16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Apvj - myslím, že ti poradí na matrice, ale radši bych si jich vybrala víc, abys měla v záloze :) Jinak včera jsem zaúkolovala mamču, aby objednala zkušební dort, tak uvidíme :) A pořídila jsem si novou barvu na vlasy - hnědou, je to nezvyk, ale snad to bude dobrý :D :D
neporadí,řakla nám,že je na nás kolik jich budeme mít.Takže asi zvolíme tu možnost jich mít raději víc.Já nějakou dobu mám hnědé vlasy a přemýšlím,že půjdu zpět do fialový :-) Naší mamu nemá cenu něčím úkolovat,moje svatba jí nezajímá :-(
Tak to je fakt lepší mít jich víc, ono se to asi těžko odhaduje a taky ne každá písnička je stejně dlouhá, že :) Tyjo, fialová, to je odvaz :) Dneska jsme byli u panímámy na oslavě narozenin a dostala kytku z orchidejí... chci mít orchideje, i kdybych měla nést v ruce květináč :D :D I když včera jsem viděla naprosto perferkní kytku, kde základem bylo ozdobný zelí... :) No, myslím, že kytka bude netradiční :)
fialovou palttku na vlasy prodávaj dlouho,je to hodně tmavá barva,ale je pěkná:-)jo orchideje jsou krásný,ale já nějak kytky nemusím,doma mi chcípaj :-| já jdu do růží:-)
Já ještě uvidím, jak se dohodnu s mojí "květinářkou" panimámou :) :) Možná tulipánky, nebo to zelí :) :)
ahoj,já už mám všechno sladěné,takže bych kytku neměnila :-) a co vy holky co si necháte zahrát?pochody,nebo máte taky vybráno něco jiného?
Já hudbu ještě nevím, uvidíme, co nám řeknou na radnici, až tam půjdeme s papírama :) Nejdřív jsem pochod nechtěla, pak zas jo, teď ho nechce přítel... :D Jo a když mi konečně řekl, že si teda můžu objednat toho kameramana, tak mi došlo, že ho vlastně taky nechci, takže nebude :D :D Ale už vím, jak si upravím šaty a mám víc jasno o účesu, takže jsem spokojená :) Jen musíme ještě zajet do restaurace zamluvit to tam na oběd :)
taky nechci video,ale pro vnoučata dobrý :-) až se budou ptát babičky jak vypadala,vytáhnu video,budou koukat :-D
No, mým vnoučatům budou muset stačit fotky :D
Tak co, kočky, už máme všechno naplánované :D Já chci dneska mého milého nahnat do salonu na oblek, tak mi drže palce :)
ahoj,tak pak napiš jak si dopadla:-) teda ženich :-)
Nejhorší je, že se toho bojím snad víc než on, po tom zážitku s prstýnkama :D A obleků mívají přeci jen míň a taky to nejsou šaty na šněrování, co se přizpůsobí, že :) No, dám určo vědět :)
Článek se načítá
no u nás to bylo jednoduché,prostě první oblek padnul a bylo vybráno:-)pak už jen pěknou košily a regatu :-) a ty už máme.Jo boty taky :-D
Tak oblek už je zamluvený - sice u toho bylo plno řečí typu - nejdu do víc než jednoho KRÁMU, a to se budu muset svlíkat a podobně :) :) Pak jsme šli do vyhlídnutého salonu - měli zrovna zavřeno :D, tak jsme skončili v dalším, tam si vzal na sebe jeden šampaň oblek, řekl, že ho chce a bylo hotovo :) Ale dostalo mě, že tam obsluhoval chlap a ještě na miláčka vybalil, že může mít barevnou košili podle barvy svatby a ukazoval mu oranžový vývazky, oranžovou organzu, polštářky pod prstýnky... chudák na to koukal jako z jara, tohle nikdy neviděl :D :D, tak jsem ho uklidnila, že může mít bílou košili, pak nám pán poradil krémovou košili a nakonec miláček prohlásil, že MUSÍME sehnat smetanovou košili a nový boty... měla jsem dost :) Akorát mě teda docela zarazila cena :/ Ale zase když chce vyloženě ten šampaň oblek, tak to se nevyplatí kupovat... Nojo, netušila jsem, jaký je to parádník :D :D
vidíš,jak to jde :-)u světlého obleku je nevýhoda světlých bot a ty už člověk nikam neveme,proto jsme brali tmavý oblek:-)já naštěstí s miláčkem máme stejný nazor na věci takže nemám takové problémy ho poslat do salonu :-) užíváme si přípravy oba dva
Profilova fotka
AHojky holky tak já teda zírám co už máte zařízené já se snad přihlásim až v lednu :-D protože zatim mam na svatbu 3věci a to je spíš ohledně výzdoby 8-)
No, my jsme ty protiklady, co se přitahují... :-D - v maličkostech, ale na zásadní věci máme stejný názor :) No a když přítel prohlásil, že to bude vypadat dobře na fotkách, úplně mě odrovnal :) :) My si taky přípravy užíváme - já zařizuju a plánuju o on si užívá ten klid :-D
Ahojky holky, taky nás to 16.dubna čeká, tak se s dovolením přidám "do klubu" :)
Ahoj Claire, a už máte něco zařízeného? :) Mě dneska miláček překvapil hláškou, že půjdeme v sobotu na večeři do té naší "svatební restaurace", jen to tam omrknout a ochutnat jídlo, to jsem se až divila, řekla bych, že ho ty přípravy chytly :) :)
Profilova fotka
maroussia: jéé tak to je moc krásné :-)
maroussia: jojo, řekla bych, že za poslední měsíc jsme s tím dost pohnuli :) mám už šaty, máme místo obřadu i hostiny, oblek pro ženicha a od pondělí už i objednaný prstýnky :) teď mám naplánovaný vyrábět jmenovky a chystám se i na svatební noviny... To je od miláčka moc hezký, že ho ty přípravy tak chytly!!! :)
Hihi, spíš to chce mít z krku :) Ale je fakt, že se snažím zařizovat co nejvíc sama :) A já už se těším, až budu mít po svatbě :-D Ale například se mu líbí polštářky na prstýnky (mě teda vůbec) a těší se na svatební veletrh (už jsme byli loni a byl spokojenej :))
Maroussia: Ale hlavně, že se učastní :) No jo, ten polštářek na prstýnky... pořád přemýšlím, jestli polštářek nebo třeba jen nějakou mističku s kamínky, ale na to je ještě čas... na svatební veletrh se asi ani nechystáme, by mě pak určitě mrzelo, že už něco mám a tam by to bylo lepší nebo levnější :)))
Claire - na veletrhu zrovna moc levnějších věcí není - teda záleží, kde sháníš, já mám vlastně skoro vše tady z bazaru a ceny bezkonkurenční :-D teda jsou slevy na prstýnky a taky dávají slevu na půjčení šatů, ale třeba diplomat je v půlce února a nemít dva měsíce před svatbou šaty, to bych nespala :-D :-p :-D Mě osobně přijde cokoliv na prstýnky zbytečný - je to hezký na fotce, ale jinak jsou tam ty prstýnky sotva chvilku, takže mi vyhovuje mistička, co budou mít na úřadě :) I když teda mistička s kamínkama vypadá moc hezky, to zase ne, že ne, ale obejdu se bez toho :) Jojo, účastní se, ale taky "zlobí" :) Pán v salonu nám k šampaň obleku doporučil hnědý boty a nastávající se toho chytil a mě se to TAK nelíbí :( Myslím, že bílý by vypadaly daleko líp, snad mu to nějak vysvětlím :) :) Po Novém roce mě čeká potvrzení na matrice + vybrání hudby, objednání kadeřnice a kosmetičky a taky přesvědčit moji květinářku a panimámu v jedné osobě, že se prostě odmítám vdávat bez kytky z orchidejí i kdyby jsme je měli pěstovat v koupelně :-D Maximálně to změním na tulipány :) :) Ale zrovna včera jsem měla pocit, že už to chci mít fakt za sebou, už mě to plánování "nebaví" :)
ahoj spolunevěsty,teda vám to tu jde:-) vítám novou příchozí:-) jinak já si pořídila akorát bílé samodržky,no nechtěla bych je nosit pořád:-)a šaty co jsem měla zamluvené jsem odřekla,chci jednodušší ,abych si je užila celý den,tamty měly dlouhou vlečku a nechtělo se mi dávat 6 tisíc kvůli hodině.Jedeme ve vlastní režii a tak toho je moc:-(Na prstýnky taky nechcem polštářek,jak psala maroussia na tu chvíli to nemá cenu :-)
maroussia: přesně tak, já už šaty mám a jsem spokojená, měnit nechci :) a jak říkáš, dva měsíce před svatbou chci mít šaty už zařízený ;) S prstýnkama to ještě nějak vymyslím, zatím to neřeším... Taky se po Novém roce chystáme na matriku :) apvj: díky za přivítání :) já třeba mám na převlečení po půlnoci jiný šatky, ale pokud to zvládnu, tak nejspíš zůstanu celou dob ve svatebních...
claire:založíš si album at se juknem co se ti líbí,nebo už máš?popůlnočky nemám do půlnoci budem už doma a na převlíknutí si asi vemem něco mín formálního:-)a co prstýnky už máte vyhlídnutý,nebo taky už koupený?
apvj: já nad tím přemýšlela, ale nechci si zakládat album, chtěla bych, aby pro všechny bylo vše na svatbě překvapení :) Prstýnky jsme tento týden objednali, mají být po Novém roce, tak jsem zvědavá :)
jo když chystáš překvapení tak to pak by nebylo dobrý album.A do jaké barvy jdete?Prozradíš?
apvj: Budeme mít zeleno-bílou svatbu, vy máte fialkovou nebo tu bordó? Obě jsou moc pěkné, kamarádka měla svatbu do fialova a je to úžasná barva!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?