16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
mám ráda fialovou,ale máme bordo-bílou:-)jaké máš vybrané šaty? holky co Vánoce,máte upečíno,darky nakoupený,naklizeno?
My jsme byli v sobotu na večeři v jedné restauraci, která připadá v úvahu jako místo na oběd (v té druhé měli beznadějně obsazeno), je to tam O.K., tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne :) Teď mám nějaký špatný období v práci, doufám, že se to srovná...
Profilova fotka
Ahojky tak dneska jsme byly na úřadě potvrdit datum takže svatba bude 16.dubna 2011 v 11h :-D
maroussia:copak se děje,špatnej kolektiv? fidajana:tak je fajn vědět kdy se staneš paní,aspon můžeš dát dohromady harmonogram dne :-)
Kolektiv je super, ale jinak nějaká krize :/
Profilova fotka
No už můžou začít přípravy ve svatebním salonu hned v lednu jdem pro prstínky a vybrat si oznámení :-) a konečně zkouška šatu na to se těšim nejvíc :-) a hlavně zvědavá jaké mi padnou. maroussia:a copak děláš za práci?
Fidajana - jé, zkoušku šatů ti skoro závidím, ale ne už to vybírání :) My máme prstýnky objednané, ale musím počkat až po novém roce, doufala jsem, že by mohly přijít ještě letos, ale to by bylo moc štěstí najednou :) :) Pracuju jako manager péče o zákazníky... :) Takhle to zní vznešeně, ale prostě komunikuju s klientama a tak :)
Profilova fotka
maroussia: tak bud na zákazníky usměvavá a mysli si svý v práci to bude v pohodě to je jen ten vánoční stres uvidíš jak v lednu to bude jako dřív a pak už budeš mít ještě lepší myšlenky na Svatbu ;-)
To je dobrá rada :) No, nějak bylo, nějak bude, nevidím to zas tak tragicky, takže pohoda :) Teď je v práci klídeček, takže vymýšlím věci na svatbu - momentálně kytku :)
Profilova fotka
kytku zatim nevim možná jo růže ale uvidim já si ted objednala skleničky na šampanské s našim jménem :-) tak mám zase malinkou radost :-) ještě si musim koupit nákej notes kde si to všechno budu zapisovat co je potřeba a tak... 8-)
maroussia: kombinace bodro-bílá je taky krásná :) šaty mám bílé, korzetové, jsem spokojená :) ... Teda, nezdá se to, ale po Vánocích už to máme, holky, "za pár" :))))
Profilova fotka
už aby to bylo já se tááák těšim :-)
Článek se načítá
Claire - bordo neeeeeee :) :) Nojo, jen co sleze sníh, tak vyrazíme k oltáři :) :) Přeju hezké Vánoce a bohatého ježíška :) :)
maroussia - počkej, já to pochopila tak, že budete mít bordo-bílá :) Tak jakou máte teda barvu? Jsem nějaká zmatená...:))) Taky přeji všem krásné Vánoce!!! :)
Profilova fotka
Milé nevěsty přeju Vám Veselé Vánoce a hodně dárků pod stromečkem :-)
O bordo jsem určo nikde nepsala :) No, barva je právě ten oříšek :)
@claire_only_one ahoj já psala bordo-bílou :-) jinak holky taky přeju hezký svátky :-)
holky, mně je to už jasný, vy jak nemáte ty portréty (i když já teda mám co mluvit, že :) , tak jsem popletla :) Omlouvám se :)
Myslím, že to nikomu neva, ale jak říkám, tak bordo mít nebudeme :) Chtěla bych možná růžovou :D, ale asi to bude zeleno žlutá nebo nějaká úplně jiná :) :)
A jak jinak? Já trčím v práci :( a těším se, až nám přijdou prstýnky :) :) Jinak si chci co nejdřív zamluvit restauraci na oběd a budu to mít vlastně všechno :)
ahoj :-) u nás zatím nic novýho :-) užíváme si zimy a holek především :-) co vy holky máte některá už děti?a co plánujete na silvestra?
maroussia: No my máme tu zeleno bílou svatbu, jednak mi to přijde takový jarní, jednak máme zelenou rádi :) Já jsem taky chodila teď do práce, jen zítra mám dovču. S prstýnkama nám zlatník udělal strašnou radost - byly hotový den před Vánocema, takže už máme i prstýnky. Během ledna musíme zaskočit na matriku a asi už objednáme i oznámení, ať to nenecháváme na poslední chvíli... apvj: Zítra pojedeme na chvíli na lyže a večer - to se ještě uvidí :) Jinak my děti nemáme, ale jednou určitě chceme :)
Já prstýnky čekám každým dnem - včera mi přišlo potvrzení, že byly odeslané, tak doufám, že budou tak krásné jako na obrázku :) :) Jinak už jsem předběžně domluvená na zkoušku s kadeřnicí a taky jsem se rozhodla, že chci mít jako kytku tulipány :) :) Doufám, že všechny plány klapnou aspoň na 50% :) :) Já už se tak těším :) :) :) Akorát teda bude zajímavý shánět boty a košili k obleku, protože ten můj prostě nemá rád nakupování :-D No, přinejhorším půjde v pantoflích :-D :-D
maroussia: tulipány jsou krásný, já mám teda kaly, ale tulipány byly jednou z možností... My taky ještě boty a košili k obleku nemáme :) Neboj, něco se určitě sežene :) Já budu mít zkoušku u kadeřnice až tak v březnu, nechávám si růst vlasy :)
Claire - já mám taky zkoušku až dýl, jen mám domluvený termín :) Vlasy máš pěkné :) :) A koukám, že máš brýle, půjdeš s nima? Já jsem kytku řešila snad nejdýl... no a nakonec jsem se vrátila k první myšlence a chci je v odstínech růžové (jako mám fotku v albu), tak snad to klapne :) I kdybych si je měla předpěstovat ve skleníku :) To je právě ten problém, že samo se to nesežene :-D :-D A prstýnky už přišly, symbolicky 31.12. :) Jsou fajn, teda podle obrázku jsem si je představovala maličko jinak a taky jsem si měla radši objednat větší velikost, ale prostě jsou to naše svatební prstýnky, konečně!!! :) A dokonce i rodiče se chystají na válečnou poradu, kdo co a jak :) Já už se úplně vidím, jak kráčím tou uličkou... x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky děvčátka :-) tak pro prstýnky jsi jdu v úterý už jsem zvědavá, kytku bych chlětal oranžové růže dohromady s kaly. Vlasy si taky potřebuju nechat dorůst používáte náké připravky?na vlasy A válečnou poradu jsem dohodly na 15.ledna já už se taky tak těšim at už je duben se ho snad nedočkám. Ted jsem si vytiskla pozvánky na rozlučku se svobodou a tu taky plánuju pořádnou :-D
ahoj,tak to se máte,my už máme dlouho prstýnky doma :-) jinak na vlasy bych taky něco potřebovala i když mně už asi pomůžou jen nůžky :-)
Myslím, že na vlasy tady někdo doporučoval takové ty tablety, co když se jí, tak máte pak krásné vlasy, nehty a pleť, ale nemám to vyzkoušené :) Dneska byla v práci sranda, vypadla elektrika, tak jsme vyrazili na nákup do Teska :) Holky, nebude vám po svatbě to plánování a "šílení" chybět? Mě asi jo :)
Myslím, že na vlasy tady někdo doporučoval takové ty tablety, co když se jí, tak máte pak krásné vlasy, nehty a pleť, ale nemám to vyzkoušené :) Dneska byla v práci sranda, vypadla elektrika, tak jsme vyrazili na nákup do Teska :) Holky, nebude vám po svatbě to plánování a "šílení" chybět? Mě asi jo :)
ahoj,no to šílení nám chybět nebude :-) je toho moc práce,děti,domácnost,škola jsme rádi,že jsme začli včas s přípravama :-) jinak taky zajedem zaplatit poplatek na místo obřadu,na matrice je už zaplacen no a pořád hledám tu bižu,aby nebyla bílá,ale duhová(kamínky)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?