14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
No, bude nás 50. To je cena jen za rautík a pronajmutí prostor. Ještě v tom není cena za alkohol. Prý se to může vyšplhat až na sto tisíc. :-( Na to samozřejmě nenáme a půjčovat se nám na to nechce. Obzvlášť, když to nebude podle našich představ. Zítra jdu asi hledat něco jiného a zkusit se zeptat na svatbu na úřadě. :-S
Profilova fotka
Tak to je teda masakr..to bych se na to vykašlala...obzvláště kvůli tomu chování
Ahojky Hlky,no my to mame podobne stou hostinou,NAm ten majitel restaurace nechce dovolit nic svoji hudbu atd.Nadyktoval jsi to vsechno podle sebe.Co budeme jist kolik lidi tam mame mit hudbu ze bude jeho atd takze na prd dneska jedu za tatou aby to semnou objel uz jsem z toho taky hotova svatba za dverma a my jeste nemame nic hotoveho.bojim bojim
Ahojky, v pondeli jsme byli zaplatit obrad na matrice v Lidicih, poplatek pamatniku, koupili jsme medvidky na auta a na dort a pritel si koupil kosili (bohuzel se bude muset zehlit :-( ) a kravatu. Meli jsme se sejit s majitelem restaurace kvuli upresneni hostiny, ale kdyz uz jsme tam skoro byli, tak nam psal a omlouval se, ze nemuze z duvodu nemoci dorazit. Docela nas to mrzelo, protoze to znamena ze tam budeme muset jeste jednou. Ale aspon jsme vsechno stihli v klidu. Pocitac ai nebudu mit vic nez puvodne predpokladany tyden (dneska jsem si dosla do prace i kdyz mam dovolenou, abych mohla kouknout na mail). Drzim palce at vam to vsem dobre dopadne a problemy se vyresi...
Profilova fotka
Tak jsem dneska byla naposledy ve škole na zkoušce, takže konečně můžu "svatbovat" bez výčitek... :-D :-D takže hlavně zajistit ten dortík...
Profilova fotka
lucyjanek: tak to gatuluju. :-) Já byla naposledy ve škole v úterý, takže mám taky konečně dost času. :-D Jinak obřad přesouváme na Bertramku a hostinu máme zatím v jenání. Dnes nám došla smlouva. Příští týden vyjednáme listiny na Praze 5 (už jsem tam byla). Snad se už neobjeví další problém. Dort zařídím taky příští týden - představovala jsem si nějaký s čoko tyčinkami, ale kvůli ceně jsem si nechala zajít chuť. :-p Jinak jsem se konečně pohla a zamluvila kadeřnici. :-) Pořád ale nemůžu vymyslet styl kytky. Co budete mít?
Ahojky holky no me uz se n zadne pripravy neptejte my tu svatbu asi rusime jsem akorad v nervech nejim a nevim co mam delat.Pritele rodice se rozvade a neni to 2krat nejlepsi a me onemocnela babicka a jde na operaci oci a nohou.Ted jak se jeho rodice hadaji a rozvadej tak to prenaseji na pritele a ja to doma odnasim taky.Aniz bych za neco mohla.TAk vam preju at toho14.8 to bude vas velky krasny den budu na vas myslet. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Ps:Pak mi poslete nejake fotecky ze svatby At se muzu pokochat
Ahojky holky tak po vcerejsim reseni nasi svatby Jsem zase mezi vami a taky pujdu jako vy 14.8.na svou vlastni svatbu.Jsem strasne stastna.Zitra jedem zaridit dorty.pak v sobotu jedem ke kamaradce do restaurace zaridit hostinu.pristi tyden pritel zaridi kolacky.Uz se nam to blizi teeeeeeeeeeeeeesim se
Profilova fotka
Teda mili...já tě asi roztrhnu...takový infarktový stavy :-D :-D :-D Jsem ráda, že jste "krizi" zažehnali a dál připravujete váš velký den...jen tak dál...já včera dozdobila polštářek pod prstýnky, začíná ze mě být snad švadlenka... :-D Takže pořád chybí ty dorty no...
Profilova fotka
Holky...už jen 40 dní 8-)
Ahojky tak co uz mate?????Me vcera dosel balik s ozdobama na svatebni stul ale mame malo masli na auta musim jeste doobednad.v patek zaridim dortiky.zenich uz ma botky.Pristi tyden me cekaji nakupy s mamou ohledne obleceni na svatbu.V sobotu jjedem zaridit hostinu a brachovi pro oblek.Holky uz se tesim na ten tyden pred svatbou.odpocitam dny kdy se na to tesim.Mam ale pred sebou 3dlouhe tydny v praci takze i soboty a nedele pak mam dlouhy volno.Lucy:A co vy uz mate?????
Tak ja vcera koupila maslicky na myrtu. Doma nam ty pripravy znechutili natolik, ze se nam uz vubec nechce cokoliv pripravovat - puvodne jsem maslicky chtela vazat doma. Nejradsi bych nekam vypadla a vratila se az na svatbu (nejlepe rovnou na obrad). Uz aby to bylo za nama. Uz nam chybi jen potvrzovat a upresnovat pocty lidi. V pondeli jsme jeste meli schuzku v restauraci kvuli nejaky zmene v hostine (omezili jsme to tam jen na obed, kvuli zdravotnimu stavu nekterych hostu) a po jednani jsme prohlasili, ze nemit zaplacenou nevratnou zalohu 8 000,- tak bysme to tam zrusili cely. Daval nam totiz dost najevo, ze ho stveme jak to menime a byl dost neprijemnej. V podstate nam na obed a pripitek chtel nechat celkem maximalne hodinu a pul (pro 43 osob - to by se ti kterym to prinesou naposled ani nestihli najist). Po prvnim jednani (kdyz chtel zaplatit zalohu) nam poslal kalkulaci hned druhy den rano i kdyz to byla nedele. Ted nam slibil poslat upravenou kalkulaci a zatim cekame marne.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukam, že to neni vyhrocene jen u nas. mam ted pocit, ze svatba se rovna akorat spousta nervu a hadek. Kazdy o ni ma nejakou predstavu a vubec nerespaktuje, ze je to vase svatba a ne jeho a je nastvanej, ze neni po jeho. Ja uz mam toho zarizovani plny zuby. Vypada to, ze nasi na svatbu nejspis nepujdou, viz. problemy, co uz jsem psala drive. Babicce se zda, ze ta hostina je prilis daleko a to uz mame danu zavaznou objednavku a rozeslane pozvanky. Ze by se to pry dalo obtelefonvoat a nekam jinam presunout. cuketacek: to te lituju, takovy jednani je hruza. my nastesti jsme chytli slusny hotel, alespon doufam, ze to nepokazi necim pred nebo behem hostiny.-) mili5: pevne nervy lucyjanek: uz sjem to vymyslela s dortem, nebudu to resit a koupim dva uzasne ovocne dortiky od hajka, ktere necham trochu prizdobit. nehodlam za dort utratit 5000 :-) alterego: budu mit ruzove ruze a bile frezie, jeste jsem vahala nad kalama, ale moc se mi nehodi k satum.:-)
Profilova fotka
Mili: jsem ráda, že vám to nakonec tak hezky dopadlo a že se už těšíte :-) Cuke: no tak u nás je to to samý...minulý týden jsem se rozbrečela dědovi do telefonu, že už fakt nemůžu z toho jak mi to všichni kritizují...samozřejmě to s babičkou nevydrželi a řekli to našim, takže teď pořád všichni říkají jak se už těší a tak...nevím nakolik je to upřímný, ale aspoň se snaží. Alte: Já budu mít růžové růže, vázané dokulata, okolo bílé (myslím že se tomu říká nevěstin závoj nebo tak nějak) a okolo zelené a perličky, ze stonku by měla viset dlouhá zelená "tráva" nebo jak to říct :-D , mamky budou mít 3 růžový gerbery, babičky po 1 gerberce, ženich jednu růžičku, a svědkyně jednu růži (nazdobenou jako já svatební kytku) Jinak holky myslím, že už máme úplně všechno kromě toho dortu a výslužek..takže stačí odvozit věci k našim na barák, dekoraci do restaurace, kde by to měli nazdobit oni sami, připravit dárečky pro hosty, jinak já s ženichem máme už všechno svatební oblečení (teda ještě hledám bílý háčkovaný balerínky a fialový žabky, ale to už je detail :-D ), výzdobu na zahradu už máme všechnu (musí se ještě připravit cd s hudbou - nebudeme mít ani dj ani žádnou kapelu), jídlo na odpoledne je už vymyšlené a pomalu se nakupuje (pití a nějaký čipsíky a tak, jinak už je zbytek vymyšlený), mašličky k myrtám jsem už vyrobila, polštářek taky, ještě tedy vyrobit výzdoby na auto (zkompletovat), ještě musím dodělat svatební noviny...jinak máme fakt asi všechno...super... Jinak ženich předevčírem říkal, že se už vážně těší..to mu můžu tak závidět...mě je z toho spíš zatím špatně... :-D :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že nás všechny postihly depkoidní stavy. Na přípravy jsem se jako čerstvá snoubenka těšila, ale nějak to stojí za p.. Pořád se něco kazí... Máme rozjednané dvě restaurace, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne... už jsme z toho docela unavení. První restaurace je příjemá, ale je tam dost malý prostor pro tančení + mají dost drahé nealko. Druhá má úžasně prostornou zahradu, ale nejsem moc přesvědčená, že to ti lidé zvládnou zorganizovat. (Podobně jako Cuketacek čekáme na kalkulaci) :-| No uvidím. Příští týden už to musí být hotové. V pondělí jdeme vyzvednout papíry na úřad. Rodina je zatím v klidu (ještě že tak!). Mili: Jsem ráda, že jste to nakonec zvládli. Lucy+Colormaus: Dík moc za odpověď na kytky. :-) Taky to vidím na růže. Pravděpodovně krémové a k nim ještě něco (líbily by se mi orchidejky) - no, poradím se v květinářství. V pátek to jdu objednat. Každopádně kytičky pro zbytek osazenstva si představuju podobně jako Lucy. :-) Cuke: Přeju pevné nervy s restaurací i s rodinou. Pořád si říkám, že když jsou takové problémy před svatbou, tak náš den bude pohoda. :-D Musí být. :-)
Profilova fotka
Jo a já se přiznávám k první (celé) probděné noci kvůli svatbě...na dnešek jsem usnula až v půl šestý :-D :-D To začínám brzy!!! :-D :-D
Ahojky! Ráda bych vás pozdravila, vdávám se tedy až 15., to vy už budete vdané ;-)
Ahojky Holky no koukam nervy na pochodu.Ja to taky nemam lehke jsem cela nervni ted tyden hadek.pripravy nic moc nejak jsem nic nezaridila.No ale dneska jdu se svedkyni na obed doladovat detailky.Koupila jsem ji jako prekvapeni pumpadurku strasne ji chtela.Kdybych ji nevolala at mi pomuze tak jsem k.o.Zenich ten se moc nezapojuje do priprav.Nedavno mi rekl ze ho mrzi ze mi s nicim nepomaha.Vic me mrzi ze mi nezavola jeho mama a nezepta se me jestli je potreba neco zaridit.Vlasne ma snahu na svatebni kolacky.Dneska udelam jmenovky eznam hostu a zasedaci poradek,Zitra jedem ke kamaradce do restaurace domluvit meny a raut.Pristi tyden jedu zaplatit zamek a drinky zalohu na kytky.jsem uz nejaka presla z tech priprav strasne jsem se na ten den tesila a ted se tesim az vse bude zarizene a za nama.
Jo a dort nevim jaky budem mit nase znama je cukrarka e dela dorty na plesy svatebni k narozeninam.je uzasna,tata to sni vyridil.tak ani nevim jakl nas dort bude vypadat :-)
Ahojky, tak kalkulace uz nam prisla, jen nam tam jeste neco chybi, tak jsme posilali dotaz. Jsem zvedava kdy odpovi. Dort nam upece znama, jeste se s nama prijede domluvit konkretne. Zabydlujeme se pomalu, ale jiste v mem malem pokoji, pokousime se sem vejit a zatim se dari...Na vikend jsme byli na vylete, bylo to skvely, jen ty navraty do reality pak nestoji za nic :-(
Ahojky tak vcera jsem s kamaradekou domluvila hostinu.Jsem nastvana jelikoz jsem si domluvila na vecer raut a zenichovo tatovi se to nelibi.At si trhne je to nase svatba myslim si ze tam je velky vyber jidla.Uz nam zbejvaji kolacy a male dorty ty pry zaridi zenicha mama.Ja jdu ve stredu vybrat penize a zaplatit zamek dinky a kytky odevzdam vyplatu.Pak uz je zaplatit detali.Mam nejake fota co jsem skousela o vikendu
Jo holky uz mate neco na krk a nausnice nemuzu nic hezkeho sehnat nejaka rada???
Ahojky, nausnice i neco na krk uz mam. Vysypala jsem svoji sperkovnici a trochu to prohrabala (ani bych nespocitala kolik toho mam - mam stesti ze do usi muzu narvat cokoliv). Spoustu z toho mam bud od Avonu nebo od Oriflamu.
Profilova fotka
Tak holky, už jenom měsíc! :-) :-) :-) Děsně to letí. mili5: Já jsem sehnala náušnice a něco na krk v bižuterii v Centru Chodov a taky v půjčovně šatů.
Jo leti to pekne, navic jsen ted nejaka nastydla, takze nemuzu ani dodelavat polstarek pod prstynky - bych si asi jehlou vypichla oko az bych zacala kychat :-D . Do toho se snazime do jednoho pokoje poskladat dva, menili jsme okna v celym baraku a ted se dodelava zednicky zacisteni a uklid - vcera jsem bilila kuchyn u babicky. Byla jsem sice bila od hlavy k pate, ale povedlo se, je to bez "kocouru". Svuj pokoj jsem delala uz pred tydnem a za pomoci pritele.
Ahojky Holky,leti to jak blazen.My zitra jdem zaplatit kytky a zamek pak jdem s mamkou nakupovat pro ni obleceni na svatbu a doplnky.Jeste nic nema.Shanime fotografa muzu vam rict,ze jsem nestastna z toho jak jsou bud rahy nebo jsou daleko a uctuji si cestu za km.MAma uz uklidila celej byt aby pak jen mohla poklidit.Dneska mi rekla kdo bude u nas spat ze ctvrtka na patek a nevim jak se tam poskladame.Mamka nam vysiva bryndak.Nechci v restautaci mit pres sebe gambrinus ubrus :-) :-)
Ahoj Holky co vam ted reknu myslim vazne,a uz se to menit nebude.MY tu svatbu odkladame.Na pristi rok.Budu na vas myslet ve vas velky den
Mili, to me mrzi, ale drzim palce na ten pristi rok at se to vydari. Spoustu veci uz mas hotovou, tak to urcite vyuzijes. Nicmene doufam, ze se sem k nam budes stale chodit koukat a obcas trochu pokecat ;-) protoze jinak bys nam tu chybela.Spousta z nas si na tebe v ten den urcite taky vzpomene, protoze k nam proste patris...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak by jsme o víkendu s přítelem oslavili první rok co spolu bydlíme a včera 5 let a 5 měsíců vztahu...nic méně jsem byla pryč a vrátila se až včera, takže jsme to museli všechno odložit na dnešek..Holky holky to to letí...dyť tu svatbu máme už za měsíc....juchůů... Mili: Taky mě to mrzí, ale přes ty vaše problémy a starosti byste si to snad ani neužili...budu držet palce aby se vám to do příštího roku všechno vyřešilo a pak si to pořádně užili ;-) Jinak my začínáme s rekonstrukcí obýváku, takže teď místo přišívání zavíracích špendlíků k vývazkům budu po večerech šroubovat obývákovou stěnu...už se těším až to budeme mít hotový.. A ze svatebních příprav jsem dodělala polštářek..fotka je v albíčku a dneska se vrhnu na tu truhličku...konečně jsme sehnala vlnitou lepenku - vezla jsem jí včera vlakem až z Třeboně :-D Teď jsem začala řešit jestli bude rýže nebo bublifuky...co myslíte? Jen mě trochu děsí, že prý ty obyč bublifuky dělají fleky na oblečení...ale ty svatební mi přijdou zbytečně drahý tak nevím co s tím... :-|
Profilova fotka
Mili: přeju Ti, ať Vám příští rok vyjde podle Vašich představ. :-) Lucy: Polštářek se povedl. :-) Pokud jde o to házení, tak dopoučuju spíš ty bublifuky (podle mě to vypadá i na fotkách líp). Rýži měla kámoška a pak jí celý večer vytřepávala z výstřihu a účesu. Ke všemu ještě od rádoby vtipného bratránka dostala salvu rýže přímo do obličeje. :-| Zvažuju variantu okvětní lístky na první tanec a bublifuky po obředu. Cena je ale děsná, tak koupím asi jen pár kousků.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?