16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Tyjo, tak to máš dobrý :)
Dneska se můj milý začal zajímat o moji kadeřnici a kosmetičku :) :) A radil mi s účesem :) Je to zlatíčko x-)
@maroussia Jéééé tak to je krásný....
@morrilon Tak mě to dostalo :) A začal úplně sám, z ničeho nic :) Asi byl ve svatební náladě, protože si byl dneska zkoušet oblek :) A moc mu to sluší :-) ;-)
holky je fajn když se chlapi zapojí do příprav :-) zítra čekám domů nehtařku,chci předělat nehty z rovných na "mandličky" už se těším, a muj miláček byl dnes u kadeřnice tak hned mě a mojí svědkyni objednal na zkoušku, at prý víme jak dlouho tam budem sedět :-) tak jsem si nechala rozmluvit hudbu na hostině,jdem do rádia a ty peníze použijeme na svatební cestu teda na její část :-)
No tak to je bezva...takovejch kvant dortů a všeho...my taky děkovací dorty dělat nebudem..moje mamka nežije,táta na sladký není a přítelovi rodiče nejsou spolu a tak...Jen prostě chci udělat ty výslužky pro těch 19 lidí co budou na hostině a tim to hasne + ten dort..no musim ho objednat trochu větší...aspoň na 25 porcí aby něco zbylo a já si to mohla taky zamrazit :-) večerní juchachání ještě vyřešený nemáme ,takže ani nemám potuchy co s večerním občerstvením |-|
Dneska mi psala kamarádka,co se vdávala loni, jestli už mám depku... :-o :-D :-o Tak nevím x-) Ale možná trošku jo :)Zrovna mě napadlo, jestli bych neměla změnit kytku :) Mám pocit, že to nějak rychle utíká... :)
@apvj Nechci strašit, jen přidávám zkušenost - když jsme byli na oslavě, kde nebyla kapela a pouštělo se rádio (CD), tak dost lidí chodilo a říkalo - Tahle písnička se mi nelíbí, pusť tam něco jiného, tohle je blbý... atd. Tak bacha na to :)
ahoj ,díky za info,oni to nejsou uplne jen cd,je tam pult,který obsluhuje kamarád,tak snad to bude v pohode :-) holky mám depku jak prase strašně přibírám od porodu se mi nehla váha,teda hla ,ale nahoru :-( jak já to dělám ,jim pravidelně,pohybu mám,že si kolikrat říkám už abych si sedla a jako vždy zase nic kloudnýho na sebe jsem nesehnala :-(
@apvj Tak to jo, hlavně to chce neústupného obsluhovače :) :) Já jsem si šaty oblíkala v pondělí a skoro se nemusely šněrovat :-S :-S Je to vidět i na fotkách v albíčku... ještě, že je svatba za pár, to snad zvládnu :-D :-p :-D
jj,myslím,že to bude fajn :-) je to zachvíli,a pak Velikonoce ty mám ráda.
@maroussia vypadáš dobře v šatech co máš vybraný ta stuha bude na nich úžasná :-) jak to hned změní vid.
Článek se načítá
@apvj Díky :-D :-D
Profilova fotka
Tak jak pokračujete??? Já jsem se včera naprdla, vyrazila jsem do města, nakoupila jsem "levně" ubrousky, vodní gelový perly, čtvrtky na jmenovky, stužky a perličky na vývazky a dneska jsem doobjednala zbytek na výzdobu, takže to budu mít za chvilku z krku ;-) Teď už jen nějak vyřešit ty dorty, zákusky a možná ještě nechat přidělat nějakou obloženou mísu :-D Ještě se chci zeptat, jak to budete dělat s alkoholem??? Hodně lidí mi už radilo, že máme platit pouze pivo, nealko a vínko a tvrdej alkohol ať si každej zaplatí sám :-| Na jednu stranu jsem pro (aby jsme tam nenechali xxx tisíc jen za chlast), na druhou stranu přemýšlím, jak jim to oznámit... Jak to máte vy??? Jak jste to vyřešili?? :-D
@bojaboja My to máme přesně tak - tvrdý si platí každý sám... mým rodičům to přišlo divný, ale zvykli si a třeba moje kamarádky to považovaly za samozřejmost - ty by se spíš divily, kdyby to bylo jinak :) Mě dneska dorazil závoj!! Ale ještě jsem ho nevybalila, šetřím si ho na zítra, až budu doma sama, protože ženich by to asi nepobral :-D :-D A koupila jsem si super posvatební prádlo :)
tak mám hotové svatební noviny,ve kterých se mimo jiné zminujeme,že tvrdý alkohol bude jen v omezeném množství a pak společně s cigaretami si platí hosté z vlastních kapsiček :-) jinak pořídila jsem si botky a blíží se mi zkouška účesu :-)
Holky, tak jsem ráno vybalila ten závoj (nemůžu ho vyfotit, protože Jirka si vzal foťák). Byla to docela malá krabička a to ještě půlku zabrala faktura :-D Je super, akorát asi k oltáři půjdu poslepu - přeci jen mít něco přes oči není žádnej šlágr a s tím peřím vypadám jak králíček Azurit :-D :-o :-D, akorát jsem zjistila, že když budu mít pod tím hřebínek, tak se ten závoj o něj logicky zachytí a nebude mi ho Jirka moc zvednout... tak nevím... přece si nemůžu před oltářem půl hodiny štelovat závoj... to jsem si zas něco vymyslela, fakt!!! :-D :-D
přemýšlím na co jsem zapoměla :-) a snad vše důležité máme.ještě dát dohromady písničky k obřadu.Holky ,co jste si vybraly vy?
@apvj Ze seznamu, co nám dali, se vybírat skoro nedalo :-D :-p :-D Takže máme pochod, Stín katedrál, Máří Magdalenu (Mít rád bližního svého) a Voda, čo ma drží nad vodou... budou to insturmentálky a chtěla jsem něco českého a pěkného...
@maroussia pěknej výber,taky jsme se přiklonili k českým písničkam,tak uvidíme :-) my se seznamu nevybrali takže naše cd :-)
@apvj My jsme si mohli vybírat právě jen podle seznamu - i když teda vybírala jsem já, Jirku jsem tím nezatěžovala :-D, ale je fakt, že aspoň nemusím nic vymýšlet a hledat :)
aha,no já ani nechtěla varhaníka tak jsem ráda,že mužem i tuhle variantu :-)
Tak jsem si dneska v jednom obchodě zkoušela bílé šaty antického střihu (jen tak, z dlouhé chvíle :-D) a vypadaly docela hezky, akorát byly asi o 30 cm delší a prodavačka mi říká - to byste musela mít vysoké podpatky... takový boty bych fakt chěla vidět :-D :-D
myslela chudy ;-)
@apvj Spíš nemyslela vůbec :-D
:-D :-D :-D
@apvj Myslím, že to byla blondýna :) Jinak už mám nafocený závoj, jupí :) A dnes jsem trhla rekord v nemluvení o svatbě :D
jé vidíš,akorát nevím jak se tento zavoj nosí myslím učes,my včera připravili cd k obřadu :-) já nemluvím o svatbě vůbec,mám už smíšené pocity,nejradeji bych to už měla za sebou,nejsem rada středem pozornosti :-)
Já to taky nevím :-D Ale to se poddá :) Já už to chci mít taky za sebou, prostě se těším, až budu vdaná paní (ani nevím proč :))
Po dlouhé době se mi zase zdálo o svatbě - zrušili nám kostel (ale já se vdávám na radnici) a svatební dort chutnal a vypadal jako rýžový nákyp - to mi až tak nevadilo :-D :-o :-D Tak nevím, no x-) A co vy, jak pokračujete? Já si musím nechat upravit šaty a v zítra máme další schůzku s paní kvůli dortům... Jo a včera jsem se pokoušela o webové svatební stránky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?