17.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,někdo kdo má v tento den také svatbu jako já??:)
Profilova fotka
@klarakatzova Ahoj,to jsi si toho nandala dost,to už aby jsi pomalu začala :-)
@diczinka Já nervózní vůbec nejsem. Hrozně se těším. Mám totiž jeden jediný cíl, užít si to! :-)
Holky, tak dnes to máme přesně za to 100 dní! :-)
Profilova fotka
@rea To já taky,ale nervozita stejně pracuje :-)
Profilova fotka
Jj,zrovna jsem psala mému nastávajícímu že za 100 dní přesně touhle dobou (10:30) bude ženatej :-)
@diczinka Mno, já už nejsem žádný nováček, budu se vdávat podruhé, tak vím, co čeho jdu. :-D
Profilova fotka
@rea Aha tak to já mám premiéru :-)
@diczinka :-) No fakt je nejdůležitější si uvědomit, že je to jen a jen váš den a kašlat na zbytek. Důležité je, aby sis to užila ty a tvůj budoucí manžel. Hoď strasy za hlavu, hele fakt neznám člověka, který by mi řekl, že byl na nějaký svatbě a ta byl úplně blbá. Na svatby se lidi těší a malé katastrofy berou z rezervou. :-)
Profilova fotka
@rea No já doufám,že ta moje svatba se obejde i bez tich malých katastrof :-)
@diczinka :-D Bude to krásný, věř mi. :-)
Profilova fotka
@rea Budu ti věřit :-)
:-D .... jj správně děláš.
Článek se načítá
Profilova fotka
@rea Proč ti to vůbec na poprvé nevyšlo,jestli se můžu zeptat??
Ahoj holky, tak to máme přesně za 3 měsíce! Jupíííí! :-D
Profilova fotka
@rea no jo už je to tak.... tak se musim pochlubit ze mam nakoupené věci z galanterie, vyvazky jsou usite, uz jen prilepit perlicku nebo kytičku, jmenovky vytištěné a podkladový papír taky už mám, takže jen dolepit, mám vymysené ozdoby na auta, krepák a stužky na čokoládky a čokoládky mám už taky doma :-) budu postupně přidávat foto a také jsem začala psát svatební listy a tu nejhorší část, kde jsem musela něco napsat a o nás a představuji všechny hosty mám už skoro hotovou!!!! jo a předevčírem mi přišla krásná svatební kniha hostů!
Profilova fotka
@klarakatzova Ahoj,to jsi teda šikovná :-)
Ahoj děvčata, já už mám skoro hotovou dekoraci na auta, ale co mě pořád zlobí - nemáme ještě svatebko :-( nemůžeme se rozhodnout.
Profilova fotka
@diczinka tak uz mam půlku cokoladek a jmenovky, uz jen vyzvednout kyticky a dozdobit cokoladky a vyvazky a zdá se ze uz mam skoro vsechno :-)
Profilova fotka
@klarakatzova Pane jo :-) Já jsem teda za poslední dva týdny taky docela pokročila.Oznámení,jmenovky i dekorace na ženichovo auto jsou hotové.Ale eště vůbec nemám vybrané kytky a dort na svatbu....
Profilova fotka
@pajula8 Ahoj,dejte hlavy dohromady a určitě něco pěkného vyberete!!!
Profilova fotka
Ahojky,tak jak se cítíte téměř dva měsíce před svatbou?:-)
@diczinka Ahoj, tak 2 měsíce před svatbou můžu s klidem říct, že už mám skoro vše zařízené, nebo alespoň na 99% přislíbené :-N Dokonce jsme si v neděli konečně vybrali oznamko, které se nám oběma opravdu líbilo. Takže jeden večer u PC to spraví a můžeme oznamovat :-D a co ty? jak pokračují svatební přípravy?
Profilova fotka
@pajula8 Tak to máš super.Já teda určitě ještě vše zařízené nemám :-) Jsem nějaká pomalejší...
nevěš hlavu, ještě je čas... to určitě v pohodě zvládneš 8-)
Profilova fotka
I já se přidávám, také máme 17.6., mám v ten den narozeniny, takže dostanu opravdu nádherný dárek:-)
Profilova fotka
@jane_s Ahoj,tak to máš super.No už se nám to blíží,nijak nevím,co dřív...co ty?
Profilova fotka
Tak holky už je to fakt za dveřmi,já už dolaďuju poslední přípravy...co vy?
Profilova fotka
Tak ode dnes přesně za měsíc.... :-D
Profilova fotka
@diczinka A dneska už je to fakt za pár..to je neskutečný vid?;-)
Profilova fotka
@jane_s Je to strašný jak to letí,až mě mrzí,že zachvilku bude po tom :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?