14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Jo je to fakt desny. Vypada to, ze kdyz si to prosadime a nevyhovime rodicum pritele, tak pujdou maximalne na obrad a na hostinu ne. Ale co, mne je to jedno a pritel si to hodla prosadit taky, tak at si to udelaji jak chteji.
Ahojky Cuky tak jak je?????My jsme dneska byli pro prstynky jsou krasny no a zitra jdu zenichovi pro sako.Tak jsem na neho zvadava.V nedeli jdu obednat k zname dorty tak snad uz bude vse o.k.
Profilova fotka
Ahoj holky, zrovna řeším dort a přijde mi, že je mají všude strašně předražené, jakmile se řekne svatební:-( Nemáte náhodou kontakt na nějakou dobrou a levnou cukrárnu v praze?
Tak kontakt na cukrarnu nemam, ale zkus rikat, ze jde o dort na rodinnou oslavu. Myslim, ze i tak si z nabidky vyberes a treba bude podstatne levnejsi (i kdyby s nejakym ustupkem od puvodni predstavy). Nam bude dort pect jedna znama, takze pohoda. Jo a nakonec s rodicema je to uspesne vybojovano, ale s jednim malym ustupkem. Po obede se budeme presouvat do jine hospody v miste bydliste. Ale to nevadi. Zbytek uz bude podle nas, takze za to to stoji :-)
Profilova fotka
Ahoj, taky právě řeším dort. Taky promýšlím, jak nedat za dort skoro 5000. :-( Zároveň bych tam chtěla pořídit i koláčky, ale 350 / kg mě málem položilo. :-S
Teda jeste ze pect budeme s mamkou...ty ceny jsou desny.
Tak jsem vcera doma ukazala saty a moc se jim vsem libily. Doma je to ted v pohode. Nasi uz se vzpamatovali ze soku a zacinaji se tesit...navic nam do niceho nekecaji, takze pohoda.
Ahojky holky dlouho jsem tady nebyla rozbil se mi pc.ja to mam ted hodne spatny pohadala jsem se strasne s mamou a nebavime se rekla ze ani neprijde na svatbu jsem z toho trochu znicena nevim co ji mam rict aby vse bylo jako driv.jinak uz mame prstynky a zenich hura oblek ale byla to snim drina ho dotahnout do blazka.delal na me ruzny drsticky a kraviny jen aby si ho nemusel zkouset
Mili, to me mrzi, snad se to srovna. Budu drzet palce. Mne naopak mamka rekla, ze mi nehodla do niceho kecat, ze kdyz si to platime sami, tak at si to udelame jak chceme my. Nabidla se ze nam napece, tak jsem to uvitala s nadsenim. Uz planuje kolik ceho bude potreba, segra si shani saty...proste uz panuje nadseni. Drzim ti palce at se to srovna.
Profilova fotka
Ahoj...Mili..taky mě to mrzí, ale věř, že do srpna je ještě času dost a že se všechno určitě srovná...Budu držet palce Cuke..jsem ráda, že se to urovnalo a můžeš si konečně naplno užívat přípravy... Já pořád čekám na ty oznámení..už mě to vážně štve...ale už by měly být na cestě..takže záleží na rychlosti pošty..ale už aby tu byly...štve mě jak se pořád poslední dobou na ně lidi ptají... ]-(
Profilova fotka
Juchů..tak oznámení už máme doma...konečně mám klid :-)
lucyjanek: tak to je skvely, kdy budete oznameni rozdavat? My uz jsme jich par rozdali, seznam hostu jsme jeste upresnovali, takze pozvanky na hostinu budeme davat tak za tyden az dotvorime zbytek. mili: tak jak to u vas vypada, uz se to aspon trochu uklidnilo? Jinak v patek jsme byli v jedne hospode kvuli zmenam v hostine (obed v Lidicich, zbytek v miste bydliste) a klaplo to, nemuseli jsme vymyslet zadnou jinou a dneska se nam povedlo domluvit, ze veceri nam bude delat deda a bude to gulas... Dneska dopoledne se sesli rodice, maminky naplanovaly peceni a podobny a tatinkove resili auta a dopravu. Nastesti se uz davno znaji, takze pohoda.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, takže Cuke nakonec si užíváš svatební přípravy...a to bylo strachu :-) Přeju ti to. No zatím rozdáváme rodině, která jde i na oběd...takže je tam oznámení a pozvánka ke stolu...pak na odpolední zábavu (na zahradu) už máme myslím všechny co chceme pozvat, ale je možný, že někdo přibude..jen doufám, že nikdo nebude ubývat :-| No naši rodičové měli tohle setkání v pátek..znají se asi přes 4 roky, takže taky pohodička :-D
No my oznameni zatim taky davame, ale jeste bez pozvanek, protoze jsme az dneska definitivne doresili seznam hostu. Doufam, ze uz nikdo nepribude. Moje maminka a priteluv tatinek se znaji uz pres 30 let - jsou to spoluzaci ze zakladky.
Ahojky holky no urovnalo vsera probehla navsteva u moji mami.nijak moc jsme se nebavili.akorad ze koupila dalsi kraicky na vysluzky.nefunguje nam pc takze musim vzdycky nekde napsat aspon vam.No moc casu neni my toho mame jeste dost.ve ctvrtek hlavne odjizdime do chorvacka tak nevim musim dneska balit.jelikoz jdu pak streda ctvrtek do prace a ve ctvrtek po praci jedem.nestihala bych balit.Uz se nam to holky blizi asi tak 52dni.nevim co uz mate zarizene ale my nemame jeste dorty vysluzky,pak musim hodne veci objednat pres internet rozeslat ostatni oznameni.zaplatit zamek doplatit saty atd no je toho jeste dost.Jo holky mate druzicky???? :-)
Profilova fotka
Jo tak dort a výslužky zatím nemáme taky...jinak je to už si myslím téměř všechno 8-) Já družičky nemám...v rodině žádný pidi dítě nemáme a dospělý holky to jsem nechtěla :-) Tak mili...krásnou dovolenou...letí nám to jako blázen
Hezkou dovolenou Mili. Druzicky taky mit nebudeme. Vsechno podstatny uz mame, dort a vysluzky zatim resime. Rozvazet vysluzky budeme asi ve stredu 12.8. Oznameni rozdavame postupne, jeste mame nejake dodelavky.Ale myslim, ze uz se vsechno zvladne celkem v klidu.
Cuketacek?Vy budete rozdavat ty vysluzky????My je budem davat az na svatbe.Nebo to se dela predem????Spatna zpravaa nikam nejedem koukal pritel na pcasi v chorvacku a na potvoru tam ma byt osklive a prset :-( tAk probehne navsteva u tety v Prostejove.Tak dort my mame pres znamou to je to posledni,ale kolacky a dortiky.Ja uz jsem tak vystresovana.jak se to blizi.Ja mit rduzicky budu zenich ma zname a ty maji 2letoua 5letou holcicku.A ja mam 7leteho brachu.Mame to naplanovany tak ze na obrade pujde prvni bracha s malejma pak muj svedek a pak ja s tatkou. :-)
Mili, u nas se to dela tak, ze vysluzky se rozvezou predem (krome svatebnich hostu se davaji i sousedum a dobrym znamym) a na svatbe je to pak v klidu - nemusi se hlidat kdo odchazi a je mensi sance ze se tak na nekoho zapomene.Jeste si musim udelat seznam komu chci vysluzky davat takhle "mimo". Jinak tohle nechavam na starost mamince.
Profilova fotka
Ahoj holky..já je budu taky dávat až ve svatební den odcházejícím lidem...no my mít v rodině takový "prťata" tak mám družičky taky...ale nejmenší dítko (a vlastně jediný) bude mít 10 měsíců..Vojtíšek by to asi nezvládl :-D
no ono je to asi v podstate jedno kdy, zalezi na tom jak to komu vyhovuje...
Ajoj no ja jsem prave nevedela jak se to dava,ale mam pocit,ze po hostine a dava se to jen rodine.
No ja myslim, ze zalezi na tom jak to v danem miste byva zvykem. Jine je to v Praze, Plzni a podobnych velkych mestech a jine je to na vesnici nebo v malem mestecku kde se znaji skoro vsichni. U nas roznaseli vsichni co znam predem a od sousedu jsme taky dostali vysluzku kdyz se jim vdavala dcera i kdyz jsme na hostinu zvfany nebyli.
Tak mamka uz ma predbezne pripraveno co vsechno bude pect, z jakyho mnozstvi a podobne. Ja makam na polstarku pod prstynky a na jmenovkach. Od pondelka mam dovolenou az do 25.8., takze pohodicka.V pondeli jeste jedeme na matriku neco dovyridit a zaplatit (byli jsme domluveny s matrikarkou, ze se zastavime koncem cervna nebo v prvni polovine cervence).
Ahojky, uz se nam to krati, uz jen 48 dni. A ted jdou u nas vsechny pripravy stranou, protoze od pondelka nam budou menit okna v celym baraku. Takze stehujeme vsechno od oken pryc, zitra budu muset uklidit i pocitac a budu minimalne tyden bez pocitace. To bude hruza. A jeste vetsi hruza bude potom vsechno vracet na puvodni misto a uklizet po delnikach.Na to se netesim uz vubec. Navic budu muset odstehovat i morcata a potkanku nekam kde se nebude tak prasit. Proste fakt idealni stav na svatebni pripravy... :-o
Ahojky cuky,no koukam ze mate plne prace.My jsme se vratili ted z chaty byla jsem tam za nasima a pohadala jsem se s tatou .Rekl dost veci ktery mi ublizili a hned jsem chtela jet domu.Nahazela jsem veci do auta.A rekla jsem nasim ze je na svatbe nechci videt.Ani jeden se o me a me sourozence nikdy nestarali vzdy to bylo na znamejch nebo sme si sourozenci vystacili sami.Nejhorsi je ze brachovi je 7let a prdeji na nej.lita po sousedech atd.probrecela jsem celou cestu do Prahy u Jirkovejch rodicu jsem dala panaka a hura dom ;-)
Ahoj Mili, to me mrzi ze to mas doma tak blby. Koukam ze hadani se pred svatbou bude asi bezny...My se taky pohadali s nasima - opet kvuli hostum. Segra ma ted nejaky problemy s pritelem (jednou tvrdi ze se rozesli, jednou tvrdi,ze maji jenom pauzu) a schazi se s nekym jinym (maminkou mi to bylo podano ze s nim chodi, ona tvrdi, ze se o ni zatim jenom snazi). V zivote jsem ho nevidela, ani nevim jak se jmenuje a mam ho zvat na svatbu. Dostala jsem to befelem. Pro klid v rodine ho pozvu, ale to neznamena ze nebudu doufat, ze nedorazi...Takze uz jsme s pritelem na pripravy rezignovali. Po obradu mame domluvenou tak hodinu foceni a chteli jsme udelat svatebni noviny aby se lidi za tu dobu neukousali nudou, ale kaslem na to a prestavame se namahat - jsou to dospely lidi tak at se zabavi sami. Kdyz nam ty pripravy tak zprijemnujou...
Ahojky,no koukam ze ty to mas taky super??????Me kdyz nekdo z rodiny rekne hele ja mam pritele muze tam njit taky tak jim to odsouhlasim nebudu si zneprijemnovat svatbu.Ted kdyz se sere tak se sere normalne nam znama s pritelem v nedeli rozmluvila hostinu kde ji mame mit ze ten chlap natahuje lidi a porouci si podle neho co a jak bude to se nam nelibi tak hledame misto kde si to udelame je to naprd.Uz me to nebavi.Jsem akorat otravena a resdim vse sama. :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsme konečně měli první (!) pohovor v restauraci, kde máme i obřad. Pořád jsem byla ve stresu, že na nás nemá majitel čas... oprávněně. :-( Jeho přístup byl úplně neprofesionální ... za rautík chce cca 70 000, ale není ochotný se přizpůsobit požadavkům. Např. prostě nechtěl diskutovat ani o rozestavení stolů, že prý si sedneme s rodiči ke stolu pro 6 lidí (přičemž je mu jedno, že skoromanžovi rodiče jsou rozvedení :-| a já bych tam měla jen babču)... další pěkná pasáž byla hudba a další věci raději nebudu rozmazávat. 8-( Zvažuju, že se pokusím změnit místo obřadu, rautíku a vezeme se někde na úřadě. :-(
Profilova fotka
Alte a kolik vás bude, že chce 70000? S těma pozvánkama je vážně opruz ]-( Já se zase děsím až budu dávat oznámení a pozvánku na odpolední zábavu kamarádce...jejího přítele úplně nesnáším...ale zase nevím jestli jí budu mít srdce říct ať ho s sebou nebere...snad jí to dojde..ale pochybuju :-D Když o tom poslední dobou uvažuju, tak bych to udělala vážně asi všechno jinak...Určitě bych to všechno neplánovala všechno v tak velkým stylu...ale teď už je to jedno..teď už nezbývá než doufat, že to všechno dobře dopadne..ale vážně už začínám mít nervy..nechci se vidět třeba týden předem !!!! :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?