16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
já se těšim na sobotu,jdeme do restauračky mlýnský domov na ochutnávku meny,co případně bude :-D už se mi zbíhají sliny :-) jinak mi taky minulý týden volal provozní té restauračky,že jestli by mi nevadilo tam mít ještě jednu svatbu...tak jelikož mi to budeme mít malý...do 20 osob tak ani ne...jen jsem zvědavá,když mi máme obřad až ve 14h a než tam dojedeme to ta první svatba už tam bude křepčit v plném proudu a aby jsme se nějak nepřekřikovali...tak doufám,že to ta první svatba nějak pochopí a uskromní se na tu dobu co my tam budeme :-)
Holky,jak to děláte s roznášením oznámení a výslužek?...mě napadlo udělat jich pár abych mohla roznášet ty oznamka a pak jich nechám udělat několik čerstvých na svatební den abych je dala na tabuli jako součást výzdoby
@pavcik Ahoj, mi budeme všem roznášet oznamka a koláčky 14 dní před svatbou najednou. Lídé, co jsou zvaní o tom vědí. Na svatbě budeme řešit výslužky asi tak, že budou připraveny nějaké krabičky a dle toho kolik toho zbyde se udělají výslužky. Jinak neplánované výslužky beru jako náš úspěch v boji s rodiči :-)
@morrilon vy nějak bojujete??? :-)
Bojovali jsme, máme totiž oba dva rozvedené rodiče a jejich polovičky jim do toho kecaly... Ale ted už je to v pohodě... Ale ty výslužky si vymýšlely naše maminky... Ted je to v pohodě maminky jsme zaměstnali a je klid... :-)
Včera jsem si "konečně" objednala ten francouzský závoj... tak jsem zvědavá :) Dneska proběhla taková menší ochutnávka dortů a myslím, že nejlepší dort by byl žádný dort :-D :-D Všechny byly dobré, ale pochybuju, že by po obědě (navíc máme svíčkou) někdo do sebe tlačil ještě dort a pak na oslavě už to nebude nikoho zajímat... tak nevím... :) :) A víme o někom, kdo peče dobré svatební koláčky, ale číslo na tu osobu nějak zmizelo z povrchu zemského... to jsou problémy...!!! :) :) Pavcik - koláčky se dají zamrazit (dost lidí to tak dělá) a nijak jim to neublíží :) Taky o tom uvažuju, ale spíš, když něco zbyde :)
Ženich má boty!!! Ale prošmejdili jsme kvůli tomu tři (!) nákupní centra!!! Hrůza, fakt.... Ale mám radost :)
Holky, tak hlásím...Vše je objednané, domluvené zkoušky a už i definitivně domluveno jídlo. Už mi chybí jenom spodní prádlo... Krásný pocit. Museli jsme to všechno teď vyřešit, pač jedeme v pátek na týden lyžovat a pak už mám jenom dva víkendy, ten třetí je svatba... :-)
Profilova fotka
@morrilon Tak to ti závidím :-D My jsme se o víkendu byli podívat na sál a definitivně domluvit, takže jednu věc škrtám... Bude to u nás a šéfka se dobře zná s mamkou, tak nám udělala i celkem dobrou cenu, uvaří nám večeři a udělá nám i rautík ;) Pak jsem se byla poptat u jiných známých (v květinářství) na kytičce - zelené a bílé tulipány a prý to není problém a mám přijít tak 14 dní před svatbou a dopilujeme zbytek :-D Další věc byli prstýnky, to tu byla zase sousedka (zlatnice, která snubáky přímo dělá) a domluvili jsme si konečně prstýnky, tak se na nich zítra začne pracovat :-D No a jelikož nebudeme dělat oznámení, že se bereme, ale že jsme se vzali, tak to mi odpadá... A zbývají už jen zákusky a dort :-D To se pořád nějak nemůžeme rozhoupat... :( A pak už jen nakoupit nějaký věci na výzdobu... Ještě na něco jsem zapomněla??? Jo... šaty, to musím v týdnu za kamarádkou (švadlenou), která mi vezme míry a začne je konečně trošku připravovat :-D Jinak DJ máme zase jiného kamaráda a fotografka je moje bývalá kolegyně z práce.... Myslím, že teď už to je snad vše :-D nebo jsem něco vynechala??? Já snad budu mít jenom ty zákusky a dort od cizích, jinak to jsou všechno známosti :-D :-D :-D
@bojaboja Ahoj, no nám taky zlatník dělá prstýnky na zakázku... V úterý jdeme na zkoušku velikosti, pak už udělá jenom vryp a gravírování a pošle na punc. Co se týče výzdoby, tak nám nabídl provozovatel restauračky, že nám to celé vyzdobí vč. 1 velké ikebany a 2 malých... Z kal a růží... za 2000,- tak jsem říkala fajn (to by s tšma kytkama vyšlo podobně). Dort máme taky přes něj :-) Takže mi tohle odpadlo... :-) Oznámení budeme roznášet se svatebníma koláčkama 14 dní před (všichni hosté s tím počítají), ale jinak je už máme doma... :-)
Profilova fotka
Chtěla jsem se ještě zeptat, jestli víte jak to je s tím, že nevěsta má mít něco nového, starého, půjčeného a modrého??? Chtěla jsem to tak udělat, ale mamka mi hrozila, že nic modrýho na sobě nemám mít, že bych pak mohla být modrá já (asi že by mě ten můj začal mlátit :-D) Víte o tom něco??? :-D :-o
@bojaboja Právě že modrého má být jen malý kousek (většinou bývá modrý podvazek), to je pro štěstí, ale modré šaty nebo kytka, to už jsou modřiny... je to komplikovaný, co :-D Jinak obdivuju, jak to krásně zvládáš zařizovat všechno najednou :)
Článek se načítá
Profilova fotka
@maroussia Jo, tak to jsem ráda :-D Takže malej modrej podvazek - nebo spíš jen kytička, aby se mamka pak nezbláznila a nebála se o mě :-D Jak to zvládám??? Já to právě skoro vůbec nezvládám :-D To jen díky tomu, že nechodím do práce (jsem na nemocenský) a sedím jen na netu a koukám a koukám a koukám, už jsem projela snad stovky fotoblogů, jak to mají ostatní a vždycky večer, když přijde ten můj z práce, tak mu referuju co jsem objevila, co je hezký, co je levný, co jsem se nového dozvěděla a pak to spolu probíráme :-D Mít někoho jinýho, tak to by mi na to nestačil rok na přípravy :-D
@bojaboja Aha, tak to jo :D Myslím, že ta modrá se týká nevěsty - jakože třeba modrá výzoba nevadí... ale upřímně - kdyby se měly dodržovat všechny tradice, které se vzaly bůhví odkud, tak bys celý svatební den nedělala nic jiného... :) Ještě, že existuje internet, viď :) Já mám skoro komplet nevěstovskou výbavu tady z bazaru :-D :-D Už se nám to krátííí... hrůza!! :-) Holky, držte mi palce, teď mám plnou hlavu koláčků a dortu... a taky pořád nevím, co s vlasama... tak snad všechno klapne :)
Profilova fotka
Tak teď přišla sousedka, snubáky nahrubo má hotový a teď řešíme doma otázku CO SI NECHAT VYRÝT??? Jak jste na tom vy?? Máte nějaké nápady a rady??? :-D My tam určitě dáme datum - klasika, ale v jaký formě a jestli přidat i jména, nebo něco jinčího??? :-S
@bojaboja my tam máme klasicky datum a jméno toho druhýho tak,jak mu řikám přezdívkou :-D
My tam máme jména - já tam mám Jirka (ne, že bych mu tak někdy říkala :-D :-o :-D) a on Maruška :) Datum jsme "neriskovali", tohle je náš třetí termín :)
my máme taky datum a pak inicialy :-) scháním šaty na převlečení a nedaří se :-(
@apvj Tak buď ve svatebních celý den ;-) Já už mám konečně vybrané prádlo pod šaty, ale byla to fuška... fakt náročný :) Ale další věc z krku a dnes se bude definitivně řešit dort a koláčky, jupijajou!!! :-D Teď ještě dokoupit pár blbostí typu ubrousky a bublifuky a čekat.... :) :)
taky o tom přemýšlím,ale bojim se ,aby šaty vydržely :-) o prádlu ani nemluvím sehnat podprdu krásnou bílou pod šaty v mojí velikosti nemožný tak jdu bez ní.šaty pěkně drží.dort koláčky minizákusky už mame tak jen vyřešit co přesně bude k obědu a je to :-) hrozně to utíká holky :-)
Já mám podrpdu tělovou :) Tu i víc unosím později. Stála teda šílený prachy, ale stojí za to :) :) A budeme mít dort, jupí!!! Mamka si to vzala na starosti a bude krásný a čokoládový :) Mám radost :)
Já jsem sopdní prádlo obíhala včera a bylo nekonečných pět hodin... :-( Nakonec jsem vybrala, ale ty peníze, co to stálo... Hrůza... koupila jsem si kalhotky, tílko (takové sexy... :-) a podprsenku korzetovku. Chtěla jsem původně podvazkový pás,ale nakonec jsem se rozhodla pro samodržky, tak snad budou držet... :-) Jinak jsem si procházela seznam a jediné,co mi ještě chybí jsou ponožky pro ženicha... :-) paráda... :-)
Pět hodin?! :-o :-o Tak to teda nezávidím :-D Já mám zatím podprsenku, dnes si jdu pro kalhotky a punčochy budu shánět nevím kde a nevím kdy... :D Hrůza, co všechno člověk potřebuje! :-D Já zítra doufám dokoupím blbosti jako zbytek vývazků, bublifuky, košíčky... jen ty ubrousky... :-)
jj, už jsem začínala být i protivná, takže když mi to v posledním obchodě sedělo a obsluha byla výborná, tak jsem opravdu nekoukala na cenu... problém byl, že jsem potřebovala obvod 70 a košíček D... :-)
@morrilon Já chodím do Triumphu, pracuje tam kamarádka, takže pohoda... ale taky jsem zažila hroznou obsluhu, to dokáže otrávit... v jednom krámě mě paní uzemnila hláškou, že podprsenka bez ramínek musí vždycky odstávat a že kdybych si dala ty ramínka, tak to bude dobrý... hm, určitě potřebuju bezramínkovou podprsenku proto, abych ji nosila s ramínkama :-D :-D
@maroussia hih, odstávájící podprsenka... :-) Já mám nakonec značku tílka a kalhotek skiny a podprsenku lisca... chtěla jsem triumf, ale nějako jsem si nevybrala... :-) ale jinak tam mívají hezké kousky, mám jich pár doma... :-)
@morrilon Já si tak nerada kupuju prádlo :( Teda hlavně v krámě s prodavačkama :-D :-S :-D Teď ještě uvažuju o nějakém posvatebním prádélku :)
@maroussia hm... já si proto koupila to tílko do sady k těm kalhotkám... ale taky jsem si původně říkala, že si něco koupím a asi si něcok koupím až po svatbě... na svatební cestu se chystáme až v létě... :-)
@morrilon My asi vůbec :-| Ale pěkné prádlo se hodí vždycky, no ne? :-)
@maroussia Tak s tím samozřejmě souhlasím... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?