14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Ahoj Mili, zatim mi nic neprislo, tak uvidime. Jinak jsme zase trochu pokrocili...mame vytisteny oznameni, pozvanky na hostinu i jmenovky ke stolu. Ted nas ceka uz jen strihani a lepeni, to ale az v patek. Jinak k pozvankam na hostinu jeste napiseme do kdy maji potvrdit ucast a kdyz nepotvrdi, tak se s nima proste nebude pocitat. Rodicum to oznamime cca za dva tydny, tak se docela desime jejich reakce.
Ahojky Cuketacku:Ja si to tady ctu tak vy jste celkem husti.Vy mate svatbu ve stejny den jaky my dva a nasi uz to vedi a strasne se zapojuji do debat co vymyslet a co ne.my uz rozdavame oznameni v patek jsem mela v planu ze si kupim botky na svatbu ale oni nemaji moji velkost tak musim shanet jine.Jete nemame prstynky a dorty jina vse uz tak nejak je zarizene
mili kdy jste to rodicum oznamovali? Botky uz mam, ale zase mi chybi saty...Pak uz jen prstynky a dohodnout dort (ten chceme od mamky) a kytky a bude hotovo.
No jsou to tak 4mesice to uz vedi takhle dlouho a kdyz pominu ze je ta svatba za 2,5pul mesice tak je to 7 apul mesice to si myslim ze je dobry.a co myslis jakou budou mit reakci???Ti teda tleskam ja bych to nevydrzela.JA shanim boty ted jsem koukala tady na bazar kdo prodava v me velikosti a aby se mi hodili k satum mam bilo cerne.jsi z Prahy??? :-)
Profilova fotka
Holky to to letí co?
No to jo nestiham organizovat dneska jsem stravila volno na internetu ohledne svatby :-)
Profilova fotka
já odpoledne...a našla jsi něco co jsi potřebovala? :-)
jo, leti to pekne. Nejsem z Prahy, jsem priblizne z poloviny vzdalenosti mezi Prahou a Plzni - je to vyhoda pri shaneni veci - nemam daleko ani do Prahy ani do Plzne. Pritel je pres tyden v Praze (nejdriv tam studoval, ted tam pracuje). V sobotu se chystame do Prahy obhlidnout nejake prstynky a saty. Bot jsem se bala nejvic ale nastesti asi desaty par co jsem vyzkousela mi sedeli :-) Vetsinou to organizujeme tak, ze v nedeli si rozdelime ukoly na tyden (kdo co zaridi) a v patek proberem co se nam povedlo, nepovedlo a pres vikend doladime detaily a zase nanovo...
lucyjanek.No tak na pul shanela jsem cilindr Priteli na auto cerny s cervenym ale nasla jsem
Profilova fotka
jo ten taky ještě nemáme...říkala jsem si, že bych to zkusila vyrobit...ale ještě nevím no...nejsem zrovna moc šikovná, ale zase jsem už vyrobila vývazky a vrhám se do jmenovek, ale nejde nám tiskárna... :-| cuketacek: na šatičky ti můžu doporučit všema deseti půjčovnu Adinu...mají tam boží šatičky...na prstýnky bych ti doporučila taky, ale bohužel o víkendu mají zavřeno...
cuketacek:Teda to ti zavidim ja porad melu o svatbe sama.Aha a to si chces pujcovat saty v Praze???Neni to zbytecne daleko????Ale poradim ti zajed si s pritelem na Andela ulice knizeci je tam svatebni salon evanie je to tam bomba das zalohu a pak doplatis zbytek pri pujceni.Ja se taky strasne tesim to je hruza ja to utika 8.8planuju rozlucku se svobodou ale jn s peti zenskejma jdem na vecu nejak me prestalo bavit chodit na Disca uz jsem znich vylecena
Lucyjanek:no my planujem me kytku na autu a jIRkovi ten cilindr Nechci aby ten velky den rachle utekl.V kolik mate obrad????
Článek se načítá
Profilova fotka
no my přesně tak...kytička bude samovýroba...ale už mám kytičky doma...jen to nějak dodělat a hlavně zajistit to auto, který mě poveze :-D :-D a Ládí bude mít cilindr s nějakou mašlí a možná malinkou kytičkou.. obřad máme už v 11:00...teď mě mrzí, že jsme to nedali později...bylo by ráno víc času na přípravy... No rozlučku chci taky udělat, ale teda datum ještě nevím, ale abych řekla pravdu, tak ještě ani nevím jak to udělám...ale taky něco klidnějšího :-D
No ja pozvala svedkyni a segru na relax(sauna solarko bazen masaze)a vecer vecere vinko a pokecame jak to bude za tyden. No ja to chtela taky mit dopoledne ale mame to az od14:00takze budem mit obed dlouho a navic i usetrime tim ze to mame takhle dlouho jak piti tak i jidlo.Mame na obed 50hostu.Na obrad 100. Ja jdu rano v 8na svatebni uces pak domu kosmeticka oblikani ono to to vyleze na 11 az 12hodinu a pak mame sraz na Zbraslav Pritel jede z Modran a ja z Troji sejdem se tam auta jsem napocitala tak tech 20
Profilova fotka
no tak to máte velikánskou svatbu :-) To my máme cca 30 lidí na oběd (rodina) a pak asi tak dalších 20 kamarádů odpoledne na oslavu na zahradu - gril a tak...a kam jdeš ke kadeřnici? Já pořád ještě hledám.. :-(
Tak ja ti poradim ju zkouska uces stoji 500je to na Narodni tride jsou tam super holky2 tam delaji ucesy ale ta jedna je cizinka a v nasem terminu odleta za rodinou do gruzie.A ta jana tak ma sikovny ruce ja ti poslu tel cislo a objednej se Ale nevim jak nas stihne ja se kdyztak preobjednam na 7rano my jsme tri tel 221085500 jana badnarova Salon Lafayette Palac metro Narodni 25 praha 1 tam je to super.To mate dobry ze to mate na zahrade mit zahradu tak nevaham a udelam si hostinu na ni
No prece jen ta Praha neni zase tak daleko vzhledem k tomu kde budeme mit svatbu - bude to v Lidicich v Ruzovym sadu. A pritel jak je v Praze tak ma prave obhlidnuto kde maji otevreno i o vikendu...V Plzni bysme prece jen nesli tak najisto. A nedavno mi dokonce posilal pres MMS saty ktery by se mu pro me libily. Az takhle moc se stara o pripravy:-)
Profilova fotka
cuke: no to ti můžu závidět...ale je pravda, že ten můj ženich se taky čím dál tím lepší...ale dřív to bylo hrůza...pořád se šklebil, že času dost :-D ale teď se snaží no...i když jsem po něm chtěla ať teď o víkendu jdeme koupit košili tak mi říkal, že času dost... mili: vidíš jak já jsem blbá....dyť máme vlastně stejný termín :-D :-D ...ono já bych stejně musela jít už tak na šestou aby se to stihlo...já se spíš jen tak ptám...ale děkuju moc... No zahradu mají naši, tak to máme štěstí...hooodně se tím ušetří..
Cuketacek:teda,ale on by spravne nemel videt tvoje saty ne to nosi smulu :-( ja jsem domluvena na Dobrisi ze prijedu posledni a az tam vsichni budou sedet tak ja budu prichazet s tatkpu.No mam to hezky naplanovany.Ale zase jedno ti zavidim ze na to nejsi sama
Ahojky, já se také hlásím ;-) Jakto, že jsem si téhle diskuse nevšimla dřív?
Lucyjanek:V 6rano????Ty jo va no tak to ti nezavidim.jsem rada ze muzu normalne spat dlouho i kdyz ja budu mit nerva to uz mam ted a to je svatba za dva a pul mesice.Vcera jsem si objednala pani na liceni za 350ve svatebni den va nalici.Jak tady ctu Luci tak ten tvuj se taky do toho moc nemel ten muj porad kunka ze casu dost a ze to koupime na posledni chvilku jenze ja tohle nemam rada chci mit vse hned :-) No nic letim do Prace ve stredu se vam ozvu v noci uz nezapinam tel jak jsem unavena
když to tady čtu, tak mě jímá hrůza, protože skoro nic nemáme. Jenom místo a objednané šaty. Teď ani moc ještě neplánuju, protože se musim učit na státnice (teda ono je to tak půl napůl a kde nic tu nic...)
colormaus - koukám, že taky státnicuješ? Já taky začátkem června a pak se do toho obuju. :-) Prstýnky ještě nemáme a ani to oznámení. Ale aspoň vim, kam půjdu ke kadeřnici. :-)
Profilova fotka
fatin: nojo vzala jsem si v práci dovolenou, abych se učila, ale víc lítám na netu:-) najednou mám pocit, že nám toho strašně chybí, hlavně promyslet ty detaily:-) a hlavně je to lepší než učení:-) kde mate svatbičku?
Profilova fotka
hlavně teš reším ozdobu na auta, nejdřív jsem chtěla kytičky, ale teď nevím a taky ještě nevím, kdo mi tam dopraví:-) nebo spíš jestli půjčit nějakého veterána, ale to se nám asi do rozpočtu nevejde :-|
colormaus - svatbu máme v Rajské zahradě? A vy? No to učení nějak nedávám a dneska mám ještě nějaké pohovory, tak se k učení nedostanu. A to jsem myslela, že se budu učit ráno... No nějak se mi nechtělo, bo co. A ten net je tak zajímavý... ]-(
Profilova fotka
No asi tak v 6...když vezmu, že v půl 11 už musíme být na radnici... Já se dneska taky už objednala na zkoušku líčení a účesu - na příští čtvrtek, už se nemůžu dočkat.. Holky já měla taky teď státnicovat, resp. skoro už příští týden, ale jelikož jsem neudělala jednu zkoušku tak si budu muset počkat až na únor, ale abych řekla pravdu, tak mi to docela vyhovuje...můžu teď dělat věci co mě baví ;-) Tou kadeřnicí - pokud to vyjde - se poměrně pohneme z místa...ještě musíme HLAVNĚ dojít do tý restaurace..pořád se ne a ne dokopat!! a pak objednat ty dortíky no... :-|
Profilova fotka
fatin: my to máme ve vrtbovské zahradě, už jsme vybrali i místo na hostinu - fama hotel u věže,:-) lucyjanek: dívala jsem se ti do alba a nestačím zírat, co už všechno máte:-) viděla jsem, že pojedete na zakynthos, my jsme tam byli 3krát a naposled loni v léte jsem tam dostala zasnubni prstynek, kam presne jedete? Je to tam nadherny.
lucyjanek - tak něco zlýho pro něco dobrýho, ne? Aspoň si teď můžeš užívat přípravy na svatbu... ;-)
Mili, on bude pouze u zkouseni satu - konecnou variantu si nakonec vyberu sama. Porad jeste jsem presvedcena, ze si saty nebudu poucet, lae ze si je koupim, tak doufam, ze to vyjde. Holky nebojte, ty statnice zvladnete:-) Jsou to nervy, ale da se to. Statnicovala jsem pred rokem a pul, ale dost zive si ty pocity pamatuju a drzim vam pesti.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?