16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
tak to asi většina z nás tady kouká na peníze.Popros někoho z hostu a kameru asi bude mít někdo v rodině,takhle to děláme mi. :-) Levné a praktické:-)
Profilova fotka
tak my máme zařízené:kapelu,fotografa,restauraci kde bude oběd,sál,zákusky,koláčky,limuzínu, no a v lednu jdu na zkoušku šatu vybrat si prstýnky oznámení domluvit se na svatební kytku,kadeřnici,kosmetičku takže blázinec u mě začne v lednu ted jsem zatim v klidu joo a boičky si musim sehnat smůla je ta že mám velikost 42-43 tak snad seženu jinak se budu vdávat naboso :-D
Já s tou kamerou např. od hostů moc nepočítám - přeci jen, profesionál se ti zaručí za kvalitu, kamarád ne :) Stačila by mi kamera na obřad, tak uvidíme :)
fidajana:no já se akorát chystám ke kadeřnici na zkoušku,a koukám po nějakých pěkných punčoškách no můžu ti říst,že sehnat botky obyč bílý 36 byl taky nadlidský úkol tady u nás :-) maroussia:profesionál jak,kterej :-| mi ani na to koukat nebudem takže to schováme... třeba jednou v důchodu... ted scháním minizákusky jinak všechno máme teda to důležitý :-)
Apvj - to jdeš na zkoušku docela brzy :) No, ale přinejhroším to u profíka můžu reklamovat :D Tyjo, 36 boty se shání blbě asi jakýkoliv, natož podle představ, co :)
ahoj ,ano půjdu dřiv,protože mi rostou pomálu vlasy a potřebuji ostříhat :-) právě s těa botama je to díky malému výběru tady takže jezdíme do Mostu je to kousek dál,ale vyplatí se.Ted mi tam miláček koupil krásný vysoký kozačky a jediný byly s chlupem,nechápu,že je takovej problém sehnat zimní boty s chlupem :-)
Hihi, tak to já mám opačný problém - mě rostou vlasy skoro před očima, tak si zkoušku a stříhání šetřím až na březen :) Jestli můžu poradit, tak malý čísla mají v Deichmanovi a v CCC - to jsem kolikrát běsná, když se mi tam líbí boty a mají už jen velikost 35, 36, 40 a 41 :D :D
díky,jezdím do těchto obchodů :-) kolik budete mít hostů na svatbě?
Na oběd 20 a na večer 40... chtěla jsem i míň, ale přítel je prostě moc společenskej :)
mi máme míň,ale chtěli jsme jen nejbližší :-) původně jsme plánovali svatbu v šesti lidech:-)takže 24 je až až
No, někdy mám pocit, že nejlepší je svatba jen ve čtyřech :D :D
Profilova fotka
ahojky na svatbě budeme mít na hostinu50 a na večer 70. Ale taky bych si přála mín hlavně by se ušetřilo :-)
Článek se načítá
to je moc :-) na nás,ale je fakt,že čím větší poet hostů tím větší pravděpodobnost návratnosti investice do svatby:-) fidajana:koukám,že jsi z Litoměřic tam má můj miláček část rodiny :-) mi ted budem chvíli šílet z Vánoc a svatební přípravy zase začnou v novém roce:-)
Holky, máme prstýnky!!! Zatím teda jen objednané :) Ale byla to šílená akce - ve zlatnictví jsme vyzkoušeli velikosti a zjistili, že na příelovu končetinu skoro ani nedělají a já mám naopak skoro nejmenší velikost... rozdíl 20 velikostí :D A dokonce nám řekli, že jejich firma ani tak velkou velikost nevyrábí... a jedinej prstýnek, co tam měli, co by mu byl tak byl s kamínkama... nechápu :D Tak jsme je objednali z netu, jupí :)
no vidíš,tak hlavně,že jste vybrali :-) a to ses bála,že budou za dlouho :-) necháte si i rytinu?My inicialy a datum:-)
My jsem si nechali jména - já přítelovo a on moje :) Tajně doufám, že by mohly být do Vánoc... :) Tyhle jsme vybrali na netu už dávno, ale přítel je nechtěl bez zkoušení objednávat... no, hlavně, aby padly :)
taky jsme se bali takhle kupovat prstýnky,protože u každého tvaru jsme měli jinou velikost :-)
To nám taky říkali, že čím širší tvar, tím větší velikost... ale vycházeli jsme z toho, že líp se dá prstýnek rozšířit než zúžit... No, každopádně jsem napnutá :)
Profilova fotka
apjv:ano jsem z Litoměřic já vim že je moc hostů už jsem i něco zeškrtala ale furt mi to dává takové šílené číslo. holky normálně mám radost konečně mi přišla organza na stůl a mám hroznou radost že už něco mám doma,a v lednu se to rozběhne pořádně prstýnky šaty už at je leden!! maroussia:tak hlavně že prstýnky máte :-)
Fida : skoro ti to zařizování závidím, já bych si to zkoušení šatů dala klidně ještě jednou :)
Profilova fotka
maroussia:já spíš závidim vám že už obě to máte za sebou a já jsem ta co teprve ještě čeká :-D hlavě se mi honí jaké šaty si vyberu jak mi budou sedět jestli se do nich vejdu :-D no prostě mazec už jsem tak natěšená :-)
z šatama jsem taky měla boj,šaty nenosám a nemám idealní míry,a pak mi kvůli prsum pořád nic nebylo,nebo se mi to nelíbilo :-), ale tak vybráno mám a co mě holky těší nejvíc,že nemusím schánet podprsenku, :-) ani bych nevěřila,že zrovná já budu mít šaty bez ní :-)
Já mám šaty koupené, takže jsem "vysmátá" a nepřipouštím si pochybnosti - já už přeci šaty mám :)
Profilova fotka
no právě 90-60-90 taky nemám ale mám hodně přes prsa chtěla bych korzetovky :-) tak uvidim jak dopadnu moc náročná nejsem ale chci aby mi to pěkne sedělo :-D
jo dá to práci,ale šaty každá z nás nakonec sežene. :-) Potřebuju sehnat bižu takovou tu duhovou a nedaří se mi :-| bud je bílá(čirá),barevná,perličky a ta moje nic,nevíte kde sehnat?
Neboj, korzetovky se právě přizpůsobí díky tomu šňěrování, v saloně ti poradí. Jakou duhovou myslíš? :)
myslím ten štras nebude bílej ,teda spiš čirej ty kamínky ,ale budou duhový na světle to je hodně vidět:-)
Tak jsem "tajně" napsala kameramanovi, jestli má volno a má - tak jsem příteli řekla, že si můžeme domluvit schůzku a pak teprve se rozhodnout, ale pořád se mu to nezdá... Ach jo, nechápu, proč je tak zarytě proti. A co jinak, nějaké novinky v zařizování? :)
Profilova fotka
A pročpak nechce kameramana? já jsem řekla že kameru dostane strejda nastarost,jinak u mě žádné změny jen už mi přišel balík s organzou.kamenama a vyvázky. :-)
ahoj spolunevěsty :-) u nás taky zatím nic nového,co jsme pořídili dávám hned do albíčka :-) ted si připravujeme cd k obřadu:-)vybráno máme jen přemýšlíme jestli 1,2,nebo 3 písničky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?