14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
Já tedy nevím jestli to nějak nepopletu..ale měl by to být Laganas.. Já v Řecku nikdy nebyla...hlavně jsme vždycky byli na dovolený v září (bulharsko) a už nebylo takový teplo, tak jsem na to zvědavá..
Profilova fotka
lycyjanek: my jsme tam vzdycky jezdili koncem srpna a zacatkem zari a bylo nam teploucku, jednou az moc:-). Jako ostruvek je to tam krasny, da se to projet cele autem a ty zakouti a more cistoucke. Laganas je trosku akcnejsi stredisko, hodne diskotek a baru, ale zase maji na plazi musle:-)
Profilova fotka
No to já moc ráda...pořádný rozruch...hlavně já mám jaksi trošku alergii na sluníčko, takže :-D :-D Holky a kam se chystáte vy na svatební cestu?
No tak se svatebni cestou nevim jak to dopadne. Svatbu si kompletne platime sami, takze bud nepojedem nikam nebo v lepsim pripade sbalime stan a spacaky a vyrazime po CR kam nas zrovna napadne - mrknem na nejaky hrady, zamky a dalsi zajimavosti a bude vyreseno. Zahranici neplanujeme urcite.
Profilova fotka
Uvidíme, jak to dopadne. Rádi bychom k moři, ale jestli nebudou peníze, tak jen po Čechách. :-) Původně jsme počítali ještě s možností někam (třeba do Říma) odletět tak na 5 dní a koukat po panátkách. Teď už jsme víc na zemi. Myslím, že nás finančně položí hostina. :-(
No to jo, hostina bude asi financne nejnarocnejsi. No rada bych usetrila aspon na satech - chtela bych je koupit tak do 3000,- a uz dokonce mam celkem presnou predstavu jaky, jen doufam, ze je sezenu. Porad lepsi koupit za 3000,- nez si pujcit za minimalne 4000,-. Jinak vcera jsem konecne dokoncila predlohu na vysivku na polstarek pod prstynky, tak zacinam vysivat.Drzte mi palce, naposledy jsem vysivala asi tak pred 7 lety.Sama se divim co me to napadlo:-D
Profilova fotka
Já jsem to zrovna včera počítala a nestačila jsem se divit, co na maličkostech jako je cukroví, dort, kytky, oznámení atd se vydá. Včera jsme dostali kalkulaci prave na jidlo na hostinu a taky nevim, co s tim. Menu (aperitiv,předkrm, polevka, svíčková) máme za 300Kč, což myslím, že jde, ale potom za následnej rautík. Nám dali 320 Kč na osobu což při 30 lidech dělá něco přes 9000Kč a je v tom 2,5 kg salamove mísy, 1,3KG sýrové, 0,5 kg melounu s parmskou sunkou, pak nejaka skvarkova pomazanka, pecivo, zelenina a ruzne pochotiny - chipsy atd. Takze kdyz jsme to spocitali, tak to da jen zhruba 20 000 za jidlo pro 30 osob, a to nevim, co bude stat piti. :-(
Cuketacek:tak to jo ja myslela ze bude i u vyberu.No tak dneska jsme byli v Plzni vybrat prstynky za super cenu a krasny jirik ma hladky a ja tam mam 3 diamanty.Jsou nadherny a jeste neco dneska jsen byla ve skole a pritel mi koupil svatebni botky vyfotim a dam do alba
Profilova fotka
O šatech mi ani nemluv...já je mám půjčený na 4 dny za 8500!!!!!! :-( :-| Hrůza, ale jelikož nejsem postavově žádná modelína tak jsem byla ráda, že jsou jaký jsou. Jinak restauraci pořád ještě nevím kolik bude stát...ale doufám, že jelikož chceme ten oběd v stejnéé skladbě tak by to mohlo být kolem těch 300,- taktéž..Večerní oslavu budeme mít na zahradě takže se to bude všechno vyrábět doma, tak tam nejsem vůbec schopná říct na kolik to tak vyjde (maso na gril, nějaký řízečky, chlebíčky, zeleninka, ovoce, pochutiny, sladkosti...atd.) Tak šup šup fotečky.. ;-)
Lucyjanek:o satech?Teda a kde sisi je pujcovala??????Tyk drahy no ja mam za 7tisic a jeste jsem dostala 10%slevu na saty a zavoj takze jsem mela kliku.My mame celou hostinu u tatkoveho znameho ten ma restauraci ze salonkem a je to tam moc krasny My mame vyhodu v tom ze mame obrad az ve 14:00to uz vsichni budou napapany kdo by to vydrzel :-) Takze budem i premyslet o mensich porcich na meny.Vecer mame raut a mozna grilovani.Rozpocet jeste nevime protoze musime dojet za tim znamim a domluvit se na vsech detailech.Fotecky dam az dneska vecer nemam kabel od telefonu na pc.lucy a ty mas ve svem albu ty sve saticky????? ;-)
Profilova fotka
mili: No v Adině v Holešovicích, ale jsou překrásný...mám je v albu..jsou to ty jak je napsané moje moje moje nebo jak to tam je.
Profilova fotka
lucyjanek: když jsem hledala šaty já, měla jsem na sobě šaty, kde bylo pujčovný 16 000 Kč i 3 000Kč. Strasně zaleží na firmě, salonu a místu. V Plzni, co jsem zkoušela, tak měli levny, ale skoro same bile a ja chtela sampan. Hlavne, ze ti sedi ;-). To nakonec vyhralo i u me :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže máš taky vybráno (šatičky)?
Profilova fotka
lycjanek:Nevim, jestli je to na me:-), ale ja uz mam vybrano andělske svatebni studio a v adine jsem skoro nic nevybrala:-)
Lucyjanek:No ja jsem vahala ja jsem chtela taky z Adiny koukala jsem na webove stranky me se to moc nezalibilo.Ja jsem mela problem uz v prvnim salonu kdyz jsem s kamaradkou ktera mi jde za svedka vlezli na I.p pavlova do jednoho salonu vlastnila to nejaka rusand vesla jsem tam pozdravila a chtela jsem se jen podivat na material satu a zacala na me rvat ze nemvesta musi byt objednana.TAk jsem se sebrala a sla jinam jeste jsem ji triskla z dverma.NA Andelu na knizeci v Evanie maji taky krasny saticky a maji i v sampan zkousela jsem si je taky a musim rict,ze luxus.A stejnak mam bile s Cernou krajkovanou serpou a na vlecce mam taky cernpu krajku :-)
Profilova fotka
mili5: Tak na IPPavlova mám podobnou zkušenost. 8-( Divím se, že ještě fungují. Kdo se jim tam po takovém jednání objedná? :-o
Ahoj holky, prosim vas nevite nekdo kde v Praze ryjou do oceli za nejakou dobrou cenu? Prstynky uz mame doma, poridili jsme je za krasnou cenu, jen tam potrebujeme jeste vyryt datum. Predem diky za rady. Jo a byli jsme se podivat na mustku v salonu Briliant Princess a vrele deoporucuju. Je tam strasne mila a ochotna pani, nic pro ni neni problem, vse se da zaridit. Mam tam predbezne zamluvene saty k odkoupeni a vubec nebyl zadny problem s tim, ze jsem je nechtela kupovat hned a chci si to poradne promyslet.Neplatila jsem zatim zadnou zalohu a jediny co musim je ozvat se jestli to plati nebo ne. ;-)
Profilova fotka
cuke: Tak to já bohužel nevím..
Ahojky Cuke:No taky ti neporadim my mame prstynky az z plzne a tam nam to udelaji rovnou.
Holky dala jsem na meho alba fotku nasich prstynku mrknete :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
mili5: moc hezky :-) cuketacek: vubc netusim v normalni zlatnictvi neryjou? Holky mam velkou radost, vcera jsme se skoromanzelem konecne vybrali jeho oblek. bude si ho pujcovat a strasne me prekvapilo, ze sjme prisli do prvni pujcovny a hned to bylo.:-) Takze dalsi polozka odskrtnuta:-) Horsi je to s myma botkama, potrebuju na nizkem podpadku a nikde nic:-(
colormaus:Ahojky poradim ti humanic nebo deichman ja jsem je dostala minulej tyden od pritele jajko prekvapeni koukala jsem jako puk kdyz on sam od sebe mi koupil svatebni botky.Maji je tam za599,-jsou pohodlne a hezke maji podpatek maximalne8cm
Mili: a kde v Plzni? tam se dostanu celkem v pohode, takze ani Plzen by nebyla problem. V Praze by to obehal pritel, Plzen zvladnu ja :-) Tam kde jsme kupovali prstynky my bohuzel do oceli neryjou :-( Ale vysly nas oba dva celkem na 580,- takze jsme naprosto spokojeny.
Profilova fotka
mili5: dekuju, humanic jsem zkousela a nic:-), potrebuju tak do 3 cm podpatek. vcera jsem nahodou narazila na jedny na webu, tak jsem to riksla a objednala, kdyztak je vratim a budu hledat dal.
Ahoj holky, tak uz jsem sehnala i saty. Jsou korzetovy, bily, korzet zdobeny blyskavyma kytickama, maji spodnicku se dvema obrucema, spodni sukni ze satenu a vrchni sukne je pruhledna se stejnym zdobenim jako na korzetu. Na 90% pujdu bez te vrchni sukne. Takze uz nam chybi jen rozeslat oznameni a nechat vyryt datum a jmena do prstynku. colormaus: pokud jsi z Prahy a okoli, tak na boty doporucuju dum mody u zastavky I.P.Pavlova, ulice Jugoslavska. Je to prodejna budoucich ceskych navrharu.Dole jsou boty, nahore hadry a doplnky (maji tam i pekne saty za dobrou cenu).
Profilova fotka
Ahoj...a fotečka by nebyla? ;-) To já byla tento týden úspěšná - neúspěšná....v úterý jsem celá šťastná běžela na poštu pro balík s oznámeníma, čokoládičkama a minivínkama...snad až nepřekvapivě, jsem balík ani nepřebírala a posílá se zpátky, protože byl "nějaký promáčený" jak mi na poště řekli, tak mi doporučili, ať to ani nepřebírám...tak si musím ještě poslat, ach jo...ale zase jsem byla i včera úspěšná, byla jsem na zkoušce účesu a líčení, a tam jsem byla úspěšná hned napoprvé, kdyžtak mám v albíčku nějakou fotku. :-)
Ahoj, fotecka bude v prubehu dne - jen ji musim trochu upravit (odriznout ksicht) - zatim jsme to rodicum neoznamili tak nepotrebuju aby se to dozvedeli proto ze me nekdo poznal a rekl jim to driv nez my (chteli jsme dneska vecer, jenze pritel se sem nedostane tak jsme to museli o tyden odlozit).Ale uz je to utajovani narocny:-D
Tak uz jsem pridala fotku satu i prstynku:-)
Profilova fotka
Já bych tam tu vrchní sukni nechala, jsou moc hezký :-) :-)
Cuketacek:Ahojy tak jsem se koukla na saticky a nechala bych tu vrchni sukni.Jsou krasny.A kdy to rodicum reknete???? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?