16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Profilova fotka
@pavcik nj :-D my jsme si sepsali hosty na papír a začneme počítat a najednou taková kupa lidí :-D
@caliopka Ahoj, tak to obdivuju, ale neboj, stihnout se to dá :) To jen nevěsty tady na beremese blázní dva roky dopředu - třeba já :-D :-D :-p :-D
Zdravím všechny... ted jsem se vzbudila po rozlučce... :-) Snad se dám do ready, do soboty... :-D
@morrilon Ty jo, tak to muselo být velký :-D :-D :-D Můj plán na zítra - vyzvednout šaty u švadleny, ochutnat vzorový svatební dort, doručit svědkyni oznámení s koláčkama (za těch devět hodin jsme se k ní nedostali!!) no a už se jen těšit :) Ženicha už to taky bere, pořád má nějaké "svatební" narážky a hlášky :) :) Ještě musím doladit výzdobu a celkový zjev nevěsty :-D
Profilova fotka
Holky, já jsem teď tak nešťastná!! ;-( Chtěli jsme pozvat jen nejbližší rodinu a jen pár přátel a teď se do toho vložila neteř se svým přítelem (on má 2 děti z prvního manželství a jsou to takový hajzlové nevychovaný!!), teda spíš jen ten přítel, že ty děcka chce mít s sebou a ani se nijak neptali, jestli by to bylo vhodný, nebo ne... Prostě si sám rozhodl! Haranti (omlouvám se, že jim tak říkám) ani neumějí pozdravit, jsou rozmazlený a neuměj poslouchat... Chtěla jsem si svatbu užít s těma co mám ráda, ale takhle.... Nevím co dělat... Jsem tak rozčílená jak si to vůbec může dovolit... Celý den brečím a nejradši bych se na to vyprdla... Jak to udělat/říct, aby to pochopili, že tam ty děcka nechci a aby se nenafoukli?!
Já bych se nenechala znechutit...je to Váš den a měli byste si ho užít. Určitě bych jim řekla, že si tam ty děti nepřeješ. Pokud je ti neteř hodně blízká, a jistě zná ty dětičky, co dovedou, tak to pochopí. Pokud ne, tak se tím netrap a trvej si na svém ]-( Můj brácha má malého, hooodně rozjíveného klučinu a také jsem mu řekla, že rozhodně bude lepší, když bude hlídat babička :-D
@bojaboja ahoj,tohle bych neřešila je to vaše svatba ,vy rozhodujete kdo tam bude,normálně to řekni,že bez dětí a hotovo. My tam máme děti, sami máme dvě a taky čekám,že se občas pozlobí,ale to je něco jiného:-)kdyby byly nevychovaný a protivný zustaly by doma. Jinak jdu za chvili na solarko a přišel nám polštářek na prstýnky :-)
@bojaboja No a co teda "oželet" i tu neteř, když to jinak nejde? Než se otravovat s nějakýma příšernýma dětma... prostě je vůbec nepozvat... nebo ať přijdou všichni jen na obřad a na oslavu třeba jen neteř... každopádně držím palce, až to dopadne dobře.
My jsme dneska se svědkyní koupili další šaty pro ni :) Mám fakt radost, protože si vybrala ty, co jsem jí doporučila :) :)
@maroussia takže úspěch ;-)
Profilova fotka
@bojaboja tak já jsem na tom skoro podobně. :-| Na svatbu mi jde babička od přítele, která mne nemá ráda. A když se potkáme, tak má na mě neustále nějaké připomínky. Na svatbu mi údajně půjde v černém. A je u ní známo, že když si dá více sklenek vína, tak si servítky nebere. Takže budu mít taky zajímavý svatební den. :-D Týden zpátky jsem i plakala, protože mi to bylo moc líto, ale teď už se na to snažím nemyslet, prostě jí budu ignorovat a kdyby mi něco řekla, co by mi bylo proti srsti, tak si do pusy vidět nebudu. Přece je to náš vysněný den a nenecháme si ho zkazit. :-) A jak říká petra273 pokud neteř ví, jací ti děcka jsou tak, určitě pochopí, když jí opatrně řekneš, jestli by nebylo lepší děti nechat doma :-) držím palečky ať to dobře dopadne :-)
Profilova fotka
@caliopka Problém je v tom, že neteř je sice hodná, ale trošek pomalejší a dá spíš na přítele (páč její mamka je přece jenom rodič a nějak jí poslední dobou nemusí) a přítel řekne, že jestli nepůjdou děti, tak ani oni a ona s tím souhlasí!!! :-( I když je neteř trošku jednodušší, tak jí tam chci, ale toho pablba a jeho děcka?! Budu to muset překousnout, ale.... nechci si kazit celej můj krásnej vysněnej jedinej den! ]-( Však já to ještě nějak vymyslím! :-D A jestli ne, tak vám tu budu hned 17. brečet, že to byla katastrofa :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
@bojaboja hlavně si ten den D nenech zkazit. Jedině co bych ti poradila, žádné sladkosti a případně sežeň nějaké prášky na spaní do pití a máš po starostech :-D :-D :-D doufám, že tady potom žádná nebudeme 17. brečet a budeme si jen psát jak to byl úžasný den :-) Mimochodem nevěsty kukala jsem na předpověď počasí a 16 bude max. 18 °C a oblačno. Tak uvidíme jak se na nás to sluníčko usměje :-)
Profilova fotka
@caliopka Dobrý nápad :-D Děkuju :-D :-D Jéé, tak pokud bude jenom oblačno, tak mi to zas tak vadit nebude ;) hlavně když nebude lejt jak z konve ;) Teď mi psala kamarádka - šatičky mám došité!! ;) Už se těším na zítřek až si je vyzkouším ;) Snad mi budou ;) :-D a snad za těch 10 dní moc nenakynu :-D Holky, vy nějak ladíte i šaty svědkyně?? :-S Já budu mít zelinkavou svatbu, žluté kytky pro maminky a svědkyni a ona bude mít stříbrný šaty, není to blbý?! :-D
Profilova fotka
Holky, ještě se chci zeptat, jak máte rozsazené svatebčany??? :-S
@bojaboja To kdybych věděla :-D :-p :-D Včera jsem vytvořila asi čtyři verze zasedacího pořádku (a nejsem si jistá ani tvarem tabule - buď do U, T nebo I)... ale snažím se dávat střídavě pány - dámy, rodinu blíž... navíc je to komplikované tím, že nás bude na oběd víc z mojí strany než z ženichovy.... snad to nějak dopadne :)
Profilova fotka
ahojky my máme stoly do T je to lepší v tom že pokud se rodiny navzájem neznají tak tahle se rychle poznají :-) a můžou spolu komunikovat něž do U tam musí sedět daleko od sebe.Zasedací pořádek na pravé straně přítele rodina na levé moje a máme to že ta nejbližší část rodiny sedí co nejblíž a ty prudiče máme na konci :-D :-D
Já bych potřebovala některé hosty vynechat :-D :-D A kolik lidí máš v čele téčka? Já váhám mezi 2 (ženich a nevěsta) a šesti - s rodičema.... dohromady nás je 23... nejradši bych vedle sebe měla svědkyni :)
Profilova fotka
v čele T ženich,nevěsta,rodiče a pak hned začíná svědek jeho přítelkyně a zbytek rodiny nás je 50
ahoj my sedíme do U,sedíme my,vedle nás děti pak rodiče,no a sourozenci,svědci, prarodiče, atd... :-) neřešíme tolik etiketu ;-)
Tak jsem to včera vymyslela :) Bude stůl do T, v čele šest osob, pak babičky a rodina z mojí strany, z ženichovi strany svědek s rodinou a zbytek mých příbuzných a je to :) :) Stejně si nemyslím, že by si při obědě někdo intenzivně povídal, spíš se budou krmit :-D :-D Máme totiž oběd až v půl třetí :)
Jinak ženich včera absolvoval poslední (třetí :-D ) zkoušku obleku, chudák :) a dobrý :) Jinak už je snad všechno v pohodě, ještě zavolat kapele kvůli času a písničce na první tanec a hotovo :) :) Teda doufám, včera se mě ptala paní v salonu, jestli už máme všechno zařízené.. tak snad jo :-D :-D
Tak my budeme mít T ale v čele budeme jen já s ženichem a zbylých 17 dospělých bude v tom zbytku téčka :-) Můj táta je tak tlustej,že když jsme šli předevčírem půjčovat oblek tak i ta největší velikost mu byla přes pupek malá,že nedopne sako....ale co,už to neřešim....hold ta tlouška k němu patří a důležitý je abych byla se sebou spokojená já a kdybych měla řešit jak vypadá další hromada lidí tak asi zešílim ]-(
poslední zkouška šatů za náma,ufff :-) nakoupené oblečení pro rodiče :-) hned jsme domluvili detaily na místě obřadu a jako bonus nás paní provedla "místem činu" pořádají tam různý výstavy mají tam opravdu krásný prostory :-) no a ted už jen čekat :-) hrozně rychle to uteklo
Mě včera přišly jmenovky - větrníčky, jsou úžasné, jsem fakt zvědavá, co na to budou říkat hosti :) :) Dokonce i ženichovi se líbily :D A dneska jsem hrdě ozamovala pošťačce, že se budu za týden vdávat...hrůza :-D :-D Nastávající má zítra rozlučku se svoboudou, doufám, že to přežije ve zdraví :-D :-o :-D
Za týden touhle dobou z nás budou vdané mladé paní :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:-) to ano
Za týden touhle dobou už budeme ležet někde pod stolem :D :D Jinak dneska jsme domluvili poslední podrobnosti s restaurací (teda mamka domluvila, já tomu nechávám volný průběh :)), ženich se naučil používat slovo organza (i když si nejsem stoprocentně jistá jestli ví, co to znamená :-D :-D) a zdál se mu sen, že si se svědkem zapoměli občanky, já jsem je strašně seřvala (bodejď by ne :-D ) a že jsme kvůli tomu museli svatbu o týden odložit... Dnes jsem se sama zašněrovala do šatů (nebyla jsem si jistá, jestli se k nim bude hodit ten můj účes) a když jsem se tak viděla v zrcadle, začala jsem se na férovku těšit, až půjdu k tomu oltáři :) :)
dala jsem sem foto vybraných šat,řeknete mi svůj názor na ně :-)
Profilova fotka
Tak jsem dneska viděla předpověď počasí na nově a podle všeho to vypadá na 11°C a déšť a tak nějak polozataženo... Tak doufám, že ten déšť aspoň nebude nijak drastickej a bude to jenom nějaká přeháňka... Vypadá to, že pěkně vymrznu - na hradě, kde se celou zimu netopilo a já jen v šatičkách... :-S Ale už se těším až to bude za mnou ;) Dneska jsem sháněla boty a přítelovi kravatu s košilí... Tak jsme přijeli domu s prázdnou, ale mám plovoucí svíčky a vázičky :-D Jen doufám, že to doženu v týdnu a boty i kravatu s košilí seženu ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?