14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
Holky, moc dík, taky jsem spíš pro hladkou... No, uvidím co rodina, jestli to pro ně nebude moc jednoduché. Taky mi přišel ten účes stabilnější. Cuke: No, do plánu zatím nic nepíšu. Všem ho pošlu mailem, ale i tak ho nechám vytisknout na hostinu. Počítám, že tam budou všechny důležité info: příjezd svatebčanů, příjezd nevěsty, obřad, gratulace, focení svatebčanů, hromadný odjezd do restaurace, příjezd do restaurace, první tanec, přípitek, krájení dortu + kávička, volná zábava...+ různé další věci, co mě napadne :-) U všeho dám předpokládaný čas.
Ahojky, hlasim dalsi uspech - konecne jsem dodelala polstarek pod prstynky. Fotku jsem dala do alba. Teda musim priznat, ze se sesitim mi hodne pomohla mamka - sesila mi to na stroji (me ke stroji totiz nepousti).Zvladly jsme i udelat bryndak ze stareho prosteradla - teda vystrihnout a zaobroubit.Premyslim jestli na nej mam neco vysivat (jmena a datum) nebo ne. Jestli se rozhodnu ze jo, tak si budu muset zopakovat retizkovy steh :-D
Profilova fotka
Teda to sis musela máknout...s tím strojem ti naprosto rozumím :-D mě ten základ taky ušila mamka, já to už jenom pak nazdobila..no a nebo třeba místo vyšívání - fixy na textil :-D Ale chápu, že to nebude tak hezký...já zase dodělávala vývazky, už mi jich chybí asi jen 5 a potřebuju všechny ještě překontrolovat a zastřihnout roztřepený konce, taky jsem dodělala ty noviny, takže vytisknout a svázat :-)
Profilova fotka
alterego: Mě se líbí obojí, moc ti to sluší. Spíš jde o to, co přesně bys chtěla a jak celkově to ladit.:-) Zjistila sjem, že chodíme do stejného kadeřnictví,tak abychom se tam v pátek nepotkaly:-) Já teď jsem se nakonec rozhodla pro něco jiného, chtěla sjem nejdřív napůl svázané vlasy dozadu, ale teď budou asi uplně rozpuštěné, jen jdu dnes ke kadeřnici, tak to s ní musím ještě probrat.
alterego: Mě se na tobě asi líbí víc ta varianta vyčesaných kudrnatých vlasů. Ty hladké jsou taky krásné,ale dost jednoduché. To vyčesané je takové honosnější a slavnostnější. Toť můj názor. Jinak u nás se zítra začínají péct koláčky.Mamina včera na noční poskládala všechny košíčky na výslužky a krabice na výslužky,tak mám zase o kousek míň práce. Už se to sakra blíží. Začínám bejt nervní jak blázen. Mě nějak příjd,že nemáme nic zorganizované a připravené. Mamina mě uklidňuje,že to má všechno pod palcem ať se starám akorát o to jak budu vypadat,abych si nezapoměla šoerky a podvazek a nechám vše na ní. Zařizujeme to spolu. Můj nastávající to totiž vůbec neřeší. Koupil si boty,košili,kravatu.obstaral oblek a víc neřeší.
Profilova fotka
Ahojky, moc dík za rady. S tím účesem to ještě bude veselé....rodině se víc líbí hladké, prý jsem to víc já. :-) Včera jsem poslala informační mail fotografce a přidala mé dvě fotky (oba účesy), fotků šatů a ženicha, aby věděla do čeho jde. :-) Jí se zdál lepší ten druhý, protože je takový netradiční. Přijde mi, že k šatům se víc bude hodit ten druhý, ale zase mi přišel takový nestabilní. No uvidím. cuke: Polštářek musela být dost velká makačka, ale moc se ti povedl. ;-) S tím šitím je to u nás stejné - na stroji vše šije pouze babička, neb já jsem nemehlo a lámu jehly ve stroji. :-) My budeme mít polštářek od farářky, sama mám ho nabídla a ženichovi se líbil (asi proto, že v životě jiný neviděl. :-D ). colormaus: Ty tam chodíš taky? No to je mazec! A ke komu? Já mám Evičku Viktorinovou. V den D tam letím na devátou a počítám, že budu až do jedenácti (nechám se tam asi i nalíčit). :-) trojanova: Buď v klidu...taky mám pocit, že toho spoustu nemáme a že hrozně v moc věcí je jen na takové ústní domluvě, takže težko říct, jak to bude ve finále. :-| U nás to řeším jen s nastávajícím, ostatní pouze vyčkávají. Tak alespoň že řešíš s mamkou. Vždycky to chce dva, protože jeden by se z toho podle mě na 100% zbláznil.
Profilova fotka
alterego: tak to se tam uvidíme já jdu na půl devátou, ale chtěla bych to posunout na 9:-) a chodím k Báře Spinové
alterego: rozhodně ty rovné, rozpuštěné - moc ti to sluší ;-) :-)
Profilova fotka
mirysek: děkuju. ;-) Už jsem trochu nahlodaná pro hladké. colormaus: Tak to se tam uvidíme. :-) To je fakt neskutečná náhoda s tím kadeřnictvím.
Profilova fotka
Tak holky, dneska jsme byli po krámech a dokonce jsme byli úspěšní...Láďa si koupil boty, takže ho mám konečně komplet oblečenýho - juchůůů - ale těch řečí co to moje uši stálo, ale už pochopil, že nám teče do bot tak mu nic jinýho nezbývá :-D :-D Jinak jsme koupili úplně úžasný košíčky (sice trošku větší než jsem chtěla, ale jiný neměli) na vývazky a bublifuky, aby to holky co to budou mít na starosti nemuseli mudlat po kapsách (zvláště když na šatech žádný nemají :-D :-D No mám dneska nějakou zábavnou náladu, ale je to tím, že jsme se docela pohnuli - jsou hotový vývazky (už zbývá k nim jenom připnout myrtu = buksus nebo možná buxus ;-) ), udělala jsem krabičky na výslužky, mamka mě objednala na nehty, a udělala jsem kartičky se jménem na výslužky, aby se to nepletlo...a taky jsem si koupila nový džíny a svetr takže se den krásně vydařil. A zítra mě v jednu čeká zkouška šatiček..tak jsem zvědavá jestli je zapnu :-D mám z toho docela hrůzu, jinak mě čeká týden bez jídla, pokud by byla šance že to pomůže :-D Takže zítra poreferuju :-)
Profilova fotka
lucy: Tak to gratuluji k úspěšnému dni. :-) Pomalu to zařizování ubývá. Dnes jsme sehnali DJ a domluvili se s klavíristou. Takže taky pohoda. Už jen musím dokoupit fialový vlizelín (nějak jsem neodhadla množství). A koupit punčošky a prádlo. To nechávám na příští týden. Jinak jsem koukala do alba a krabičky jsou super. Cukroví bych si hned dala (jsem děsně na sladký), ale teď se mu musím vyhýbat jak "čert kříži". Šatiček se neboj. Nedopínání už jsem zchytala já... :-) Zítra napiš co jestli jsou šatky v pohodě.
Profilova fotka
Takže nakonec dj bude? Hele s tím množstvím vím o čem mluvíš...dneska jsem ty košíčky nahoře provázala mašličkou a spotřebovala jsem na to cca 12m stužky!! No koukala jsem jako blázen...Já musím hlavně vymyslet jak přidělat dekoraci na auta, L. bude mít cylindr (má přísavky) a bílou stuhu do V, asi to rovnou přišiju a dopředu přivážu druhou slabší stužku kterou přivážeme do chladiče a konce přivážeme k zrcátkům....jen nevím jak to udělat sobě..budu mít bílou organzu do V a vpředu kytičku (musím k ní přidělat přísavky), tak jí asi taky k tomu přišiju a udělám to stejně..jinak vůbec nevím jak (největší problém je že ani nevím jak to auto kterým pojedu vypadá :-| ) Jak to holky řešíte vy? A kolik vůbec budete mít autíček? 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
lucy: Jo, DJ jsme vzali. Jsem zvědavá, kolik vybereme na hostině, snad se z toho něco zaplatí. Kdyžtak můžeme na dovolené zapomenout jak letos, tak i příští rok. No, nějak bylo, nějak bude. :-) S autíkem ti neporadím, pro mě přijede pronajaté auto s umělou kytkou na kapotě (v rodině máme super autíko snad jen my- Astřičku a tou pojede ženich). Nějak jsme se nebyli schopní dohodnout, kdo by mě vzal. Moje část rodiny je jen teta, sestřenka a její partner, 18 letý bratranec a moje babča). Kamarád řekl, že auta pomůže vyzdobit před Bertramkou, hlavně na tu jízdu Prahou. Prý to zařídí, tak na něj spoléhám. Jinak kámoška měla medvídky a taky myslím cilindr. Medvídci byli přišití k tylové stuze, ta byla přidělaná k zrcátkům a malou stužkou vepředu. Jak to, že nevíš jak vypadá?
Ahojky, kdyz uz se tu resi mnozstvi stuzek, tak ja jen na ozdobeni krabic na vysluzky spotrebovala 10 m. Na auto budu mit medvidky, tak jsem na to zvedava.Jinak jsem se vcera odpoledne vrhla na vysivani bryndaku - jmena a datum retizkovym stehem. Jde to nastesti rychle. Ja pojedu nasim autem, ridit mi bude tata. Jinak bysme nemeli sanci se poskladat do aut.
Profilova fotka
A co budete dodržovat za zvyky holky? No tak to plánuju přesně jak píšeš že to měla kamarádka...no auto je půjčený od známých Láďových rodičů...ale jsou hodní, takže to auto bude řídit můj taťka a oni pojedou tím tátovým...taky musí táta řídit jinak bysme se nevešli...ale nakonec máme dvě místa v autech navíc (v autě nevěsty a v autě ženicha), takže se nebudu muset mačkat...juchůů za 3 hoďky jdu na ty šatičky, už se těším.. ;-)
Profilova fotka
My jsme se včera snažili dopočítat místa v autech (převoz Bertramka-restaurace) a bylo to nad naše síly (spousta lidí není schopná říct jak jede - jestli autem nebo MHD) ]-( . Opět se na to vrhneme po víkendu. Svatební zvyky? No, my to budeme mít takové netradiční, bez svatební hostiny(bude rautík). Nevěstu ženich a spol. nebude vyzvedávat doma, ale všichni mě uvidí, až když budu kráčet k oltáři. :-) Takže počítám jen s rozbíjením talíře, prvním tancem, přípitkem (poděkováním), krájením dortu... kamarád ještě prý přinese chomout. :-D Jsem zvědavá co vy, možná mi něco vypadlo. :-)
No tak my bysme nejradsi moc tradice nedodrzovali, ale nakonec na natlak rodiny musime. Takze zenich a spol si mne prijedou vyzvednout domu. Doma budu izolovana od ostatnich nahore v patre, bude tam se mnou jen nekdo na oblikani. Pak se pojede na obrad, po obradu je obed v restauraci, tam pravdepodobne bude rozbijeni talire, pri obede spolecna polevka z jednoho talire (jestli mi poleje saty tak ho zabim rovnou tam), pak prejezd do restaurace v miste bydliste, krajeni dortu a fakt netusim co dal.Radsi. Unos nevesty nechceme. Uvazujeme o "vybirani do boty nevesty" nebo jak se to presne jmenuje, ale muj tata nam rekl, ze to at nas ani nenapadne tahat z lidi penize (ale nam by se to hodilo, jsme totalne bez penez :-D ). Jinak ja jsem si vydupala, ze budu hazet kytku (to se rodine nezamlouvalo, ale kdyz chteji tradice...). Jestli nam nekdo chysta nejaky zatahovani netusim. Snad jsem na nic nezapomnela.
Profilova fotka
Možná jsem trošku mimo ale co je to zatahování? ;-) No my to budeme mít více méně taktéž...kytičku chci házet, ale dala jsem si na to uvázat jinou, polívku, rozbíjení talíře, žádný vybírání penízků nechystáme, první tanec bude asi až tak kolem desátý večer (pokud by to vyšlo tak pod ohňostrojem), přes práh mě ponese (jestli unese :-D ) až doma do bytu... Jinak jsem před chvilkou přišla z tý zkoušky...šatičky mi jsou krásně, ale pro jistotu příští týden už nebudu moc jíst :-D, ale jsou překrásný...viděla jsem to i s bižu a závojem a je to boží...jsou mi úplně přesně tak nemusíme zkracovat ani nijak upravovat...Takže já se už začínám i těšit :-D
Profilova fotka
lucy: Tak vidíš, že šatky sedly. To je dobře, že nejsou potřeba úpravy. :-) Už je nikomu do té doby nepučují, ne? Tak budou v suprový. :-) Jinak házení kytkou zvažuju. Mojí mi bude líto, tak možná hodím kytkou svědkyně. Teď na té svatbě kámošky to bylo taky tak. S tím, že jí svědkyni vrátím. Já si jí nevybojovala, byly tam ostřejší a mladší lokty :-) a tak se mi s ní blbě loučilo. :-| Holky, kolik vám vlastně je? Já jsem tu asi nejstarší. ;-)
Profilova fotka
Tak si dej taky udělat jednu na víc...stačí třeba jedna kytičky z tvojí kytice a k tomu nějaký okolo..já bych svojí taky nedala ]-( Jo a taky jsem si dneska vyzvedla nový brýle, takže na tý svatbě i uvidim.. Mě i Láďovi je 22 :-D
Profilova fotka
lucy: Máš pravdu, asi dám ještě nějakou symbolickou na to házení udělat. Tím se vyhnu tomu, že bych jí musela brát svědkyni a pak vracet a zároveň obrat šťastnou "lovkyni" (mám tam holčiny, který se nato vyloženě těší). :-) Ta hláška s těmi brýlemi mě pobavila. :-) Měla jsem pravdu. Je mi 27 a Jirkovi 28. :-)
Profilova fotka
Právě ty moje taky...některý prý už začaly trénovat výskoky a chytání :-D Teda, ale v těch šatech jsem se málem uvařila...jo a na seznamu.cz v dlouhodobý předpovědi mají na pátek 21 stupňů a oblačno :-|
Ahojky, alte - víc se mi asi líbí ten hladký účes - přijde mi takový jemnější. cuke - to sis teda mákla s tim polštářkem. Je hezký. Taky plánuju, že si ho ušiju. ;-) Já už ho měla ušitý - půjčila jsem ho kamarádce na svatbu a oni my ho ztratili, tak se hrozně omluvala a že mi koupí jiný... Tak holt budu muset vyrobit jiný - už ho mám skoro hotový, jen nevim, čim ho vycpat... Pořád řešíme restauraci, tak doufam, že už to dospěje k řádnému konci. Včera jsem objednala kytku a dort. Dneska se tu snažim najít dovolenou...
alte - tak to jsme stejně staré (teda mladé :-D ). Akorát teda za chvíli narozky, tak budu o něco starší, no. :-) Kytku jsem si říkala, že asi vytáhnu z kytice - chci si jí nechat a usušit.
Profilova fotka
fatin: co koupit třeba balík vaty? To stojí pár korun a na ten polštářek by to stačilo...
Profilova fotka
fatin: Já překročím hranici 28 v listopadu, takže se taky pomalu blížím. Myslím, že ten nápad s vatou jak píše lucy je super a za pák kaček. :-) Dík za radu s účesem, už jsem hoooodně nahlodaná. Co s restaurací rešíte? Rozpočet nebo organizaci? Mimochodem, kde v Praze to máte? (Jestli jsi to tu už psala, tak sorry) :-)
Ta vata je fakt super nápad - nevim, proč mě to nenapadlo. :-) Kvůli tomu minulýmu jsem kupovala polštářek a pak ho potáhla... No já budu mít narozky 10 dní po svatbě. Takže jsem starší - heč. :-) Hostinu jsme původně chtěli mít v Ratajích nad Sázavou - v penzionu, ale nakonec jsme to zrušili, protože jsme se nemohli dohodnout s majitelem - nebyl schopný nám říct ceny a podobně... Nakonec to asi budem mít na Starochodovské - jen mě tam štve, že tam bude hned vedle jiná svatba, hudba může hrát jen do 22 h a nemůžem si nic donést. Přítel jde dneska zkusit domluvit konkrétní podmínky. Já nikam nemůžu - zlomila jsem si palec a tak (asi naivně) doufám, že příští týden už to bude v pořádku. ;-) A kde to máš ty?
Profilova fotka
a co si dělala s palcem? To naštve těsně před svatbou :-|
Profilova fotka
No, tak to jsi mě opravdu předběhla. :-) Hmm... s restauracemi je vždy nějaká potíž. :-| My jsme hledali narychlo, poté co jsme jednu museli zrušit. Takže nakonec to budeme mít na zahrádce hotelu Braník. Je to tam moc pěkné, ceny taky ujdou...jen ta domluva. Připraví pouze ubrusy a potahy na židle. Vyzdobit si to máme ten den sami. Tak někdo z obřadu odjede dřív. Jinak s hudbou to máme stejné a donést si můžeme jedinou věc - svatební dort. ]-( Zlomený palec je fakt pech! Máš ho zlomený na noze?
Profilova fotka
Holky a kolik máte hostů na svatbičkách (možná se to už tady psalo :-N )?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?