14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Lucy, polstarek je moc krasny...Ses fakt sikovna.Ja na nem stale jeste pracuju.Dneska jsem se ptala po bilym satenu na ten polstarek a cena za metr je kolem 250,- to je hruza, asi bude z neceho jinyho nez ze satenu.
HOlky chodit sem stale budu chci pak vedet jake jste to meli a jak a jak jste to kazda prozila.Ja v den svatby odlitam na dovolenou pritel si mysli,ze na to nezapomenu,ale placu temer uz dva dny a jsem znicena veci na svatbu jsem schovala a nechsi je videt.Nic nebylo podle nas uz se menilo datum nekolikrat,misto obradu hostina mame problemy s ubytovanim 20lidi.A Aby toho nebylo malo tak zenichova mam mu to rozmluvila nechci ji videt uz nikdy.Tu dovolenou nam kupuje ona aby zamazla nasi svatbu.A to je pro me nejhorsi
Profilova fotka
No já na ten polštářek měla štěstí, že měla věci na něj doma mamka a ten základ mi ušila...já si pak koupila tu kytku (kterou můžu pak dál používat - je tam gumička tak do vlasů nebo by se dala jako brož, je tam zavírací špendlík) a na korálky jsem rozstříhla svůj náramek protože jsem zjistila, že je úplně stejný jako ty hlavičky špendlíků...tak mě ve výsledku vyšel na 100,- za tu kytku :-D A včera jsem taky dodělala tu truhličku na přání, takže taky vyfotím...ale to byly nervy a jak jsem se vztekala :-D :-D
Profilova fotka
mili: A neměli byste si udělat svatbičku třeba jenom ve čtyrech se svědky? Já si sice nedokážu představit že bych to udělala, ale mít se všemi takový problémy tak nevím nevím :-|
Mili, ted pouziju jeden citat: Neplač, ten, kdo zavinil tvůj pláč není hoden tvých slz. Vim, ze je to tezky, ale hlavu vzhuru a klidne se pred "tchyni" i pretvaruj at nemuze mit radost z toho ze ti ublizila. Napada me jestli by nebylo lepsi se po tehle problemech vzit pristi rok jen se svedkama, udelat si to kde chcete vy a pak rozeslat oznameni s tim, ze jste byli oddani... Dovolenou si zkus uzit i pres ty okolnosti, snaz se tam prijit na jiny myslenky. Drzim palce at to zvladnes.
Profilova fotka
mili5: je to moc těžký, co teď prožíváš, já bohužel něco podobného zažívám s vlastními rodiči a o to je to horší, ale zasekla jsem se a řekla, že prostě na tom, jak si tu svatbu organizujeme se nic měnit nebude. S našima nemluvím a vypadá to, že na svatbu ani endorazí, ale doufám, že čas vše odnese a bude zase líp. I dkyž mám pocit, že pokud něco takového se stane, takže nic už nemůže být jako dřív. Pokud si ho chceš opravdu vzít, tak bych se vzala, jak říkali holky jen ve čtyrech a klidně bych i někam odjela se vzít, třeba český krumlov je nádherný. Pokud si nejsi jistá (není to moc poznat:-)) tak si klidně dej čas a nezapomeň je to hlavně tvoje rozhodnutí a tvůj život a nikdo jiný ho za tebe žít nebude. Držím palce
Profilova fotka
mili5: Taky souhlasím s holkama... klidně se vzít jen v doprovodu svědků... Jesli tchýně "pomohla" odložení svatby, tak pozor, aby s tím nemanipulovala i příští rok. :-| Hlavně se nedej - přeci je to vaše svatba!
Presne tak, kdyz se ji to povedlo letos tak bych se bala ze to bude zkouset i pristi rok a proste porad. U nas se taky tchyne snazila zmanipulovat "odlozeni" svatby, ale nastesti jsme si postavili hlavu a uz to rozdychala. Dokud to vypadalo, ze neustoupi a bude nam hazet klacky pod nohy tak jsme i byli dohodnuty to naoko zrusit a vzit se jen se svedkama. Meli uz jsme totiz dost zaplaceno a zarizeno skoro vsechno.Ted s nami planuje, chce videt co jsme nakoupili, kdyz se ji to libi tak to pochvali, kdyz moc nadsena neni tak mlci, ale nekritizuje. Pochopila ze si to tak jako tak udelame podle sebe.Vcera jsme dokonce resili jaky vzor si necham udelat na nehty(moje manikerka mi dala domu par vzorku nazdobeni nehtu at si v klidu vyberu).S mamkou nehty resit nemuzu, ta vyskakuje jak certik z krabicky kdykoliv si je necham udelat.
Profilova fotka
cuke a už jsi se rozhodla jestli šatičky s vrchní sukní nebo bez? :-D
Porad jeste nemam definitivne vybrano, ale cim dal vic vede varianta bez vrchni sukne.Uz budu muset pomalu zacit rovnat obruc aby to fakt byl kruh. :-D
Tak uz mam dohodnutou kadernici, mam tam byt v 7 rano. To uz asi bude chtit mit na sobe saty, abych se pak nerozdrbala.No mam zase o cem premyslet...Jak to budete mit vy?
Ja asi nijak
Článek se načítá
Profilova fotka
No mě přijede kadeřnice domů, budu mít na sobě asi nějakou košili abych to nemusela sundavat přes hlavu a pak ty šaty nějak nandám...v šatech bych se asi (doufám!!! :-D ) uvařila
holky tak dneska jdu po trech dnech do prace dostala jsem jsem volno abych se odreagovala ale nejak to ze me jeste nespadlo.Jsem porad smutna a porad se doma hadame vic a vic.Nevim co mam delat
Bojim se jedne veci a to ze pristi rok se mi do vdavek nebude chtit.A nebude me to tak bavit.Ty pripravy odflaknu to a pak si to budu po celej zivot vycitat.Hlavne budu myslet na rok tenhle jak uz jsem davno mohla byt pani..................................................
Mili, chapu tvoje obavy a ani bych se nedivila kdyby se ti do toho pristi rok uz ani nechtelo. Drzim palce at se to u vas brzo srovna. V praci snad prijdes aspon trochu na jiny myslenky. Drzim pesti.
Ahojky Cuke,tak v praci to vscera bylo tragicke sef mi vcera pral k svatku a rozbrecela jsem se mu do obliceje.byla jsem celej den smutna.Porad mi chodilo tolik sms k svatku a vzdycky tam byl nejaky dodatek ohledne svatby.No doufam ze se vam do te doby pak narodi mim a ja se teprv budu vdavat
Ahoj Mili, tak jak je, uz je to lepsi?Porad na tebe myslim jak na tom asi jsi. My ted mame chut zrusit odpoledni cast hostiny. Deda nam ma delat gulas, tak jsme vybrali hospodu kde nebude moct byt v kuchyni (aby byl cele odpoledne s nami a ne v kuchyni), tak prohlasil, ze ten gulas bude stejne dodelavat ten den odpoledne.Tak jsem na to zvedava.
Ahojky,tak se k Vám přidávám,také nás to čeká 14.8. Už se to docela blíží a tak mám obavy, zda máme vše zařízeno.A jak to prožíváte vy s blížícím se datumem svatby? :-)
Profilova fotka
Ahoj, vítej mezi námi. :-) Jak to prožíváme? Trochu nervíky se zařizováním a s rodinou, ale už se těšíme. Zařízeno ještě vše nemáme, ale počítám, že se to stíhá. :-)
makkyy, to jsem rada ze zase nekdo pribyl.Zarizeno mame uz vetsinu veci, takze pohoda. Nervy zatim nejsou, zatim je to v pohode.To prijde myslim tak tyden predem.
No na mě už to celkem padá. Už příští týden odjíždíme i s prckem na chatu a vrátíme se až v týdnu co je svatba a tak to musím mít vše připravené. ;-) Největší obavy mám ale z našeho prcka,je mu 14 měsíců a začíná pěkně řádit.Takže jsem zvědavá jak zvládne ten obřad. :-)
Ahoj holky! Můžu se k vám taky přidat? Nás to také čeká 14.8.2009. Nějak je toho ale na mě moc. Věčný dohody o tom koho teda pozveme a koho ne a proč ho nepozveme. Jedná se totiž o mamčinýho bráchu u kterýho do konce tohoto týdne dělám. Dělám už u něj přes 3 roky ale hezkýho slova za celou dobu pro mě neměl. Nedávno se stal průser kterej nebyl můj a on to nevyřetřoval a rovnou mi dal výhružný dopis že mu okrádám firmu a poškozuji její dobrý jméno. No posuňte sami zvali by jste ho? Po tomhle všem už jsem tady dala výpověď a za touhle prací udělala jednu tlustou čáru. Nikdo se mi nemůže divit,že ho tam nechci. Babička ale neustále s dědou rejou ať ho pozvu. Už je to vyřešené a pozvánky rozdané,ale on jí nemá a to mi babička dává dost sežrat. Takže svatba je teď momentálně pro mě noční můra.
Koukám,že to mám samý překlep. Jinak ve čtvrtek odjíždíme na týden do Chorvatska.Holky já se tak hrozně těším. Vypadnu z práce a už se do ní nevrátím a odložím všechny starosti se svatbou. Už to máme tak nějak zařízené,už jenom pár věcí. Jinak jsem si tady četla všechny příspěvky a mili je mi strašně líto. I rodina dokáže pěkně ublížit.
Profilova fotka
Ahoj! Vítej mezi námi. :-) Od rodiny ty řeči bohužel bolí nejvíce. Každopádně být Tebou bych ho nezvala. Zbytečně by Ti pohled na něj kazil svatbu. Lepší přežít ve svatební den dva tři povzdechy proč tu není ten a ten než se na tu dotyčnou osobu celý den dívat... Taky jsem nepodlehla nátlaku a pozvala jen lidi se kterými se vídám. Jinak se taky chystám vypadnout z Prahy (a od svatebních myšlenek), alespoň na víkend. :-D
Presne tak, souhlasim s alterego, ze rodina kolikrat dokaze ublizit nejvic. Trojanova, toho strejdu bych teda rozhodne nezvala.A babicce bych natvrdo rekla, ze bud do toho prestane rejpat, nebo kdyz se ji to nelibi tak at nechodi. Je to tvoje svatba tak by meli respektovat koho chces a nechces pozvat. Navic pokud se k tobe chova tak hnusne, tak vubec neni o cem diskutovat.
To máte holky pravdu. Asi se to teda bude semnou táhnout do konce života. Ale jak říkáte. Už pohled na něj při společným obědě by zaručeně otrávil. Zítra už vyrážíme na dovču,hrozně se těším,že to všechno hodím na chvilku za hlavu.
Tak me napada, uz jste premysleli kam na svatebni cestu nebo uz to mate dokonce zamluveny? U nas je to porad ve fazi reseni a jeste do svatebni cesty budu muset nejak vmacknout zapis do skoly.Hezky se nam to komplikuje.
Profilova fotka
cuke: To mi povídej. Já mám 25. 8. nástup do práce a během roku jsem až do Vánoc bez šance na získání delšího volna. :-( Nedají mi ani neplacené. Tak to nějak musíme stihnout po svatbě. Chtěli bychom autem někam k moři, asi Itálie. Možná ale zůstaneme v Čechách...někde na Moravě, třeba... Teď řeším místo svatební noci - hledám nějakou romanťárnu v Praze. :-N Jak to máte vy?
Profilova fotka
Ahojky...já bych ho taky nezvala...nenechala bych si kazit svatbu...a babičce bych řekla (případně zopakovala) co se dělo a jak se choval...jestli to nepochopí tak je jediná možnost - nevšímat si jejich poznámek (i když mě se to říká a chápu že to musí být těžké). Jinak my máme konečně objednaný dort a cukroví, takže to byla vlastně taková větší poslední věc co byla třeba zařídit...teď už jsou to jenom detaily (teda doufám, že jsem na nic nezapomněla!)...takže zbývají ještě udělat sv. noviny, zkompletovat rozpis dne, rozhodit úkoly, objednat se na zkoušku šatů (ale to až za týden), zkompletovat výzdobu, vymyslet nějak připevnění výzdoby auta, ženichovi sehnat boty, atd. Do toho všeho teď předěláváme ten obývák, ale po víkendu by to mohlo být už hotový, takže se těším až tu konečně nebudeme mít opičí dráhu a konečně si budu moc normálně sednout na sedačku.. Příští týden budu se svědkyní péct linecký srdíčka takže se posuneme zase o kousek dál. Jo a teď jsem objednala svatební bublifuky, kašlu na tu rýži, měli bysme jí všude. My jedeme 18.8. na osm dní na Zakynthos (nebo jak se to píše), takže to máme skoro jako z americkýho filmu :-D Už se nemůžu dočkat, naši se teď vrátili z Itálie (takže Alte jestli chcete někam do Itálie tak doporučuju Bibione - jste tam autem za cca 8 hodin) tak jsem jim to mohla jenom závidět (já tu lezla po štaflích a oni se váleli v písečku u moře a procházeli se v Benátkách ]-( ). Jinak my svatební noc budeme mít u nás doma...říkali jsme že si to tady hezky připravíme - šáňo, okvětní lístečky na postýlku...je nám líto platit za hotel, když máme svůj byteček ;-) A co vám holky ještě zbývá? Nějak to už rychle letí...a hlavně mám pořád pocit, že něco zapomeneme!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?