16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Ale ta pověra se vztahuje jen na ženicha, ne na cizí lidi :D Já uvažuju o korzetu :) I když nevím, jestli bych v něm vydržela celej den... A líbí se mi vzorovaný samodržící punčochy ale váhám, jestli to není zbytečný...
ahoj,tak vypada,že už máme šaty vybrané všechny:-)taky musíme připravit něco na raut a domluvit se s místním učilištěm,aby nám připravili obložené mísy,ale pořád nemáme čas domluvit si schůzku,a pořád hledám dodavatele minizákusků.
A když máte obložené mísy z učiliště, nedělají tam i minizákusky? To zase budeme mít my, cukroví a minizákusky z učňovský prodejny, je to ozkoušené a za super ceny :) Já se teď nejvíc těším na zkoušku účesu :)
Profilova fotka
No agentka mi řekla že šaty nesmí nikdo vidět že až na obřad jediný kdo je viděl je moje mamka a agentka jinak nikomu neukážu :-) v neděli si musim jet koupit boty a šaty na večer protože v těch bych nevydržela do večera. Zkoušku účesu mám v úterý vypadá to že mi změní barvu vlasu tak jsem zvědavá.
Holky, už jen 95 dní, pěkně nám to utíká, co :) Za cvíli to budou necelý tři měsíce :-D
Ahojky, holky já se přidám k vám... Máme termín 9.4.2011, ale nenašla jsem tu nikoho, kdo ho stejně. Dneska jste mě velice uklidnili, že toho nemám zase tak málo. Pač ještě nemáme restauračku,ale už se to nějako řeší.. Konečně... :o) Zaujala mě diskuze o brýlích. Jsem taky brejlatá, ale asi budu mít čočky... Bylo mi to doporučeno vzhledem k šatům, že prý bych byla moc tvrdá v obličeji... Ale ještě nejsem na 100% rozhodnutá.
@morrilon ahoj,vítej mezi námi,no aspon budeš první vdaná a napíšeš jak bylo :-) jinak my měli restauraci snad jako první vybranou a u té jsme zustali :-) koukala jsem,že máš vybrané kaly,taky jsem je chtěla,ale když ony vydrží chvíli :-(
@maroussia právě minizákusky ne,jen studenou kuchyni a mají výborné číšníky
@fidajana taky jsem změnila barvu vlasu,mám bordo šampon,taky mám šaty v tajnosti,takže chápu :-) akorát si je nechám celý den,teda doufám :-)
Ahoj morrilon, neva, že máš jiný termín, všechny dubnovky se vdávají 1. nebo 30. :)
Já bych taky chtěla mít šaty celý den, jsou pohodlné a hlavně si nedovedu představit, do čeho bych se převlékala - nechce se mi pořizovat další šaty a doma nic vhodného nemám, všechno spol. oblečení mám v černé nebo max. šedé barvě a letní šatičky asi nebudou v dubnu ideální :) No a hlavně miluju ty moje svatební :-D Co se těch brýlí týče, tak já ani nevím, jak bez nich vypadám :-D, ale připadala bych si prostě divně bez nich. Na zařizování je čas, obzvlášť pokud nejsi z nějakého fakt velkého města - mě třeba v jedné restauraci řekli, že schůzka tak nejdřív dva měsíce před svatbou a to jen proto, abych já měla klid... teda datum mi předběžně zarezervovali... a v salonu mě zase odmítli vzít dřív, než po novém roce, že bude nová kolekce (a to jsem tam šla v prosinci...). Ale je to o náhodě, taky se nám stalo, že původně vybraný fotograf byl volný kromě našeho termínu...Chce to mít někoho v záloze :) A teď jsme třeba zamlouvali kapelu a v pohodě... on ten duben není tak našlapaný, řekla bych. Jé, to mám zase proslov :-D :-D :-p
Jj, to máš pravdu ty přípravy na duben, se opravdu mohou nechat až ,,na poslední chvíli" :-) Jediné co jsem si zařídila s předstihem byly šaty... Svatba bude v Pardubicích a já žiju v Brně, tak jsem si je zarezervovala tady v Brně a měla jsem štěstí, tady už měli na konci listopadu nové kolekce... Tak jsem byla taková klidnější přes vánoce :-). Jinak bych taky v šatech chtěla vydržet do konce, když už do toho dávám tolik peněz... Ale mám zálohu na převlečení - jsou to moje společenské šaty (mám je už tak 3 roky), takže opravdu záloha. viz. fotoalbum. Dneskaráno jsem zjistila, že se moji ctění rodiče domluvili a prý už máme fotografa a hudebníka. Nevím nějako mi to zaměli říct. Fakt výborný. :-) A s tou restaurací už jsou v kontaktu a řeší ceny... Nevím, aspon že mám už ty šaty... Jinak by mi domluvili asi i ty... A to jsem si ji chtěla celou zařídit..
Článek se načítá
Tak to jsi na tom podobně jako já - můj táta řekl mamce, ať se nám do toho nemontuje, že je to naše svatba (mamka tak ráda zařizuje a organizuje) a pak sám chodí a vymýšlí restaurace :D Ale díky němu jsme objevili super fakt hezkou restauraci, o které jsme do té doby nevěděli :) Já mám šaty už doma (rok mi visí ve skříni :D), a snažím se jinak všecho zařizovat sama a co nejdřív :) I když teda třeba panimáma mi bude dělat kytku, takže to zařizujeme tak nějak společně a mamka má na starosti zařídit pečení dortu a cukroví na hostinu :) Tatínci se budou podílet hlavně financně :) A kdo je nejvíc vysmátej je můj nastávajcící - ten si akorát vybral oblek :) V Brně je to s výběrem asi o něčem jiným, co :) My máme nejvíc "svatební" město poblíž Prahu, ale zase jejich ceny za šaty nápadně připomínají náš rozpočet na celou svatbu :-D x-) Takže internet to jistí :)
@maroussia Je pravda, že mě šaty půjčení výjdou na 7500,- , původně jsem chtěla jiné za 6000,-, ale když se mamka se svědkyní shodli, že tyhle jsou mnohem lepší... tak mi bylo řečeno, že mi ten rozdíl doplatí... a je pravda, že i mě se líbili... :)
To chápu :) Ono fakt hodně záleží na šatech... já jsem při prvních přípravách měla představu tak 5 000 max, (malé město), ale za šaty, co mi ukazovaly, mi přišly i 4 000 moc :D Pak jsem si oblíkla svoje vysněný šaty, paní mi řekla cenu 7 000 (ale pak jsem dostala slevu, tak by mě vyšly na 6 200) a já řekla jen ANO :) No a nakonec mám vlastní krásné šaty tady z bazaru za 3 500 :) :) Ale tenkrát bych těch 7 000 dala, ty šaty za to stály :)
@maroussia Víše jsem něco četla o Kalách, psala to ,,apvj" ony kaly rychleji uvadají...? Já ještě opořád nebyla v žádném květinářství... chtela bych ty kvetiny i do vlasů... ale uměle nemůzu sehnat... chci velikostí max. 4-5 cm...
@maroussia Koukala jsem na tvoje šaty a jsou moc hezké... já se koukala na něco podobného ze šifonu... Jenom ty ramínka, nebyla spuštěná, ale byla nahoře na ramenou, chtěla jsem výstřih... :-) To mi ale neprošlo u maminky... :-)
Profilova fotka
Tak za šaty jsem dávala 8000 ráda bych v nich vydržela celý večer ale kvůli dlouhé vlečce nevim počítám že na raut který začne v 17h bych se šla asi převléknout ale uvidim v neděli jedu do Prahy ještě pro večerní šaty co kdyby náhodou :-) Apvj:jsem zvědavá jakou barvu mi udělá :-D nemám vůbec představu.
Díky za pochvalu šatů a to v reálu vypadají ještě líp, takhle na fotce nevyniknou :) Právě jsem nechtěla žádné obruče a široké sukně (na mě se mi to prostě nelíbí, jsou holky, kterým to fakt sluší :)), chtěla jsem hlavně krajkové šaty, prostě něco výjimečného :) No, ty moje taky dělají dekolt, na fotce je to bez prádla, právě že s podprdou mi to přišlo až moc, ale nakonec bude - ať má ženich nějaké povyražení, když už se chudák musí ženit, že :-D :-D Co se kytek týče, tak já budu mít tulipány a ty nevydrží vůbec, ale kdybych si měla vybírat kytku podle výdrže, tak jdu s umělou :-D Jo a už máme restauraci na oběd i na hostinu, nádhera, holky, na rautu budeme mít jídla, který snad ani neznám, paní provozní naprosto úžasná, nic není problém, všechno zařídí, všechno budeme mít podle svých představ, jsem uchvácená a asi z toho nebudu spát :) Mám fakt radost :)
ahoj spolunevěsty,tak každým dnem čekám šatičky koupené pro mladší dcerku bude kouzelná,nechám k nim ulpést svetřík a uháčkovat klobouček s nějakým pěkným vzorkem bílo-bordo :-)
@maroussia taky mám užší šaty,chtěla jsem široké,ale byly by jen na obřad a to se mi nechtělo a pak máme na svatbě malé děti a to by asi ty šatičky dopadly:-)
Já mám šaty s kruhem, ale paní v půjčovně rovnou upozorňovala na to, že kdyby se opravdu hodně zničili, tak at počítám s 2000,- navrh... Pač ten tyl dole je náchylný a stačí mu trocha,ale jinak prý se nemám omezovat, že ten materiál je kvalitní... Vše jde opravit a mají s tím obrovské zkušenosti... Říkala, že je na mě, jak se budu hlídat... Mám i vlečku a ta se dá chytit nahoru... Akorát upozorňovala na to, kdybych chtěla bublifuk, tak jedině z jaru... ostatní dělají hrozný fleky... Říkala, že jelení mýdlo a jar jsou prostředky, které používá na praní a na čištění... Prý se býlá nezapere... To je i upozornění pro vás.... :-) A je pravda, že to bylsalon, kam jsem přišla a úplně mě oslovila barva šatů...
S tím bublifukem ti každý řekne něco jinéh... ale určo bych se řídila tím, co ti řeknou ve "tvém" salonu :) Mě naopak paní tvrdila, že je to speciální svatební bublifuk, takže fleky nedělá... Já taky o bublifuku uvažuju. Ono stačí, když bude pršet :-D To abysme si vzali holinky a pláštěnky :) Holky, neviděly jste někde průstitný deštník? Viděla jsem ho tady na nějakých fotkách a líbil se mi, Lepší, než bílý... Začínám se bát deště..
Je pravda, že většinu času u netu trávím hledáním historie počasí a pranostik... Budu mít saténové lodičky a tak se docela děsím deště... :-) To s tím bublifukem máš pravdu... V jedno, salonu mi paní dokonce řekla, že bublifuk v žádném případě... Nevybavujete si počasí minulý rok?
Loni ani ne, ale přdloni si pamatuju, že třetího dubna bylo nádherně, seděli jsme venku jen v tričkách s krátkým rukávem... dneska jsem slyšela pranostiku, že když v prosinci a lednu ryje krtek, tak je zima až do května, tak jsem se upřímně vyděsila :-D Já budu mít taky saténové boty :) Holky, jakého máte fotografa?
Profilova fotka
Holky nebojte se počasí to zjistim přítel má kamaráda na Ruzyni a ten nám řekne počasí přesně do puntíku příští týden už ho budu vedět to se u něho zastaví.Takhle si jeden známej nechal od něho zjištovat a to co řekl vyšlo tak uvidíme :-)
@fidajana : Ahoj, to počasí by bylo super... @maroussia Mám zamluveného Štěpána Bartoše z Pardubic...
Tak jsem zjitila, že podle beremese plánovače už mám skoro všechno (kromě zbytečností, co jsem vyškrtala) a taky jsem dala dohromady seznam svatebních darů - to mi to jde od ruky :) Morrilon - ale to není klasický svatební fotograf, že ne? Koukám na jeho stránky :)
@maroussia není, ale má i web zaměřený na svatební foto... vevevetečkasvatebnifotkytečkaeu pak jsem ještě koukala na Lucka Šeďová taje z Vysokého mýta
@morrilon Hezké fotečky :) Čekám teď na kalkulaci jídla z "naší" restaurace, tak pořád kontroluju mail... a mám slíbený i fotky výzdoby, tak jsem zvědavá, jestli se mi aspoň trochu trefí do vkusu :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?