14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama - s tou restaurací. Je to děs běs, ale co se dá dělat. Palec mám zlomený na noze - vystupovala jsem poněkud rychleji z autobusu - škoda, že to někdo nenatáčel - bylo by to super do Neváhej a toč. :-D V sobotu to bude 3 týdny, takže ve svatební den už 4, tak snad to už bude lepší. A já se tak těšila, že budu tančit. Ale to si vzít nehodlám. ;-) Blbý je to teď s tim zařizováním - snažim se moc nelítat a zrovna teď by to bylo docela potřeba. Taky je to blbý s botama - nemůžu mít podpatky. Nějaké pěkné pantofle to jistí. :-D A to jsem chtěla mít krásný korálkový...
lucy - na oběd budem mít 18 hostů a pak asi ke 40...
Profilova fotka
A kam hledáte dovču?
Já původně hledala jih Itálie, ale nemůžu nic najít letecky (kromě Sardinie, která je finančně někde trochu jinde), takže v tuhle chvíli hledám Řecko. Jen nevím, kde je to nejhezčí - který ostrov volit. ;-) A vy plánujete svatební cestu?
Ahojky, tak uz mam hotovy bryndak, skoro vsechno domluveny, uz jen upresnit pocet hostu. Budeme jich mit zhruba 40 na cely den. Polstarek jsem vycpavala vatou. Nad jinou moznosti jsem ani neuvazovala. K tomu veku - je mi 26 (priteli 21), takze tady nejsem nejmladsi.
Tak jsem si právě přečetla, že letíte na Zakynthos - nad tím taky uvažuju. Tam byl taťka a líbilo se mu tam...
My jedeme do jiznich Cech, budu mit v tydnu po svatbe zapis do skoly do prvniho rocniku dalkoveho studia a dalsi tyden uz zase nastupuju do prace.
Profilova fotka
fatin, tak to je dobře, že to nemáš úplně čerstvé, to by bylo totálně k ničemu. Jiank počet hostů stále není jasný...počítám, že na ten rautík přijde tak 50. Nehceme žádné věcné dary, tak většina dá dar finanční....na dovču, ale z toho se spíš doplatí fotografka a DJ a možná i pití na tom rautu. Vůbec netuším. :-|
Profilova fotka
Jj, od Alexandrie na Zakynthos...už se nemůžu dočkat až tenhle blázinec skončí a budu ležet u moře :-D No jo Itálie je drahá jak blázen :-|
Tak jsem si koupila tu vatu a můžu vycpat polštář. :-) cuke - tak studium Ti teda nezávidím - já teď školu ukončila a hledám místo. Ale líbánky si ujít nenechám. ;-) Pak kdoví, kdy bych dostala dovču. I když teda moc šikovně jsme si termín nenašli... Ale co - je to tak, jak má být. :-)
Tak kolem 20 stupnu by bylo idealni.Hlavne aby neprselo...I kdyby bylo mirne pod mrakem, tak to nevadi, aspon ybsme nemusely mhourit oci:-) Ja nastesti praci mam, tu skolu proste zkusim - budto to zvladnu a dodelam nebo muzu skoncit - vzdyt o nic nejde.V lednu to byl rok co jsem dodelala VS, tak jsem zvedava jak moc jsem za tu dobu zlenivela :-D Mam pocit, ze jsem uz stihla totalne zblbnout, tak uvidime.
Profilova fotka
Myslím, že jsem někde viděla předpověď -24/26 pod mrakem. Nechci déšť, ale taky ne 30, to se upečeme. Já do práce nastupuju 25. srpna, takže dovča v cizině bude kraťonká. Jinak jsem si odpočala víc než dost a ty prázdniny mi fakt dost pomohly s přípravením svatby ;-) Datum jsme vybrali záměrně, protože je blízko výročí (16.srpna). Tím jsme si ale zkrátili svatebku.
Článek se načítá
Já se na to vykašlu - tak tahle restaurace taky padla... Hledáme dál. :-(
Profilova fotka
Fakt? Tak to je děs, takhle před svatbou,ale pořád se to dá zvládnout. Proč to padlo?
Jak jsem psala výše, tak některý věci mi tam nevyhovovali (např. druhá svatba) - ale to by se dalo asi skousnout, co je ale blbý, tak hned vedle nás budou běžní hosti, což mi přijde trochu divný... :-|
Profilova fotka
Jo, to by mi taky vadilo. Přesně to byla jedna z věcí, kterou jsem nevydýchala na původním místě. 50 lidí se jim zdálo málo na zavření celé terasy (měli bychom jen polovinu) a vnitřek restaurace by běžel taky. Finále bylo, když si naúčtovali 2000 na osobu za raut a pití.
alte - no nejvíc mi na tom vadí, že to není nijak oddělený - že ty lidi by byli hned vedle. Tak to je trochu divný, ne? Tak jdu hledat dál. :-|
Profilova fotka
fatin: Souhlas, divný to je. :-| Hodně štěstí při hledání.
Díky, budu ho potřebovat.
Fatin, je ti jedno kde v Praze? Co treba Potrefena husa (v Dejvicich), Bar v aleji (na Petrinach - vari tam dobre), Stary pivovar (u Motola - maly porce za dost penez), nejaky restaurace a hospudky v okoli Namesti Miru, spousta hospod je po trase tramvaje c. 9 :-) (hlavni nadrazi - spojovaci), mezi Smichovskym nadrazim a Andelem.Nic dalsiho nas zatim nenapada. Ja jsem od Plzne a pritel pracuje u Prahy.
Profilova fotka
Tak taky přihodím nějaké nápady: Kamenný dvůr, Léta páně v Počernicích, Golemův restaurant, Penzon kouzelná flétna (ty jsme zvažovali my). Jinak známí měli hostinu a večerní raut a tancovačku ve Sport hotelu. Jídlo bylo dobré a prostory pro tanec taky.
Holky, díky moc - zkusim teda ty, co jste psaly. Plus zítra se jedem podívat do Slivence - akorát je to trochu z ruky. Já teď bydlím v Hostivaři a naši na Vinohradech. Tak když tak přemýšlím, tak je vlastně jedno kde. ;-) Ale chtěli jsme, aby tam byla zahrádka... Ještě jednou díky za tipy.
Profilova fotka
Ty bydlíš v Hostíku? No já taky! :-)
Profilova fotka
Tak už jsem zpátky....výzdoba ženichova auta úplně hotová, moje napůl...takže zítra budu dodělávat, ale už mě to nebavilo.. Nebo ještě hotel Svornost v Dolních počernicích...v Golemovi jsme byli původně taky...ale přišlo nám to tam šíleně drahý...a hlavně mě vadilo, že nám bylo docela nevybíravě naznačeno, že jelikož chceme "jenom" oběd a "jenom" pro 27 lidí tak kdyby byla větší svatba tak nás odsunou do přízemí, kam se ani stůl do "T" nevejde a vůbec bysme byli odsunutý na vedlejší kolej..a hlavně ty ceny vlastně za aperetiv, předkrm, polívku a svíčkovou to vycházelo cca na 800 na osobu :-D tady kde to máme na necelý 300 :-D
Profilova fotka
Jo a nám teď přišli pokyny k odletu a letím v úterý ve 13:00 :-)
Profilova fotka
lucy: No, tak to je dost, my je měli jen v hledáčku, ale oslovily jsme jiné dvě restaurace a nakonec se s jednou nějak dohodli. To jsou fakt ceny nic moc... Jinak gratulace k odletu...já skoro dořešila svatební hudbu na Bertramce...nemůžu se rozhodnout o písni na nástup. :-|
Profilova fotka
tak dej klasiku a máš to...my máme taky klasiku - teda tu od Wagnera a ne od Mendelssona
Profilova fotka
oslovili - Omlouvám se za pravopis. Trochu popíjím. :-D
Profilova fotka
Jo, rozhoduju se mezi Wagnerem a Pachelbel - Canon in D. Do zítra promyslím. :-)
Profilova fotka
toho jsem moc moc moc chtěla já, ale bohužel na Libeňáku to nemají v repertoáru ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?