14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Jo, taky jsem na to koukala. Vcera u me byla kamaradka, ktera chysta svatbu na leto (termin teprve zacnou resit), tak jsme prohrabavaly veci z nasi svatby, prohlizely fotky, no bylo to fajn. Pujcila jsem ji rovnou par veci, dala jsem ji jedo baleni stuhy na auta co mi zbylo nenacaty. Uz se tesim az budeme probirat jeji pripravy :-)
Profilova fotka
Jééé já bych taky chtěla kamarádku co se bude vdávat...kolem mě se teda nikdo nechystá...nebo mi to teda neřekl :-D
No je to fajn, jen me mrzi ze se vidame tak jednou za pul roku - takze vsechno resime pres telefon nebo mail.
Profilova fotka
Tak chtělo by to nějaký mimčo...aby byla jiná zábava ;-)
jo, to by teda chtelo...bylo by o zabavu postarano na dost dlouho
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme za sebou naprosto kouzelné Vánoce. Chci Vám popřát bezstarostný krásný následující rok a v něm moře (manželské) lásky :-) , spokojenosti v osobním životě a hlavně zdraví. Mili, Tobě speciálně přeju fantastickou svatbu a ať Ti vše vyjde podle Tvých představ. :-) Jj, mimčo by to rozproudilo... ;-) :-D
Alte, diky. Taky vam vsem preju do novyho roku hodne zdravi, stesti, lasky a splneni vsech prani. Mili, at ti ta svatba vyjde jak chces ty, at ti ji nikdo neotravi a nezkazi a pokud se najde nekdo kdo se o to bude snazit tak at mas dost sily na to abys ty pokusy o zkazeni svatby ignorovala a jeste se na toho dotycneho dokazala usmivat. A vsem z nas co by chtely brzo miminko preju at to vyjde.
Profilova fotka
Tak holky přeju vám taktéž vše nejlepší do Nového roku..Hodně štěstí, zdraví a té lásky ještě víc než máte :-) Ať vám vyjde všechno co chcete a tajně si přejete...Svatbičky už máme za sebou tak teď jsou na řadě ty miminka...přeju vám ať vám to vyjde přesně podle plánů :-D Mili: přidávám se k holkám..hezky si užívej plánování, to je na tom snad nejhezčí...pak to uteče jako voda...nenervuj se a nekaž si náladu když něco nevyjde...hlavní je, že se máte rádi a jste spolu. Šťastný nový rok...ať je pro nás ještě hezčí než ten minulý :-)
Ahoj holky, tak ja byla dneska cely den v jednom kole. Ve ctvrtek nam privezli postel, tak jsme vcera vecer odstehovavali z loznice tu starou (jednoluzko, spali jsme na nem pul roku dva) a protoze je porad dobra a vypada skoro jako nova, tak jsme ji presunuli jako valendu do obyvaku a hodili jsme pres ni deku.To uz jsme zvladli vcera. Dneska jsme stehovali tu novou postel do loznice a to byl teda zazitek. Pomahali nam s tim oba tatinkove,dverma jsme ji skoro neprotahli, bylo to doslova na milimetry, ale bylo to celkem rychly, cekala jsem ze to bude horsi.Ted jeste debordelizujeme, ale to uz se nejak zvladne. Museli jsme dost radikalne preorganizovat obe mistnosti, je to divny, ale zvykneme si na to.Jen ted mame v loznici hrozne moc veci, mame totiz dve mistnosti - jedna slouzi jako obyvak s jidelnim koutem a druha je loznice s pracovnim koutem a zverincem (dve potkanice, dve morcata a jeden osmak). Ten osmak je nas letosni prirustek, jmenuje se Ťuňťa. Nutno priznat, ze vsichni byli chudaci nejaky vykuleny co se to deje.
Ahojky holky tak uz zas pokracuji s pripravama mame nove datum a to 10.6.2010 ve 12:00 na Libenskem zamecku :-) Mame zmene misto svatby i barvu svatby.dneska jsem byla na zkousce svatebniho ucesu ale pokracujem dal protoze mam kratke vlasy a cekam az mi je kadernjictvi obedna z Italie a budu mit pujcene aby byl uces hezci.Jinak barvu svatby mame kremovo zelenkavou.Uzmam obednanou obruc pod saty a pak uz jen saty upravit s budouci tchyni :-) v unoru se chystam na svtebni veletrh do diplomatu protoze krom satu a bot nemam nic zadny sperk ani podvazek.VYzdobu na svatebni stul sibudu delat sama mame strasne velke stesti pritele bratr otevrel restauraci takze hostina u nich :-)
Ahoky holky vy jsem vubec nechodie?????? :-) Tak uz jsem zas o krok dal dneska jsem byla na dalsi zkousce svatebniho uesu.Bylo to moc prijemny.V nedeli mi prijde kamaradka ktera foti budem debatit o foceni na obradu a hostine.Kamaradku napdlo ze udelame cerno-bile fotky na tema zasnuby.Moc se tesim.Celkem mame uz dost veci zarizenych.Vcera mi prisla obruc a zitra jdeme presivat svatebni saty moc se tesim.A pozor dokonce mi je bude upravovat zenichova mamka :-)
Ahojky holky, nejak fakt nestiham. Mili, ta vase barva svatby bude pekna. No vidis ze tchyne se nakonec jeste bude zapojovat, asi uz ji doslo ze ji nezbyva nic jinyho nez se s tim smirit:-)
Článek se načítá
To ano dneska byla skvela oblikala mi saty a povidala si o upravach dokonce si budu muset poridit jeste zavoj.Je toho jeste dost co se musi zaridit. :-)
Profilova fotka
to mili5: To je dobře, že se tchýně zapojuje a vztahy jsou v pořádku. Holky, plánujete něco na půlroční výročí? Nějakou večeři čí "spešl" oslavu? My zvažujeme noc ve svatebním hotýlku a vypití (konečně´) pravého šampaňského, které jsme dostali ke svatbě. :-)
No my tak mozna stehovani do podnajmu :-( Nevadilo by mi to nemit sibenicni termin 2 tydny. Jinak k svatbe jsme si chteli nechat udelat sklenicky, ale nebylo na ne, tak jsme si je objednali pred mesicem a dneska nam prisly. Budeme je rozbalovat spolecne az manzel dorazi z prace.
Cuke:my jsme na tom stejne mame taky pronajem.Ted nam budem mit vice problemu vv pondeli nastupuji do nove prace jako Asistenka reditele v cervnu svatba jeste mame nove vozitko ach jo.Do toho hledame byt ke koupeni,ale stim pockame az na podzim.Jinak svatebni pripravy jsou v provozu.Ted uz si musim je objednat zavoj kvetinarku a oznameni.Jinak vse uz mame zarizene.Moc se tesime.I pritel je uz zapojen a to je co rict :-)
Ahoj holky, omlouvam se za delsi odmlku, meli jsme to hekticky. Behem dvou tydnu jsme museli sehnat byt a nakonec se nam to povedlo.Zatim nemame internet, ale to uz se snad brzo zlepsi... A jak se mate vy?
Ahojky Cuke ty jo proc jste na to meli jen 14dnu???Ja jsem tady skoro porad,ale nikdo nepise.MAm dalsi infa.Byla jsem na svatebnim veletrhu nakoupila jsem korunku kravatu a bizu.Jeste musim zarizovat.Uz se nam to blizi.Dneska budem delat zasedaci poradek tak jsem zvedava :-)
Ahojky, taky koukam ze to tu nejak vazne. Uz mame konecne internet. Mili, meli jsme na to 14 dni, protoze segra nam oznamila, ze v byte kde bydlime (bylo to v hornim patre rodinneho domu, bydleli jsme tam s babickou, dole segra s rodicema) zacne za 14 dni predelavat vodu a pak hned rozkope cely byt. Bylo nam teda receno, ze se budeme muset sestehovat dolu a to jsme odmitli (7 lidi ve 4 mistnostech, jedna kuchyn spolecne, to samy s koupelnou a kazdy chodi jinak do prace, to by bylo akorat se rozhadat). No tak nam nic jinyho nezbylo.
Ahoj holky, je tu nejak mrtvo :-( To me teda mrzi... Mili, jak pokracujou pripravy? Uz se ti to taky pekne blizi. Nedavno mi kamaradka oznamila, ze se bude vdavat - 14. srpna v 11 hodin (datum i hodina jako my), ale misto bude jine... Tak uz se tesim.
Tak jsme dneska byla vybirat saty s tou kamaradkou, ktera se bude vdavat na nase rocni vyroci...
cuketacek: ahoj! ja sem vzdycky zabrousim naprosto omylem, protoze mame termin letos v ten den :-) a koukam, ze kamaradka se bude vdavat stejne jako ja a jeste par dalsich tady :-) chodi sem? a vybraly jste satky?
Ahoj, saty jsme nafotily ze se rozhodne doma a zatim nevim, bydlime od sebe dost daleko (cca 70 km), takze jsme spolu od te doby nemluvily. Obe ted mame v praci rusno.O tom ze by sem chodila nevim...
Holky, kde se flakate? Co je u vas novyho?
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky, tady je teda mrtvo...Co jste kupovaly manželům k výročí? My to nakonec pořešili prakticky, manžel dostane novej oblek (ale dostane ho už ve středu, protože musí ve čtvrtek na pohovor) a já dostanu žehličku na vlasy. V neděli si pak zajdeme na večeři do oblíbený restaurace. Možná nějaký malý překvápko bude, ale nenapadá mě co...Nemá některá z vás nápad?
Profilova fotka
Ahoj! Nadělili jsme si dovolenou na jižní Moravě (s degustacemi vín) a pak Švýcarsko, kde jsme byli minulý rok. Zítra ještě jdeme na večeři do restaurace, kde jsme trávili první den jako manželé. :-) Jinak jsme v sobotu slavnostně ve Švýcarsku snědli kousek zamrženého svatebního dortu a překvapivě byl skvělý. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Teda pěkně nám to tady upadlo...my jsme nějakou oslavu moc neřešili, protože slavíme každý den :-D Holky to manželství je tak krásný x-) Ale byli jsme v kině a na večeři.. Dostala jsem krásný naušnice a přívěšek, manžílkovi jsme koupila nějaký filmíky co chtěl. Na nějakou velkou oslavu nemáme moc penízky, protože jsme si přestavěli skoro celý byteček a hlavně se snažíme šetřit. Ale ničeho nelitujeme, i když na dovolenou bych jela :-D A naší největší oslavičkou je, že dneska beru poslední prášek antiko, tak uvidíme, kdy se ten dáreček podaří. Alte dortík vám závidím. My si taky schovali, ale snědli jsme ho 14.2., to jsme měli půl roku od svatby a 6 let co jsme spolu a byl vynikající...hned bych si ho dala znovu :-D A co je u vás nového?
Ahojky! Omlouvám se, že píšu k vám, ale psala do Srpna 2009 a tam nikdo nenapsal. Já se vdávala 15. 8. :-) Taky jsme šli do kina, na oběd a dali si nějaké maličkosti ... no a koupili jsme si dortík :-) a se svatbou i s manželstvím to cítím stejně jako píše lucyjanek, je to skvělé :-) Jinak držím palce, ať se brzy podaří ten váš dáreček! ;-)
Ahoj holky, jsem ráda, že jste se ozvaly...My si koupili spíš praktický věci - já manželovi oblek (aby měl v čem chodit na pohovory a taky na svatbu kámošce, vdávala se 14.8.) a manžel mně koupil žehličku na vlasy. Dostala jsem ještě kytku v květníku, ale musí se hodně zalejvat, tak jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží...Buď z ní udělam kaktus nebo chcípne (a nebo se stane zázrak). Jinak jsme si nechali vyměnit brzdový kotouče a destičky u auta, tak to mam prej k svátku :-) Dort máme v mrazáku u našich, nějak jsme se pro něj ještě nedostali. Lucy, držim palce ať miminko vyjde brzy. Nám se pořád ještě nezadařilo, antikoncepci jsem vysadila hned po svatbě. Teprve teď se začínam jakš takš srovnávat, tak uvidim.
Profilova fotka
Ahoj holky, držím palce, ať to s mimčama vyjde :-) Hlavně informujte, jsem zvědavá a alespoň je o čem kecat. ;-) My jsme si ve finále nadělili k desátému společnému výročí (dva dny po výročí manželském) super večeři v oblíbené restauraci. cuke: Koukám, že k pěstování kytek máme stejný přístup. Také se všechny snažím přesvědčit, že voda není potřebná k jejich životu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?