19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
Vladi:jak jste pořídili s botama? My pro ně nějak nestíháme vyrazit, tak to asi nehcáme na Prahu...
Profilova fotka
klariku:přemýšlela jsem o tom,že si nechám udělat klasickou francii pod bílým proužkem maličkou mezeru-další bílej tenkej proužek a mezi ně kamínek.no uvidíme.taky nechci žádnou divočinu.O těch dortech mi ani nemluv.Nejsem moc na sladký(to spíš ještě koláčky než dorty)a teď je mám každý víkend :-| kdybyste holky vědely,jakou já mám po těch ochutnávkách chu´t na dušenou mrkev :-D
Profilova fotka
Adélko:kamínek na nehtu vypadá fakt moc pěkně, když mi to mamča řekla jsem si, že je to divné, ale pak jsem to viděla a je to fakt krásně decentní. holky:blbnu, zdají se mi poslední týden sny typu: nevejdu se do šatů, narostla mi noha a nejsou mi boty, kadeřník je v nemocnici, něco mi raší na obličeji a nejde to zakrýt, přestávám mluvit,v Altánu kde bude obřad se ztrhne vichřice...no jsem prdlouš...
Profilova fotka
klariku: ty jsi to bereš teda ještě že takový sny nemám to by chtělo se jet někam odreágovat a zrelaxovat se asi už jsi z toho všechno tak doblblá že nedokážeš myslet na nic jinýho! Jo a holky tak jsme byli pro prstýnky a nebylo tam rytí takže nás pěkně nasrali!! :-( Jinak jsme konečně koupili ten oblek!
Profilova fotka
bublimka: jé, to by mě taky nadzvedlo, tak si musejí ve zlatnictví máknout, aby to stihli do svatby vyrít. Adelka:jaká byla oslava narozek? a co dorty?? :-D :-D dodatečně všechno nejlepší a ať se Ti všechno daří jak si přeješ ;-)
ahoj holky, byli jsme o víkendu v jižních Čechách a bylo moc fajn. Bubli, nám taky nevyryli a udělali to během 10 minut na místě, není to žádný problém, mají na to stroje. jé Áda něco slavila .. tak všechno NEJ!!!
Profilova fotka
ahojky, opet se hlasim do klubu, byla jsem tri tydny na neschopence, pekne jsem prosla od anginy po zanet mocovych cest :-( takze jsem bastila jedno antibiotikum po druhem..... a ani jsem nemohla na slunicko, do vody, bumbat drinky a pod a jeste jsem byla odstrihnuta od netu boze to byla nudaaaaaaa ale za to mam doma saty objednane z ebay a taky jsem byla vcera na zkousce ucesu a liceni a suuuper suuuper
hypo: to mě mrzí, tak hlavně, že ses vyzdravila a hlavně, že Tě to nesťalo těsně před svatbou. Šaty moc krásný a líčení taky, z účesu toho opravdu moc vidět není ... klariku: Klári, už jste vybrali tu klasiku?? nahodíš mi to sem prosím ;-) jinak boty nic, tak dlouho jsem pro ně chodila do Deichmannu, až nemají mojí velikost. Zítra sjedeme na Chodov, tak uvidíme
Profilova fotka
hypo: juj, to je nepříjemné, to je dobře, že to je za Tebou :-) cell: Vladi, my to ještě nevybrali, pořád kroužíme nad různejma skladbama, ale pořád nic :-( ale až se posuneme, písnu Ti. boty jsme k mému překvapení pro přítele nečekaně v sobotu vybrali, on je z nich nadšený, což jsem ani nečekala :-) takže bosy nebude :-D
Profilova fotka
hypo: tak hlavně že už jsi zdravá ne??Ale muselo to být opravdu nepříjemné! Ty prstýnky stihnou fakt to trvá asi deset minut to vyrití jenomže tam ten stroj zrovna nemají tak to museli odnést jinam a napíšou smsku až budou hotové!
Profilova fotka
bublimka - vyryti? jake? nejak nestiham cist diskuzi..... my si nechali na prstynky nechat dodatecne vyryt nase jmena :-) a to jen na zaklade meho snu :-) zitra si pro ne jdem tak jsem zvedava jaky budou :-) a dik za soustrast z marodeni, bohuzel to ma dopad ze ted nesmim otehotnet protoze jsem na ten zanet brala antibiotikum nejaky hnusny a doktorka rikala ze minimalne mesic nedoporucuje otehotnet az se procicti a vyplavy organizmus :-(
Profilova fotka
hypo: no v pátek jsme si šli pro prstýnky a zjistli jsme že tam není rytí jako naše jména víš a datum ale nebylo to tam tak to musej tam mít ještě týden ale snad to bude v pohodě!
Článek se načítá
Profilova fotka
takze to vyryti dovnitr, tak to jo :-) my mame ty jmena nahore, vevnitr je jen datum mame obycejene dvoubarevne bile zlato v jedne tretine je ryha tak jsem pak nechala do te sirsi casti vytit nase jmena ja mam zenicha a zenich ma nevestu :-) zdalo se mi o tom tak jsem druhy den bezela do zlatnictvi :-)
Profilova fotka
hypo:to je zajímavy, to vyrytí na povrchu, to by mě fakt nenapadlo ;-)
Profilova fotka
uvidim jak to bude vypadat pak vam dam sem fotecky :-) asi to bude pubertalni se jmenama ale ja jsem z toho nadsena :-) sice pismenka budou v tiskacim ja je chtela v psacim ale to nedelaji :-( ale nevadi uz se na ne tesim
Profilova fotka
psací by bylo asi hůř čitelné,ne? jinak jsme se Ti jukla do alba, jak jsi psala, že jsi byla an zkoušce líčení, moc pěkně Tě někdo nalíčil ;-) já jdu až 9.7. na první zkoušku, tak sem pak taky hodím fotečky
Profilova fotka
jojo liceni jsem byla u slecny na Opatove, ja se skoro nemaluju takze jsem byla nadsena i kdyby mi napatlala na ksichtik buh vi co :-) uces mi taky delala ona, ale ten na tech fotkach nevinikde a taky ve svatebni den bude upravenejsi :-)
tak hlásím, že máme botky. Na Chodvě v Deichmannu měli moje číslo už dávno vyhlídnutých a ještě zlevněné-stály celých 399,- :-) . Pro Toma najít světlé společenské boty byl trochu problém, ale podařilo a jsou taky moc pěkný. Určitě vyfotíme a hodím to sem. Večer jdeme do restauračky doladit menu a stoly a všechno, fakt jsem natřesená na jejich úžasné mojito :-D
Profilova fotka
cell:čupr, super ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky moc Vám děkuji za přání!oslava proběhla-jako vždy-takže super.Navíc jsem zvládla být na zkoušce účesu a líčení(fotky dodám-zapoměla jsem foťák u našich).byla jsem nadšená./čes byl ještě lepší,než jsem čekala.A máme finálně zamluvenej dortík.Dnes ráno jede Pájovo mamka objednat koláčky,koláče a něco do výslužek.A my jdeme zítra shánět oblek,stužky na auta a věčer na svatební nákup do macra :-) Začínám mít čím dál větší strach,že na něco zapomenu,něco nestihnu.jo-a mám objednané kytky.Ještě jsem se chtěla zeptat.Asi už jsme tu o tom psaly,ale budete házet kytku?A budete dodržovat nějaké tradice? Hypo-to rytí nahoře jsem někde viděla-myslím na netu.A vypadalo krásně.
Profilova fotka
ahojky, ja kytku hazet nebudu, krome deti tam snad nebude ani zadna holka svobodna :-) a taky se mi s tou krasou nechce hazet..... a po pravde ani nevim jaky zvyky a tradice vsechny jsou u nas to bude jen spolecne pojidani polevky a prvni spolecny tanec, nic vic asi neplanujem
ahojky, byli jsme včera v restauraci doladit menu a vypadá to náramně dobře. Lehce netradičně (to jsme moc rádi), hodně po italsku, ale myslím (doufám), že bude spokojenost. Jsme nadšená z růžového vína, které chutná úúúžasně (budu se muset krotit :-D ). Jinak my žádné tradice nedržíme a uvidíme, co vymslí naši nezbední kamarádi :-)
Profilova fotka
Adélko:se těším na ty fotky líčení a účesu, dáš si tam tu živou kytku? cell:taky se budu muset s vínkem krotit, v restauraci mají výborné chardonnay :-D :-D začínám mít vítr z počasí...to znám, když přijedu vždycky do Prahy, tak se počásko zhorší...ale ne, tentokrát bude krásně :-) ale hlavně holky, ať neprší!! házet kytku budu, na svatbě bude dost svobodných kamarádek, nechci si ji nechávat, na co? nemám ráda sušené kytky, akorát lapač prachu :-D jiné tradice dělat nebudeme, jen první tanec a pak děj se vůle boží :-D jinak holky, budete mít rozlučky se svobodou?
já asi kytkou házet nebudu, myslí, že tam svobodných moc není a taky jsem škrt, nechce mi se mi s takovou nádherou házet ... a taky chci poslat svoji kyti mamince na hrob já rozlučku mít nebudu, ale skorochoť ano, zorganizoval to jeho svědek a vůbec nechci vědět, kde to bude, ale jak jsem pochopila, bude to nějaký lechtivější podnik. Radši nad tím moc nedumám ...
Profilova fotka
cell:to bych taky na Tvém místě kytky neházela. Já neznám nikoho ze svého okolí (všem to je líto) kdo házel, ale řekla jsem si, že ta kytka mi udělá radost na obřadu a potom ať potěší taky někoho jiného... Já rozlučku chystám, už jen proto, že nejsem moc v čr a děsně se na holčičí babinec těším :-D moc mi chybějí, takže to beru jako dobrou příležitost k posezení. Přítel má rozlučku tenhle víkend, jede s kamarády na hory do Wallesu, budou chodit a pak večer zapíjet.
Profilova fotka
my meli mit rozlucku spolecnou a rovnou oslavu narozenin zenicha.... ale asi to bude jinak, najednou se hlasi kamaradi ode me tak se asi trhnu a udelam v praze nejaky srazik, hlavne pro ty co nemuzou dorazit na svatbu :-) ale ona to asi nebude tradicni rozlucka spis posezeni s kamarady a to doslova, budou tam skoro sami chlapy, kamaradek moc nemam, ale kamaradu spousty takze zalezem do knajpy a opijem se :-) zenich bude na chate se svymi kamarady a ja zustanu v praze :-)
mně to trošku mrzí, možná ještě s holkama něco vymyslíme, mám příští týden narozeniny, dokonce kulatiny, nějak ten čas hrozně letí ...
Profilova fotka
to byste měly něco vymyslet! a nemyslíš, že Tě třeba nějak nečekaně překvapí?
asi ne, všichni makají :-( navíc já mám kamarádky rozestrkaný, dvě tady v Praze, něco na jihu, na Slovensku, takže asi nic nebude :-( :-(
Profilova fotka
a co tenhle víkend s těmi pražskými?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?