14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Já jsem ve středu zamluvila hotel na svatební noc. Ráno si dojdeme pěkně na snídani a pak do vířivky a na masáž :-) to bude relax :-D
Mně taky připadá, že to teď začalo nějak utíkat :-) Holky, co máte na převlečení po půlnoci? já nějak nevím, co na sebe :-|
Játo asi nebudu lámat přes koleno, koupím si nejspíš nějaké pěkné 7/8 hnědé kalhoty, nebo hnědou sukni a nějaký top a sandálky.
nysek : To jsi mě uklidnila, já mám taky v plánu něco "civilnějšího" ;-) Klidně i šatky, ale vyloženě letní a pohodlné, žádné večernice ;-)
Přesně, nevím, proč bych se měla z jedněch nepohodlnejch šatů oblékat do dalších. Spíš chci něco co pak ještě unosim :-) A šatky bych brala taky, jestli kápnu na nějaký pěkný...
Profilova fotka
Já sem si objednala na přeslečení korzetek se širokýma kalhotama v bílém.Vypadá to pěkně a taky se mi nechce znova do šatů. :-) Můj dělá číšníka v hotelu,tak jsme dostali zdarma apartmá na svatební noc :-D
Já jsem teď našla docela pěkné jednoduché šaty, bílé, Pietro Fillipi, tak se pak na ně zajdu podívat :-)
Mamka si ty šaty pro sebe koupila taky v Pietro Filipi, měli tam pěkné věcičky.
no to moje si je tam půjde jistě vybrat taky :-D tak to alespoň spojíme ;-)
Profilova fotka
jéé holky, já se asi převlíkat nebudu.. Pro jistotu si sebou něco vezmu, ale chci v šatičkách vydržet co nejdéle.. přeci jen je budu mít jen jednou za život (doufám :-D )
Profilova fotka
holkyyy.. dneska to mám za 40 dníííí :-D 8-) :-D 8-) :-D :-N
Profilova fotka
máme :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-), přidávám se k ywonn ... převlékat se taky nebudu! Chci si svatebních šatů užít co nejvíce. Doufám totiž, že je budu mít na sobě (v životě) poprvé a taky naposledy! ;-) :-) :-D x-) Dneska slavíme výročí!!! Ode dneška už budeme mít na začátku 3!!!!!! Už se to sakramentsky blíží, co??? Holky, já si uvědomila, že příští pátek už mamky pečou koláče a začínám z toho stresovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-o Vždyť mně chybí ještě 20 obálek k doobjednanému oznámení, nadepsané obálky, složené košíčky ... áááá ... začíná na mě padat depka!!! ;-) :-) Holt, musím s tím začít něco dělat. :-D
Čau holky, pamnejo, to strašně letí :-o Já vím, že se pořád divím jako divizna, že to letí, ale nemůžu si pomoct :-N :-x Mně teď trochu kazí náladu, že se musím šrotit na absolutorium-mám to 19.6. a ještě jsem se na učení ani nemrkla :-| Dneska už ale musím začít ]-( Už aby bylo po a já mohla řešit jen věci okolo svatby+solárko a tak :-D Jsem strašná lajda, vždycky nechávám učení a seminárky na poslední chvíli :-p
Profilova fotka
To máš pravdu arvetko,hrozně to letí!Snad už se nic nepokazí a švagrová nebude vyšilovat,i když.....Docela si už rozumíme. Já začnu nejvíc šílet ke konci měsíce :-)
Holky, hlavně aby nám vyšlo počasí. lavazzza: Já budu taky šílet koncem měsíce ;-) To teprve budu mít zkoušku účesu a make-upu, teď bohužel není čas :-S Holky, máte už některá za sebou poslední zkoušku šatů? Mně teda paní v salónu říkala, že mám přijít tak měsíc před svatbou. Dostanu se tam nejdřív 25.6. =-) 8-(
Profilova fotka
Ahojky holky, hlavně klid, máme ještě 40 dní :-D :-p . Ale cítím to i na sobě, že už se to blíží... =-) Já ještě nemám tolik věcí, ale jedno vím, také chci mít na sobě svatební šatičky až do konce :-N Já mám poslední zkoušení šatů až 5. 7., to se mi zdá hrožně pozdě ]-(
Profilova fotka
arvetko, mně zas paní ze salónu říkala, ať přijdu tak 14 dní před, takže se neboj, času je asi dost. ;-) :-)
Tak já si půjdu šaty zkoušet asi až někdy po zkouškách. Ještě mi chybí dvě a stejně jaký má vztah k učení arvetka, takový mám i já. Jsem z toho totálně znechucená a nedokážu se k tomu dokopat ]-( Přesně tak si říkám, už abych to měla za sebou a mohla dolaďovat přípravy na svatbu!!!A proč to tak rychle letí?!
Bléééé, ve středu mám poslední zkoušku a jednu otázku z pěti jsem do sebe právě nasoukala :-p Naštěstí jsou to už otázky i k absolutoriu, takže to pak jen zopáknu :-) Ale jsem z toho pořádně znechucená 8-(
Profilova fotka
Mně zbývají 3 zkoušky k ukončení letního semestru :-S Teď zrovna se šrotím management - bleee :-D
andicek: To je náhodička, já taky management+pár věcí z marketingu :-p
Profilova fotka
Já jsem si šaty vybrala už v prosinci,a na zkoušku mám přijít až na začátku července,už aby to bylo,doufám že se do nich vejdu :-(
Profilova fotka
arvetka: :-p Já ještě fráninu a geografii :-D lavazzza: Jsem na tom podobně, zkoušela jsem si šatičky v lednu =-)
lavazzza : To já jsem měla svoje šaty naposledy na sobě na Mikuláše a spíš se bojím, aby mi korzet nebyl moc volný :-D No tak snad by mi ho upravili, jiný nechci ani náhodou =-) No ale nikdy neříkej nikdy, ať žijí spontánní rozhodnutí 8-)
Profilova fotka
Mám je z půjčovny,která je hned vedle nás,tak mi to občas nedá,a kouknu dovnitř :-) Jen pořád nevím jaký účes a jestli závoj přes obličej. Mám vlasy na ramena,ale kadeřnice tvrdí že z toho nic nepůjde :-(
lavazzza. To je teda pěknej žvást, viděla jsem tady na beremese spoustu holek s vlasama po ramena, který měly na svatbě moc hezký účes! Asi by to chtělo změnit kadeřnici, téhle se nejspíš nechce namáhat ]-( Chceš vlasy spíš nahoru, nebo něco volnějšího? Já vlastně taky pořád nevím.... =-) Ale určitě nechci žádný tpevný drdol, v tom vypadám na 30 8-(
Profilova fotka
Taky mě trápí účes :-( , někdo mi říká, že vlasy rozhodně nahoru, jinej vlasy rozpuštěné... Chooo ;-(
A mě už to moc netrápí, já jsem rozhodnutá, že část vlasů bude vyčesaná a spodek rozpuštěný a zvlněný. lavazzza: Tak to je ta Tvoje kadeřnice pěkně divná. Rozhodně jdou udělat krásné účesy i z krátkých vlasů! arvetka: A já se začnu učit až ve středu :-D (no a pak na to v pátek doplatím a budu se proklínat ;-) )
nysek: Já to mám ve středu, takže jsem zlomila svůj rekord-příprava dva dny předem, to už tu dlooooouho nebylo :-D Stává se ze mě vzorňák 8-) Jinak holky, mamka už je komplet oblíknutá, má k těm šatkám malou bílou kabelku z Humanicu a bílé páskové sandálky, moc jí to sluší 8-) Jen mě mrzí, že se toho nedožil taťka, ani nastávajícího nepoznal, vnoučátka neuvidí :-( Jo, život je boj. K oltáři mě povede tchán. Svoji svatební kytku pak dám daddymu na hrob.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?