14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Ovca: Mrkla jsem na www a jo, je to přesně ona:o)
Ahoj holky, koukám, jak jste pilné. My teprv dotváříme oznámení, čekáme na cenovou nabídku z restaurace a kytku jsem ještě nevymyslela. Taky jste mi připomněly koláčky, ty už jsem málem vypustila. Zatím jsem furt v klidu, potřebovala bych trochu znervóznit, to by mě popohnalo :-D
To já jsem nervózní každou chvíli. Neustále se objevují nějaké problémy, jako by jiných starostí nebylo dost. Přesto se neustále přibližujeme, doufám že ke zdárnému konci. Zítra bych měla mít vyčištěné šatky, se kterýma zatím bylo nejvíce problémů. Jinak už většinu věcí máme. V neděli jedeme za paní, co peče cukroví. Koláčky ještě také domluvené nejsou. Nemám ještě prádlo a punčocháče. A pak nějaké drobnosti.
Profilova fotka
Nevěstinky, dnes to máme za krásných 50 DNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toto letí ... za chvíli budeme stát před oltářem!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Ahoj holky. Tak včera jsem si koupila spodní prádélko pod svatební šaty a přišla mi bižuterie. Cukroví si budeme péct doma, kytky se prý mají objednat čtrnáct dní dopředu, a prstýnky by měly přijít příští týden...Akorát ještě nemáme oznámení, což mě trochu znervózňuje, necháváme si dělat originální od grafičky, tak uvidíme...Doufám že mě může trochu uklidnit to, že skoro všichni kdo budou pozvání už o tom vědí, takže i když oznámka pošlem měsíc před svatbou tak to snad bohatě stačí...Co myslíte?
Profilova fotka
Luccatko a Arvetko, tak to jste dobré, když jste dokázaly tolik zhubnout. Poraďte, jak na to? Určitě je nejlepší prostě nejíst, že? Už je to za pár a nevím, jestli bych stihla alespoň 2kg dát dolů, protože mám moc slabou vůli.
charlottka: Já doporučuju nejíst pečivo a omezit na minimum přílohy ;-) Mně se teda tenhle fígl osvědčil nejvíc, samozřejmě jinak jím "rozumné věci", žádné uzeniny, tučné maso, omáčky ap. A cvičím ;-) Minimálně 4x týdně, posledních pár týden 45 minut až hoďku a půl denně na "orbitreku". Holky, máme to už za pár :-o Pomalu na mně doléhá nervozita, v sobotu večer jsme jeli po městě a štrádovala si to tam nevěsta se ženichem ;-) Úplně se mi stáhl žaludek, když jsem si představila, že za měsíc a kousek mě to čeká taky =-) ;-)
Profilova fotka
charlottka:tak jak píše arvetka,hlavně žádné bílé pečivo a ty přílohy.Hodně mi pomáhá i nejíst po 17hodině.Dám si jen nějaký salát nebo jogurt,když na mě dojde mlsná.Jím jen kuřecí maso nebo ryby.Mě se to podařilo schodit asi za 10dní,ale teď ta váha stojí.Chtělo by to určitě i nějaký pohyb,ale jezdím hodně autem,takže to u mě nehrozí.Takže zítra jdu s kamarádkama do posilky,doufám,že ten 1den přežiju :-)
Nysek, myslim, ze ty oznamka jsou v klidu. My je taky jeste nemame, ale je to presne jak pises, koho tam chceme, ty o tom vedi, a ostatnim to bohate staci mesic predem :-) Takze to neres, ja kdyz to tu ctu, tak mam pocit, ze mi chybi vsechno, ale jinak jsem v poho.
Profilova fotka
Tak Vám děkuji za radu. Budu se snažit a uvidím, jak to zvládnu.
Profilova fotka
Tak termín 14.7. se bleskurychle blíží. S přítelem jsme si stáhli odpočítávání času, takže ještě 47 dní, x hodin, x minut, x sekund. Když jsem na to tak koukala, tak se mi fakt protočily panenky :-) Ale stejně se hrozně moc těším, oba se těšíme až ten den D nastane.
Profilova fotka
sonisek: tak my na tom jsme úplně stejně :))))) Hlavně aby vše vyšlo tak jak má a všichni se jen a jen usmívali :))))
Článek se načítá
No tak nám by měli dneska nebo zítra přijít prstýnky. Tak snad to dopadne. Zdálo se mi totiž, že prstýnky nedorazily ani týden před svatbou. Mně se vůbec poslední dobou zdají horory. Třeba že už se mám vdávat a nemám šaty atd. Kolikrát se ráno probudím úplně zpocená a vystresovaná :-) Už aby to bylo :-) Ale letí to, to se musí nechat.
Profilova fotka
Mně se taky zdají sny o svatbě a vždycky to stojí zato. Jednou se mi zdá o tom, že nemám šaty, pak zas účes, nebo jsem stála bosa před kaplí ... budím se zpocená strachy :-D Už mě z toho asi fakt hrabe a těším se až to bude za námi! ;-) :-)
Profilova fotka
nysek: hi, tak to stěma snama dobře znám.. zrovna dnes se mi taky něco zdálo.. sice už nevím přesně co, ale vim, že jsem měla na sobě konečně mé pravé svatební šaty :-D
Jenže nejhorší je, že mě už se tyhle sny začaly zdát víc jak půl roku před svatbou. Akorát poslední dobou jsou častější :-(
Profilova fotka
Mně se zdají sny poslední měsíc, předtím ne, až jsem si říkala, jestli je to normální, když pořád řeším věci kolem svatby... :-N :-D
Profilova fotka
Ale berte to tak, že jestli je v těch snech něco špatnýho, jako že většinou to jsou sny, že něco chybí či je něco jinak, tak že se říká, že co se zdá se nesplní.. takže to je taky dobré ne :-D
Profilova fotka
Ale berte to tak, že jestli je v těch snech něco špatnýho, jako že většinou to jsou sny, že něco chybí či je něco jinak, tak že se říká, že co se zdá se nesplní.. takže to je taky dobré ne :-D Jsou to hold ty naše myšlenkové pochody a je vidět, že ani když spíme, tak nemůžem přestat myslet na svatbu 8-) :-D
Profilova fotka
přesně :-D
Mně se tyhle humusárny zdají taky ]-( :-D Nejčastěji něco na ten způsob, že už se má jet na obřad a já nejsem učesaná a namalovaná a navíc nemám vyzvednuté svatební šaty :-o
Tak tohle přesně se mi zdá pořád dokola arvetko. A když ty šaty pak už náhodou mám, tak jsou naprosto příšerný...Dlouho se mi zdálo, že nemáme zaplacenou složenku z matriky a že jsme těsně před obřadem museli jet pro ní zpátky a zaplatit jí...Naštěstí už jsme jí nedávno zaplatily, tak tohle už se mi zdát nebude:-) Holky, tyhle sny, to je skoro na nové téma...A já myslela, že plaším jenom já... Mně když se před zkouškou zdá, že jí neudělám, tak jí pak nakonec udělám docela dobře, takže na tom asi něco bude...
Profilova fotka
Tak předsvatební sny mívám taky. Naposled se mi zdálo, že moje babička s dědou nemohli na svatbu přijet, tak moje mamka ráno v den svatby rozhodla, že se se svatba uskuteční ve městě, kde oni bydlí, a navíc ta svatba že by měla být v kostele. Tak já hned plašila, že budu muset zrušit kadeřnici apod. Když jsem se z toho probudila, tak jsem byla z toho v tranzu ještě celý dopoledne. Si tak řikám, co se mi bude zdát v noci na TEN den. Asi nic, protože pochybuju, že vůbec samou nedočkavostí zamhouřim oka :-D
To já si budu muset dát pár skleniček vína, abych usnula. Naštěstí mám skvělou vizážistku a ta mi ty kruhy už ráno bez pochyby zamaskuje. A 14. alespoň déle vydržím :-)
Profilova fotka
Tak už jsem u svého domovského počítače, který nám to tady odpočítává, takže kdo má svatbu ve 12, jako my, tak aktuální čas: 45 dnů, 0 hodin, 10 minut, x sekund Strašně se těším, ale zároveň i ta obava tam trochu je...Hlavně ať vyjde póčo a tak. A už příští týden jedem na dovču, tak budeme mít před svatbou trošku odpočinku a až se vrátíme, tak už to půjde všechno hoooodně rychle 8-)
Profilova fotka
sonisek:Tak tu dovolenou ti až závidím :-) To můj šéf se rozhodl jet na dovču od 1.7-15.7 a jelikož dělám provozní,tak vše padá na mě.Dost mě to naštvalo,protože ví,že mám svatbu a mohl jet jindy.Teď budu mít místo těšení a odpočinku fůru práce :-(
luccatko, to Ti nezávidím. Já sice studuju (denní studium), ale letos jsem před svatbou začala ještě pracovat na plný úvazek...Řeknu Ti byl to docela zápřah, ani na chvíli jsem se nezastavila, do toho ještě plánovat svatbu, no chvílema jsem si říkala, že to nezvládnu. Teď mi chybí ve škole dvě zkoušky a v práci mám celý červenec dovolenou, spoustu věcí budu zařizovat ještě začátkem července...Ale soniskovi závidím. Já se chodím smažit do solárka, ale dovča před svatbou by byla lepší a hlavně ten relax...
Profilova fotka
luccatko: fíha, tak to je od toho šáfa fakt nehezké.. fakt v lepším termínu si dovču vzít nemohl ]-( Tak držím palce at to dobře zvládáš!!!! nysek: tyjo taky bych si dala nějakou předsvatební dovču.. my sice týden před svatbou jeden na víkend na adršpach, ale to budou samé tůry, takže žádný relax, ale je tam fakt nádherně.. takže psychický relax to určo bude :)))))
My jsme mohli teď na dovču jet, jenže já ještě nemám hotové zkoušky...A pořád si říkám, že v září si to na svatební cestě pořádně užijeme a vynahradíme. Už jsem trochu přestala mít strach z oznámení, protože holčina co je dělá by mi dnes měla poslat návrhy a pokud si vybereme, tak je do tří dnů budu mít doma. A jestli se mi nic líbit nebude, ak mají moc pěkný Stloukalovi, a ty je prý dodávají do týdne. Ywonn, i ty tůry by byly pro mě relax, sice psychický, ale ten mi v tuhle chvíli přijde důležitější...
Nysek: my máme oznámení od Stloukalových a můžu jen doporučit. Napsala jsem jim, které chceme a jaký text, poslali náhled ke zkouknutí, chtěla jsem ho ještě v jiné variantě, bez problémů poslali, nechali mi čas na výběr a po odsouhlasení k tisku jsem je měla opravdu do týdne doma a jsou moc krásná, ještě hezčí než na mailu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?