14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
Tak holky začíná mě to děsit jak to letí :-D Já dneska koupila krabičky na výslužky - košíčky na malý a krabičky s víčkem na větší, některý jsem stejně nechali dělat v cukrárně (pro rodinu co jdou na hostinu), tohle je pro známý a kamarády...ale je toho docela hodně nakonec...ve čtvrtek jdu na zkoušku šatiček, na to se už moc těším, připravuju hudbu na odpoledne na zahradu (nakonec to budeme asi přehrávat z notesu a přes bedničky, už mám staženo přes 200 písniček), taky musíme dodělat ty svatební noviny abych je mohla dát vytisknout a svázat, včera jsme taky zkoušeli jak bude vypadat výzdoba auta a už jsme odvezli část výzdoby k našim, v pondělí jdu ke kadeřnici na melír a odpo musíme odvézt dekoraci do restaurace....to jsou asi tak novinky u nás :-) Jinak v sobotu měl Láďa taky rozlučku, takže jsme s tím už oba smíření :-D :-D Co vy holky s těma rozlučkama? :-)
Profilova fotka
Lucy: Rozlučka je děs. Je to na oragnizaci těžší než svatba. Všem jsme původně psali, ať si nechají volné oba večery příští víkend, než se s Jirkou dohodneme, zad to uděláme v pátek či v sobotu. No, dohodli jsme se na sobotě a najednou tak 50% nemůže. Druhá část zase nemůže v pátek, když už se řeklo v sobotu. :-( Včera jsme tu strašně nadávali, neb ty tlaky známých a kamarádů na to, aby to bylo zrovna v jimi vybraný den jsou hrozné. Nejraději bych se na to vykašlala. ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
No jasný...proto já tu rozlučku měla už předminulý víkend, aby tu holky byly. Láďa zase našel jediný den kdy tu všichni byli minulou sobotu...je to složitý...je to taky hodně tím jak je léto, dovolený a tak...Tak to udělejte tak jak jste se domluvili poprvé, co budou moc tak se podřídí
Profilova fotka
Jinak šaty už s velými obtížemi dopnu. :-) Chodím svičit a žeru jak králík. Zítra jdu na zkoušku účesu. Představ mám několik, ale co z toho bude fakt nevím. Jdu tam na doporučení, paní ani neznám, tak mám trochu obavy. Chtěla bych nějaké rozpuštěné / polorozpuštěné vlasy (dokud je mám ještě dlouhé a v docela dobrém stavu), na druhou stranu šaty lépe vyniknou s drdolem... :-| Jak to řešíte vy? Máte jasno? Příští týden jdu ve středu na odbarvení a ve čtvrtek na nehty a asi na sklenku se svědkyní. :-) DJ pořád nic, tak hudbu budeme muset dát dokupy asi sami...
Profilova fotka
lucy: No, jenže teď začínají s tím: "Kvůli komu to saktra nemůžete přeložit na pátek? No to my tam v sobotu teda asi nebudeme...chjo." Přijde mi to jak nějaké přeměřování přítelství. A to jsme fakt všem říkali dva měsíce před svatbou...Bude-li rozlučka, tak bude ten víkend před svatbou. Nechte si volné oba dva dny!!! Jsem z toho pekelně rozladěná. Mám chuť se na to vybodnout a dojet na víkend na chatu a bloumat po lesích. :-) To mě za chvíli přejde.
Profilova fotka
No šatiček se úplně děsím, ale snad to nějak půjde...mám pak teda ještě týden nejíst :-D :-D Já mám trochu vyčesaný a rozpuštěný (podívej v albu) :-) No já jdu na vlasy v pondělí, ve středu budeme péct koláčky tak nevím jestli na nehty půjdu ve středu nebo čtvrtek...nejhorší je, že mám teď skoro všechny kamarádky v cizině tak jsem tu na nervy sama :-D :-D
Profilova fotka
Tyjo, tvůj účes je bomba. Něco takového taky promýšlím. Moc ti to sluší. ;-) Když už má člověk krásné vlasy, tak proč je schovávat v drdolu (doufám, že mi tahle filosofie vydrží i potom, co mi kadeřnice umotá něco na hlavě). Domácí koláčky vám budu závidět, ale mně se 7 kg pro všechny ty lidi péct nechtělo (neumím péct - vždy je to nějaká katastrofa :-) ) . Budeme je mít z cukrárny do známých, odkud máme dort, tak jsem zvědavá (ani jsme je nechutnali)....To s kamarádkama mi ani nepiš. Já je mám taky všechny v trapu. Jak mám dovolenou, tak jen dodělávám výzdobu a sedím u kompu, kde mi hraje hudba.
Profilova fotka
No hlavně až ve vlasech nebudu mít neodbarvený tmavý fleky (no jo, dost dlouho jsem si melír dělala sama :-D), hlavně si to musím dát co nejvíc zesvětlit :-) no my máme objednané 2 kg z cukrárny a pak budeme ještě péct, aby toho bylo dost...pořád přemýšlím co nám ještě chybí udělat, už vážně nevím :-)
Profilova fotka
No, já to chci hodně světlé...teď to mám dožluta :-| tak chci platinovou/popelavou...prostě dostříbrna. Tak si tu s tím snad poradí...měla jsem jiného kadeřníka, ale choval se děsně, ačkoli uměl udělat super barvu. No, my naháníme DJ a rozhoupávám se zavolat tomu klavíristovi... Hlavně se bojím, aby vše den předem či v den D klaplo a my nezapomněli něco vyzvednout apod.... :-D Podle mě se to stejně nedá úplně "ošéfovat".
Profilova fotka
no my hudbu vůbec mít nebudeme, stojí to hodně peněz, takže stahuju písničky a pustíme si je sami..no jasný, já to právě takový do žluta, teď už to mám zesvětlený, ale ještě to není ono...já teď objednala Láďu na zkoušku obleku a dneska jde k holiči...největší průser je, že jsem hrozně poštípaná od komárů, tak doufám, že se to co nejdřív zahojí...svědí mě to :-D
Profilova fotka
My jsme taky původně chtěli pouštět písničky...Kámoška měla na svatbě super DJ, tak o tom uvažujeme taky. Prachy už jsem přestala řešit. To se fakt téměř nedá. Dost jsme zaplatili sami + počítám, že vybereme na hostině. Jirka si oblek koupil. Pracuje ve firmě, kde jsou párkrát do roka akce, kde musí být v kvádru. Starý oblek už pomalu dosluhuje, tak se nebojím, že tenhle neunosí. Jinak já Jirku zuby nehty odháním od holiče. Konečně má delší vlasy, tak jsem happy. :-) Vždy když přijde od holiče, tak má sestřich jak když jde do armády. Děs.
Profilova fotka
Jo tak armádní sestřih jsem už asi před rokem překopala na trošičku delší, tak 3 - 4 cm - prostě aby to šlo gelovat..no já to snad ani počítat nechci kolik jsme zaplatili, nebo zaplatili rodičové...svatba je fakt docela drahá sranda :-(
Článek se načítá
Ahojky! Tak v pátek jsme se vrátili z dovči. Paráda a hroznej relax. Teď to ale ovšem všechno vypuklo. Jak jsem vám psala o tý mojí babičce,tak samozřejmě opět do všeho reje e reje a dělá takový dusno,že jsem rezignovala a toho pitomýho strejce tam zvu. Doufám,že nebude mít takovou odvahu přijít,nebo že ta jeho vymyslí nějakou dovelenou,nebo když tam příjdou,tak se najedí a potáhnou domů. Jinak co týče hudby,tak taky nemáme dj.Petr stáhnul hrozně moc písníček a udělal takový pásma zasebou na mp3 a budeme to pouštět přes věž. Hospodskej jí koupil kvůli nám teď novou,tak toho využijeme. Hospůdka je malá,tak s ozvučením nebude problém. Jinak ve čtvrtek babička s ženskýma začíná péct koláčky a přes víkend se musí rozvést. V pondělí jdu ke kadeřnici na barvu ostříhání ofiny a zkoušku nějakýho účesu.Mám vlasy sotva po ramena a nemám vůbec představu co si nechám udělat. Mám nádherný vyšívaný závoj až na zem k vlečce šatů,tak nevím.
ahojky, tak jsem ted prijela z Prahy, byli jsme domlouvat kytky. Mame domluveno podle nasich predstav, pristup byl skvelej, jsem nadsena.Musime jeste dodelat zbytek jmenovek a zitra se vrhnu na bryndak a budu muset dokoncit polstarek.Na kolik mate predbeznou kalkulaci na kytky, jaky budou a kolik jich bude?
Profilova fotka
Já předběžnou kalkulaci vůbec nemám, ale doufám, že se vejdeme do 2.500 - 3.000,- Jinak máme objednané: kytku pro mě (velkou z růží), růži do klopy, pro svědkyni nazdobenou růžičku, 2x pro maminky tři gerbery, 4x pro babičku po jedný gerberce, pak udělanou malou kytičku na házení, 3x malý košíčky na stoly.....to je snad všechno...já dneska připravila košíčky a krabičky na výslužky a musím přišívat zavírací špendlíky na mašličky na myrty...ale nechce se mi do toho :-|
Tak my mame pro me dve kytky (jednu z 11 ruzi a jednu hazeci ze tri karafiatu), jednu ruzi do klopy pro zenicha, pro maminky a svedkyne mame ze 7 karafiatů (tj. 4 kytice), pro babicky mame ctyri kytky po trech karafiatech a pro prababicku zenicha mame naramek z minikarafiatu (kvuli francouzskym holim), dve kytky po dvou karafiatech mame na hrbitov (pro dedecky). K tomu mame objednany myrty (50 ks) a venecky z myrty na ozdobeni okynek aut (30 ks). Predbeznou kalkulaci mame na necele 3 000,-. Karafiaty mame hlavne proto, ze hodne vydrzi. Ruze chci abych si je mohla ususit.
Profilova fotka
No jasný..já mám růže z toho samýho důvodu...no já budu mít kytku asi tak z 19 růží - podle jejich velikosti, tak se právě docela děsím jestli to nebude moc těžký :-|
Tak my máme cenovou kalkulaci do 4.000,-. 500,- jsem dávala zálohu už někde v březnu. Objednala jsem pro mě slunečnice s oranžovýma růžema velkou převislou. Ženichovi do klopy,svědkovi do klopy. Svědkyně bude mít místo kytky takovej ten náramek z kytek na ruku. Pak pro maminky ze třech květů. Pro družičku. A také jedna velká ikebana na stůl a 4 ks nazdobených váziček místo košíčků.
Profilova fotka
My máme kytici pro mě (orchideje, růže, hrachor), korzáž, kytice z růží pro svědkyni, tři kytky "pro maminky" (dvě tchýně a moje babička se kterou bydlíme), tři "pro babičky" (dvě přítelovy babičky a moje teta) a tři pro moje letité kámošky jako poděkování (jedna růžička). Všechny jsou z růžových růží. 50 ks myrt. Kalkulace 4000,-Ještě koupím nějaké kytky na výzdobu stolů (asi karafiáty), protože za tu by chtěli 2500,- a to dát nechci. :-S
Ahojky, můžu se přidat? Nevim, proč jsem tohle téma nenašla dřív... Docela mě to všechno děsí - nějak se to blíží... ;-)
Hm, tak koukám, že jsem tu už byla a teď to našla znovu jako novinku. :-)
Profilova fotka
:-D Fatin: já si říkala, že tu tvojí přezdívku jsem tu už viděla Holky budete dělat nějaký svatební noviny? Já je už téměř dodělala, ale potřebuju je dát vytisknout...koukala jsem na nějaký copycentra, ale připadá mi to nějak hrozně drahý (barevný tisk), nemáte nějaký nápad kde to v praze vytisknout? 8-)
Toje fajn zes to objevila znova, aspon nas tu bude vic. Jak jsi na tom s pripravama? Co uz mas hotovy, co ti jeste chybi ?
Ja svatebni noviny nedelam, vykaslala jsem se na to. Puvodne byly v umyslu, ale seslo z toho kdyz zacali vsichni do vseho kecat. Prohlasili jsme, ze na to kaslem, at se behem naseho foceni zabavi sami. A delame od te doby veci ze kterych budeme mit neco jenom my - jako polstarek pod prstynky a podobne.
Profilova fotka
No já se ti vůbec ani nedivim...já to udělala nakonec jinak než to dělají většinou holky co jsem tu tak našla...dala jsem tam hlavně fotky - ze svateb rodičů, naše když jsme byli malý, naše současný...nic moc takových těch kolujících vtipů...ale stejně jsem se dostala asi na 20 stránek a potřebuju to asi tak 15x vytisknout...tak hledám kde nejlevněji
a co to vytisknout doma na tiskarne (pokud ti teda zrovna nedosly barvy)? Financne to asi bude nastejno a bude to pohodlnejsi.
Profilova fotka
No jasný, ale potřebuju barevnou...a to bohužel nemám...ale já si nějak poradím, zkusím jestli třeba táta nemá možnost v práci nebo tak (předtím než to dám tisknout někde jinde) Holky ale fakt už aby to bylo za námi...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět ze zkoušky účesu (fotky v albu Začátek) a mám dilema, protože teď budu až do svatby řešit co si nechat učesat. ;-) Klasika. Jinak svatební noviny jsem taky chtěla původně udělat (hlavně fotky s dětství a nějaké šílené společné z našich akcí), ale nějak nikdo nesdílel mé nadšení. Takže nebudou. Lucy, radím poptat se všech okolo, zda by ti to nemohli vytisknout v práci. Taky dám Jirkovi do práce vyjet obsah rautu a plán svatebního dne. :-)
Profilova fotka
Alte: Mě osobně se na tobě víc líbí ta hladká varianta, je to takový hezký a jednoduchý
Alte, to fakt nevim co ti poradit, slusi ti oboji. Co pises do planu svatebniho dne? Ten zatim nevim jestli budu delat...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?