14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Ahojky, rodicum to rekneme pristi tyden pokud nam to zase neco nezkazi, jako posledni dobou porad. Tak jsme to v patek tak resili a shodli jsme se, ze jsme se meli vzit nekde tajne jen se svedkama, hned jak nas to napadlo a mohlo to byt v klidu. Protoze od ty doby co jsme se rozhodli pro svatbu a zacali ji planovat se nejak vsechno s... (vzdyt vite co :-) )
Cuketacek:JAak to co se deje???kdo na to prisel a prokecnul to?????CO? ;-( To je celkem na prd.Hele ale svatba na tajno je pekne naprd.Mama mi ted rikala nedavno,ze jeji kolegine ji zavidi,ze se mame zapojuje do priprav a tak.Jeji kolegine ma syna a videla jen fotky a navic se brali v dzinach COz mi prijde docela uhozeny ja bych to pak poslouchala celej zivot u rodicu a myslim,ze by mi to nikdy neodpustili.Ja sama chci pohadkovou nezapomenutelnou svatbu.
Profilova fotka
Ahoj, já chci sice taky pohádkovou svatbu, ale poslední dobou si říkám, že jsme se měli vzít někde sami na dovolený...pořád někdo řeší (to by mi ani tak nevadilo), ale hlavně mi vadí, že mi to všichni říkají (to s tou dovolenou)... Holky..no nemáme to jednoduchý!! :-|
Ale nikdo to zatim neprokecnul (nastesti). Jen jsme od ty doby co jsme zacali planovat svatbu stihli dva pohrby v prubehu tri mesicu (pribuzny, ktery jsme chteli zvat na hostinu) a dalsi z predpokladanych hostu je ted v nemocnici, ale melo by to byt uz dobry. No proste kdyz se dari, tak se dari...
Cuketace:TAk to mi je lito.To chapu.Ja myslela ze te nekdo nasel na tehle strankach z rodiny a vykecal to doma :-) To ja mam rozpovidanou pusu a to bych asi v sobe neudrzela nerict takovou udalost vsem znamim a rodicum :-) :-) :-) :-)
Mili, to je v pohode. Proto sem nedavam fotky kde je muj ksicht a pod timhle jmenem me nikdo nezna (dokonce i pritel valil oci kde jsem na to prisla). Kdyz chci neco tajit tak to musim mit promysleny :-) to uz je sila zvyku.
Ahoj holky! Můžu se k Vám přidat? Cuketacek mě psala že máte zavedenou diskusi na datum svatby 14.8.2009. I to je naše datum. 14.8.2009 ve 14.00 na Frýdlantské radnici.(kousek od Liberce). Jinak už se to blíží šílenou rychlostí a já mám pocit že nic nestíhám.
Trojanova:NO ahojky vitame te.Tak ty to mas i casove jako my :-) Cuketacek a lucyjanek to maji myslim dopoledne.Az na to ze my to mame na Dobrisi :-)
Tak holky vcera byla u me jedna holcina na liceni a byla jsem z toho hotova dam to pak do alba mela jsem sanci i vice liceni ale nechala jsem to na prvnim delala mi kourove oci a i make up byl super ty jo to to leti za 2mesice A to masime jeste na zamek drobnosti do restaurace sestavit meny zenich jeste nem oblek no tesim se.Musim toho jeste celkem dost udelat.Objednala jsem si na leontyne spodni pradlo kalhotky a podprsenku snad mi to bude jinak to poslu zase zpet
Profilova fotka
Ahoj, jsem ráda, že se rozrůstáme :-D :-D A co ti ještě schází troj?
Mili, drzim palce aby ti pradlo dobre sedelo, ja jsem si takhle objednavala podprsenku a nastesti sedi dobre. Ted jsme se vrhli na drobne dodelavky - chceme objednat medvidky na auto i jako figurky na dort a taky sklenicky. Dalsi veci uz tak nejak musime zarizovat az po oznameni rodicum. Na to se chystame ted v sobotu a porad premyslime jak to udelat aby nas hned nezabili (nic totiz netusi). Toho se bojime asi nejvic. Jaky byly reakce na oznameni u vas? A jakym zpusobem jste to oznamovali? Diky za rady...
Profilova fotka
A proč myslíš, že by měli reagovat negativně? No oni to tak nějak tušili, protože jsme oba ukecaný tak jsme to všude naznačili...žádost proběhla v den našeho 5letého výročí, takže jsme pak volali, že jsem byla požádána o ruku / že jsem řekla ano na žádost o ruku. No a druhý den (nebo za 2 dny, to si už nepamatuju) jel snoubenec ;-) s kytkou pro mamku žádat naše o ruku. Bylo to hezký. :-)
Článek se načítá
ahoj, no predpokladame ze hlavne ze strany rodicu pritwele bude problem. Jeho matka neustale vyklada jak si zkazi zivot pokud se se mnou nerozejde a ji jak zkazi zivot, ze se bude muset pretvarovat a podobne a snazi se ho citove vydirat. Takze proto se desim.
Cuky:To bude v pohode uvidis jak ji pak po case reknete ze cekate mimiska tak bude rada za vnouce nebo myslis ze ne???
No tak nas uz cekaji nejake drobnsti.Hlavne ted naplanovat veceri s rodicema na seznameni.To bude husty
No uvidime, zitra nebo v nedeli poreferuju jak to dopadlo. :-) Mili: Nasi rodice se znaji, takze aspon tohle nas neceka...Jinak drzim palce at to dobre dopadne
Profilova fotka
Tak tedy držím palce holky vám oběma..pak dejte vědět.
Ahojky holky vcera jsem se bavila s kolegama v praci co nas jeste vsechno ceka a jak to rychle utika.celkem nestihame v pondeli mi prijde spodni pradlo v patek jedem zaridit vysluzky a Dobris(hudbu obrad atd)Cim vic se to blizi tak jsem v nervu.To jsem zvedava jak to udelam az bude svatba.vcera jsem rikala pritelovi ze vubec neusnu den pred svatbou.Bud budu celou noc koukat na saty co budou naproti me nebo budu nervozni ze nebudu mit pritele u sebe.Kazdy ve svatebni den jedem od jinud on z Modran a ja z Troji sraz mame na Zbraslavi.zenich uvidi nevestu az v ulicce k zenichovi :-)
Mili, neboj, to stihnete. Casu je jeste dost. Plaseni me chytne az tak jeden den pred - vzdycky sstresuju az na posledni chvili...i kdyz ted jsem z vecera uz poradne nervni. To bude dneska narocny den.
Profilova fotka
Tak držím palce...pak dej vědět...holky zatím klid...na scény je zatím času dost...začneme tak týden předem...den předtím budu už ležet někde zavřená v molitanový místnosti abych si neublížila v nepříčetnosti :-D
No den pred se asi budeme presouvat na misto (pokud prezijem dnesni odpoledne a vecer), mame tam zamluveny pokoj v hotelu, abysme to meli vic v klidu kdyz mame obrad dopoledne. Takze pritel bude ridit a ja cumet do mapy - autem jsme tam totiz byli jen jednou a to jeste z jinyho smeru :-D
Ahojky, tak uz mame za sebou pulku zla - oznamili jsme to mym rodicum. Reakce v podstate zadna, jen vyraz "to si z nas snad delate prdel". Maminka uplne ztuhla. Nakonec prisla babicka a zacala do toho desne rejpat asi v tom stylu, ze mel pritel nejdriv prijit a pozadat je o moji ruku a podobne. Takze i kdyz jsme si mysleli, ze u tehle casti to bude celkem v klidu, tak ted je tu takova atmosfera, ze s nama nemluvi ani klika u dveri od zachoda. Proste hruza. Prvni co rekli: "vzdyt budeme delat okna". Zitra budeme oznamovat u pritele doma, tak drzte palce. Je to jeste horsi nez jsme cekali.
Profilova fotka
;-( ;-( Tak to je mi líto...ale neboj...časem to určitě vezmou...Na zítra držím palce...člověk si vážně uvědomí až když takový věci čte jaký má štěstí. :-|
Profilova fotka
cuketacku drzim palce a plne chapu, u nas to probehlo stejne, s tim rozdilem, ze na konci unora a od te doby se akorat s nasima hadam a dohaduji a vubec netusim, jestli pujdou a tak. Je to strasny napor na nervy i na vztah, ale doufam, ze i presto si svatbu uzijeme.
Ahojky, diky za podporu. Kupodivu u pritelovo rodicu to probehlo mnohem vic v klidu. Sice jejich prvni reakce byla jestli musime, ale jinak v pohode. Teda s poznamkou, ze bydlet spolu muzeme i bez svatby (jenze to by v nasi rodine moc neproslo, uz takhle jsem cerna ovce rodiny) a ze kdybysme to odlozili tak nam financne vypomuzou (ted to nejde, ale o tom jsme oba vedeli). Nakonec to bylo presne naopak nez jsme cekali. Tak aspon neco trochu pozitivniho.
Profilova fotka
No tak vidíš...měla jsem nervy i za tebe :-) Tak to mám radost, že to bylo nakonec relativně v pohodě. A z otázky jestli musíte si nic nedělej...tu já slyšela už tolikrát :-D
Diky...Tu otazku jsem cekala, takze to neresim. Maminka pritele se ted pry angazuje, pomaha vymyslet nejaky reseni co se bydleni tyce (abysme to utahli financne a mohli byt sami aby nam do toho nikdo nekecal). Proste pohoda. Fakt jsem rada ze je to v klidu aspon na jedny strane.
Profilova fotka
No tak vidíš...a to bylo nervů co? ;-)
to jo, no, ale bohuzel to vypada ze se to zacina ponekud komplikovat - zacinaji se objevovat snahy o to abysme to o rok odlozili. Takze me ceka dalsi narocny vikend - bude se to vsechno jeste resit.Zhadali jsme se kvuli tomu s drahou polovickou, protoze nejak zacal polevovat ve svem odhodlani prosadit si to podle nas.
Ahojky cuky:cetla jsem si jak se vam to komplikuje????to mi je lito.u nas ta veta odsunout to na pristi rok probehla taky ale ja jsem si stala za tim ze to bude tenhle rok a hotovo.Je to nas zivot my dva musime vedet jestli chcete tenhle rok nebo az pristi.Me se libi jak se ty rodice do toho montuji kdyz vedi ze mame sve hlavy.Ja jsem se pohadala s mamou a ta na svatbu asi nepujde. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?