsme se nemuseli dohadovat.Pavel s tím přišel se slovy-to sedí.tak jsem ani nic nenamítala :-D S hudbou na obřad jsem tak nějak mimo.Pavel má čas a navíc nemáme moc ani představu.chceme to,,sladit" a Balada pro Adélku a hudba z Rockyho se k sobě opravdu nehodí :-( ani nevím co a jak.Pamatuji si,že na nástup tak 3min. a pak prý asi 20min.hudby.Ale nevím jak.Kdy už se pouští a podobně. Jo-ještě se mi strašně líbí od B.Adamse please for giv me,ale ta je moc dlouhá-na první tanec.A na obřad bysme radši něco beze slov,nebo českého.Aby všichni rozuměli co tím chceme říct
Profilova fotka
Holky-nevíte,kde sehnat tohle(jak se budí princezny-melodie)bez toho mluvení?
Profilova fotka
cell:tak jsem to prý úplně popletla :-( to, co mají ve viničním altánu (jak se Ti líbilo) je Mendelhson http://youtube.com/watch?v=pfV8fZK3YGQ a toho přítel nemá. Pak má spoustu těch Wágnerů a Hendelů, nad těma uvažuje. už jsem z té kalsika celá zblblá...no takže závěr:opět jsme se na ničem nedohodli :-D
Profilova fotka
Adélko:tak to teda nevím, co levné knihy, tam by nějaké CD neměly?
klariku: tak to jsem nemyslela, já se pídím po té melodii, co je pod Viničním altánem jako příchod svatebčanů. Mendelsona znám a nechceme, to je moc zprofanované :-(
Profilova fotka
cell:aha, tak to netuším :-(
Profilova fotka
tak prstynky jsou doma i s rytinou jmen zvenci :-) vypadaji super jen mi nejdou poradne nafotit jsou to jen rozmazane cmouhy tak je sem nemuzu dat :-( myslim ze uz mame doma vse co potrebujem ted uz jen doladit svatebni noviny a bude hotovco :-)
Profilova fotka
no-a my samozřejmě nemáme oblek.Prolezli jsme snad všechno,ale na pavlovo postavu se strašně špatně shání.Já se snad zblázním.Hlavně,že miláček má času dost 8-(
Profilova fotka
hypo:taky jsem sem chtěla dát nafocené prstýnky,ale jsou to fakt šmouhy. Adélka: nějakej určitě najdete, chcete koupit nebo půjčit?
Profilova fotka
Koupit.Asi budu vdova dřív,než se vdám.A pak se přestěhuju o ulici níž do Borské věznice.A co,každej rok co jsme spolu jsme se zatím stěhovali a letos zatím nic v plánu není 8-(
Profilova fotka
Adelko:hlavu vzhuru, ono to nejak dopadne. ještě na to máte několik dnů. A co třeba při nejhorším si je jen půjčit, to by vám v půjčovně upavili, aby je Pavel mohl mít, kdyby mu nesedli. ten můj včera při diskuzi o průběhu svatby tak zpanikařil, že asi ten klidnej budu muset bejt já a uklidňovat ho...holky, já fakt zírala, chytly ho z toho nervy a pobíhal po bytě, že to nestihneme, že to svatebčani nenajdou, že chce jinou kravatu, že si musí koupit jiné ponožky, že nemáme hudbu atd.atd. Tak doufám, že ho to přejde, jinak do svatby zešílím :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?