14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
a ted chodíš do práce nebo si doma?mě asi nechají už doma,protože dělat v herně plné nerváků a kuřáků by asi nebylo dobré :-|
Profilova fotka
to buď radši doma, tam bych taky nešla...já od 14.7. zase chodím do práce a celkem to jde..na to že tam skoro celej den sedím a občas něco udělám, tak proč bych byla doma...spíš že dojíždím a dělám 12tky, ale doma pořád být by to bylo děs...i když měsíc a půl jsem taky byla doma a šlo to :-)
Profilova fotka
nejhorší je to nicnedělání...pouklízela jsem si,můj s tatkou udělali poličky v šatně,tak ji mám konečně krásnou....a není co dělat.ale jestli mi pak dají neomezené vycházky,tak bude líp....budu jezdit po kafíčkách..zajedu si na zahradu a hned mi to nějak uteče.ještě že mám aspon ten počítač...nakoupila jsem nějaké hry :-D :-D :-D
Ahoj těhule! Já jsem se dnes vyletnila, hlásili od čtvrtka tropická vedra a kdybych si v autě nezatopila, tak jsem snad umrzla...Teď je zataženo a prší, hnus fialovej...zejtra se obléknu teple a bude určitě horko 8-(
Profilova fotka
nysku, v sobotu má být zase až 31 stupňů...to by bylo abych v pondělí nevstala s rýmou, jak se znám.... To já taky různě courala, nechtělo se mi být pořád doma...Tak jsem byla asi týden u našich, zrovna v těch vedrech, takže jsem se čachtala s dětma v bazénu, jim akorát začaly prázdniny a tak porůznu...i hry jsem na PC hrála jak divá, všechno možný jsem dělala, ale k tomu úklidu se ne a ne dokopat...to vždycky po týdnu jsem se fakt musela dokopat...
Profilova fotka
ted už se taky jen tak tak dokopávám :-D to bylo těch prvních 14dní,ted už jsem nějak zlenivěla....od zítřka má být teplo,tak holky o víkendu do plavek a šup do vody :-D mě se vrátí ségra z tábora(je tam jako zdravotník)a půjdeme určitě na koupák.přes zimu ho celý rekonstruovali,tak to bude paráda...máme tam tobogány(pro mě ne :-N )ale nevadí...vyřádím se jinak-u bufetu s hambáčema :-p :-D :-D
Profilova fotka
no luccatko, ja bych se asi jen tak někam koupat nešla, určo ne na nějaký otevřený koupaliště a do nějakých rybníků...u našich v bazénu jsem šla, to je rodina, ale jinam se mi moc nechce :-/ A navíc, já se koupu, když už fakt jako ta voda je teplá, tak 25 stupňů,pro mě ideální :-D
Profilova fotka
jojo,kdybych měla bazén....ale bohužel jsem na činžáku a tak to nejde.musím si počkat na svůj baráček,ale jelikož je babička tvrdohlavá,tak to tak brzo nebude 8-( máme od ní baráček,ale ona nechce nic rekonstruovat....prý at se nastěhujem tak jak to je.no a to je ten problém...všechno už je tam staré,no..nezbývá než čekat ;-) za chvíli jedu do toho brna,jsem z toho nervozní....a to už mě 2dny bolí pravá lopatka,nemůžu se ani pořádně otočit asi to mám nějaké bloklé....jsem zvědavá,jak budu kvílet,až polezu na kozičku :-D :-D
Profilova fotka
ahojky...tak dnes mám špatný den :-( byla jsem na utz a mimi se přestalo minulí týden vyvíjet...mám čekat na ms.nechci na to ani myslet,celé dopoledne jsem probrečela,ale bohužel,život jde dál.za 3měsíce to můžeme zkusit znovu..máme 9mrazáčků,tak to aspon nemusím celé podstupovat znovu!
Jej to je mi moc moc líto. Myslím na Tebe...Zvládni to! :-( ;-(
Profilova fotka
luccatko, to je mi strašně líto ;-( ;-( Tak držím palečky ať to zvládneš.
Profilova fotka
ahojky.....díky holky.já jsem v pohodě,hlavní je,že to jde.tohle se bohužel stává :-( ale já jsem bojovník ;-) za 3měsíce jdem znova a to už určitě vyjde :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ajoj holky, tak jak se máte ve vedrech? Já mám dneska volno, tak jsem doma, venku je fakt na padnutí :-p
Profilova fotka
ahoj holky :-D tak jsem byla včera na revizi,nějak se to nechtělo spustit samo,potvora ]-( ale nebylo to tak hrozný a hlavně že to mám za sebou ;-) :-) ted už budu jen odpočítávat ty 3měsíce :-D
Ahoj holky! Tak jak se máte? Já už zase šprtám...:-( naštěstí už mě to čeká za cca 10 dní, tak to bude brzo za mnou...
Profilova fotka
ahoj, nikde nikdo?? =-)
Nene, jak jinak :-) co ten příživníček uvnitř Tebe, nezlobí? :-) Já jdu za 4 dny na poslední státnici a nic neumim :-( jsem z toho fakt nešťastná...Jdu se radši šprtat...Naštěstí mám alespoň od po-st dovolenou, tak u toho budu moct být celý den...A ve čtvrtek v 8°° na mě myslete!
Profilova fotka
ty bláho, to ještě jdeš do školy, já myslela, že máš hotovo...Tak to tě teda lituju...ale hlavně se uč a neberemkuj :-D :-D A držím palce a pak dej vědět...Příživníček nezlobí, je docela hodnej....Jen čekám, jestli už se začne hýbat :-N 11.9. se už snad dozvíme, co čekáme :-)
No bohužel jo, mám z toho uplně nas*anou náladu... ]-(
Profilova fotka
ahoj holky...jak se máte?já už pěkně zase makám a mám toho až nad hlavu ]-( nysek..jak si dopadla?a sonisek čeká co? :-D
Ahojky! Už je ze mě Bc. a v sobotu to be continued :-D
Profilova fotka
jéé, tak to jsem něco prošvihla :-D Tak mooooc gratuluju :-D A teď už teda budeš mít padla, jo? Nebo snad budeš studovat, dál? Bych se na to už vyprdla :-D Jinak na utz jsme byli a je to kluk jako buk :-D :-D Takže to bude Tomáš ;-)
jé jako můj muž :-) no pokračuji dál, to je jasné :-)
Profilova fotka
tak to držím palce, ať je studium úspěšné :-) A jak se jinak máte, všechny? Teda jestli sem někdo zavítá :-N
tady to je mrtvý :-(
Profilova fotka
no, moc to tady nežije, jako vždy :-D Jak je v práci, co novýho? Mimi nebude? ;-)
Mimi bude nejdřív příští rok, dřív ne, teď ještě nechci :-) V práci dobrý a novýho ani nic. Akorát baráček nám teď pěkně roste :-)
Profilova fotka
tak zase obnovíme diskuzi na přední stránky :-D A kdy se budete moci nastěhovat? Už tam oslavíte aspoň Vánoce?
Ahoj Soni, Vánoce ještě ne, počítáme tak únor březen....chci mít vše hotové a perfektní, než se nastěhuju :-N pak už bych se toho totiž nedočkala :-N
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
tak nás zase trochu posunem :-D :-D Jaké byly Vánoce??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?