16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
@maroussia ahoj, máš to hezký ,ale znáš nás ženský nakonec si necháme udelatz uplně něco jineho na hlavě :-)
ahoj holky:) je fajn, že vím, že má někdo taky svatbu v dubnu..ptž. hodně lidí nám to vymlouvalo hl. kvůli počasí..tak jak moc se už těšíte? Z ostravy tu asik není žádná nevěsta..?
@fidajana Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Dříve jsi tu psala, že máš nějakého známého z letiště, který se může dostat k dlouhodobé předpovědi. Docela by mě to zajímalo, zda můžeme čekat teplotně nadprůměrný měsíc a srážkově podprůměrný... :) Vím, že je ted venku krásně, ale o to víc se bojím, že pak bude škaredě.... :) Díky Lucka
@andy_m Když už jsem toho svého dotáhla do salonu, tak si vzal první oblek, protože mu byl a přece se nebude převlíkat dvakrát... :-D Říkal, že to bude hezký na fotkách 8-) :-D Mě by se teda víc líbil klasický tmavý, ale důležitější je, že je spokojený ženich :) Akorát teď, když jsem mu řekla, že bude mít v klopě růžový tulipán (jako korsáž) tak to nemohl rozdejchat... :-D :-o :-D @apvj Jojo, jsem fakt zvědavá, jak budu vypadat :) Ale mám pocit, že v drdolu vypadám jak učitelka a navíc mám teď krásný dlouhý vlasy (a to je fakt :-D), takže je chci co nejvíc uplatnit :)
@kajusska87 Duben je náhodou super :-D Já si pamatuju, že většinou největší teplo je v květnu a pak na začátku prázdnin začne být zima a pršet... Dnes jsem potkala několik žen, co měly na nohou lodičky nebo mokasíny... hm.... :-D
@cubykiwi Nejdřív vlasy a pak líčení - mytím, fénováním, lakováním atd. by sis ten make-up dost poničila... A navíc česání zabere víc času :-D
vidim,že každá to máme jiný :-) myslím líčení a česání, mám kosmetičku a je na řadě první a vlasy potom vždycky to tak dělají a výsledek užasný :-) jinak počasí se vůbec nebojíme,myslím si,že bude hezky koukala jsem na počasí za posledních pár let dozadu,skorát většinou foukal studenější vítr je fakt,že pravděpodobnost deště je v létě větší :-)
Holky, bude krásně... a to proto, že se vdáváme!!! x-) ;-) :-) Upřímně řečeno, občas mám spíš strach, že by mohl být sníh... já vím, je to blbost, ale stejně... :-D 8-) :-D Potit se budeme určitě :)
@maroussia přesně tak ;-) zrovna jsem si tak říkala,že jsem ve věku kdy mi trvá líčení déle než česání :-)
@apvj Tak záleží na druhu líčení a česání, ne? :)
holky, makáme na svatebních novinách :-) @maroussia chci výraznější kouřový líčení kvuli focení a pak vyčesané zvlněné vlasy už jsem taky byla na zkoušce,ale jdu ještě ke kadeřnici :-)
@maroussia a joooo máš pravdu :-)))) už jsem trochu víc mimo :-))) a to bude hůř děkuji moc :-D
Článek se načítá
bude nejlepší počasí!!!!! už je to objednaný nebojte!!! :-))) A MÁME TU PRVNÍHO BŘEZNA! JDEM STŘÍHAT METR NE? :-) já tedy určitě první vlasy je fakt že mytí a foukání může poničit "perfekní" makeup taky bych chtěla výraznější líčení kvůli focení .... máme lila svatbu, kytku chci: bílé růže s troškou něčeho fialového proto přemýšlím jestli i na víčka zařadim trochu lila barvičky ať ladím :-)))) Jinak mám hotové vývazky, jmenovky, tombola - částečně, zařízený DJ, místo, ke kadeřnici jdu v pátek tak jsem zvědavá a ve čtvrtek mám kosmetiku :-))) už se to fakt rýsuje :-))) jooooooooooo ale to hlavní dneska čekáme na prstýnky!!!!!! objednali jsme si je u fa Žabka také se tu diskutují byli jsme tam osobně a super tak jsem zvědavá na to veledílo :-)))
Profilova fotka
morrilon: ahojky už jsem to hlásila přítelovi takže mu cinkne aby jsme veděli jak bude.
@fidajana tak to jsi zlatá... Když já jsem koukala na historická data a toho 16. mi z toho vždy vychází líp než 9. ... :-( Tak jsem zvědavá... Ale je pravda, že může být jak chce stejně to bude super... :-) už se nemůžu dočkat... Mně už svítí v albu 39 dní... Tak jsem si včera vzpomělana film 40 dní a 40 nocí... :-) nevím, zda by mi to prošlo... Jinak my už máme asi všechno, aspon rozjednané či v řešení... :-)
na to počasí jsem taky zvědavá...nemusim mít den plný sluníčka (i na focení je lepší tak akorát,aby jsme neměli přimhouřený oči) ale nerada bych aby pršelo .... my o víkendu půjdeme do restauračky ochutnat jídlo abych ho příští týden mohla nahlásit do tisku na menu+oznamko jestli mi přijde do pátku prádýlko tak by jsme jeli i na zkoušku šatů :-) i kytičku jsem si před chvilkou rozmyslela a včera zarezervovala květinářství na zkoušku líčení jsem objednaná až za 14 dní jen furt lustruju hudbu na obřad a nejsem moudrá,je toho tolik na výběr a vše se mi líbí,jenže si ze 120 skladeb můžu vybrat jen 5 :-S Taky začínáte být nervozní?já tedy jo...kor jak poslouchám tu hudbu,tak si to tak představuju :-N
Já jsem pusitila mému chlapovi - From this moment on - Shania Twain(na začátku je svatební slib). A je vybraná spon jedna. jenom nevím, jak je to s hudbou v průběhu obřadu... kolik, a při čem.. jasný můj nástup (ave maria).. Ale hraje se i předtím? Jak dlouho? Potom je tam nějaká pauza, kdy se vnímá pouze ta hudba a nikdo nemluví?
To asi záleží jak kde...já si mám vybrat dvě na úvod (ženicha a můj pochod) a pak 3 další...na prstýnky a podpisy,gratulece a ukončení....ale řikám...všude to je asi jiný....tak se pozeptej
Nám řekli, že si máme vybrat tři až čtyři... a je fakt, že víc bych jich dohromady z toho senzamu ani nedala :-D Takže je asi fakt lepší se informovat přímo na tvém místě. My budeme mít hudbu hranou na klávesy (nebo tak něco :-D )
Profilova fotka
a jakou vybíráte písničku na první novomanželský tanec? já bych chtěla českého zpěváká a přítel chce zase cizinu tak nevim zda se vůbec dohodneme :-)
@fidajana :D :D No tak to ses trefila! :-D My jsme to "řešili" před chvílí - ale vzhledem k tomu, že přítel umí max. ploužák a kapela nám "odmítá" dát seznam písní, tak fakt netuším :-D =-) Já bych chtěla něco českého, i na obřad budeme mít českou a slovenskou hudbu (plus pochod), moc se mi líbí písnička Hořely padaly hvězdy ale nevím, jestli to má naše kapela v repertoáru... hm... :-D Holky, mám prosbičku :) Mrkněte ke mě do alba a řekněte, jestli si myslíte, že bych mohla mít účes popsaný jako ten, co mi vybrala svědkyně (navlněné s hřebínkem) a přes to francouzský závoj... nejsem si jistá... ale chtěla bych oboje, fr. závoj mi schválila i mamina a ta teda umí být kritická :) :) Díky za rady :) ;-) Hele a co kompromis - zahraniční písničku přezpívanou do češtiny? :-) :-)
@fidajana Nebo slovenskou - to je tak trochu oboje :-D x-)
My jsme se rozhodli pro písničku Jen pro ten dnešní den... mě se hrozně líbí i ten film 8-) ale teď řešíme co je to za taneční styl?? ví někdo???????? děkuji |-|
Profilova fotka
@cubykiwi já bych to tipla na waltz, ale nejsem přes to odborník ;-)
Profilova fotka
@maroussia ten druhý účes s hřebínkem je super a francouzský závoj by k tomu určo šel, jestli nebude ještě něčím zdobený
:) tak to my máme svatbu bílo-modrou..:) a přítel taky jenom ploužáky.. má z toho už veeeelkou depku, že bude muset tančit..je to trošku introvert. tak jsem zvědavá.. uf, začínám být nervozní a začíná s emi už o tom zdát:D
@ptjj nevadí děkuji za tip kouknu na youtube porovnáme :-))) díky!
ach jo.. a vůbec nevím,jakou hudbu na obřed.. hrajou jenom instrumental a všecko mi zní tak nějak divně..:(začínám být konečně nervozní..njn, už se to blíží..
@kajusska87 Myslím, že většina nevěst tady píše, že si z obřadu nic nepamatují a hudbu vlastně nevnímají, tak to tě může trochu utěšit :) My jsme dostali seznam, chtěla jsem něco českéh, max. slovenského a nakonec mi to i pěkně vyšlo :) Já nervózní nejsem, nestíhám to :-D :-D Teď jsme snad už pořešili koláčky a dort, tak to bylo to poslední důležité, jinak mám všechno a jsem spokojená :) Já už jsem si to za ty skoro dva roky užila ažaž 8-) :-o 8-)
Já vlastně ani nevím co budou hrát :-| máme to na Červeným hrádku, kde prý hrajou děti na flétny nevim.... a taky si myslim, že to ani nebudu moc vnímat :-N A teď už jen řeším spodní prádlo pod šaty to zatím nemám :-/ hlavně prsenku nevím :-/ bez ramínek aby zas ale držela :-x njn starosti x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?