19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
ahoj holky tak konečně mám chvilku času v pátek jsem byla v práci od 9 do 14 a pak jsme měli ještě dvě hodiny školení takže jsem se dostala domů v 17 hodin rychle jsem uvařila uklidila pak jsme si šli na pivko a v sobotu zase v práce od 7 od rána až do 20:30 do večera takže jsem přijela domů jehla jsem a byla jsem úplně hotová do toho jsem eště dostala ty ženské problémy takže bolesti břicha a zad a jsem ráda že dneska můžu oddychovat! Jsem pořád v kolotoči a přijde mi že nic nestíhám ale dneska budu odpočívat konečně! tak se zatím mějte! :-)
Profilova fotka
ahoj holky objevila jsem novou stránku www.mimibazar.cz maj tam hodně bižu a za dobrý ceny tak jestli chcete tak tam mrknite :-)
Profilova fotka
Já sháním něco do vlasů.Ale vůbec nevím co a kde shánět.potřebuju něco většího-jen tak jednu ozdobu.A hlavně ne třpytítka a tak :-( vůbec nevím,kde hledat
ahoj nevěstinky, tak jsem ode dneška MUDr. :-) a od zítřka se inzenzivně věnuju jen a jen svatbě, neb konečně MŮŽU!!! Ve čtvrtek jdu na zkoušku účesu a taky jsem pojala (možná bláznivý) nápad, že si koláčky upeču sama. Tak budu zkoušet, kolik je čeho potřeba ....
Profilova fotka
Vladi, móóóóóc gratuluju! Jsi jednička! :-D Pořádně to oslavte :-D Kdy máš promoci? Mám dva kamarády, jeden už dostudoval a pracuje a kamarádka zatím medicínu studuje, takže si dokážu představit, co to je za úsilí a vypětí to dokončit. V Karolinu jsou pěkné promoce, já si to loni užila, až jsem se z toho celá dojala...Já budu dělat jedno cukroví, ale to spíš na doma, nikoliv koláčky, to by mě švihlo...dělat 15kg koláčků :-N
Profilova fotka
Adélko: a neuvažuješ třeba o živé kytce? ty se mě teda osobně moc líbí...jó, kdybych měla dlouhý vlas, tak si jí dám :-D ale protože to mám kraťoučké, tak si o tom nechám akorát snít a poradím to jiným :-D
Klari, děkuju. Zítra odnesu index na studijní, ale vypadá to na 28.7. v 9,00 - cca 10 hodin po našem příletu ze svatební cesty :-) . Musíme doufat, že letadlo nebude mít zpoždění
Ádo, já bych do vlasů živou květinu moc chtěla. Moje květinářka mi doporučila frézie, prý je to jedna z mála květin, co ve vlasech vydrží hezká, tak to ve čtvrtek zkusíme. Budu mít v kytici smetanové růže+oranžové frézie a právě ty by mohly být v mých blonďatých vlasech docela hezké :-)
Profilova fotka
cell: tak to ti móóóóóc gratuluji jsi dobrá fakt jo!!! Tak to oslavuj a potom zkus píct teda ale já bych se osobně asi do toho nepouštěla né že bych neuměla píct ale nevím nevím koláčky!tak ahojky všichni se zatím mějte :-)
tak jsme se zase propadly :-) mám v albu fotky z dnešního zkoušení svatebního účesu, uff, byla to zabíračka pro všechny
Profilova fotka
cell:moooc gratuluju!Je to obrovská úleva vid?účes ti moc sluší.Já jdu na zkoušku 30.6.akorát na narozeniny,tak třeba dostanu slevu :-D jsem zvědavá,jak bude vypadat tentokrát.pořád jen hlásím:žádné kudrliny"o živé kytce začínám dost přemýšlet. jak jste na tom s přípravama?tchyně se mě ptala,jestli už máme vyřešený auta..No jasně,že nemáme.jestli už jsme začali nakupovat na tu naší,,garden party"-no nezačali.V dobré vůli jsem si vzala papír a tužka,že napíšu seznam.A přišla jsem na cola,sprite,džus,rum a okurky---a najednou tma... 8-)
Profilova fotka
cell:tak jsem zkoukla účes, je moc pěkný, úplně přesně Ti sedí...jemný, šmrncovní a působí lehce, vzdušně. Super volba kadeřnice :-D Adélko:až půjdeš Ty na zkoušku, tak také dej fotky k nahlédnutí. Až mě můj kadeřník v čr ostříhá (10.7.) tak to taky dám do alba, ale u mě to není tak zajímavý, jako u vás ;-) jinak zkušenost s dopravcem:docela mě vypekli, na stránkách hlásají, že 1km po Praze stojí 17kč, ale když došlo na lámání chleba (placení) tak nám naučtovali sumu víc jak dvakrát vyšší! Konkurenci na takové služby! A ještě to ani nerozepsali do položek, ale jen napsali celkovou sumu...tak buď neumím počítat, nebo někdo má "chytře" napsanou reklamu.
Článek se načítá
holky děkuju :-) byl to pord, za ten rok mi vlasy moc nenarostly, včera nade mnou stály dvě kadeřnice vymýšlely nějký drdoul, ale pořád jim to padalo, tahaly mě za vlas, už jsem chtěla utéct. Chvíli to vypadalo, že se to celé ostříhá a vytvoří se účes z krátkých, no nakonec moje kadeřnice jana vymyslela natáčky a pak tohle a jo .. jsem spokojená, myslím, že to k něm mým šatům bude hezké :-) klari: jaká doprava?? asi jsem něco prošvihla |-| ale jsou to bídáci .... ačkoli já už se ničemu nedivím, mám pocit, že už od zasnou bení platíme za cokoli, co se svatby týče, jak mourovatí :-(
Profilova fotka
Vladi, tak za to martirium to utrení u kadeřnici určitě stílo :-) Moc Ti to sekne. A jak moc/málo Ti to lakovala? Ja jsem loni šla za svědka a než jsem s nevěstou dojela od kadeřnice domů (cca 15min autem), tak úžes začal pomalu ale jistě padat...má hodně těžké vlasy...tak by mě jen zajímalo, jestli taky lehké a nepoddajné vlasy jako máš ty se musí taky hodně nalakovat, aby to nějakou hodinu vydrželo? doprava:ále tu já sháním už děsně dlouho, máme počet svatebčanů takový, že do malého budu se nevejdou a do velkého klasického je to málo...tak hledám takové ty střední busy a mezitím jsem narazila na ejdnu taxislužbu, co inzeruje 17Kč/km...no pěkně kecají, tak asi zaplatíme za velký bus a bude klid, už nemám sílu dál hledat a řešit... holky:co chystáte na víkend?
klari: no ona to zatím nelakovala, 30. jdu ještě jednou na zkoušku, mám prý dojet autem, abych pak nemusela jet domů metrem a vezme to od začátku s natočením a finální úpravou a líčením, abychom věděly, kolik a jak to vydrží, abychom to případně ještě měly čas doladit jinak s dopravou nezávidím, chápu, že je to těžký, tak držím palce, ať to vyjde!! jinak o víkendu sloužím :-( klasika, má být krásně, tak šup do práce ]-( ]-(
Profilova fotka
ahoj holky tak ještě od sedmého do třináctého jedeme na vranov na takovou předsvatební dovolenou uklidnit se před střesem a tak tak se moc těším!! :-)
bubli: na Vranově to znám, tam je moc krásně ... hned bych jela taky. My jedeme se skoromužem na víkend do Jindřichova Hradce a přilehlého okolí, už se strašlivě těšíme (taky že na střídačku sloužíme a do toho pátku se prakticky neuvidíme :-( ). Tak si to krásně užijte!!
Profilova fotka
bubli: to je dobrý nápad, vyrazit na předsvatební dovču :-) tak pořádně zrelaxujte :-) Vladi:Jindřichův Hradec já můžu, jsem původně z Písku, tam je taky krásně. No my budeme doma, přítel klasika na kriketu a v neděli snad nebude tak strašně foukat jako minoulou a vydáme se k moři...(tady je holky takovej vítr, to já nemám ráda, mně pak z toho bolí hlava)
Profilova fotka
Ahoj holky.Tak tady čtu o předsvatebních cestách a akorát mi Pavel napsal,že nedostane týden po svatbě dovolenou,jak původně chtěl.Začali jsme řešit,kolik čeho koupit.Kolik coly,spritu,džusů...vůbec nevíme.Nezařizovala jste to některá?Bude nás cca 50.jinak-miláček ještě nemá oblek.Na co taky,když svatba je až za pár týdnů. :-|
klari: Ty jsi z Písku??? =-) já se tam narodila (ale jenom v porodnici, jinak jsem od Milevska ;-) ) a pak jsem tam 4 roky studovala střední školu :-) Ádo, to je teda mrzutý, že nebude mít volno :-( . My pití na hostinu kupovat nebudeme, to zařizuje restaurace, jen musíme koupit něco domů, až se to u nás sejde, ale to koupíme asi až v ten týden. Jinak jsme byli včera v půjčovně a Tom má nádherný oblek-smetanový s losovou vestičkou a kravatou, strašně mu to sekne a bude ke mně perfektně ladit. Jinak za chvilku, až dorazí z práce, půjdeme okouknout boty :-). Taky přišly svatební svíčky, nádhera. A ve čtvrtek si jedu vyzvednout meruňkový skřipečky do vlasů a stuhy na auto. Uff, tak ještě krabičky na cukroví a pomalu to všechno bude :-)
Profilova fotka
Vladi, no to je gól, já mám v Milevsku sestřenice, strejdu, tetu. Studovala jsi tam gympl? Tam z gymplu znám pár lidí taky :-) :-) a dost často tam jezdím, když jsem v čr...kdepak jste byli pro oblek? my ho máme pro přítele taky půjčený, v nevěstě, tmavý, s lehkým proužkem a k tomu smetanou vestičku a košili frakovku..taky je v tom fešák, chtěla jsem aby trochu ladill se mnou k lila šatům, ale on z toho byl tak rozpačitý, že jsem ho ani nepřemlouvala....boty taky sháníme, ale přítel je děsně vybíravej (teda já mám co mluvit, chichi) a nic se mu nelíbí, tak to možná necháme na pár dní před svatbou v Praze... jaké svíčky sis objendávala? taky dumám, zda nějaké nekoupit.... Adélko: s tím pitím Ti neporadím, taky nám to zařizuje restaurace, ale budume to kupovat domů (tam lidi pobudou tak hodinu), pro 28lidí jsme si s mamčou řekly, že hlavně vody (6 pet lahví/perlivé/neprelivé), dvě koly, dva různé džusy, potom nějaké nealka piva...ale je to jen na chvíli, to není jako na hostinu. Oblek se ženete, je opravdu z čeho vybírat, jak půjčené, tak na prodej. Ale chápu Tě, taky byhc už stepovala :-D
Profilova fotka
PS Vladi: jinak jsem vyrustala pár let u Bernartic, v malé vesničce. A pak přemístila do Prahy. Jezdíváš do Milevska často?
Profilova fotka
jo už se docela těším holky doufám jenom, že nebude tak jako dneska taky leje jako z konve hrozně moc tak snad to počasí bude lepší i na svatbu!
klari: přes Bernartice a okolí jsem jezdila ta léta autobusem :-) . V Písku jsem studovala zdrávku ... jinak pocházím taky z malé vesnice za Milevskem, Květuš se jmenuje (to asi neznáš, ale mohla bys znát sousední Chyšky, ta se dělají zábavy :-D ). Teď jsem se tam bohužel moc často nedostala, neb nám ukradli auto a spojení tam je složitý, ale teď už autí zase máme, jedu tam příští víkend, dokonce myslím že je tami pouť, tak zkusím obvolat pár kamarádů a vyrazíme se veselit (jé, to zas dopadne :-D :-D :-D ). Joo, svět je malej! :-D
Profilova fotka
Vladi:svět je malinkatej, fakt. Sestřenice tu byla v Londýně, na jeden den a potkala nějakého známého z Milevska, kterého neviděla x let.... holky:jak já vám závidím to teplo....prý je v čr pořád pěkně nějak se nám úplně ztratila hypo, co?
no jo no :-D hic tu je, a taky pěkný bouřky, včera jsem cestou do práce prolila durch :-( jinak chodím na solárko (nerada, ale jsem fakt běloba) a světe div se, už to začíná být trochu znát a to jsem dnes byla teprve podruhý .. že bych byla do svatby černoch?? ;-)
Profilova fotka
Ahojky.Tak nám prý hlásí studené léto.Snad jim to taky nevyjde,jako všechny předpovědi poslední dobou.Holky,budete mít některá na focení bublifuky?A nemáte nějaký nápady na nehtíky?Já jdu teď v týdnu domluvit kytky.A objevila jsem novou cukrárnu.Dorty nádherný a min.o polovinu levnější než v té původní.Tak jsem si na víkend hned objednala jeden narozeninovej a bude se zase ochutnávat.
Profilova fotka
Vladi, já na solárko zajdu tak třikrát před svatbou, opaluju se děsně dobře, do hněda a tady se mi do solárka fakt nechce. Zaprvé: mají tady fakt nějaké divné trubice, ty holky co potkávám ve fitku jsou dost děsivě oranžové a tak raději půjdu tam,kde to znám :-D a za druhé oni to nečistí žádným přípravkem, ale je na každém, aby si to umyl. No a než abyhc obíhala jiná solárka ve městě, to si raději zajdu v Modřanech ;-) bouřky byhc brala, ty já ráda, ale pěkně, když sjem zalezlá doma :-D
Profilova fotka
Adélko:to ochutávání dortíků je mor,co? já když jsem sháněla koláčky, tak to bylo pořád co týden nějaká várka a myslím, že je na svatbě nai jíst nebudu :-D už mi dost lezly ušima...chutnaly mi moc, jenže jak já něco mám doma, tak to pořád jím a jím, až nic nezbude, lepší doma nic nemít...bublifuky mít nebudu, ani jsem o nich nepřemýšlela. A na nehty? Myslíš jako nějaké vzory? tak to Ti nepodarím, jsem konzerva, budu mít klasiak francii...ale mamča si ejdnou kdysi nechala dělat jemné kamínky na prsteníčky, bylo to moc decentní a very sexy ;-)
Ádo, já mít bublifuky určitě nebudu, musím vysondovat, jestli nebudou mít na Vyšehradě problém s rýží. Ale nějak hodně opatrně, aby nám to nezatrhli, protože na to se těším, až budu mít rýži úplně všude 8-) . Jinak na nehty jsem se objednala den před svatbou ke slečně, kterou vůbec neznám, ale dostala jsem na ni doporučení od nevěsty tady. Já jsem kdysi gelovky měla, ale ta paní bude rodit psy, tak prý nemůže, to mě docela zklamala, protože dělala nehty moc hezké a hlavně jsem ji znala. Jinak předsevzetí upéct si koláčky stále trvá, příští týden asi zkusím várku, abych věděla, kolik toho bude - a abych příp. ještě měla čas je objednat v pekárně :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?